Данфос ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Данфос ЕООД

Не си губете времето с тази фирма за нищо на света.Наемат се хора за няколко месеца и след това се особождават от днес за утре.Условията са мизерни,навсякъде е мръсотия и безпорядък.Шефовете са изключотелно некомпететни с изисквания за носене на очила,които увреждат очите и непосилни норми,които ако не изпълниш ти режат от заплатата.

Нещо е сбъркана тая фирма.Работех като склададжия/общ работник.Да,второто е,защото ако си в производството цял ден си момчето за всичко+по няколко пъти на ден обикаляш да пълниш и разнясаш пластмасови съдове с материали от склада в производството,т.е обслужваш 30-40 човека.Няма никаква организация,не се следи кой колко е натоварен и почти по цял ден е някакъв хаос-всеки работи когато си иска.На пет човека склададжии имаше двама „началник склад“,които не знам какви са им функцийте но рядко можеж да видиш да не си цъкат по цял ден на телефоните.За производството прочетете по-долу.

Когото и да питащ от старите му фирми всички ще ти кажат едно и също.По-добре не ходи.

Може ли някой да сподели мнение за директора Стоян Стоянов който е бил директор през 2019. Сега са го сложили директор на Отобок в Благоевград и ми в важно, за да знам дали са започвам там.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Аз започнах там като служител на Менпауър,роднински връзки са ,шуробаджанащина,подмазвачи големи лицемери и двуличници.Мениджмънта е тотално неадекватен,назначават хората за по няколко месеца,постоянно сменят хората,изобщо нищо сигурно там.Храната в стола е пълна скръб,съветвам хора на който им е казано за там директно да ги подминават и изобщо да не се замислят,не държат на хората и не им пука за новоназначените!тиймлидеркуте постоянно ти бучат и ти правят безсмислени забележки,правят се на много знаещи и можещи а всъщност са големи лицемерки и слагачки пред мениджмънта-нищо повече от новите не са!много много слаба фирма,искрено съжалявам че си изгубих времето там.

Пак съм аз, забравих да питам още въпроси. В поддръжката каква е атмосферата, хората свестни ли са, има ли текучество, колко човека приблизително е отдела? Какви машини се поддържат - големи,малки, какъв тип? Ако някой колега техник даде информация, ще е добре. Аз съм много точен и способен, да дойда при вас да станем колеги

Здравейте! Какъв е графика на смените? Интересувам се за поддръжката, длъжност техник. Заплатата горе-долу каква е?
Благодаря!

Характерното в Данфос е, че взимат персонал на лизинг и другото, което е, че си на временна заетост-при голям пик на поръчки.Работих за около 3м.-лятото на 2016г.-още по времето на Даниел(нач.смяна)-един от малкото готини хора там.Работата не е много лека, но не е и няква голяма хамалогия.Липсва толерантност от страна на тиим-непрекъснато те ръчкат и ти дават зор, заради голямата норма.Фирмения транспорт и столовата на базата на останалото са голямо удобство.Често го закъсват за хора, но заплатите почти не са мръднали..Посоченият доход го достигах с извънредни смени в Събота, когато е малко по-спокойно..Предварително развеждат хората в производството като преразказват процеса на работа, но трудно може да се разчита на някаква перспектива, тъй като си имат тесен кръг от определени хора, които си ги държат дългосрочно, а с всички останали е голямо текучество.

Искам да споделя мнението си за тази "фирма" . Бях повикан на интервю след това и на второ. Разговаряхме за самата фирма, релеватния ми опит, задължения и тн. И в двете интервюто не бяхме обсъждали възнаграждение, социални придобивки, бенефити, възнаграждение след пробния период. Следващата седмица получих обаждане от HR на ДАнфос и ми казват, че съм избран за позицията. Запитан бях кога мога да почна и дали съм съгласен на възнаграждение, което е значително по-малко то това което съм поискал. Толкова са хитри, че го казват в Бруто за да не можеш да прецениш и да го сметнеш на момента. Попитаха ме супер настоятелно поне 3 пъти дали съм съгласен и да им отговоря веднага. Аз им казах да ми изпратят офицална оферта по имейла и ще им отговоря дали ме устройва ли не. Накрая казаха, да да утре ще ти пратим оферта. В края на краищата не получих абсолютно никакво предложение за работа. Такова отвартително отношение не бях виждал до сега, това е смешно, жалко и адски непрофисионално! После защо хората не искат да работят в България. И този подмолен приом продължава - звънят на други кандидати по същатата схема докато някой не се съгласи за да им бачка за без пари. Истинска подигравка със служителите им и пълен позор за Дафос. Щом се държат така с потенциалните си служители, смятайте за какво става въпрос вътре във фирмата. Стойте далече от тази фирма и не си губето времето с такива мошеници и експлотатори