ИМЪРЧАНТПЕЙ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Никола Вапцаров 53В&markers=София,бул. Никола Вапцаров 53В

ИМЪРЧАНТПЕЙ

Менажирането и отношението на CTO-то към неговите подчинени в IT отделите е под всякаква критика. Мисли се за господ и не зачита мнението на другите. Налага остарели похвати на работа и иска хората под него да работят по начина по който той иска и не се приема никакво възражение. Клепа IT отделите пред други IT отдели с цел разделяй и владей, но отдавна колегите са разбрали това. Заради непрофесионалното менажиране от страна на CTO-то си тръгнаха и продължават да си тръгват много способни IT кадри. Кранк изключително хитро хвърля пясък в очите на целия IT персонал като се изтъква ще уж той давал едни от най-добрите заплати в банша, което не е така на фона на множеството отговорности и задачки, които трябва да се изпълняват. На моменти човек има усещането, че CTO-то изпитва удоволствие да пресира и пушва персонала под него със задачи от днес за утре.

Аз съм доста доволен от фирмата - работя от 3+ години в нея и смятам, че особено за последните 1-2 нещата доста са се подобрили. Имаме супер бенефити, повече почивни дни от стандартното, добро допълнително здраво, вече имаме и ваучери за храна и "развлечения" (+ за транспорт, което е доста окей за тези от нас, които пътуват с градски). Заплатата също мисля, че е добра за сектора.
Има и негативи, не са толкова отворени за хоум офис, или поне зависи от прекия ти мениджър, самия офис не е нищо особено, но пък локацията му е топ и има транспорт наблизо + доста места за хапване наоколо.
Общо взето съм доста доволен, колегите наистина са яки и работата не ми създава някакво супер напрежение, което да го няма на други места.

Коментарите предимно са за ИТ отдела и свалят репутацията на цялата компания. Вярно е, че шефът на ИТ никой не го харесва, но в никакъв случай не е пример за останалите мениджъри в компанията - напротив, повечето са доста чил млади хора.

Като цяло бих го препоръчал на мои приятели. Като съвет към ХР бих казал, че за компанията не се знае почти нищо от хора, които не са в сектора, което прави кандидатстването по-трудно, защото по-малко хора биха я избрали. Плюс това са адски мудни и не звънят със седмици на добри рифъръл кандидат, което е кофти експириънс за всички страни.

IT отдела е зле! Емил пУтков е жена, а се прави на мъж.

Сериозни проблеми в отдела стопанисван от Емил Петков бягайте далече. Не знам как още седи на този пост. За нищо не става. Тези дето работят в техническия отдел за мазохисти

Кранг е един импотентен "мъж" под чехъл, който само на работа се държи лошо, а вкъщи е страхлив лакей на жена си. Селски бек, който се мисли за новия Айнщайн. Един класически пример за ефекта на Дънинг-Крюгер.

Работя във фирмата от година и нещо в ИТ отдела като програмист. Откакто сме хоум офис Емил Петков (CTO) се изживява като Бог и никой не може да му каже копче. Постоянни нападки и заплахи към всики в ИТ отдела - ще ви орежа бонусите, ще ви орежа оувъртаймите, общо взето трябва да имаш огромно търпение за да работиш тук. В предизвестие съм, успех на бъдещи служители и слуги на Емил!

Кандидатствах за работа във въпросната фирма и седмици преди интервюто няколко пъти попитах HR специалиста за повече информация,беше ми казано, че ще е разговор с тийм лидер и мениджър и нищо повече. В деня на въпросното интервю имаше и тест, който си беше тясно свързан с термини от работата, които ако не си работил за банкова институция няма от къде да знаеш. При въпрос за очаквано възнаграждение отговорих "Колкото вие решите на база на моите възможности" и тийм лидера ме прекъсна злобно с: "Разбирасе, че ние ще решим". Честно казано не одобриха кандидатурата ми и се радвам.Това ме спаси от тягостна обстановка със злобни хорица. Дано съм била полезна и сте получили информация по процеса занаемане.

Това е профила на превъртялата Деница от Враца, която с простата курва Смилена Татарска следят съученичката си 8 години 24/7. Следят момичето на Карибите от злоба.

https://www.facebook.com/denitsa.dimitrova.963 Тази е получила някакви психически отклонения и алопеция след като са я изоставяли няколко пъти.

Има доста изписано на тази тема.

Фирмата е супер, но да не работиш в It отдела!

Искам да предпазя кандидатите за работа в тази фирма като ги уведомя ,че същата е абсолютен плагиат на идеи, време и мечти.
Месец след като кандидатствах за свободна позиция ми се обади един млад , напорист господин по телефона. Разговаряхме по телефона близо час.Успя да разбере идеите ми за работата, алгоритъма на успеха ,който винаги съм имал. Иначе казано извърши интелектуален грабеж, който е труднон доказуем и е безнаказан.
Обеща ,че ще ми насрочи среща с шефа в удобно за него и мен време.
Към днешна дата нямам обратна връзка или някаква комуникация с този служител на Сапир ООД. Не отговаря по телефона, крие се.
Мога само да напомня на господина, че месар със слушане и гледане не се става иначе кучето отдавна да е станало месар.