ИМЪРЧАНТПЕЙ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Никола Вапцаров 53В&markers=София,бул. Никола Вапцаров 53В

ИМЪРЧАНТПЕЙ

За тази компания работи гнусна курва на име Смилена Татарска от Враца, която стои зад звуковите, сателитни атаки. Този селянин по-долу е един от многото, които са спали с тази гнусна курва.

https://www.bglekari.bg/urologiq/item/819-doktor-georgi-tatarski това е бащата на гнусната курва Смиелан Татарска

https://bg-bg.facebook.com/chapkana този е много прост войник от Стара Загора и е един от многото на гнусната ви курва Смилена Татарска

https://www.posoki.com/shte-sledyat-osudeni-po-glasa-s-radiochestoti-i-satelit Гнусната курва стои зад тези звукови атаки.

Смилена Татарска е супер гнусна курва и е била обща в компанията на този сливенски циганин. 10 години следят Красимира да я торммозят с анален секс.

https://www.posoki.com/shte-sledyat-osudeni-po-glasa-s-radiochestoti-i-satelit ето какво правят гнусните курви

ТОВА Е СЛИВЕНСКИЯ ЦИГАНИН, КОЙТО Е БИЛ С ОБЩАТА КУРВА СМИЛЕНА И СА РАЗБИЛИ ЖИВОТА НА КРАСИМИРА. СМИЛЕНА МУ Е СЛОЖИЛА РОГА С ЦЯЛАТА МУ КОМПАНИЯ.

Смилена Татарска е съученичка на Красимира от ПМГ Враца и са завършили преди повече от 15 години. Красимира преди повече от 10 години е излизала в компанията й, но не я е понасяла понеже Смилена е проста курва и спи с всички мъже около нея без да избира. Ето какво са направили с момичето от злоба.

Това са тайнствените звукови атаки по света, които крият парламентите. Вашата обща Смилена Татарска знае как става.

Искам да предпазя кандидатите за работа в тази фирма като ги уведомя ,че същата е абсолютен плагиат на идеи, време и мечти.
Месец след като кандидатствах за свободна позиция ми се обади един млад , напорист господин по телефона. Разговаряхме по телефона близо час.Успя да разбере идеите ми за работата, алгоритъма на успеха ,който винаги съм имал. Иначе казано извърши интелектуален грабеж, който е труднон доказуем и е безнаказан.
Обеща ,че ще ми насрочи среща с шефа в удобно за него и мен време.
Към днешна дата нямам обратна връзка или някаква комуникация с този служител на Сапир ООД. Не отговаря по телефона, крие се.
Мога само да напомня на господина, че месар със слушане и гледане не се става иначе кучето отдавна да е станало месар.

Ебали сме Смилена Татарска и в МВР. Тъпа мърда е и става само за свирки.

Фирмата, като цяло става, но работата в ит отдела изглежда, че не е никак приятна. Бях на 2 интервюта, като второто беше с г-н Петков. Доста неприятен човек. Другите от фирмата бяха изключитлено мили и позитивни, останах с приятно впечетление. Господина се държеше нагло и надменно, сега като чета мненията явно просто си е така там. Има достатъчно много работа в София и няма да се занимавам повече с фирмата.

Това са на гнусната ви курва Смилена Татарска мъжете...Смилената ви е долнопробна курва и простачка. Смилената ви е гнусна курва и мъжете й са простаци.

Гинекологът на Красимира

10.08.2020 1 2 3 4 5

Епикриза на Красимира Ромеова Кръстева

Анамнеза
Красимира Ромеова Кръстева не е правила секс от поне 33 години. Путката ѝ вони на лайна. По нейни сведения предпочита да я ебат в гъза, защото си пази путката за Бурак. Той в момента не изпитва сексуално влечение към нея.

Заключение:
Статус вагиналис : патологична фригидност.
Нелечимо.
0Съгласен съм 0Не съм съгласен Сподели

Тъпата курва Смилена Татарска да разкаже на баща си с кой е спала и да не се занимава с Красимира. Много злобни курви сте! Не стига, че сте общи, ами се занимавате и с останалите. Смиленче, кажи на тати с кой си спала и не се прави на интересна.

Това е башата на простата курва Смилена Татарска от Враца.