Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

Прочетете внимателно!!!

има обявени позиции за ОТЧЕТНИЦИ за няколко града. на интервюто много объркано ми казаха, че заплата след изпитателния срок е 700 лв и на всеки свален електромер се заплаща и можела да стане до няколко хиляди. имало много премии и тн. МОЛЯ, НЯКОЙ ЗАПОЗНАТ ДА ОБЯСНИ ВЯРНО ЛИ Е ТОВА И КАКВА Е ТОЧНО СХЕМАТА НА ЗАПЛАЩАНЕ? ИМА ЛИ ТЕКУЧЕСТВО ИЛИ ХОРАТА СЕ ПЕНСИОНИРАТ? няма просто от къде да взема тази информация и благодаря за всеки отговор!

kade e ohranata na truda ve
planovi raboti na 35 gradusa biva li
da si sprat klimaticite i da smenat koprinenite riski s va6karnicite koito nie nosim

Здравейте, какво е нивото на заплата на мениджър продажби на регионални клиенти?

Здравейте, скоро ме очаква интервю за работа, по телефона ми казаха за някакъв тест по excell, дали някой може да даде по подробно инфо какво включва този тест?

От 1/07 се вдигат всички заплати под 1000лв с 40 процента. Ваучерите стават 200 лв. и на всички служители ще бъдат предоставени безплатни карти за фитнес, салони за красота, тенис кортове и по 10 безплатни билета на месец за кино/театър. Всеки служител получава едноседмична безплатна почивка в избран от него курорт. Като работодател номер 1 за 2017 г. фирмата се ангажира до 2020 г. заплатите да бъдат увеличени с минимум 150 процента. Хареса ли ви вица ?

oniq tt cez da mu lislqt
nie otdavna sme ala6a(dupkata na gaza mnogo 6iroka)
i na boi dargim i na ebane

Някой няма ли да раздуе някоя клюка?
Нещо ново не се ли чува ?
Ще купим ЧЕЗ и вече и надеждите ни ще умрат за по високи заплати :D

Малешкова е парашутистка и е много неприятна.За такива като нея няма никакво значение колко са некомпетентни и груби.А връзки определено ще са ви нужни,както са били нужни и на такива като нея.

Към кандидата: Нивата на заплащане отразяват огледално ситуацията във Варна и пазара на труда. Все пак Енерго-про е един от големите работодатели в града, в който ситуацията се скапва с всяка една изминала година, въпреки тунинга на улици и алеи.