Луксофт /img/frontend/nomap.png"

Luxoft is a great place to work at. It's characterized by a very friendly environment, and there is no pressure at all. However, high quality levels are required in order to satisfy clients. Colleagues are great, salary is slightly above the average. There are many ways to improve you carreer path and the company provides many learning tools and courses. Work-life balance is good, and working from home is possible. The company also provides some benefits, like lunch tickets and discounts on several e-shops.

Приятели вместо да четете мнения за конкретна фирма дали е коректна или не. Ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат в биткойн, ползвам го вече повече от 5 години и си докарвам до 0.02 BTC на месец, което в паричен еквивалент е около - 750 $. тъй като успях да си развия акаунта почти на макс.

Luxoft is a fantastic company for DevOps professionals. Their dedication to innovation, commitment to training, and collaborative atmosphere make it an ideal place for individuals who are passionate about DevOps. The challenges they present are opportunities for growth, and the supportive leadership ensures that you're set up for success. If you're looking to further your career in DevOps, Luxoft is a company worth considering.

Remember to tailor your review to your personal experiences and be constructive in your feedback. This will help provide valuable insights for others interested in Luxoft from a DevOps perspective.

Луксофт е добър и коректен работодател;
Работя осем години с удоволствие

Работя във фирмата от 9 години. Харесвам екипа, екипа и проекта. Менеджмент винаги е отворено за инициативи, но не винаги желанията и възможностите на проекта съвпадат, във всеки случай инициативите няма да бъдат игнорирани и отговорът ще бъде аргументиран. Компанията е изградила прозрачни процеси и бюрокрацията е сведена до минимум.
Относно технологиите: разбира се, има наследства (Stripes, Java 7 и т.н.), но ако е възможно пренаписваме на по-свеж стек (React / Redux / Saga + Java 11).
Има вътрешни обучения, но понякога те не са достатъчно качествени. В случай на избор на курсове по технологии предпочитам фирми от трети страни, като в този случай Luxobo възстановява разходите изцяло или частично.

Луксофт е една от малкото фирми в бранша, които си разбират от работата. Работната среда и потенциала в комбинация с клиентите и интересните проекти правят Луксофт едно страхотно място за работа и развитие.

Винаги има различни мнения за една компания. В този сайт мосово преобладават негативните, независимо от компанията. Причината е, че основно хората, разочаровани по една или друга причина сядат да пишат.
Далеч съм от мисълта, че е най-добрата, но от досегашния ми опит, смело мога да кажа, че се чувствам много добре от факта, че работя тук.
Причините са много, но основните са: разнообразие от проекти, сигурност, страхотни колеги, разнородни възможности за развитие и повишаване на знания и умения, и не на последно място, добър социален пакет + 25 дни отпуск.

Страхотно място за кариерно развитие :)

Хей! За академията ли кандидатства? За Линукс? Аз вчера получих одобрителен имейл и като цяло за момента съм доста доволна. Бързи и коректни.
Може да се окажем колеги :)))

Към момента съм кандидат за обучение. Имам известен опит, но не и професионален.
Макар и да разбирам, че за човек с повече професионален опит нещата може и да изглеждат по-различно, аз изказвам нещата от моя лична гледна точка.
До тук разговорите ми с HR и самото интервю преминаха не само безпроблемно, но дори и много приятно! Макар че бях притеснен като ми е първи опит да навляза в IT сферата професионално, притесненията ми се изпариха бързо и всичко мина гладко. Условията, които ми предложиха са абсолютно покриващи очакванията ми и ако взема предвид перспективата, която ми предлагат- то това е страхотна възможност за всеки ентусиаст, който желае да направи първите си крачки! Провеждането на съответните "академии" за хора с желание, но без опит, според мен, им прави чест. Поздравления!
Хваля ги, да. Имам само първи впечатления, да, но и се надявам тези позитиви да се потвърдят за в бъдеще :)