Юск Бул ЕООД / JYSK /img/frontend/nomap.png"

Юск Бул ЕООД / JYSK

до предишния коментирал:
А вие какво очаквате да ви питат, освен за предишния опит.. какво обичате да закусвате? И как пък точно решихте, че задължително младо и хубаво момиче трябва да спи с шефа?? или явно така ви е по-удобно да мислите..

кандидаствах миналата година за организатор логистика и транспорт. Две неадекватни 25 годишни момиченца ми проведоха 2 часа и 15 минути интервю, разпитвайки ме само и единствено за предишната ми работа..... как ма защо и какво стана, какво не ви хареса. Смятам, че такава голяма фирма трябва да имат професионалисти, а не аматьорки с много лични отношения с .... баш шефа. Срамота.

Започнах работа в фирмата на 01.08.2019г.,а на 03.09.2019г. което е 1месец по-късно разбирам, че в себе си нося плод на 14 дни.
Следователно фактите говорят сами за себе си, че не съм злоупотребила с тяхното доверие започвайки вече бременна в тази фирма.
Не оспорвам българския КТ, който им дава права да съкратят бременна жена в изпитателен срок и да я оставят без доходи в такъв важен за нея момент. Тук говорим за морална гледна точка, но от действията им остановявам, че такава при тях липсва! Не само ме съкратиха, но и забавиха трудовата ми книжка цели 25 календарни дни при допустими 7 работни такива съгласно българския КТ. След няколко обаждания и имеил от мое име към тях. Благополучно я получих, но както споменах по-горе след 25 календарни дни!
Въпреки това не отидох да подам жалба срещу тях!
Но към днешна дата казусите с тази фирма не приключват! Тази седмица би следвало да ми бъде изплатен болничния от дата 12.12.2019г.,
но липсата на превод към моята банкова сметка ме подтикна да потърся каква може да е причината за това. Отивайки в НОИ Габрово където получих
отговора, че такъв болничен към 10то число на месец януари не е предоставен от тази фирма. БРАВО!!!
Та исках да благодаря на ЮСК БУЛ ЕООД за коректното отношение спрямо служителите си и за СИГУРНОСТТА, която ми дадоха, като работодател. Може би щом бях разбрала за детенцето в мен би следвало да се откажа от него и да потърся лекарска помощ, за да направя аборт. Опитвайки по-късно когато договорът ми стане постоянен и не рискувам да бъда съкратена. Благодаря на Господ, че имам човек до себе си. А колко случаи има със самотни майки. Не знам тези жени как биха се справили в такъв период където, като сума от болничен получават 650лв, а разходите за лекарства за задържане на плода и прегледи при специалисти надхвърля 400лв месечно. И накрая спират да обработват и болничните.
Едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!

Ето начин как може да си докарате странични доходи от тези 5 сайта:
Плащат с крипто валута след което може да ги обмените с реална в този сайт:
Аз си ги цъкам от 2 години като си докарвам доста пари на месец.
За целта обаче трябва да си развиете акаунта.

Не давам оценка. Защо в обявите за работа няма обявени заплатите, които се предлагат? Пълно е с лоши коментари. Не бих кандидаствала за работа там.

За тези, които искат да започнат работа там: недейте, освен ако не искате да се пробвате като хамали с работно време по 11-12 на ден.
Не знам дали в магазин Юск в the Mall регионална все още е Христина и управител Виолина, но преди няколко месеца когато бяха магазинът съвсем западна. Виолина К.нехаеше замвсичко, което се случва в магазина, през цялото време киснеше в офиса а момчетата-хамали трябваше да се оправят с натовареността и наплива от хора.
Задължаваха персонала от женски пол да чисти по график сервизните помещения и тоалетните, както и да бърше прах по рафтовете в магазина, въпреки че това не е тяхно задължение. Сътрудник продажби или чистач? След затваряне на магазина в 22 ч всички седят и чакат дежурните да преброят парите от оборота. Докато оборотите не са отчетени никой няма право да си ходи, дори това да е в 23 ч. За да се вземе почивка трябва да се иска специално разрешение от Виолина К. дори за това да трябва да се чака до 14 ч. Когато Христина-регионалната се появи от Божурище с колата, започва едно хокане, викане или заплахи за глоби поради състоянието на магазина отвътре. Единственият читав и свестен човек там беше Митко-заместник управителя, но неговия глас не се чува често.
За тези, които искат да работят в който ми да било магазин на Юск, знайте че там НЕ се работи по 7 часа на ден както пише в договорите, реално служителите работят по 11 или 12 часа на седмица по два-три поредни дни след което един почивен. Ако това ви устройва, кандидатствайте, но не очаквайте нищо добро от тази верига!

Като кандидат за работа в администрацията на Юск бих желала да благодаря за професионализма и доброто отношение на служителите на фирмата както от българска, така и от румънска страна. Условията и средата за работа са отлични като Юск е една истинска европейска фирма с доказана репутация в цял свят. Предоставя отлични условия за растеж и усъвършенстване. Кандидатурата ми не беше одобрена, но препоръчвам на всеки с желание за развитие в професионален план нагоре.

Благодаря Ви.

Четох,четох и се чудих да се смееш ли да плачеш ли? Ицо с коментара за напускането, че ще пробва да поработи в хетеро-сексуален колектив в друга фирма направо сцепи.
Но плачевното е, че за последните няколко години нищо не се променя във фирмата -коментарите остават едни и същи от 5 години назад.Явно управлението нехае,нали заплатката върви ,фирмата да не е на тати,че да я мислят.

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Като бивш и аз пиша едно "прекрасно" и най-вече истинско мнение за "прекрасната" фирма Юск бул ЕООД с което се надявам да помогна на хора които мислят да кандидатстват за работа там, ДА НЕ ГО ПРАВЯТ! И така, ТОВА БЕ НАЙ - ГОЛЯМАТА МИ ГРЕШКА В ЖИВОТА, ПЪЛНА ЗАГУБА НА ВРЕМЕ И ЗАНИМАВАНЕ С ТОТАЛНИ ГЛУПОСТИ! Нека да започна по конкретно за въпросната фирма и служителите в нея:
1. Това е фирма, която гледа да навреди на служителите си по всякакъв начин (натяква им се, че за нищо не стават; глобяват се заради това, че работят; служителите са под постоянен психически тормоз и др. няма да изброявам, ще се досетите).
2. Това е фирма на "наши(1 управителка, 1 обшак, който се държи за полата на управителката, 1 заместник управител и 1 общачка която има зимане даване със заметник управителя) и ваши(3 човека на случайно избран принцип да работят там)" и сега по конкретно: "наши", това са лицата, които само следят и слухтят как работят нормално трудещите се хора, за да има за какво да си говорят докато тайно се събират в помещението предвидено за "почивка на служителите" с претекст, че търсят нещо в склада. ТОВА Е МНОГО РАБОТА ХОРА, ТАКА МОГАТ ДА ИЗКАРАТ И 100 ГОДИНИ. "Ваши", това са хората, които се борят за хляба си и се трудят. В конкретния магазин, това бяха точно трима - четирима човека и ще ви кажа защо, защото всички други бяха заети да се скатават(ДА СЕДЯТ НА НЯКОЕ СТОЛЧЕ ИЛИ ДА СИ ИГРАЯТ ИГРИ НА ТЕЛЕФОНИТЕ) и с цялата си наглост слухтят дали другите вършат работата си, ВКЛЮЧИТЕЛНО И ТЯХНАТА РАБОТА "ПОНЕЖЕ СА МНОГО ЗАЕТИ".
3. В конкретния град има 4 управителя и 1 заместник - управител (наричани по горе "наши") и 3 "общаци, хамали" ако мога така да се изразя. Хора, на базата на това си представете как протича един работен ден в Юск бул ЕООД Димитровград!
!!! ТРАГИЧНО Е !!!
С НЯКОЛКО ДУМИ НАКРАТКО: НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ВЪВ ФИРМА ЮСК БУЛ ЕООД, ЗАЩОТО ТАМ НЕ САМО ЩЕ СТЕ ХАМАЛИ, А И ЩЕ ВИ ПЛЮЯТ ЗА ТОВА ЧЕ ВЪРШИТЕ РАБОТАТА СИ И РАБОТАТА НА ЛИЦАТА, КОИТО ПО ДОКУМЕНТИ ВИ СЕ ВОДЯТ ПРЕКИ РЪКОВОДИТЕЛИ (УПРАВИТЕЛИ)! ПОВЯРВАЙТЕ, ТЕ СА МНОГО! НЕ САМО ЗА КОНКРЕТНИЯ МАГАЗИН В КОНКРЕТНИЯ ГРАД!
Сега се сетих как мина първия ми работен ден във тази фирма, ето как: цял ден местих кашони в склада след което в ранния следобед влизам в магазина да продавам (имах щастието магазина да има посещение от главния ръководител за България г-н "стоянчо" и по главните от него ръководители г-да "румънци") след което заставам на касата да взема парите на доволен клиент, който искаше да си плати стоката, взимам му парите и ги прибирам след което затварям касата и повиквам една така любяща колежка за да ми обясни как да проверявам наличност на стоки. В този момент г-н "стоянчо" ме вижда на касата и казва: "какво ми подпираш касата, нямаш ли си работа"...
Ако искате да работите за такива лица на ръководни позици започнете работа в фирма ЮСК БУЛ ЕООД.
Дано инфото да е полезно на тези които те първа искат кандидатстват или започват работа във този "АД".