Шон и Жо ООД /img/frontend/nomap.png"

Шон и Жо ООД

Какво става?Защо госпожа АВЕТИСЯН,не публикува поредното си захаросано опровержение!?
Може би и е омръзнало,а може би няма какво да каже за предните твърдения,защото не може да ги опроваргае със престорени лъжи,от името несъществуващи служители?!
Или просто се страхува от поредната порция лайняна каша,която би се изсипала върху прическата и или върху прословутото и лилаво пухено кожухче,без ръкави,което може-би се нуждае,най-после от химическо чистене.

Може би вече знят ,кой колко плаща и кой на колко осигурява.
Скоро може някой да бъде сериозно проверен.

700 лева ли ? Това означава ,че ще ме осигуряват на 900. Ама как така,като във фирмата,до сега никой не е бил осигуряван на толкова?!
Тези хора са,направо магове.
Хем работника сит, хем данъчните не знаят ,какви магии вършим.
А освен английски и руски-знам още френски ,пущу и
виетнамски.

Днес бях на интервю във въпросната фирма.Въпросната госпожа,която ме интервюира,се държа изключително надменно.Все едно не хипермаркета,ами света е неин.
Госпожо Неизвестна,наричам ви така,защото нямате елементарното възпитание да се представите.Защо си мислите,че като е криза,ще има и балъци които да ви търпят?!
Попитахте ме защо съм напуснала последната си месторабота предвид кризата.Ами при вас защо напускат в тая криза?Дали на хората не им е писнало от махленското ви поведение?!Обмисляйте си вниманелно въпросите и си коригирайте просташкото поведение!
Накрая ще си работите сами!

Съгласна съм с предишното мнение,където въпреки многото правописни грешки добре е описана атмосферата в магазина.
Що се отнася за Люба и тя има сериозен дял във всички видове интриги, доноси и клевети към работещите и само като си помислите ,колко години работи там значи е нужна на шефовете.
Христина не може да си овладява нервите,понякога,което е много лошо за човек,който испълнява тази длъжност.
Най-неприятното е двойният аршин при заплащането.
От къде на къде и на какво отгоре разни Ивчовци и темподобни ще вземат по 1800лв на фона на слабите
резултати.Та това е възмутително.
А подмазвачите-сякаш понамаляха на последък,откакто
Ванчето и Танчето вече не са част от "сплотения екип".

И АЗ СИ МИСЛЕХ,ЧЕ ЛЮБА Е ПРОБЛЕМА,НО В СЪШНОСТ НЕ Е ТОЧНО ТАКА.
ОТВРАТИТЕЛНАТА АТМОСФЕРА ЗА РАБОТЕЩИТЕ В АВЕТИСЯН Я СЪЗДАВА САМАТА ШЕфКА Г-ЖА ВАЧКОВА(ХРИСТИНА АВЕТИСЯН),ЧИЕТО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ЧАСТ ОТ ПЕРСОНАЛА Е ПРОДИКТУВАНО ОТ ПАНИЧЕСКИЯ СТАХ ОТ Г-Н ШЕФА,КАКТО И ОТ ИЗБИВАНЕТО НА ОПРЕДЕЛЕН КОМПЛЕКС.
НА ПОДГОНЕНИТЕ ОТ БЕЗРАБОТИЦАТА ПОКРАЙ ПАНДЕМИЯТА ,КОИТО СЕ ГОТВЯТ ДА ЗАПОЧНАТ РАБОТА ТУК ТРЯБВА ДА ИМАТ В ПРЕДВИД НЯКОЙ НЕЩА:

-ГРУБО,НАДМЕННО,АРОГАНТНО ОТНОШЕНИЕ НА ШЕфКАТА КЪМ ЧАСТ ОТ ПЕРСОНАЛА(КОИТО НЕ СА ЛЮБИМИТЕ И ПОДМАЗВАЧИ).СЪЩАТА СИ ПОЗВОЛЯВА ДА ОБИЖДА ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ И КАСИЕРКИ ДОРИ ПРЕД КЛИЕНТИТЕ БЕЗ ВСЯКАКВО УГРИЗЕНИЕ,КАКТО И
ДА ПРЕХВЯРЛЯ СВОЯ ВИНА НА ДРУГИТЕ,А ГОВОРЕНЕТО И Е ПРОСТОВАТО И НАПРАВО МАХЛЕНСКО.
-РАБОТА С ДОЛНОКАЧЕСТВЕНА КИТАЙСКА СТОКА ВЛАЧЕНА ТАКА ЩЕДРО НА ПОСЛЕДЪК С КОНТЕЙНЕРИ И ПОСТОЯННИ РАСПРАВИИ С НЕДОВОЛНИТЕ КЛИЕНТИ,КОИТО НОСЯТ РЕКЛАМАЦИИ.
- ПЪЛЕН ХАОС В ЦЯЛОСТНАТА ОРГАНИЗАЦИЯ НА РАБОТА В МАГАЗИНА(НЕ СЕ ЗНАЕ КОИ НА КОГО Е ШЕФ ,А ВСЕКИ КОМАНДВА),ЧЕСТО ИЗДАДЕНИ ЗАПОВЕДИ СЕ ГУБЯТ М-У ЕТАЖИТЕ И ПОВЕЧЕТО СЛУЖИТЕЛИ НАУЧАВАТ СЛУЧАЙНО ЗА ТЯХ.
-ИЗНЕРВЯЩО ЗА ПЕРСОНАЛА Е,ЧЕ ГОСПОЖАТА СИ ПОЗВОЛЯВА ДА ПЛАЩА ДВОИНО ПО ВИСОКИ ВЪЗНАГРАЖДЕНИЯ НА 1-2 МА НОВИ КОЛЕГИ,КОИТО ИНАЧЕ ДВЕ ДУМИ НА КРЪСТ НЕ МОГАТ ДА ОБЕЛЯТ НА КЛИЕНТИТЕ.
-ПОСТОЯННО СЕ НАЛАГАТ ГЛОБИ,КОИТО ЗНАЧИТЕЛНО ИЗКРИВЯВЯТ ОБЕЩАНИТЕ"АДЕКВАТНИ ЗАПЛАТИ.
-ТАКА НАРЕЧЕНИЯ СУПЕРВАИЗЪР ОБИКАЛЯ КАТО МУХА БЕЗ ГЛАВА,НИЩО НЕ ПРАВИ И САМО ДРАЗНИ ХОРАТА С ПРОСТОТИЯ И НЕВЕЖЕСТВО.
В ОБЩИ ЛИНИИ ЕДНА ПРЕКРАСНА АТМОСФЕРА В ЕДИН ПРЕКРАСЕН МАГАЗИН.

Защо ли в предното мнение усещам целенасочен опит за оронване престижа на фирмата и подкопаване на доверието?! или "анонимният" от 07-ми защитава и дава сам оценка на стила и писанията си...!!! и сигурно е "анонимен", за да не понесе отговорност за проявения расизъм и обидите, които отправя!

Относно мението на Анонимен от 07.09.2017 и моя опит с множество кандидатствания при различни пишман "фирмаджии". Само интелигентен човек може да напише такова мнение, да използва съответния словоред, подреденоста на мисълта и телеграфическа краткост на обяснението, в което да изложи с най-малко думи, най-много информация. Както казах, опита ми с мнения в BGRABOTODATEL e огромен и 100% от случаите на които съм попадал като оплакване от "отношението" на работодателите цървули съвпада, даже е и по-зле от написаното. Доверете си и оставете тези цигани без качествени хора, дано някой ден се усетят, че нястото им е в затвора, а не на шефското кресло!

Здравейте, от доста време работя във фирмата и написаните по-долу неща абсолютно не отговарят на истината, към настоящия момент. Работи се 5 дни в седмицата, по 8часа. Заплатите са абсолютно адекватни, според позицията на служителя. Плаща се редовно. Хората си почиват по график и си получават парите за отпуски на 100%. Твърдението, че асансьора и климатиците не работят е смешно! На всеки етаж има битова стая, където служителите могат да се хранят. Освен това, специално за персонала има помещение за почивка и кафе -около 80кв.м, доста луксозно направени. Пари при започване не се задържат, а както си е по закон- заплатите се изплащат за свършена работа. Служителите работят в екип и се подкрепят. Единственият недостатък към момента е липсата на работна ръка. Предполагам, че коментарите и оплюванията на предните !Бивши! служители, също са изиграли своята роля. Предложението ми към тези, които мислят да кандидатстват по наша обява е просто да дойдат на интервю и да сверят информацията!

Нямах намерение да се занимавам, ама като видях захаросаното мнение написано явно от фрау Аветисян, в което нагло разгръща литературните си фантазии, ще изложа някои факти:
1/ при започване на работа на всеки се удържа от заплатата една сума около 350 лв, която се връща чак при напускане на фирмата
2/ графикът е така направен, че се работи повече от 8 часа на ден
3/ заплатите се плащат със закъснение
4/ осигуровките са на минималната работна заплата
5/ отпуската не се заплаща на 100%
6/ на всички официални празници се работи без компенсация
7/ магазинът е подреден без визия и идея и освен сезонните промени постоянно се разместват тежки рафтове и стоки заради прищявките на шефовете
8/ работниците, особено мъжете, постоянно биват карани да вършат несвойствени за длъжността им дейности: товаро-разтоварни работи, поддръжка на сградата, колите и дома на шефовете
9/ няма удобен транспорт
10/ асансьорът не работи редовно
11/ климатикът не работи редовно
12/ няма работно облекло и консумативи
13/ няма топла вода (някои от стоките са прашни, ръждиви и мазни)
14/ няма помещение за почивка, обядва се на крак или в съблекалнята, където има място само за 1 човек
15/ отношението на шефовете е надменно и грубо
16/ всеки ден при напускане на магазина персоналът се обискира и проверява с металдетектор
17/ не е вярно, че няма глоби, при напускане задължително се измисля някакво нарушение, заради което се глобява работника със задна дата и се удържа част от дължимата сума, както беше при мен
18/ да продължавам ли?
накратко: семейство Аветисян нехаят за служителите си и се опитват да работят с минимални разходи за заплати и поддръжка на магазина и затова има високо текучество на персонала