Менпауър България /img/frontend/nomap.png"

Менпауър България

Най-добрата агенция, в която съм попадала. Грижа към кандидатите, добра информираност и работят с наистина добри компании. Вече второ работно място чрез тях и не бих си търсила работа по друг начин.

Който вика и обижда, отива бързо в ада.

А Терминал 2 е прекрасно място, отвежда те на вълшебни места.

Идете да видите на Пълен работен ден 8 ,10 часа можете ле да Изтриете

Да викат по Вас и Ви обиждат Идиоти такива

При тази Безработица и Ковид трябваше да сте Умрели всички?

Или на Терминал 2!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Привет. На 29г.съм. Завършила съм средно образование. Работила съм в магазини и производство. В даден момент покрай корона вируса намалиха работната заплата и трябваше да напусна работа. Лутах се от Октомври месец до Март без работа и всеки ден по няколко интервюта. Наемаха ме за малко без договор и нищо сериозно нямаше. Искаха много часове за малко пари, да си плащам транспорта, цигарите, храната, кафето и да им работя за около 30 - 50 лв на ден.
В края на Февруари един ангел ми се обади от агенция Менпауър и ми предложи работа. Съгласих се. На другия ден бях на интервю и веднага ме одобриха. На следващия подписах договор. На третия ден вече бях на работа. Два дни ходех с автобуса. На третия вече служебен транспорт ме вземаше от нас до работа и обратно. До сега не бях попадала на работно място с безплатна кухня, кафе, вода и безплатен транспорт. Работата е през деня и много ми допада. Доволна съм, че някой ме оцени, въпреки, че нямам висше, чужди езици, дипломи, награди и не покривам изискванията за топ модел. Сега на 10.04.2021 очаквам и заплата, да видим дали ще е хубава. Осигуряват ме на брутото, но не знам колко нето ще взема.
Влязох да ги похваля. Да благодаря. И да попитам други работници в производството дали са доволни. И ако е ниско възнаграждението, по какъв начин мога да изкарам повече? След колко време месец, два, три?

Кандидатствах за една съща позиция седем пъти в рамките на два месеца. И всеки път ми се обаждат, и си говорим едни сладки приказки по телефона. В началото си мислех, че им е забавно и ме смятат за някакъв, дето му хлопа дъската и все за една и съща позиция кандидатства. Но напоследък сами ми се обаждат без да съм кандидатствал. Не знам, ковид ли им разклатил и техните дъски, или и преди са били такива. Ама сега не ги бива.

Обратна връзка не връщат, дори след подсещане! Празни обещания, но на интервюто са велика компания. Резил за HR средите ... И говорим за кандидатстване по тяхна позиция...

Здравейте, няма смисъл да кандидатсвате в Менпауър и да губите време. Не считат за необходимо да връщат обратна връзка на кандидатите, с които са проведени интервюта. Голямо разочарование и непрофесионализъм.

Каква е точно ролята на тази фирма? Набират служители? Изпратиха ми предложение за работа с някакви базови изисквания понеже съм отговаряла на това, което техен клиент търси. Едно от тях беше технология, която не съм използвала, а след това казаха, че не е било завължително, а бонус. И ако искам повече информация, да ме свържат директно с клиента, защото те можели да ми отговорят на техническите въпроси. Доста неадекватно ми се стори. Ако нямат нужната информция, която да предоставят на кандидатите, за какво им се плаща на тези рекрутъри? От доста рекрутърски фирми са ми мисали, но до сега не са ми предлагали директна вързка с клиент. Като съм задавала въпроси, са играли ролята на посредник, без да трябва да знам кой е клиента (в повечето случаи).

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055