Айгер Инженеринг /img/frontend/nomap.png"

Айгер Инженеринг

Типичната българска "семейна" фирма в производството - цялото семейство е в ръководството + снахите.
Иначе се води част от швейцарски холдинг, за който никой не знае с какво се занимава.
Бате Митко е господаря-самодържец и държи да получава подобаващо отношение - раболепничене, угодничество, ласкателство, кучешка преданост.
Покорен и стресиран мениджмънт, готов на всичко, за да угоди на господаря и предан HR готов винаги да смачка някой непослушен служител.
Работната среда и машините са прилични, но трябва да се лъскат редовно,щото да не се излагаме пред чужденците.
Почти всяка седмица идва някой кандидат-клиент и трябва да го впечатлим, защото това е световно известната фирма на семейство Янчеви.

Пълни мърши са всички. От първия до последния.
Да умират в картофите. Да изгният там всички роби

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Имах час за интервю и след като изчетох няколко коментара тук, се отказах.
Хубаво е, че има подобен тип платформа, където хората да обменят мнение и опит.
Шокира ме всичко прочетено, не стига, че са съдени, ами им се позволяват да се гаврят с хората.

А тоя прословут Митко, да вземе да се гръмне!

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света: https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

работех там после с но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства. Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия. Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо. Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте. Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Който пише хубави коментари за Тея взима пари , а другите са роби , защото робите имат работа... Айгер предлага само работа , а мисля вече и тва не предлага .... Фалииит. Хахаха .

Добър вечер на всички! Представената ми информация на предварително интервю не бе нищо необичайно и притеснително. Дори и обвързващият договор не ме учуди. Но разглеждайки коментарите тук... Се появяват доста въпросителни, за които не взимам страна, но ме карат да съм изключително предпазлив.

Относно обвързващият договор - той е като книга, а не съм видял съдържанието й още и няма как да коментирам.

Но голямо впечатление ми прави как всеки тук се плюе един друг, за което не съдя.. всичко се заражда поради някаква причина. Прекарвайки няколко години в чужбина, работейки за гърци, ирландци, англичани, дори белгийци нямах нито един деградивен, несъстоятелен, неуважителен, непрофесионален разговор с който и да било мениджър или собственик.
Уви, точно за период от 2 седмици ми се наложи да запълня времето си, чакайки зеления флаг на новия обект... реших да поработя при един българин, с който се бях запознал там. Изкарах 4 дни, ръководейки екипът от незнаещи чужд език негови роби, на въпросния ден за заплащане ми се обажда, че отива за риба...
Както и да е. Викам му няма проблем - като се върнеш, аз ще съм в твоя квартал ( на 20км разст. ) и всичко е 6.
Останах изумен как дойде наперен с таралежите под мишниците - както и да е. Директно заяви, че ще става каквото той каже, и че каквото сме се разбирали предварително преди да дойда е все тая - Той бил шефа!!! Аз да бъде единствената му връзка с главния изпълнител, знаейки езика.. за да може той вместо да виси на работа, да иде за риба...ми идва като главорез опитвайки се да всее страх на новия роб....
Та, след кратък разговор, го убедих че е по-добре да не използва българския селски манталитет в чужда страна, кипяща да раздава правосъдие. Даде си ми всичките пари.
Повече и не отидох там.

Общо взето виждам предимно ингриганти и долни тарикати из нашите красиви низини. Ако може да ти го набие, веднага! Няма работодател или не, масово...
Е, как не видях един такъв не-българин в чужбина...(като изключим турците и индийците - те са без коментар!)
Жал ми е за всички, и за робите и за робовладейците...

Почти от всеки чувах лоши мнения за фирмата , казах си " добре де може би тези които ми казваха са мързеливи и не са си намерили мястото... " и въпреки всичките съдебни дела изложени черно и бяло в интернет си казах абе ще опитам ! все пак предлагат обучение , и дори да получавах малка заплата имах шанс за развитие

кандидатсвах за позиция където нямах голям опит с цел обучението и след няколко дена бях одобрен за лична среща в айгер

на интервюто дойде прочутият митко леле такъв образ не бях срещал човек който плаче за бой е ! и господ ме опази да разбера що за човек е разкри се буквално за 30 мин пича хахах ....

та към следващите кандидати или който чете това снабдете се със търпение и както казват колегите по долу с вазелин защото в тая фирма само мазохист може да стои ...

успех в търсенето !

Здравейте. Предстои ми интервю във въпросната фирма. Изчетох доста и все негативни коментари. Искам да попитам все още ли се задължават служителите да подписват такъв обвързващ договор, свързан с неустойки за хиляди левове ? Може ли някой да сподели мнение - някой, който наскоро е започнал работа там или някой, който, като мен, ще бъде на интервю? Благодаря.