Топ Скилс Рекруитмент https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,9 Petar Parchevich str, floor 1, office 1&markers=София,9 Petar Parchevich str, floor 1, office 1

Топ Скилс Рекруитмент

Търся си специалист по гугъл реклама. Това ми е месечният бюджет:
Целта ми е 3 телефонни обаждания на месец.
Ще успеете ли да ми намерете такъв експерт?

Комунистическата гадост, облечена в нови дрехи, няма край!

Няма такива мизерници другаде като в тази агенция, не стават нито за работодател, нито като услуга. Заради изрода, който я управлява са напуснали всички служители и са останали трима човека и половина - синиъри и HR. Не изплащат бонусите, постоянно си измислят нови условия, а когато ги плащат е на ръка под масата. Пародия

За затваряне са. Грубо нарушават законите.
Трябва да им се проверят всички договори на персонала под лизинг.

С делата си трупаме карма, НО някои забравят, че Бог вижда всичко за всички (акашови записи). Така че не се самозабравяйте и честито Възкресение Христово!

Ако нямате опит, не си губете времето.
Защо те викат на интервю, след като в СВ-то изрично си си написал, че опит нямаш.
Представят се като компания, която има желание да дава ошанс на младите хора, но всъшност изобщо не е така.
Губят ти времето, че да събират СВ-та.
Мотаят те 2 седмици, а после ти съобщават, че заради липсата ти на опит са подбрали друг кандидат.
Ако търсиш кандидат с опит, защо изобщо ти издирваш хора, каниш ги на интервю, при положение, че знаеш много добре, че кандидатът няма опит?
Накрая дори не се бяха постарали да вложат и минимална умисъл,поне името ми да изпишат правилно :)

Събират сивита, не очаквайте много от такива фирмички. Само наши и ваши са там, като 90/100 в България.

Кандидатствах преди време по обява публикувана от Top Skills Recruitment за работа в Германия за позиция работник производство (Produktionsmitarbeiter) при фирма намираща се в Konstanz (Bodensee).
Всъщност немската фирма се намира в Langenargen и се казва Vetter Pharma. Казаха ми, че всички изпратени кандидатури на немско говорящи били отхвърлени, тъй като кандидатите нямали "подходящо образование".

Някой имал ли е успех с фирмата за работата в Германия и/или може ли да сподели повече информация?

Поздрави