Трансвагон /img/frontend/nomap.png"

Трансвагон

Коларов по цял ден е на игрички онлайн и като ходи подскача. И с хората не може да говори. А Христов го покрива защото къркат заедно и бил голям капацитет ХА ХА ОТ само пречи на производството.

Новия началник на КО нещо много насеьозно се е взел.ЕН му давати той се прави на голям шеф и не разписва. И защо фирмата не обочава хората си на немски като правим вагони за Германия? Защо само Богдана и Диляна джагара джугара на немски и никой не разбира какво си говорят с клиентите? Като всевишни някакви ли? защото и ние имаме право да знаем и разбираме? Нещо крият май?

ОТ шефа сте прав, такъв е никой не го уважава, думата му не струва абсолютно нищо за тези над него

До Данев и Василева- моля изхварлете Христова, Пампоров и големия шеф на ОТ пияница Емил-отарвете хората от тях! Завода ще върви все назад докато те са там! Отарвете и нас от тях! Фирмата може много но тези хора пречат

Христов и Коларов стоят до 22, 23 часа и пият на спокоствие кат професионални пиянки на работното си място. Д. Василева как позволявате подобни неща във вашата фирма?

петър всеки ден в цеха... всички МНОГО го уважават... някой ден ше зема някоя тръба да начупя черепа и крайниците да ме запомни за цял живот

съгласна за дебeлия........ живота достатъчно го е наказал

Новия „началник“ на КО е изключително зле, как е възможно да го сложат? Удивена съм! Много моля да спре да се възпроизвежда това ЧУДО.

Един прост, ниско културен и мърлив катo Спасов пропаднал „мъж“ кво друго може да прави освен да прави мръсно на хората? Както и на началника си Христов може би с идеята да застане на неговото място

Съгласна петър д*белия на всеки мъти водата. На добрите му приятели и приятелки същите лайна, към началници и директори, манталитет и обноски типични само за един типаж хора