Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

oniq tt cez da mu lislqt
nie otdavna sme ala6a(dupkata na gaza mnogo 6iroka)
i na boi dargim i na ebane

Някой няма ли да раздуе някоя клюка?
Нещо ново не се ли чува ?
Ще купим ЧЕЗ и вече и надеждите ни ще умрат за по високи заплати :D

Малешкова е парашутистка и е много неприятна.За такива като нея няма никакво значение колко са некомпетентни и груби.А връзки определено ще са ви нужни,както са били нужни и на такива като нея.

Към кандидата: Нивата на заплащане отразяват огледално ситуацията във Варна и пазара на труда. Все пак Енерго-про е един от големите работодатели в града, в който ситуацията се скапва с всяка една изминала година, въпреки тунинга на улици и алеи.

Здравейте.Както виждате съм кандидат за работа.Все още се двоумя и проучвам нещата.Разбрах че заплатите са доста ниски, но получават ли се навреме поне?Това също е от значение .

Благоадря предварително

1 точка

Ревахте, ревахте за пари, на 10 февруари, като взехте премиите и се умълчахте. Един месец по-късно - старата песен на нов глас. Сега на 12 април, като бутнат по някой лев за Великден и пак един ден тишина. После следват пак спомени за Еон, Региоком и Електроразпределение.
Ама после ще дойде 12 май и ще ви платят тримесечието ... и ще има радост за седмица.
След това пак ще ревете , че ви дават по 600 лв заплати.

Неправилна фирмена организация,лош вътрешен микроклимат,непроменяни основни заплати от 2010 г.,като цяло, намаляване на щатния брой в определена структура, което автоматично означава по-голям обем работа за по малко хора, вменяване на задължения извън длъжностна характеристика, което пък означава повече работа за същите пари, бавни до мудни вътрешно фирмени процеси, некомпетентно избрани фирми с недостатъчен капацитет и възможности за всички изнесени дейности,неналагане на реални и необходими изисквания за работа, липса на обучение на хората и като край посочвам липсата на елиминиране на отрицателните страни, които са много, ама мнооогооо. Но кучетата си лаят, керванът си върви, казал е народът.
Успех и търпение на тези, които имат нужда! но истината е че успех за работника не може да има, а търпението на много се изчерпи и вече са навън.

Г-н Кандидат за работа
кандидат за работа 15.03.2017 ще ти отговоря .По времето на Е-он заплатата бе 3 минимални раб. заплати а сега е 1.52 мин. раб. заплата.Доста красноречиво.

Как да кажат хората като ги е срам ве ?
Продавачките вече вземат повече от нас .
600-650лв са заплатите

Здравейте. Прочетох доста от мненията и повечето са недоволни от заплати от управление и т.н.. След като има толкова недоволни от заплати, не видях един да е написал колко му е заплатата и от какво толкова е недоволен от нея.Ще напише ли някой все пак колко е недоволството от заплатат му , или ще продължите само да недоволствате?
Поздрави.