Айгер Инженеринг /img/frontend/nomap.png"

Айгер Инженеринг

Защо преди десет години на този ден се самоуби служител на Айгер? Защо г-жа Янчева плащаше дълги години издръжка на детето му? Целият град я познава, едва ли защото е благотворителна и състрадателна. Колко още човешки съдби е заплашвала, преследвала и опитвала да унижощи? Дано сега в смъртния си час успее да ги преброи.

Боже,Боже, още ли има малумници да се натискат да работят при тея помияри.Началническа какалашка млад работник ЛАШКА,това е Айгер...Нов внос от Индия, иначе работници няма.Ебете си майката нещастни телета.

Работих доста време в айгер.Заплатите са между 880 чисто и зависи според коефицента.След като подпишеш договорът с тях ти вече си им роб и те го знаят това и си правят с теб каквото си пожелаят.Грам уважение няма към работниците.Неустоики искат в зависимост от позицията от порядъка на 5000лева и нагоре за някакво смешно обучение ,което не си отговаря на парите.Трябва да си много закъсал или и аз не знам какво за да започнем работа в Айгер.

Мите ,
махай ги тия боклуци, какво ги търпиш.
Ти сам може да си правиш всичко.
Всеобщото мнение за работил в Айгер е, че е пълен боклук.
Рай за HR ите да вземат смачкани боклуци от Айгер :)

Всъщност твоето главно производство не е на машини, а на смачкани работници :D :D

Минах през интервютата, бях одобрен за работа, но се отказах в последния момент.
1.Задради обвързващия договор.
2.Малко или много заради коментарите, защото от опит знам, че където има дим има и огън.

До колегата авантюрист...Подпиши договор с тия отрепки и ще видиш какво ще ти се случи.Купи си и вазелин много ще ти трябва след подписа,става и увлажнител на дюрекс(тоя където се ползва за ебане на тесни дупета). Успех.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

На интервю за работа,ако сте одобрен, какво се подписва

Ето начин как да си докараш малко доходи от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Кервана си върви кучетата си лаят,за всеки влак си има пътници.Гледайте какъв договор подписвате,че може и да се съмообесите.Това са мърши които вие ще направите милионери.Призвани сте за това.Ония боклук митето му направете хубава свирка да е доволен от измет като вас.