• Мобилтел ЕАД / Мтел виж всички мнения
    Анонимен

Като бивш служител в магазинната мрежа, мога да каже само че умишлено вскяка седмица има обучения на който те промиват да разбираш оплакванията на потребителите като грешни. Да отговаряш че вече са по...

• Нет1 ООД / Net1 виж всички мнения
    Анонимен

Говори се в банката, че Ирина и Иво яко топят новият мениджмънт, така че скоро може да не са ни шефове.

• Гамафлоу виж всички мнения
    Анонимен

Голям натиск, големи интриганти са Пенка и Жоро, заплащането ме е това което трябва да е мамят и се държат ужасно с хората пълни комплексари са

• IBM Bulgaria виж всички мнения
    Анонимен

Ако да работиш в Call center е апогея в кариерата ти - поздравления, че си намерил своето място под слънцето." Ако ти не виждаш алтернативата, няма кой да ти я покаже!

• IBM Bulgaria виж всички мнения
    Анонимен

Млади хора, за огромно съжаление, тези аутсорси са последната ви спирка в БГ, преди да хванета рейса за "Терминала". Те и забитите в кредити, решени на всичко селски момичета и момчета (най - често ме...