Юск Бул ЕООД / JYSK /img/frontend/nomap.png"

Юск Бул ЕООД / JYSK

Не давам оценка. Защо в обявите за работа няма обявени заплатите, които се предлагат? Пълно е с лоши коментари. Не бих кандидаствала за работа там.

За тези, които искат да започнат работа там: недейте, освен ако не искате да се пробвате като хамали с работно време по 11-12 на ден.
Не знам дали в магазин Юск в the Mall регионална все още е Христина и управител Виолина, но преди няколко месеца когато бяха магазинът съвсем западна. Виолина К.нехаеше замвсичко, което се случва в магазина, през цялото време киснеше в офиса а момчетата-хамали трябваше да се оправят с натовареността и наплива от хора.
Задължаваха персонала от женски пол да чисти по график сервизните помещения и тоалетните, както и да бърше прах по рафтовете в магазина, въпреки че това не е тяхно задължение. Сътрудник продажби или чистач? След затваряне на магазина в 22 ч всички седят и чакат дежурните да преброят парите от оборота. Докато оборотите не са отчетени никой няма право да си ходи, дори това да е в 23 ч. За да се вземе почивка трябва да се иска специално разрешение от Виолина К. дори за това да трябва да се чака до 14 ч. Когато Христина-регионалната се появи от Божурище с колата, започва едно хокане, викане или заплахи за глоби поради състоянието на магазина отвътре. Единственият читав и свестен човек там беше Митко-заместник управителя, но неговия глас не се чува често.
За тези, които искат да работят в който ми да било магазин на Юск, знайте че там НЕ се работи по 7 часа на ден както пише в договорите, реално служителите работят по 11 или 12 часа на седмица по два-три поредни дни след което един почивен. Ако това ви устройва, кандидатствайте, но не очаквайте нищо добро от тази верига!

Като кандидат за работа в администрацията на Юск бих желала да благодаря за професионализма и доброто отношение на служителите на фирмата както от българска, така и от румънска страна. Условията и средата за работа са отлични като Юск е една истинска европейска фирма с доказана репутация в цял свят. Предоставя отлични условия за растеж и усъвършенстване. Кандидатурата ми не беше одобрена, но препоръчвам на всеки с желание за развитие в професионален план нагоре.

Благодаря Ви.

Четох,четох и се чудих да се смееш ли да плачеш ли? Ицо с коментара за напускането, че ще пробва да поработи в хетеро-сексуален колектив в друга фирма направо сцепи.
Но плачевното е, че за последните няколко години нищо не се променя във фирмата -коментарите остават едни и същи от 5 години назад.Явно управлението нехае,нали заплатката върви ,фирмата да не е на тати,че да я мислят.

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Като бивш и аз пиша едно "прекрасно" и най-вече истинско мнение за "прекрасната" фирма Юск бул ЕООД с което се надявам да помогна на хора които мислят да кандидатстват за работа там, ДА НЕ ГО ПРАВЯТ! И така, ТОВА БЕ НАЙ - ГОЛЯМАТА МИ ГРЕШКА В ЖИВОТА, ПЪЛНА ЗАГУБА НА ВРЕМЕ И ЗАНИМАВАНЕ С ТОТАЛНИ ГЛУПОСТИ! Нека да започна по конкретно за въпросната фирма и служителите в нея:
1. Това е фирма, която гледа да навреди на служителите си по всякакъв начин (натяква им се, че за нищо не стават; глобяват се заради това, че работят; служителите са под постоянен психически тормоз и др. няма да изброявам, ще се досетите).
2. Това е фирма на "наши(1 управителка, 1 обшак, който се държи за полата на управителката, 1 заместник управител и 1 общачка която има зимане даване със заметник управителя) и ваши(3 човека на случайно избран принцип да работят там)" и сега по конкретно: "наши", това са лицата, които само следят и слухтят как работят нормално трудещите се хора, за да има за какво да си говорят докато тайно се събират в помещението предвидено за "почивка на служителите" с претекст, че търсят нещо в склада. ТОВА Е МНОГО РАБОТА ХОРА, ТАКА МОГАТ ДА ИЗКАРАТ И 100 ГОДИНИ. "Ваши", това са хората, които се борят за хляба си и се трудят. В конкретния магазин, това бяха точно трима - четирима човека и ще ви кажа защо, защото всички други бяха заети да се скатават(ДА СЕДЯТ НА НЯКОЕ СТОЛЧЕ ИЛИ ДА СИ ИГРАЯТ ИГРИ НА ТЕЛЕФОНИТЕ) и с цялата си наглост слухтят дали другите вършат работата си, ВКЛЮЧИТЕЛНО И ТЯХНАТА РАБОТА "ПОНЕЖЕ СА МНОГО ЗАЕТИ".
3. В конкретния град има 4 управителя и 1 заместник - управител (наричани по горе "наши") и 3 "общаци, хамали" ако мога така да се изразя. Хора, на базата на това си представете как протича един работен ден в Юск бул ЕООД Димитровград!
!!! ТРАГИЧНО Е !!!
С НЯКОЛКО ДУМИ НАКРАТКО: НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ВЪВ ФИРМА ЮСК БУЛ ЕООД, ЗАЩОТО ТАМ НЕ САМО ЩЕ СТЕ ХАМАЛИ, А И ЩЕ ВИ ПЛЮЯТ ЗА ТОВА ЧЕ ВЪРШИТЕ РАБОТАТА СИ И РАБОТАТА НА ЛИЦАТА, КОИТО ПО ДОКУМЕНТИ ВИ СЕ ВОДЯТ ПРЕКИ РЪКОВОДИТЕЛИ (УПРАВИТЕЛИ)! ПОВЯРВАЙТЕ, ТЕ СА МНОГО! НЕ САМО ЗА КОНКРЕТНИЯ МАГАЗИН В КОНКРЕТНИЯ ГРАД!
Сега се сетих как мина първия ми работен ден във тази фирма, ето как: цял ден местих кашони в склада след което в ранния следобед влизам в магазина да продавам (имах щастието магазина да има посещение от главния ръководител за България г-н "стоянчо" и по главните от него ръководители г-да "румънци") след което заставам на касата да взема парите на доволен клиент, който искаше да си плати стоката, взимам му парите и ги прибирам след което затварям касата и повиквам една така любяща колежка за да ми обясни как да проверявам наличност на стоки. В този момент г-н "стоянчо" ме вижда на касата и казва: "какво ми подпираш касата, нямаш ли си работа"...
Ако искате да работите за такива лица на ръководни позици започнете работа в фирма ЮСК БУЛ ЕООД.
Дано инфото да е полезно на тези които те първа искат кандидатстват или започват работа във този "АД".

Някой може ли да каже какви са заплатите на техническия персонал и на какви смени се работи в логистичния център в Божурище?

Тактична молба за напускане:
"Много ми беше приятно да работя с вас, но искам да пробвам и в хетеро-сексуален колектив"

До преди няколко дни бях служител на тази така "прекрасна" и "европейска" фирма юск ... Там на почит са некомпетентни подмазвачи защото двамата мениджъри на вход и изход стоки с а некадърни и не знаят как да ръководят екипите си и им трябват хора които да топят другите работници. Тези топачи се водят Area Responsible тяхната главна цел не е свързана с работата а с това да снабдяват с информация другите подлизурковци наречени team leader а тези да доокрасят станалото и да го изложат пред двамата бездарници Илиянчо и Стоянчо . Ако ви се работи все пак в отвратителна среда за 800-900 лева с удоволствие ще ви назначат на работа защото им трябва количество а не качество ...

Ето , аз съм настоящ служител и долния коментар написан от HR-ката Мая Петрова страшно ме подразни. Осем часа и половина не можеш да седнеш, а непрекъснато разтоварваш контейнер след контейнер и някакви самозабравили се селски лайна, които по цял ден търкат столовете със задниците си ти обясняват, как трябва да се работи повече. Палячовци ! В безкрайната си наглост стигат до там да казват как ако на някой му стане лошо да отиде до офиса и там да припада. На почит в тая фирма са гъзолизците и дупедавците, свестните и работливите лека по лека се изнасят. Текучеството е огромно не само в склада , а и в ремонтните групи и в администрацията. На власт са селянчета от далечните краища на България, които нямат елементарно възпитание и никакви управленчески качества. Под тях си назначават най-големите подмазвачи - те не вършат работа за 2 стотинки , но пък си скъсват задника да забавляват шефчетата и да топят колегите си. Тия боклучета се наричат отговорници зона и работата им е да дебнат дали някой не говори по телефон по време на работа или пък кой ще закъснее с една минута от обедната почивка :))) Не се ебавам ако детето ти е болно трябва да искаш специално разрешение от Илийчо или от Стоянчо за да го чуеш как е.В същото време подшефчетата се скъсват да приказват глупости по телефона, но тях не ги дебне никой. Тия двамата: Илийчо и Стоянчо са шефчетата на склада и от тях тръгва цялата смрад в тая фирма. Има осигурен транспорт , но той пристига 40 минути преди началото на работната смяна т.е. сложете още 40 минути към работния ден, който ще ви се наложи да изкарате на крак среюу чудната сума от 900 лева .... оп, грешка , след многомесечно говорене как заплатите ще се вдигнат рязко ги вдигнаха със 100 лева , така че вече 1000 :))) И ако ви лъжат на интервюто , че заплатите ще тръгнат на горе - повярвайте :))) ще тръгнат със още 50-100 лева , ама октомври другата година , защото такава била политиката на фирмата. Хайде на бас , че за Дания , Швеция, Полша и другите страни тая политика не важи. Не важи и за администрацията тук :) Мога да разкажа още много за европейската фирма, в която работя , но първо ще изчакам някой от ръководството да ме обори :)))) Хайде, Мая, давай..... ти си на ход . Разкажи как говоря глупости и как вие в администрацията изповядвате " юск-ценностите" :))))