Менпауър България /img/frontend/nomap.png"

Менпауър България

Менпауър публикуват фалшиви обяви за работа, както в джобс.бг, така и в линкедин.
По-конкретно обяви за производствен мениджмънт.
Замислете се преди да кандидатствате дали въобще има такъв работодател там за където е обявата и дали въобще е клиент на Менпауър.
Публикуват периодично обяви за производствен директор и от този сорт за големите градове, като текста на обявата е копи пейст.
Чудех се защо им е да го правят, докато не намерих подобно мнение в един ИТ форум.
Събират сивита и спамят компаниите.

Менпауър,

Работите ли с комунистическата пералня на бившата ДС - Айгер Инженеринг?

Абсолютни несериозници! Обещават обратна връзка, а такава няма, звъниш и не вдигат. Кои са тия заблудени работодатели, които им плащат за услуга, която не извършват, а всичко се случва в движение, не знам. Явно имат пари за хвърляне. Пловдивският офис е под вкякаква критика, но гледам, че и кандидатите за София не са във възторг.

Пенсионирах се в медия, с история къде по-дълга от тази на Дарик. Много години обучавах колеги, и сега като чета какво се пише тук, сърцето ми силно се вълнува. Представям си ги тези млади хора, как стават “специалисти“ по качество, по продажби и по финанси в някакъв вонящ завод. Наум рецитират пасажи от „Престъпление и наказание“, докато завиват гайки. И разказват истории, невероятни истории на колегите си. Стават отличници в работата...
Какво остава, да им пожелаем успех в делата! И вие, Менпауър да им помагате с тестовете.

Тези от Дарик ги бива, ама има по-добри :)

В коментираната фирма в момента има двама служители от няколко месеца, които са бивши разследващи журналисти, но всички ги мислят за специалисти … за позициите, за които заемат. И са назначени след две интервюта.. по специалността... И ги хвалят, че се справят добре с работата...
Май са минали и при вас на тестове. После, говорете за материала...

Коя е тази работодателка? Бихме искали да отворим дюшека и да интервюираме тези служители. Вие и други международни агенции за подбор на персонал изпращате ли кадри там, след като сте запознати със случая?

Материалът е много лош. Толкова лош, че да търпи работодателки, които крият в дюшеците си над 500 искови молби от бивши служители за психичен тормоз...

Просто такава е държавата, на връзкарите... Държава с много лош материал.

Що за елементарно изказване, че материалът бил лош! Все едно, че Мая Шолева е много качествен материал… Аман от връзкарки като нея, които се мислят за незаменими!

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснал за последните 10г със 1000х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света: