Н и Б ООД / NiB OOD /img/frontend/nomap.png"

Н и Б ООД / NiB OOD

Искам да ми кажеш конкретен случай кой е бил глобен със стотици или хиляди лева....
И какво точно не разбра от моя пост... Излез със своето име ....

Милата,висококвалифицирана Еленка се ръзвълнувала,та чак прописала от свое име!:)))
Никой не ти търси обяснение защо е изгонен или напуснал.Гоните всеки,който не е на разположение 24ч на концлагера ви или изрази някакво мнение.А останалата част напускат,защото ги наказвате като в детската градина.Може наказаните да поработят в неделя,а може и да получат някоя глоба в стотици или хиляди лв.Както си работиш и се оказваш без заплата заради грандиозна глоба.
Ти и Ивайло Начев сте болни мозъци.Не сте единствените на света,които предлагате работа и заплатите ви са като на другите.Само ,че другите фирми не са по селата,което е допълнителен разход за работника.
Едва ли има по-жалка фирма от тази,но така или иначе сте тръгнали към фалит с това поведение.
Всички,които пишем мнения тук го правим единствено за да предпазим бъдещи работници,от ада ,в който ще влязат,започвайки работа при вас.А нашето е минало-заминало.Били сме баламурници,търпели сме,но всичко има граници.
Както един по-надолу е писал ...Не си заслужава нищо в тази фирма!

Така.... до сега не съм написала нито един коментар / много слабо ме интересува кой вярва или не/ само четях коментарите, и то отскоро.
Бих помолила всеки един от Вас да си напише името за да му се обясни, защо не е повече служител в тази фирма. Или пък е по-лесно да се крие като.../всеки да си прецени сам/...
Работи се много, но и заплащането е много по-високо от навсякъде другаде...и пак според вашите възможности и квалификация...
За всичко останало е напълно безсмислено даже да го коментирам....

90% от служителите са на няколко месеца. Старите работници се броят на пръстите на едната ръка че и на половина. И както долу се казва. Иска се да работите. От 8 до 18 и понякога след работно време и събота. Иска се работаааа. Ама работа. Няма почивка и да се потривате. Иначе не ставате. Позитивните коментари са писани 90% от Елена.
Направо си ви лъжат да започнете.
Ама финно с памуче ... колко е позитивно и хубаво там - най добрата фирма.
Лъжи, маниполации ...
По коментарите си личи.
Отивате там да ви скъсат Г*** от бачкане ... Само работа работа работа ... И след шест месеца че и по-рано да ви кажат че сте некадърни.
Общо взето вие сте роби на заплата. И дума не можете да кажете ... Вие сте никой ... Роби - роботи ... От вас се иска само да работите ...
Вие служите на шефовете да изкарват пари ... За това сте им нужни ... За нищо повече ...
Там просто ще ви накарате да се чувствате като не човек...
Никакъв морал за нищо...
Целта е една да работите усилено без мнение за да изкарвате пари ...
Това е ...

Елена,защо пишеш и ти анонимно,а се възмущаваш от анонимните мнения?Това със социалната фирма са само твои приказки.Репертоара е ясен до болка.Сложи си името,застани зад него и напиши на четящите какви функции изпълняваш точно!Ако и работниците можеха да си изкарват прехраната междукрачие ,нямаше толкова да реват.Докато ти се чекнеш,работниците се съсипват,а после и мързеливци и некадърници ги наричаш.Поработи малко и ти за да видиш как е на другите!

Боже колко мъка има на този свят.
Чета тука мненията на някакви анонимници и немога да повярвам.
Мога само да кажа, че НиБ са много социална фирма, която държи на хората си, на хора обаче които си гледат работата и не се скатават.
В българия е останала само утайката, мързилите и хрантутници разни които освен да плюят и завиждат на успялите друго незнаят.
Стягайте се, че от тук нататък това ви чака навсякъде.
Ако не работите със съвест няма кой да ви търпи.
Успех на всички и не бъдете толкова черногледи а се стягайте и бачкайте, че нищо хубаво не ви чака.

Аз също съм бивша служителка на фирмата,но мнението ми е по-различно от тези по долу...Колективът ,в който работих аз беше много добър по мое мнение,работното време не е толкова шокиращо (отидете да поработите в чужбина и сами ще се обедите).Личните нападки към Ели и Ивайло са излишни.В крайна сметка всеки има право на мнение,но не по този грозен начин.

То на шефовете не им пука че фирмата им затъва и нямат персонал.
Много хора си тръгват зареди безхаберието им. И отношението им сякаш са роби. По долу е написано в предишния коментар. Плаща се ( не чак до там доволно ) и искат работа. Изцеждат ви до колкото могат. И после от преумора ви се казва че вие не ставате да си вършите работата. И ви разкарват. Дефакто сте некадърни понеже вече не можете да смогнете. А не можете понеже работниците бягат от там и те вземат все по некадърни и некадърни. И от там затъват повече.
Така че забоксувсте ли малко от пренапрежение или умора. ДОВИЖДАНЕ - ЗА НИЩО НЕ СТАВАТЕ.
И това е дългогодишна практика.
Все работниците не стават да си вършат работата.
Падна фирма какво искате. Шефовете си правят каквото поискат. И търсят глупаци да им изкарват пари.

Заповядайте бъдещи глупаци във фирмата да бъдете унижавани,и да се държат с вас като с робове, и с не номинирано работно време.
Елате ... Заповядайте ... Чакат ви ...
Да им изкарвате парите ...

Не си заслужава фирмата.
Не си заслужават нервите.
Не си заслужават парите.
Не си заслужават униженията.
Не си заслужава работното време 55 часа на седмица без инзвънреднитте.
Не си заслужават усилията.
Не си заслужават интригите.
Не си заслужават лъжите.
Не си заслужават манипулациите.
Не си заслужава РОБСТВОТО.
Не си заслужават името и фалшивата репотация която се опитват да градят.

Не си заслужава да започвате там.

НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА НИЩО ВЪВ ФИРМАТА.

А всички негативни коментари по долу са истина.
Който иска да си сложи главата в торбата и да рискува нека да отиде.
Единствено ще съжалява после. За пропиляното време. И как са го направили на глупак за да им се довери че са различни.

Отговор на предишния пост

Скъпа Елена,вместо да се скриеш в миша дупка след побоищата,които ти нанася Ивчо пред камери,работници и пред децата ви,ти излизаш и възхваляваш тази насрана фирма,за която всички знаят колко е гнила.Четиридесет човека пишат сходни мнения,от което прозира грозната истина,но който не вярва нека пробва!
Защо не напишеш какво точно работиш и нещо по повод наркоманските изцепки на мъжа си?!
Заплати около 2000лв вече дават и в други фирми,които не са по селата и без извънреден труд в събота и неделя.Като се сметне извънредния труд при вас,какъвто вие НЕ плащате никога,то парите излизат малко.Бъркате робовладелческото поведение с натовареност.Унижението остава без заплащане.
Нещо за Кодекс на труда да сте чували???
Относно езиковата култура и правописа за заварчици и монтажници ,такава НЕ Е задължителна!
Малко те е бил Иво,щом все още си толкова нагла и безочлива.Останало ли ти е някакво достойнство или финансовия комфорт е по-важен?!
Май точно за това стоиш и рекламираш по този извратен начин фирмичката си.
Най-добре се опитай да озаптиш мъжа си,че с това поведение фалита не е далеч!