Бер Хелла Термоконтрол /img/frontend/nomap.png"

Бер Хелла Термоконтрол

4 години работя там.. ТОТАЛ ЩЕТА ! Всичко що е ШЕФ си има любимец и си ги толерира въпреки че 90% от тях са тотална 0 в всяко отношение... Уважение 0 Развитие 0 токсична среда 100%... На никой не му пука какво прави кой ще го оправя и преправя от горе ти се трупат правило върху правило върху правило кое от кое по - нелепо... текучеството е голямо 1 цигани после украинци и сега и те бягат масово и ИЗНЕНАДА няма хора които вече да се вържат на въдицата..Защото ако си трайкаш си риба и те правят луд ако отвориш уста НЕУДОБЕН и след това изгонен ( доброволно) Точно моя случай след 4 години в тази дупка ! Не се лъжете не си струва нищо в тази фирма не е като хората Ама нищо...

Хора, преди 2 години ме поканиха на интервю и аз като колегата по-долу го изпуснах. Казаха ми за следващият път - да следя. Така и направих и се срещнахме, но не ме харесаха за позицията "Началник смяна" по обективни за тях причини. Казаха: "Трябва ни човек с много повече опит."

Сега, само 2-3 месеца след интервюто те пак търсят за същата позиция.

Някой който е по-запознат като работещ служител от дълго време във фирмата или човек, който е напуснал позицията "Началник смяна" и вече има опит и наблюдения върху позицията, отговорностите, дали обявата беше написана правилно или премълчават някои неща - може ли някой да сподели? Натоварването ли е много или човека не се спрява с възложените му задачи? Обучението ли им куца...?!?

Не се бяга от хубава позиция, нали?

Моля за мнение, за да знаем наистина какво става и дали лъжат в обявата, за да имаме и ние представа дали наистина има проблем във позицията / фирмата или хората не се справят.
Благодаря!

Работя от 4 месеца. Има много недомислени неща. Не мисля че ще се задържа особено дълго.

Фирма в,която работиш благотворително. Подбора на персонал е предимно ниско платена работна ръка. Заплащането там е на база колко дълго работиш във фирмата, а не колко работиш. Отношението към работника е нулево, то просто липсва.Работиш като идиот на крак по 9 часа без никакво сядане,ходиш нощни смени и на заплата получаваш социални помощи!!!!

Имаш шанс! Просто ги подсети ,отново за себе си. Но,не знам,дали знаеш с какво се захващаш! Това,не е фирма,а кочина в която всички "правила" (ако въобще може да се нарекат,така) непрекъснато се променят, Няма да знаеш,кога е ден,нито - кога е нощ! Кога делник,а кога празник! Кога зима,а кога-лято. Ще изгниеш в това хале! С идиоти,които се занимават единствено с интриги и нищо не могат,но,ще те топят непрекъснато на шефовете! Там,кадърни не търсят! Търсят дебили,които да присъстват,ей така-за бройка! Заплатата е нищожна,но пък,непрекъснато я намаляват! Още ли искаш да отидеш,там? По-добре си потърси нещо друго! Ако си нямаш връзка-някой от шефовете,ще работиш ,а 10 некадърни идиота ще стоят и ще те гледат! Ти,ще им изкарваш заплатите! Там ,работата не е трудна,но е тежка! Лесно ще се научиш,но,хамалогията е къртовска! Правиш ли разлика между трудно и тежко? Там,ще се почустваш,като каторжник! Успех!

Имам ли шанс да получа ново интервю за работа при положение че юли тази година изпуснах интервюто защото когато отидох 1 ден по-късно ми бяха казали че трябва да изчакам да назначим ново интервю напишете мнение за това ако някой с някой друг се е случвало така

"Анкетиране, вашето мнение"...
Ние ви чуваме, виждаме...нищо не чувате, нищо не виждате.
До колко мислете ще е розово това мнение? Не виждате ли погледите на хората по време на събрания, които все по рядко правите , защото тяхното мнение значи нищо за вас? Погледи на уплашени оператори , които очакват да чуят поредното безумие или непосилна допълнителна задача. "Ако не ви изнася, знаете къде е вратата!". Думи на мениджерски екип, вдъхновяващ тълпата по време на събрание. Една трагедия, която и Шекспир не би могъл да опише. Някога в тази фирма живееше една идея за развитие на служителите , окована от дисциплина и сигурност.
Нищо не остана почти..

Тотална липса на уважение към персонала от последните близо 2 години. Никаква надежда за перспектива или развитие. Тук не обвиняваме пандемии или каквото и да било външни фактори, проблема идва изцяло от другаде, ще оставя на вас да анализирате. Мнението и потенциала на служителя, е равно на поредната муха размазала се на стъклото ти, карайки по магистралата. Това, че маса опитен-дългодишен персонал е готов да остане на улицата в дни на криза, само и само да не е там, да не търпи такива безумни промени към нищо добро, говори много без да са необходими думи. Обмисляне на стратегии за печалба и икономия на гърба на персонала, е нещо типично за нашия манталитет. Залепени от гордост и високомерие, единственият път който има, е надолу.
Логиката, че опитен-дългодишен, квалифициран персонал, е заменим с първия е срещнат от улицата, е всичко друго, но не и адекватна.

Това ,за Наталия,въобще не е верно! Писал го е некой,който й има зъб,най-вероятно жена! Наталия има навика да влиза в конфликт с некои жени ,на женска основа! Та,затова! Иначе,ако има нещо стойностно в тая фирма-това е единствено Наталия! Може да ти реши проблема със скоростта на светлината (доколкото й го позволяват условията)! А иначе,това е фирма за бавно развиващи се от ПеУник! Ако се чуствате невменяем и не можете нищо,ако сте от ПеУник - вие сте точно за там! Ако не сте ненормален,то,там ще откачите! Всеко шефче си е довело и по един роднина и приятел. Но,най-гнусен е "дебелия" - бивш обикновен работник и настоящ натегач,откак го направиха шеф! Ако искате да се учите на нещо и да постигнете нещо,там НЕ Е вашето място! Там,най-много да се заразите с чума от някой нечистоплътен ПеУничанин (има ги в изобилие и не само роми! И "Българите" са такива)! Не умеят нищо,но,пък,интригите и клюките са техното ежедневие!Старите работници,в по-голямата си част могат да ви научат на нещо и са свестни! То и няма,кой друг да ви научи да работите,освен тях! Но,те и не останаха много. Много малко от "старите" работници са боклуци! Това са обикновено тиквеници на по две години в предприятието,които се правят на голяма работа,но,всъщност не им се гласува никакво доверие да бъдат пуснати на работа,на повече от две поточни линии. Що се касае до въпросната Станка,която е драскала преди това,то,тя беше тихомълком изритана,в началото на 2020-та,за да не стане скандал! Доколкото се разбра,нещо не са й излизали парите. Изглежда е крадяла от заплатите на работниците!

Госпожица Наталия прави това което и кажат от горе. Неслучайно е изгонила и двамата си сина от фирмата тъй като е сметнала че са достатъчно кадърни за да не работят в компанията. А тези отгоре имат такъв управленски потенциал, че няма да се учудя и тях да започнат да ги заменят с служители от филиповци махала. То поне със тях ще може да си кажеш 2 приказки макар и без съдържание. Иначе новата шефка може и да вижда по далеч от носа си както и старата шефка стига да има кой да и позволи