Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

Който пита за текучество да погледне раздела "Кариери" на сайта на Енерго-Про, пак се е задръстил от обявени позиции. Относно възможен доход за отчетник от няколко хиляди/месечно, да ако работния ти ден е 48 часа :)
И последно, видях някакви мнения по отношение на ЧЕЗ и както се казва видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак...

ura 6te vdigat zaplatite
ot 3 do 5 procenta
ama ne e sigurno

Здравейте!Престои ми интервю за длъжността Ел.монтьор СТИ.Може ли да ми кажете малко повече за графиците за отчета.През отчетния период и събота и неделя ли се работи.Благодаря предварително.

Прочетете внимателно!!!

има обявени позиции за ОТЧЕТНИЦИ за няколко града. на интервюто много объркано ми казаха, че заплата след изпитателния срок е 700 лв и на всеки свален електромер се заплаща и можела да стане до няколко хиляди. имало много премии и тн. МОЛЯ, НЯКОЙ ЗАПОЗНАТ ДА ОБЯСНИ ВЯРНО ЛИ Е ТОВА И КАКВА Е ТОЧНО СХЕМАТА НА ЗАПЛАЩАНЕ? ИМА ЛИ ТЕКУЧЕСТВО ИЛИ ХОРАТА СЕ ПЕНСИОНИРАТ? няма просто от къде да взема тази информация и благодаря за всеки отговор!

kade e ohranata na truda ve
planovi raboti na 35 gradusa biva li
da si sprat klimaticite i da smenat koprinenite riski s va6karnicite koito nie nosim

Здравейте, какво е нивото на заплата на мениджър продажби на регионални клиенти?

Здравейте, скоро ме очаква интервю за работа, по телефона ми казаха за някакъв тест по excell, дали някой може да даде по подробно инфо какво включва този тест?

От 1/07 се вдигат всички заплати под 1000лв с 40 процента. Ваучерите стават 200 лв. и на всички служители ще бъдат предоставени безплатни карти за фитнес, салони за красота, тенис кортове и по 10 безплатни билета на месец за кино/театър. Всеки служител получава едноседмична безплатна почивка в избран от него курорт. Като работодател номер 1 за 2017 г. фирмата се ангажира до 2020 г. заплатите да бъдат увеличени с минимум 150 процента. Хареса ли ви вица ?

oniq tt cez da mu lislqt
nie otdavna sme ala6a(dupkata na gaza mnogo 6iroka)
i na boi dargim i na ebane