ИМЪРЧАНТПЕЙ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Никола Вапцаров 53В&markers=София,бул. Никола Вапцаров 53В

ИМЪРЧАНТПЕЙ

Сериозни проблеми в отдела стопанисван от Емил Петков бягайте далече. Не знам как още седи на този пост. За нищо не става. Тези дето работят в техническия отдел за мазохисти

Кранг е един импотентен "мъж" под чехъл, който само на работа се държи лошо, а вкъщи е страхлив лакей на жена си. Селски бек, който се мисли за новия Айнщайн. Един класически пример за ефекта на Дънинг-Крюгер.

Работя във фирмата от година и нещо в ИТ отдела като програмист. Откакто сме хоум офис Емил Петков (CTO) се изживява като Бог и никой не може да му каже копче. Постоянни нападки и заплахи към всики в ИТ отдела - ще ви орежа бонусите, ще ви орежа оувъртаймите, общо взето трябва да имаш огромно търпение за да работиш тук. В предизвестие съм, успех на бъдещи служители и слуги на Емил!

Кандидатствах за работа във въпросната фирма и седмици преди интервюто няколко пъти попитах HR специалиста за повече информация,беше ми казано, че ще е разговор с тийм лидер и мениджър и нищо повече. В деня на въпросното интервю имаше и тест, който си беше тясно свързан с термини от работата, които ако не си работил за банкова институция няма от къде да знаеш. При въпрос за очаквано възнаграждение отговорих "Колкото вие решите на база на моите възможности" и тийм лидера ме прекъсна злобно с: "Разбирасе, че ние ще решим". Честно казано не одобриха кандидатурата ми и се радвам.Това ме спаси от тягостна обстановка със злобни хорица. Дано съм била полезна и сте получили информация по процеса занаемане.

Това е профила на превъртялата Деница от Враца, която с простата курва Смилена Татарска следят съученичката си 8 години 24/7. Следят момичето на Карибите от злоба.

https://www.facebook.com/denitsa.dimitrova.963 Тази е получила някакви психически отклонения и алопеция след като са я изоставяли няколко пъти.

Има доста изписано на тази тема.

Фирмата е супер, но да не работиш в It отдела!

Искам да предпазя кандидатите за работа в тази фирма като ги уведомя ,че същата е абсолютен плагиат на идеи, време и мечти.
Месец след като кандидатствах за свободна позиция ми се обади един млад , напорист господин по телефона. Разговаряхме по телефона близо час.Успя да разбере идеите ми за работата, алгоритъма на успеха ,който винаги съм имал. Иначе казано извърши интелектуален грабеж, който е труднон доказуем и е безнаказан.
Обеща ,че ще ми насрочи среща с шефа в удобно за него и мен време.
Към днешна дата нямам обратна връзка или някаква комуникация с този служител на Сапир ООД. Не отговаря по телефона, крие се.
Мога само да напомня на господина, че месар със слушане и гледане не се става иначе кучето отдавна да е станало месар.

Фирмата, като цяло става, но работата в ит отдела изглежда, че не е никак приятна. Бях на 2 интервюта, като второто беше с г-н Петков. Доста неприятен човек. Другите от фирмата бяха изключитлено мили и позитивни, останах с приятно впечетление. Господина се държеше нагло и надменно, сега като чета мненията явно просто си е така там. Има достатъчно много работа в София и няма да се занимавам повече с фирмата.

не препоръчвам работа в ит. Няма развитие,управлението хич не е добро, държат се арогантно и надменно. Шуробаджанащина е, само хора, които се подмазват се издигат, има обиди към служителите. Много е неприятна атмосферата

https://bg.linkedin.com/in/smilena-tatarska-4726643b Тъпата ви курва Смилена Татарска от Враца се изживява като вълк и следи "козлето" си Красимира на Карибита...Спрете си селските курви, защото накрая ще ви избият! Момичето търпи тази селска курва 15 години откакто е завършила. Красимира е изискана и интелигентна, а Смилената ви е "дръта и тъпа коза и я жулите наред". Спрете си тъпите курви, защото ще ви пометат до един! Смилена била вълк пък Красимира й "подрипала като козле"...Ще ви избият общите курви! ОСТАВЕТЕ КРАСИМИРА НАМИРА!