Марица Олио /img/frontend/nomap.png"

Марица Олио

1 точка от 42 мнения

Не знам за фирмата но Аз лично си докарам до 200$ на седмица от този сайт:

Братята ММ . Още не са приключили дейност тези.Явно с големите отбиви с който ни праскаха и ни праскат са оцелели. Не се лъжете на мазната госпожица която ви отговаря като звъните на фирмения телефон и ви препраща на друг номер.Там ви изнасилва друга самозабравила се жена. Имате ли връзка с главния мозък госпожоооо. Реалноста е друга 21 век сме има информация и технология . вие в коя точка на света сте или сте извън него. Търговците им купувачи са със съмнително минало или роми. Направете си справка. Персонала им е с много въпросителни. Колеги производители , 100% сте наебани от тези ММ в цена , тегло и качество.Работите на вятъра.

Приятели вместо да четете мнения за конкретна фирма дали е коректна или не. Ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат в биткойн, ползвам го вече повече от 5 години и си докарвам до 0.02 BTC на месец, което в паричен еквивалент е около - 800 $. тъй като, успях да си развия акаунта почти на макс.

Всички шофьори се имат за големци в тази фирма. Защо сте стигнали до тук като сте такива ? Еми като сте бивши испански и турски гевреци лесно ви клатят два руси траверса.. В коя транспортна фирма асистенцията е от жена и каква адекватна реакция и помощ може да очаквате от нея. Сбъркана работа е това. фирмата е голяма на условия , километри и заплати от устата на нагло и безочливо лъжеща поля. запомнете това име Поля звучи като пущинак пустош суша това и ви чака. нема кинта нема цент.
Ако има ниво за дъно подминавате го. А тези дето викат то навсякъде е така , еми не е. тази фирма е дупката за шофьора. дори интервюто тук е загуба на време контакти и пари.

Maritza Charlan е рахат за отзад фирма.
Не се зачудвайте да дойдете при нас.Освободете се от задни мисли. Отпуснете се. Работим ви с най добрия мехлем . В съставът на мазилото се включват най плъзгавите съставки от Якоруда , Смолян и Девин. С тези съставки гарантирано ще бъдете оправени. Стана ви любопитно ли? Блазни ви. Е там ви е грешката.
Е тези съставки ще ви разцепят задника за без пари.
А накрая преди да си тръгнете на портала слагат кутия за дарения / за питания се обърнете към отдел налози смолян или факира на компютъра светкавицата на клавиша мотиката на фирмата - Вик торррр /
Ако обичате преди да излезете платете си че ви оправихме.
Бягайте като ги чуете тези независимо от посоката и мястото където ще се озовете. Тук е краят на града тук е края на света. По надолу от тези няма

Това е свинекомплекс с кочини за весели прасета ама прасетата са ялови.

МАРИЦА ОЛИО АД в нея се намират остро и хронично психично болни, изпълняват се рехабилитационни и социални програми, извършват се експертни задач по управление и доставка на семки и мазни олиа.Фирмата е място, даващо помощ на нуждаещите се и необходимата подкрепа в грижите за психично болните служители и работници. Тя е лечебно заведение за терапия и рехабилитация и в нея се прилагат най-новите постижения на лечебната практика на фирмата. Тук пациентите получават и подкрепяща среда,от себеподобни което също е от съществено значение за тях.Лудницата разполага с отделения разпределени на павилионен принцип, което на практика дава възможност да функционират при “Свободен режим” всички се изнасят като ги няма главните лекари и “Затворен режим” всички се крият като мишки зад павилионите когато главните лекари са там/ако има такава необходимост/. Приоритет в дейността е обгрижването на пациенти в хроничен стадий/диспечерки/ или подостра фаза на психичното заболяване/ръководител база, транспорт и пласмент/. По време на престоя в отделенията, терапията се фокусира предимно върху рехабилитационни и ресоциализиращи елементи от лечението, като за целта работниците и служителите се включват в психологични, социални и психотерапевтични програми/стряскащо сутрешно посрещане УАУУ от шашаво бухнала в главата портиерка ,сутрешно кафе в беседката на тема отглеждане на зарзават на сельо скъпотията какво ядох как спах какво чух и после зад гърба ви в устата ви плюх , мероприятия в цеха за хората с анцузи ,банкети със лично заплащане и безплатни банкети с терапевтично пътуване на далечни дестинации , клона на лечебното заведение близо до Карлуково - Плевен. На тяхно разположение е и просторният фирмен парк с асфалтирани алеи кътове за отдих и разходки защитено вътредворно пространство, където те могат да прекарват спокойни часове на открито сред китна растителност благодарение на компютърната цветарка.Основни цели на лечебното заведение са:

-диагностично-лечебна дейност на психично болни повярвали в феноменалните си способности - отделение управление, транспорт,счетоводство и трз.
-психосоциална рехабилитационна дейност на психично болни от самочувствие и завладени от аза- отделение пласмент и информациони технологии.
-психосоциална профилактична дейност- отделение кантар , лаборатория и анализи.
грижи за психично болни - отделение портал,цех, силози и ром сървис.
Откачалници !!!!!!

Благодарско на хората който са създали и потдържат тази платформа. и аз щях да попадна в този миши капан на поля и мариан. Колега ако не сте видели на живо тази поля и нейната диспечерка зоя с бога сте вечерали. Първата е подмолно мазна . Слуз.ехидно изражение и усмивки. ще ти обещая всичко което другите не могат да ти дадът. вярно, бързо те полепва с лъжи цени заплати . курбел баце яко отзад.бърза калкулация вързваш реалноста и пари нема . на минус си преди да си почнал. тази не е на място и не знае какво говори. другата срещу нея и била диспечера. влезе един кошмар за мъжественоста. грозно стряскаща с набола брада жена . говори и праща смси . през компютъра и навигацията се работи драга . транспорта не е това което вие си мислите че правите и предлагате. Хора търсете и четете информация не случайно има тези платформи и си пише. не си губете времето на празно. в последствие разбрах от колеги в пазарджик че като кажеш марица олио ме питат при поля ли ще почваш и ми се смеят.

Ходих на Плевен да питам за работа като шофьор
Свързаха ме с някаква Поля началник транспорт малко странно жена началник на транспорта ама айде все тая
Добре че на паркинга имаше колеги казаха ми реално как седят нещата във фирмата как се работи и какво се плаща
Нищо общо с това което ми беше казано по телефона
Тръгнах си без да поглеждам на зад
Смешно е заплащането

Много пропаднала история е тази "фирма" за всички запознати. Във форумите на шофьорите се плашат с нея и транспортния им разпоредител и надзирател Поля Merhem а далаверите на спедиторска кантора Зоя Марина се движат в полвин България само работодателя им Марин спи. Марински на спедиторката ти и сложи една кабинка Еко Той на твоя паркинг пред фирмата ти в Плевен да си сложи логото на нейната фирма Зоя Транс Марин Инвест за да ти с...м в нея на глупавото ти доверие. Обира те тази безскрупулно а на теб ти се ливри. Бесило за тази трепането и е минало лъже те докато те гледа в очите и ти бърка в джобовете. Явно не знаеш кой работи за теб. От къде си я събрал тази плява да те краде да лъже и да се подиграва с хората. Осраха фирмата тези надлъж и нашир!!!