Енерго-Про Варна ЕООД

Ще има ли нов собственик? Преди ЕОН, сега Енерго-про. Ще бягат ли и чехите?

Любопитно ми е какво очаквате от услужливите синдикални лидери и защо изобщо им плащате членски внос? Виждам, че сайта пак се е задръстил от обяви за ел.монтьори, явно последните пак са ги подгонили и ще го отнесат, както винаги става открай време.

Никой нищо не казва!Синдикатите отново не застанаха пред хората да им кажат за какво са се "ПРЕБОРИЛИ".....Новините явно не са добри,защото синдикалистите Лидка и Стефчо (жадния)отново са ни продали и кротуват като мишки

Никой нищо не казва!Синдикатите отново не застанаха пред хората да им кажат за какво са се "ПРЕБОРИЛИ".....Новините явно не са добри!
Абадж. може да промени името на новия си сайт от Kupitok.bg на Opravi_si_elprovoda_sam.bg, защото ми се струва, че ще завалят лавинообразно оставки на Ел.монтьорите, които за пореден път отнесоха плувката в големия сняг.

Здравейте,какво стана с прословутото "увеличение" на заплатите,уж до края на януари трябваше да решат с колко % ще бъде,никой нищо не казва,пак ли останахме забравени?

Поздравления за всички Ел.Монтьори участвали всеотдайно в отстраняването на многобройните аварии предизвикани от тежките зимни условия тази година,въпреки че управата на фирмата не ги брои за хора и постоянно ги мачка чрез ЧР.

Честита Коледа колеги - честно трудещи се професионалисти, а също и платени слуги на падишаха тоест на Абаджи чорбаджи фес кафа балъкчи. Измина една интересна година...но какво от това, едни си отиват други идват обаче гьон суратите остават, а за честните хора нищо не се е променило. Нека поне новата година ни донесе обещаните от шайката мошеници 30% увеличения на заплатите, нека ни ценят повече и колкото и да е трудно на нашите селски кметове, тоест управници да ни ценят повече, че без нас на къде. А за неграмотните управители, като някои недоразумения в Мрежи ще има подаръци от Дедо ви Мраз - буквар, сланина и връзка с праз. А на всички корумпирани мишоци и плъхоци, нека поне да бъдат подлоги на властта- по престижно е! А банкера дей, този пършив злодей, само плещи простотии и на сутринта пак пий ли пий- баси и управата, барабар с грузинския лакей. Айде да е здрава новата 2017 година

Резултат от договарявнето КТД "ПАРИ НЕМА" и саита е пълен със свободни позиций.

Еиии дадоха ви по 100 лева коледни и всичките млъкнахте доволно,тъп народ,тъпа държава.Така ще си изгниете като роби...

30 % , но не увеличение, а намаление хахахахахаах