Менпауър България /img/frontend/nomap.png"

Менпауър България

Материалът е много лош. Толкова лош, че да търпи работодателки, които крият в дюшеците си над 500 искови молби от бивши служители за психичен тормоз...

Просто такава е държавата, на връзкарите... Държава с много лош материал.

Що за елементарно изказване, че материалът бил лош! Все едно, че Мая Шолева е много качествен материал… Аман от връзкарки като нея, които се мислят за незаменими!

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснал за последните 10г със 1000х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света:

Помогнаха ми да започна търсената от мен работа. Служителката беше много учтива през цялото време и получавах своевременна обратна връзка и информация от нея. Препоръчвам агенцията. Не почувствах натиск да започна позиция, която не желая.

ПРЕПОРЪЧВАМ! Устояват на натиски от всякаква остатъчна комунистическа измет като халюциниращи алкохолици, платени информационни подлоги, перачки и паразити на държавната хазна.

Съжаляваме, че ви съсипахме проекта г-жо Върбакова. Направихме каквото можахме, но не останаха специалисти за тоз проект. Лош материал.

За малко да ми съсипят проекта, защото не можаха да ми намерят хора. Не препоръчвам.

Специалистите за подбор в повечето случаи не са компетентни и нямат никаква представа за позициите за която търсят кандидати. Интересуват се единствено от това да вземат парите за подбор и нищо друго. Ако се намери някой кандидат с връзки в тази компания, колкото и да е некадърен той, то бива промотиран за дадената позиция. Жалко е, че шуробаджанащината е навлязла с такава сила и е на такова ниво. Преди да се доверите на някой рекрютър от компанията се убедете, че имате цялата необходима инфомация. Ако започнат да мажат и не ви дават цялата необходима информация, то тогава им пожелайте успех с подбора.

Не знам от къде започна.Колкото и да напиша за тази агенция би било малко. На първо място трябва да кажа, че само и само да си вземат парите от клиента, ще натикат кандидата на възможно най-неприятната работа, която никой не би искал да изпълнява. Обещават придобивки, сигурност, приятна атмосфера.Когато си потръсиш договореното те питат да не би нещо не да не си разбрал.Този подход е толкова жалък и смешен, че няма накъде повече. Специалистите им с гръмки длъжности радко разбират нещо от позицията за която наемат. Като цяло тази агенция не трябва да съществува и да продължава да прави пари на гърба на кандидатите. Това за нарежданията в предишния пост е опит да замажете положение, което е под професионалоното за тази услуга. Към всички които смятат да напуснат работата си заради позиция предложена от тази компания - НЕ ГО ПРАВЕТЕ!

Имам доста опит с тази агенция. Не смятам, че всички служители в Пловдив са арогантни. По-скоро принудени да изпълняват заповеди от така наречените “силни на деня”. За съжаление обстановката в България през последните години е била такава, че една крадлива краварка или простовата пожарникарска щерка е можела да се бърка в работата на “чуждите” агенции за подбор на персонал. Жалката картинка на българския преход, нищо друго. За никой не е тайна, че арогантността и силиконът дълго време са били единица мярка за успех в нашето общество и затова тук се пишат лоши неща.

Има млади хора в тази агенция, които въпреки натискът от разни гниещи индивиди, си вършат качествено работата. Пожелавам им успех!