• МЕТРО Кеш енд Кери България виж всички мнения
    Анонимен

Ако ви се работи за 800 лева на неудобен график с тежко физическо натоварване, упреци от ръководството и скатаващи колеги, кой от кой по-голям тарикат, то това е вашето място! Успех! :)

• НОЛА 7 / NOLA 7 виж всички мнения
    Анонимен

хахах, чета и искрено се забавлявам. Мен, честно да си кажа ме кефи фирмичката, има хора които са на обратното мнение. Всеки има глава на раменете се и е най-добре сам да прецени къде му е мястото.

• Частно основно училище Джани РоДари виж всички мнения
    Анонимен

Йорданке, мила, пий си хапчетата и се лекувай в съответните заведения. Твоята злоба и богат набор от комплекси даже и след 20 години не са те докарали до нищо градивно!

• Юнион-Ивкони ООД виж всички мнения
    Таня

Здравейте,аз съм крайно обидена и фирмата!!! При пътуване до Испания в Италия от автобуса ми беше открадната чантата с документи и лекарствата/аз съм диабетик/ Шофьорите вместо да повикат полиция бе...

• димитар маджаров - ЕАД виж всички мнения
    petq

Изключително сплотен колектив. Хората, които са над теб по служба се отнасят много добре. Няма такова напрежение между колегите по време на работа. С всеки съм се разбирала, винаги са ми влизали в пол...