Каргил България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Тодор Каблешков 71&markers=София,бул. Тодор Каблешков 71

Каргил България

Някой може ли да каже каква е заплатата в Каргил за позицците с испански?

Вероятно има някакво вариране в отделите/позициите, но всякаква информация ще е добре дошла.

Отдавна ги гледам, че пускат обяви за работа с испански и се чудя дали да кандидатствам, като смятам да поискам 2 хиляди лева нето. Ако не могат да покрият тези мои, смея да кажа, дори занижени изисквания, тогава няма смисъл изобщо да си губим взаимно времето.

От гледна точка на съвременната оргазанизационна психология методите на интервю са морално остарели.
Въпросите са като от учебник отпреди 30 години.
Но можете поне да се опитате за в бъдеще :)

Стефкаааа!
Става и за корпо-рефрен :)

Коя е най-злата шефка

Здравейте на всички! Може ли някой настоящ служител на Каргил да каже дали фирмата е в режим на "изчакване" в момента (по отношение на наемане на нови хора) в резултат на ситуацията с коронавируса. Питам, понеже кандидатствах за една позиция преди 3 седмици и нито някой ми се е обадил да ме покани на интервю, нито са ми пратили имейл, че не продължавам на следващото ниво. Ако наистина има такова "изчакване", докога мислите, че ще продължи? Защото ако те в Каргил чакат да отмине ситуацията с коронавируса преди да почнат да си търсят нови хора, ще си изчакат едно солидно половин година. И ако ще чакам 6 месеца да ми звъннат/пишат имейл, че съм reject-нат направо да си търся работа в друга фирма. Благодаря предварително.

"Целият менижмент от Вихар, Олег, Елена.
надоло до Зорка са толкова некомпететни и изтрещяли , преди няколко дена Зорка - Супервисор
отиде и се разва за температура на климатика на екипа в другия краи на стаята, съжеляжам но това не е адекватно поведение за един Supervisior."

Имала съм възможността да работя с тези хора и впечатленията ми за тях са различни но да ги нарека "изтрешяли" е най-малкото непрофесионално!
Така:
-Вихър Чукарски - с опит в менажирането на хора, познания на процесите. Често си мнени мнението, забравя какво е обещал/говорил. Действа задкулисно.
-Олег Иванов - без опит в менжиране на хора, без счетоводни познания. Момче с вроден лидерски потенциал и желание да се учи и развива. Добър професионалист!
-Елена - добър човек, но нито е лидер нито обръща внимание на своите подчинени защото винаги има "дгуги задачи". Ръководството и е пълен хаус. Фокусира се главно върху климатичната инсталация.
-Зорка - дошла от ЕХL, заедно с екипа си оттам. Нито, каквито и да било, компетенции, нито счетоводни познания, да не говорим за лидерски умения.
...и новото страхотно попълнение...
-Иван Петров - добър оперативен служител. Изключителни антилидерски умения, способен да смачка и най-мотивираните служители, съответно с нулев лидерски опит. Агресивен нерез, който обича да обижда и унижава тези под него, вкючително да ги заплашва с физическа агресия. Без познания по счетоводство. Невероятен интригант. Способен на всичко, за да се добере до по-висока позиция. Плюе по всичките си предишни работодатели и служители! Предвид доброто ми мнение за Каргил, не знам защо се сдобиха с него.
Гореспоменатите не са идеални но този е бедствие. Работила съм с него и нито аз, нито моите колеги искаме да го виждаме отново!!!
Не вярвям да се задържи в Каргил (въпреки че се нядявам, да не се връща при нас).
От останалите не се плашете, все някак ще се сработите.

Здравейте, четох четох, че се изморих от четене.

Хора, осъзнайте се! Да си споделена услуга е едно, а да си локално BU, нещо съвсем друго.

Каргил не е само хилядния CBS. Който има нивото е напълно свободен да се насочи към което и да е локално BU на компанията по света и у нас! Дерзайте! Успех!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Времето ми прекарано във фирмата беше ансолютно загубено. Отвратително отношение от мениджмънта(карат те да вършиш тяхната работа) и се държат с теб като роб, докато те ходят да пушат. Всяка твоя крачка се следи до секунда. Обучението липсва, трае една седмица и който каквото научил до там. Нищо че после могат да те уволнят заради това , но никой не чувства вина защото ти си бил обучен. Процесите ЛИПСВАТ-ПЪЛЕН ХАУС. Относно заплатата- в размер на заплатата на един касиер в ЛИДЛ, въпреки че работата ти е много по-отговорна и изисква умения, за да се справиш с нея трябва работниците сами да си изградят процеса. В заключение ще кажа изобщо не започвайте работа там , няма смисъл ще си загубите времето, което може да използвате за да изградите име и умения в някоя много по-добра компания.

Може ли актуална информация за позиция с испански Procurement Operations Coordinator with Spanish?
Благодаря за отделеното време.