Енерго-Про Варна ЕООД

Виждам, че има доста негативни мнения относно Енерго-Про Варна като работодател.
Повечето от тях са основателни, макар и написани по някакъв злобен начин от некадърни служители с голямо самочувствие, но трябва да знаете, че има огромно значение и в коя дирекция кандидатствате за работа, до колко самите вие сте квалифицирани и мотивирани за работа.

Ако искате да работите в дирекция, в която цял ден да стоите и да цъкате с мишката като роботи, след 10 одобрения и 20 подписа от ръководител, много ясно, че заплатата ви ще е ниска (под 1000 лв). Такава дирекция е например "Фактуриране". В нея работят 50 лелки, които не разбират дори и от excel. Работят единствено с квази, знаят в 5 клетки какво се попълва и до там. Какво очаквате?

Има и дирекции, в които трябва да се взимат бързи и точни решения, от които зависи до някаква степен и печалбата за фирмата. Там заплатите са високи, хората, които работят добре подготвени професионалисти, но натоварването е голямо.

Сами избирате къде да си подадете молбата за работа.

Имам намерението да кандидатствам за работа на позиция "СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ" и въпроса ми към Вас е следния:
Заслужава ли си заплащането за тази длъжност спрямо работното натоварване?

Благодаря Ви за вниманието, ще очаквам Вашите отговори с нетърпение. :)

Видно е, че новото ръководство иска да променя визията и имиджа на компанията пред обществото. Но, при тези дадености това по-скоро е като мисия невъзможна. Не знам как биха се случили позитивни промени, след като там останаха на служба няколко длъжностни лица с изключително компрометирано минало? Как ще се преследват резултати точно с тези имитатори на професионализъм? Кой очаква от тези илюзионисти да намаляват загуби и да се постигат резултати? Кой допусна въобще, че може да се започне да се гради имидж точно с тези които унищожиха работния дух, които лишиха хората от емоция и удовлетворение от добре свършената работа? С тези които отровиха атмосферата и откраднаха щастието от лицата на хората, които тръгваха и се прибираха с усмивка в домовете си. Недоумявам как може да се мисли, че тези деструктивни наемници и комерсиализирани протежета могат да правят положителни промени? Тези разпознаваеми лица отдавна са обладани и обременени от зависимости, свикнали са да работят в схеми и кръгове, поръчково, задкулисно и подмолно. Те от години са в бранша, имаха кадровата власт да си правят структури, да си гласуват, разпределят и разходват бюджети. Трудно ще се работи в такава среда, където все още властват недосегаеми дерибей, които си мислят, че всичко им е позволено. Няма как с такива корумпета да се постигне технически и икономически напредък, респективно по-добри финансови резултати. Това управление изглежда по нахъсано с воля за реформи, но явно и то не може да се разграничи от ТЯХ!Защо да си създават проблеми...

Пичове, те и метачите от БКС-то взимат повече от един отчетник!И са по-добре облечени!!! :)

Проблемът идва от горе,некадърно и неадекватно управление.Назначаване на хора на ръководни постове които нямат хал хабер от работата и работния процес,непознаване на материята,на всичко.От там идват проблемите,както казахте преди беше оя главоч Лалев ся тая простата складажиика Антония Свинония.Жената от къде да знае кое как става след като не е излизала от склада и сега от офиса.Лошото е че не се допитват и до старите и кадърни служители ,колкото и малко да са те вече.Знаят си само техните абсолютни глупости и простотии и после се чудят защо бягат хората и защо на всяко ново интервю за работа се избира и назначава не лошото а по малкото лошо.И всичко това е за сметка на добрия,на стария,на кадърния работник.Но запомнете-РАБОТАТА ОТИВА ОТ ЛОШО НА ПО ЛОШО ! В най близко бъдеще ще останат на работа само и единствено хора който и за метене не стават.Фирмата лека по лека заминава към пълен крах!АМИН

Колеги здравейте!!!Ех ,че идилия!!!Въпроса ми е следния.Преди години след откачени действия на една засукана дама П.Начева същата беше изгонена и в продължение на няколко години отчета тръгна добре макар и под некомпетентното ръководство на Лалев.Сега обаче дойде подобрената версия Антония.Има ли някой който да не знае какви безумни неща прокарва тази жена?Графици,почивки,работни условия,норми?На никой ли не му прави впечатление,че отчетниците почнаха масово да напускат или да се местят на други по-малко ненормални позиции.Някой от мениджмънта въобще разбира ли какво се случва под нейно ръководство и явната подкрепа от Лалев?
Разбират ли как тази жена докара служителите до напълно ново ниво на де мотивация и апатия към работния процес!!!

Кво стаа ве мишки....
отново ли останахте излъгани ?
Отново ли ви извиха вратлетата и отново ли се надупихте ?
Всички ще си останете вечните роби !!!!
Дано последва НАМАЛЕНИЕ на заплатите,вие отново няма да имате нищо напротив ...без това по цял ден барате мечовете и чопплите семки.И това ви е много.
Мишоци,айде в мишите дупки и кротувайте .

Ахахаа, какъв е тоя смешник в обслужване на клиенти? Костюмарче с развети пешове, наритан от поне 3 фирми дойде да оправя нас ли?
То вече и за плач не е. Само гротесков смях.

osnovnata zaplata v evn e 1150 leva
i stiga vi6ite menidgeri sa se pravili 4e ne znaqt kakvi sa zaplatite v drugite erp

Май не спира да се пълни сайта с нови обяви за Е.Монтьори! Хората се наслушаха на голи обещания. Нали новите мениджъри се заеха приоритетно да оправят смехотворните заплати и да се опитат да задържат истинските специалисти панически бягащи от фирмата! И к'во??? Пак нищо!!!! Хората се наслушаха на лъжи и несигурни обещания за далечното бъдеще....Писна им да ходят парцаливи и да чакат за пореден път полагащите им се работни дрехи!Писна им да ги порязват на оценките за тримесечието, въпреки че са дали всичко от себе си по време на големия сняг.КОЙ чакате да излезе другата година колеги????
Младите момчета, които викате на интервюта, като чуят офертата ви за заплащане ви я отказват през смях. Трудовите злополуки растат заради некачествените защитни средства и материали и непрестанното бързане и даване на зор за постигане на безумни цели. Ние не сме на поточна линия за производство на козунаци, че да знаете само "Давай, давай" "Да си постигнем целите, пък евентуално може и да вземем някой лев".Всяка грешка от бързане при нас е смъртоносна....Всяка стотинка "икономисана" от качествени инструменти и облекло застрашава живота на работещия!!! За синдикатите знаем вече, че са глухи и слепи за проблемите, трябва да се съберем всички и да потърсим сметка на тези, които са неспособни да си свършат работата. Миналата година на "Деня на Енергетика" ни "ИЗПИТАХА" и какво се промени?
Май е време и ние да ги изпитаме!!! Чуват се само слухове за надигащо се недоволство на монтьори от Варна, дайте гласност колеги, дори не подозирате колко бързо ще ви подкрепят всички други градове!