Солид-55 ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, ул. Магнаурска школа, 5&markers=София,Район р-н Младост, ул. Магнаурска школа, 5

Солид-55 ООД

Работя в Солид 55 от 8 години. През последните години, работата в нашата компания е била изключително приятна и изпълнена с предизвикателства. Един от най-важните аспекти е приятната работна атмосфера и отношението между колегите. Всеки се чувства част от екипа и е насърчаван да споделя идеи и мнения.

Компанията предоставя отлични възможности за професионално развитие и насърчава служителите да преодоляват предизвикателствата си. Освен това, ценя високата степен на прозрачност и комуникация, която се осъществява от ръководството.

Имам възможност да работя с висококвалифицирани и мотивирани колеги, което подобрява качеството на работата и ми дава възможност да се развивам професионално.

Солид 55 предоставя стимулираща работна среда, която насърчава растежа и успеха на своите служители.

Не съм съгласен с повечето негативни мнения. Фирмата расте с бързи темпове. Работим в млад екип в много комфортна среда. Предвид продуктите, които предлагаме клиентите са доволни. Повечето от колегите работим от над 6 - 9 години във фирмата. Това доказва нейния проспиритет.

Не си губете времето в тази фирма. Ниски заплати и непрофесионално отношение към служителите!

Ало Инспекцията по труда и службите! Няма ли кой да се сезира - все още толкова много български фирми осигуряват на минимума служителите си и им дават "необлгаем" кеш. За другите нарушения няма да говоря изобщо, но това просто...

Много работа, не те осигуряват на това,което взимаш.Ниска заплата. НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ!

Съвет към кандидатите-бягайте колкото може по-бързо.
Голяма фирма с голямо име -поклон пред създателите и г-н Иван Аков и г-жа Красимира Акова, но в момента всичко върви стремглаво надолу.
Отношението е като робовладелец към роб. Ти си длъжен на работодателя за всичко-неговите грешки, закъсненията на продукта, некомпетенцията на другите отдели. Ти получаваш заплата, значи с теб могат да се държат като с първичен организъм от сем.Прокариоти. Изгоден си само докато прекланяш глава и търпиш всички обиди и крясъци към теб.
Обещават повишаване за заплатата след 6 месеца, но след 3 години когато си го поискаш , ще бъдеш низвергнат! Плащаш затова, че си сгрешил, но не е имало кой по-веригата да сигнализира. Пълна дезорганизация и хаус във връзките м/у отделите.
Заплатите се бавеха с месеци, за сега уж не, но да видим до кога. И мотот което трябва да изповядваш там е -Работи за слава, не за пари! Дано съм бил полезен!

Нови мнения ?

Поръчаш си врата от фирмата чред дистрибутори и който има офис до автогарата.Вратата закъсня с три седмици,кото се обаждаш да питам монтажа беше за след два дена,после пак за след два дена и така три седмици.После дойдоха да монтират,незнам какви мерки бяха взели ама отгоре стана луфт 10 сантиметра и отстрани по 5.Накрая ми отставиха касата да си я домонтирам аз и не си изчистиха боклука.Казаха ми че не им било платено за толкова пяна и си събраха багажа.Аз съответно не им платих за монтажа и остатъка от вратата.Трябваше да ходя да си купувам спрейове с пяна за да запълня дупките от некъдърните им майтори.Аз си домонтирам сам.Абе палячовци поне не им платих нито остатъка от вратата нито монтажа.Бягайте далеч от тия нещастници.Искат капаро ама работа никаква.Иначе големи обещания докато им дадеш пари и после не ги търси.Ако ще си монтирате врата изберете друга фирма из се напатих , ама поне не им платих на тия галфони.

Условията за работа са добри, но най-важното ,заради което всеки ходи на работа, заплатата е само 500лв, и още по-важното е ,че не е сигурно дали ще ви я дадат. Заплатите се бавят с месеци.

Вратите са им пълен боклук! Картите се копират, всяка 2-ра дума която Ви кажат е пълна Лъжа!!! Качеството на вратите е под всякаква критика!!! Проблемите са непрекъснати!!! Съотношението цена, качество, сигурност клони към минус безкрайност!!! Не се лъжете да имате каквото и да било с тази компания или техен продукт!!! Аз се излъгах. Над 10 фабрични дефекта, за по-малко от половин година!!!