Условия и политика за използване на Cookies

Политика относно "бисквитките" ("cookies")
Дата последна актуализация:
27.07.2015

Настоящата политика се отнася до начина, по който уеб сайта bgrabotodatel.com (занапред наричан „УЕБ САЙТА“) използва Cookies (бисквитки), за да може да поднесе персонализирана информация, според интересите на посетителите. Под cookies трябва да се разбира - "Flash cookies", web beacons, google analytics tracking cookies и други технологии, които се използват за сервиране на реклама и отчитане на посещенията в уеб сайта.

Ако посетите Уеб сайт и Вашият браузър приема cookies, това е съгласие от Ваша страна, че се съгласяват с настоящата политика.

Какво представляват "Cookies" и как работят те?

"Cookies" са малки файлове, които се изпращат до компютъра ви от нашият уеб сайт, като той ги съхранява. След като се върнете отново на нашият Уеб сайт, този файл ни съобщава, че това сте точно Вие. За да научите повече за процеса и начина на функциониране на cookies – моля посетете Wikipedia - https://en.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie или потърсете в Google повече информация.

Защо използваме Cookies?

Уеб сайта използва бисквитки, за да можем да Ви осигурим по-приятен. Без Cookies нашият Уеб сайт няма да може да работи коректно, няма да може да ползвате профила си. С тяхна помощ може да разглеждате сайта без прекъсвания, тъй като ще бъдат запаметени Вашите предпочиния, разгледани страници и коментирани фирми.

Подобряване на потребителското поведение и използване на сайта

Използването на Cookies ни дава възможност да подобряваме Уеб сайта, като разбираме как го използвате най-добре. След анализ на тези данни, например като брой уникални посещения, най-четени и разгледани страници на фирми, можем да Ви предложим по-полезно и пълно съдържание. От съществено значение е от къде Вие, нашите потребители, влизате в сайта и от къде го напускате, за да можем да го направим по-привлекателен за Вас. Броим кликванията върху споделяне на страници на компании или върху това дали одобрявате или не даден коментар.

Реклама

Доверяваме се на информацията, която получавме от използването на Cookies за динамично визуализиране на реклами на Уеб сайта. Възможно е в бъдеще да разширим рекламирането на 3-ти страни и към други сайтове на наши партньори.. Възможно е използвайки Уеб сайта да се съхранят cookies и от други домейни, напр. Facebook "Like" бутон или Twitter "Tweet" бутон, Google Adsense реклама и други.

Управление на Cookies

Опциите за управление и изтриване на Cookies се намират във Вашият браузър. Различните браузъри има различни подходи за премахване на Cookies. Уеб сайта използва и т.н. рекламни Cookies, които се създават и управляват от трети страни. Тяхната цел е да промотират услуги и продукти на другата страна на нашият Уеб сайт. Има възможност да не се съгласявате с тези рекламни Cookies, чрез сайтовете за управление а бисквитки - AppNexus, Audience Science, DoubleClick, AdTech, AdOcean, Atlas, Criteo, EasyAds, eTarget, Facebook, Httpool, Improve Digital, Xaxis, Next Performance, SiteCatalyst, Fusepump, DFA, Google Analytics, Network Advertising Initiative, 24/7 Real Media и Adobe Flash.

Ако изберете за деактивирате използването на Cookies, може да имате проблеми с правилното използване на Уеб сайта. Живота или времето за съхранение е равно на времето, което използвате уеб сайта. След като затворите нашият Уеб сайт, на Cookies се прекъсва валидността им. Има и такива бисквитки, чиято валидност е по-дълга – обикновено от месец до 6 месеца

Възможно е настоящата политика за използване на Cookies да бъде актуализирана периодично. При значителни и важни промени, всеки един посетител на Уеб сайт ще бъде информиран, чрез самостоятелен прозорец (pop-up) на начална страница.

Ако имате допълнителни въпроси и нужда от информация – може да използвате формата за контакт тук.