Н и Б ООД / NiB OOD Н.А.П.С. ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,с.Първенец&markers=Пловдив,с.Първенец

Н и Б ООД / NiB OOD Н.А.П.С. ЕООД

Във фирмата цари хаус, ад, използващина, некомпетентност, липса на организация.
Стойте настрана от нея !

Пълна липса на организация !!!!
Било то с клиенти, било то вътрешна !!!
Много голяма некомпетентност относно всичко - човека сложен да организира нещата е пълен некадърник !!!

Интриги, ниско заплащане-несъответстващо с работното време, някакъв търговски който има самочувствие - без покритие.

Просто стойте настрана от фирмата.
Написаните неща по долу са верни.

Иван.Подмолното коп*ленце което подлива вода на всички. И все той е невинен, и все той е света вода.
А толкова е елементарен и ограничен, че не може да бъде.

Изгонихме си почти всички работници,старите не искат и да чуят за връщане.Сега да видим как се работи без хора?!

Ако има ад под небето,той е точно в тази фирма.Никакви пари не си заслужават за преживяванията при тези селяндури.Договор за 5 дневна работна седмица.Работиш 6 дни.Обещават големи пари,накрая на половина.Тотална загуба на нерви и време.

Tova e nai-nasranata firma koyato moje da sashtestvuva,ne uvajavat slujitelite si,pluqt zad garba im,unijavat gi i se otnasqt s tqh kato kum robi.Zaplatite sa niski w sravnenie s natovarvaneto,shefa e postoqnno drusan i se podigrava s vsichki,toj ne uvajava nikoi,dori i jena mu,da ne govorq za decata mu,postoqnno kreshti i gi navikva,nestava za nishto,obache ot vsichko razbira i si misli che e naj-velikiqt selski ciganin,povecheto ot slujitelite samo gledat kak da mu se podmajat,a zad gyrba mu go psuvat i go podigravat.NE HODETE V NiB!!!!NIKOGA!!!! Tova e totalmo zagubeno vreme i nervi koito ne se vrushtat,NASRANA NASRANA NASRANA NASRANA NASRANA firma s NASRANI shefove koito vinagi sa pravi i vse rabotnicite gi kradat i sa vinovni.PROSTITUTKI I DROGA !!!!

Искам да ми кажеш конкретен случай кой е бил глобен със стотици или хиляди лева....
И какво точно не разбра от моя пост... Излез със своето име ....

Милата,висококвалифицирана Еленка се ръзвълнувала,та чак прописала от свое име!:)))
Никой не ти търси обяснение защо е изгонен или напуснал.Гоните всеки,който не е на разположение 24ч на концлагера ви или изрази някакво мнение.А останалата част напускат,защото ги наказвате като в детската градина.Може наказаните да поработят в неделя,а може и да получат някоя глоба в стотици или хиляди лв.Както си работиш и се оказваш без заплата заради грандиозна глоба.
Ти и Ивайло Начев сте болни мозъци.Не сте единствените на света,които предлагате работа и заплатите ви са като на другите.Само ,че другите фирми не са по селата,което е допълнителен разход за работника.
Едва ли има по-жалка фирма от тази,но така или иначе сте тръгнали към фалит с това поведение.
Всички,които пишем мнения тук го правим единствено за да предпазим бъдещи работници,от ада ,в който ще влязат,започвайки работа при вас.А нашето е минало-заминало.Били сме баламурници,търпели сме,но всичко има граници.
Както един по-надолу е писал ...Не си заслужава нищо в тази фирма!

Така.... до сега не съм написала нито един коментар / много слабо ме интересува кой вярва или не/ само четях коментарите, и то отскоро.
Бих помолила всеки един от Вас да си напише името за да му се обясни, защо не е повече служител в тази фирма. Или пък е по-лесно да се крие като.../всеки да си прецени сам/...
Работи се много, но и заплащането е много по-високо от навсякъде другаде...и пак според вашите възможности и квалификация...
За всичко останало е напълно безсмислено даже да го коментирам....