Каргил България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Тодор Каблешков 71&markers=София,бул. Тодор Каблешков 71

Каргил България

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Аз съм настоящ служител и искам да изкажа положителното си мнение за Каргил. Спрямо мен е доста коректен работодател. За първи път работя в такъв финансов център и съм впечатлена от целия процес, отношение работодател - служител, социални придобивки, уважение. Който каквото иска да си говори - според мен всичко е до човек. Има хора, които много са си повярвали, сгафили са нещо или пък имат прекалено високи изисквания без покритие и не са доволни от Каргил като работодател. Аз лично не бих гледала коментарите тук, ако искам да кандидатствам за работа в Каргил - за мен не са критерий.

Много хора са питали как се определят заплатите и защо не са еднакви за всички на подобна позиция.
Каргил, както и много други подобни фирми, си купуват данни за нива на заплащане от международните консултанти. И там не пише само едно число. Пише например: в България, за тази и тази позиция, това и това ниво, толкова години опит, служителите получават средно 2000 лв. 75% от служителите получават над 1600лв, а 25% получават над 2400 лв.
Ако си поискате до 2000 лв. вероятно ще ви ги дадат. Ако поискате 2400 и покажете, че сте по-добри от 75% от останалите, и в момента спешно им трябва да почне някой, вероятно ще ви дадат и тях. Ако не казвате колко искате, ще ви предложат вероятно между 1600 и 2000, зависи какво впечатление сте оставили.
Какво ще стане ако пуснат обява и пишат в нея "заплащане 2000 лв"? Ами тези, които могат да поискат повече (и биха им ги дали) въобще няма да кандидатстват. А тези, дето са с по-малък опит и биха склонили и на 1600, ще се изсилят.
Затова ваша отговорност е да проверите нивата на заплащане в областта,за която кандидатствате. Ако имате опит в нея, значи имате и познати, нетуърк, където може да разпитате. Може да питате и при хедхънтърите, ако ходите на интервюта при тях.
Успех на всички. Аз лично съм доволен от Каргил. Има много отдели и екипи, в някои е по-добра атмосферата, в други не толкова, но като цяло е ОК като за БГ.

Някой може ли да каже каква е заплатата в Каргил за позицците с испански?

Вероятно има някакво вариране в отделите/позициите, но всякаква информация ще е добре дошла.

Отдавна ги гледам, че пускат обяви за работа с испански и се чудя дали да кандидатствам, като смятам да поискам 2 хиляди лева нето. Ако не могат да покрият тези мои, смея да кажа, дори занижени изисквания, тогава няма смисъл изобщо да си губим взаимно времето.

От гледна точка на съвременната оргазанизационна психология методите на интервю са морално остарели.
Въпросите са като от учебник отпреди 30 години.
Но можете поне да се опитате за в бъдеще :)

Стефкаааа!
Става и за корпо-рефрен :)

Коя е най-злата шефка

Здравейте на всички! Може ли някой настоящ служител на Каргил да каже дали фирмата е в режим на "изчакване" в момента (по отношение на наемане на нови хора) в резултат на ситуацията с коронавируса. Питам, понеже кандидатствах за една позиция преди 3 седмици и нито някой ми се е обадил да ме покани на интервю, нито са ми пратили имейл, че не продължавам на следващото ниво. Ако наистина има такова "изчакване", докога мислите, че ще продължи? Защото ако те в Каргил чакат да отмине ситуацията с коронавируса преди да почнат да си търсят нови хора, ще си изчакат едно солидно половин година. И ако ще чакам 6 месеца да ми звъннат/пишат имейл, че съм reject-нат направо да си търся работа в друга фирма. Благодаря предварително.

"Целият менижмент от Вихар, Олег, Елена.
надоло до Зорка са толкова некомпететни и изтрещяли , преди няколко дена Зорка - Супервисор
отиде и се разва за температура на климатика на екипа в другия краи на стаята, съжеляжам но това не е адекватно поведение за един Supervisior."

Имала съм възможността да работя с тези хора и впечатленията ми за тях са различни но да ги нарека "изтрешяли" е най-малкото непрофесионално!
Така:
-Вихър Чукарски - с опит в менажирането на хора, познания на процесите. Често си мнени мнението, забравя какво е обещал/говорил. Действа задкулисно.
-Олег Иванов - без опит в менжиране на хора, без счетоводни познания. Момче с вроден лидерски потенциал и желание да се учи и развива. Добър професионалист!
-Елена - добър човек, но нито е лидер нито обръща внимание на своите подчинени защото винаги има "дгуги задачи". Ръководството и е пълен хаус. Фокусира се главно върху климатичната инсталация.
-Зорка - дошла от ЕХL, заедно с екипа си оттам. Нито, каквито и да било, компетенции, нито счетоводни познания, да не говорим за лидерски умения.
...и новото страхотно попълнение...
-Иван Петров - добър оперативен служител. Изключителни антилидерски умения, способен да смачка и най-мотивираните служители, съответно с нулев лидерски опит. Агресивен нерез, който обича да обижда и унижава тези под него, вкючително да ги заплашва с физическа агресия. Без познания по счетоводство. Невероятен интригант. Способен на всичко, за да се добере до по-висока позиция. Плюе по всичките си предишни работодатели и служители! Предвид доброто ми мнение за Каргил, не знам защо се сдобиха с него.
Гореспоменатите не са идеални но този е бедствие. Работила съм с него и нито аз, нито моите колеги искаме да го виждаме отново!!!
Не вярвям да се задържи в Каргил (въпреки че се нядявам, да не се връща при нас).
От останалите не се плашете, все някак ще се сработите.

Здравейте, четох четох, че се изморих от четене.

Хора, осъзнайте се! Да си споделена услуга е едно, а да си локално BU, нещо съвсем друго.

Каргил не е само хилядния CBS. Който има нивото е напълно свободен да се насочи към което и да е локално BU на компанията по света и у нас! Дерзайте! Успех!