Юск Бул ЕООД / JYSK /img/frontend/nomap.png"

Юск Бул ЕООД / JYSK

Здравейте.

Обръщам се към бившите/настоящите служители на обекта в гр. Стара Загора - бихте ли споделили мнение. Виждам, че често пускат обяви, което ми е малко като сигнална лампичка. Моля ви бъдете искрени.

Благодаря.

Здравейте, искам да попитам има ли мнения за магазините в Пловдив. По обявата всичко изглежда розово - 800лв чиста заплата, социални придобивки и други. Смятам да кандидатствам, но съм студент редовно и ме интересува подходящо ли е за мен?

При обявено извънредно положение ни карат да работим.Затвориха магазините в моловете, но видяха вратичка за другите магазини и ни отвориха. Без да им пука за служителите. За сметка на това целия офис и разните измислени регионални мениджъри си бачкат от вкъщи. Не осигуриха нищо за персонала, нито маски, нито ръкавици, да се оправяме сами. Изцяло лапаческа история. Направете си сметката как фирмата мисли за нас, преди да кандидатствате за работа в тази смотана фирма.

Ето и поредният биСер на ръководството. При обявена карантина заради пандемията от Корона вирус фирма Юск работи. Въпреки, че знаят че един от португалците им е болен са го затворили в хотелската част уж под карантина. Разбира се първо е работил поне една седмица в цялата сграда. Пропусквателният режим е строг - взели са термометър на охраната и той на случаен принцип проверява един на сто служители. Взети са и еднократни нискобюджетни маски от 1000 бр. в кутия , които бяха представени като маски за многократна употреба. Бяхме призовани да си ги перем за да не се искат нови. При зададен въпрос "Какво се случва ако затворим временно " - отговорът беше : Ползвате си платена или НЕплатена отпуска. Това при публикация, че държавата е готова да поеме до 60 % от заплатите на служителите ако бъдат освободени за да спазят карантината предпазвайки себе си и околните. При претенциите им, че са голяма еворпейска фирма с единствената амбиция да задминат ИКЕА. За постигане на оптимални резултати и анаЛлизиране на ситуацията, както и за четкане на егото на "меринджейните" бяха преназначени двама видни илитерати на тийм лидерски позиции. Картинката се допълни и от вечно неразбралият и изключително забавен откъм реакции помощник офис асистент. Разбира се и нормата е повишена и вече е 500 кашона и 24 м3 от служител. Заплатата остава същата каквато си беше и при норма от 200 кашона.

Съжалявам че съм работил в тази фирма
Некоректни са спрямо служителите
И са тотално диктатори и експлоататори

Тоя верно щом е станал тийм лидер, не са на добре нещата :) Кажете на Алан ;)

Отвратителна фирма с отвратителни хора. Потенциал за
развитие само ако лижеш задници или ако спиш с някой от ръководството. Последния пример е обявения конкурс за тийм лидер. Изискванията са : перфектен английски, висше образование и подобни екстри. Всъщност назначиха неграмотен циганин, който няма средно и не знае никакъв чужд език освен цигански . Той обаче изчуква една мома от човешки ресурси и е шампион в облизването на началнически задници. Та въпросния ром Пламен Сотиров и въпросната HR ка Мая Петрова се срещат редовно в едно хотелче в Надежда . Та ако си мислите, че имате някаква перспектива за развитие - забравете . Всичко в склада на тая чудна фирма се постига с дълъг език и здраво чукане.

до предишния коментирал:
А вие какво очаквате да ви питат, освен за предишния опит.. какво обичате да закусвате? И как пък точно решихте, че задължително младо и хубаво момиче трябва да спи с шефа?? или явно така ви е по-удобно да мислите..

кандидаствах миналата година за организатор логистика и транспорт. Две неадекватни 25 годишни момиченца ми проведоха 2 часа и 15 минути интервю, разпитвайки ме само и единствено за предишната ми работа..... как ма защо и какво стана, какво не ви хареса. Смятам, че такава голяма фирма трябва да имат професионалисти, а не аматьорки с много лични отношения с .... баш шефа. Срамота.

Започнах работа в фирмата на 01.08.2019г.,а на 03.09.2019г. което е 1месец по-късно разбирам, че в себе си нося плод на 14 дни.
Следователно фактите говорят сами за себе си, че не съм злоупотребила с тяхното доверие започвайки вече бременна в тази фирма.
Не оспорвам българския КТ, който им дава права да съкратят бременна жена в изпитателен срок и да я оставят без доходи в такъв важен за нея момент. Тук говорим за морална гледна точка, но от действията им остановявам, че такава при тях липсва! Не само ме съкратиха, но и забавиха трудовата ми книжка цели 25 календарни дни при допустими 7 работни такива съгласно българския КТ. След няколко обаждания и имеил от мое име към тях. Благополучно я получих, но както споменах по-горе след 25 календарни дни!
Въпреки това не отидох да подам жалба срещу тях!
Но към днешна дата казусите с тази фирма не приключват! Тази седмица би следвало да ми бъде изплатен болничния от дата 12.12.2019г.,
но липсата на превод към моята банкова сметка ме подтикна да потърся каква може да е причината за това. Отивайки в НОИ Габрово където получих
отговора, че такъв болничен към 10то число на месец януари не е предоставен от тази фирма. БРАВО!!!
Та исках да благодаря на ЮСК БУЛ ЕООД за коректното отношение спрямо служителите си и за СИГУРНОСТТА, която ми дадоха, като работодател. Може би щом бях разбрала за детенцето в мен би следвало да се откажа от него и да потърся лекарска помощ, за да направя аборт. Опитвайки по-късно когато договорът ми стане постоянен и не рискувам да бъда съкратена. Благодаря на Господ, че имам човек до себе си. А колко случаи има със самотни майки. Не знам тези жени как биха се справили в такъв период където, като сума от болничен получават 650лв, а разходите за лекарства за задържане на плода и прегледи при специалисти надхвърля 400лв месечно. И накрая спират да обработват и болничните.
Едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!