Айгер Инженеринг /img/frontend/nomap.png"

Айгер Инженеринг

Започнах работа в айгер с уговорката за дизайнер (има го и в договора) , но след година все още съм монтажник и трябва да търпя простотиите на преките си началници и тъпоумниците от ОУК.В момента заплатата ми е 800 лева , което е просто смешно , макар и да съм монтажник...тя чистачката в завода взима 700лв. След шестия месец трябваше да ми я увеличат, но като гледам няма да стане...Ще ходим в съда защото няма как да изкарам 4 години в тоя затвор...Не знам какви са тея драскачи , които толкова хвалят тая каталясала фирма ама лъжат кат разпрани и машините не им вървят...Постоянно получаваме оплаквания от клиенти и скоро Янчеви ми се струва че ще сгънат чадъра...Нали се сещате че като намалеят парите и почват да се правят за глупости....Ами това се случва в момента тук в компанията Айгер (Янчев се мисли за Стив Джобс, ебати балъка)....

Искам и аз да се включа в този форум. Аз работя в отдел Инженеринг.
Всичко ми се случва точно така както сме говорили преварително и аз парите и за обученията.
Аз съм изключително благодарен за всичко което ми се случва. В България машинното инженерство и изобщо тези науки спят дълбоко 20 30 години назад във времето в университетите. Повтарям се благодарен съм на всички колеги и на Мисиров за търпението, помощта и професионалния начин на работа.
Понякога задачите ми идват нагорнише, понякога и обученията ми идват в повече. Понякога се налага да стоя и след работа или да идвам по рано. Обаче нямате идея колко е яко като приключи проект. Стоиш гледаш я тая машина и не можеш да повярваш, че ти си я направил.
Заставам зад думите си на 100% че Айгер е най-доброто място в България ако искаш да се занимаваш с машиностроене.
Всеки избира дали да набляга на положителните неща или да обръща внимание на отрицателните. А за тези които все са недоволни от нещо ... хайде наистина вземете си чантичките и да ви няма. Ще се работи много по лесно без вас.
И много сте интересни коментари от бивши служители. Как не може да преживеете че не работите в Айгер и още се интересувате какво се случва във фирмата и тровите.
Сега с любопитство ще следя да видя какви коментари ще има след моя

Да злобееш когато никой не иска не оценява коомплексарските ти изхвърляния показва само умствена и управленска немощ.

Абе ей специалисти. Абе много сте големи всички. Айгер са ми интересни и наблюдавам какво се случва около тях. Изумен съм в този сайт за какви лайна става въпрос. Лайната не са вашите коментари пичове, а вие. Нали се сещате, че където и да отидете ще се молите на един Бог и това ще са шефовете ви. Всички отворени инженерчета и специалистчета, спокойно могат да отида във всяка друга фирма където през 98% от времето ще си чешат косматите гъзове. Те ще стават все по- дебели, а мозъците ви все по- плоски. Защото ще сте научили една голяма 0.
Никоя фирма не заслужава служител като вас мрънкачи!
Къв толкова ви е проблема с тоя Айгер, може би проблема си е във вас самите. Където и да идете и в Либхер и в Магна и в коя ще друга фирма си носите празните глави и мрънкащите души с вас.
Тук човек имащ нужда от инфо за дадена фирма, намира изстрадалите коментари на мишките, които нямат сърце да си кажат драмата или да си хваната чантата и да си търсят щастието на друго място, а хейтват истимаро тук. Не само тази фирма, а всяка друга е залатя от коментари на мързеливите ви умове.Ама в България, обичаме да си мрънкаме.
А вие мрънкачи, много ме дразните!

Абе аз почнах работа в Айгер и си почнах направо в отдела без да минавам през монтажа. Имахме уговорка за увеличение на запоатата след 6месец и всичко беше както говорихме. След 2 месеца става година и предполагам отново всичко ще е както сме де разбрали. До момента няма разминавания. Доволен съм, няма нищо нередно.

Аре скриййте се драскачи....Истината е такава, който за нищо не става, става или полицай, или военен или ОУК в Айгер...... Който не го вземат полицай или военен го взимат в Айгер.... :) хахахахаха

Здравейте,бих искал да попитам има ли нещо нередно в договорите,има ли анекс към него?Научих,че ако искаш да си в някое направление първо трябва да си монтажник за да разбереш процеса на работа и след това да продължиш по предпочитаната длъжност.Има ли вариант това да не се случи,както и увеличението на заплатата след първите 6 месеца и следващите 12м. ?

Леле леле търкам очи гледам, пак търкам очите и пак гледам това същата фирма ли, аз работя ли на това място или не съм аз.
Как не ви е неудобно да лъжете така и да си измисляте.
Фирмата има уникални положителни страни.Аз за разлика от тези по-долу ще си кажа реално, има и кофти страни.
Препоръчал съм двама мои приятели, които да почнат работа колко да е лошо според вас?!
Аз лично нямам никакви пререкания с никой ... едва ли е защото съм някакъв уникален работник.

Фактът, че се тези дни се активизираха фирмените писачи говори красноречиво, че хората не са прости и могат да отсеят истината от плявата.

Брато кви швейцарски заплати ква духова музика.
Скрий се под някой камък и стой на сянка, че много си слънчасал тия дни...

Коя чужда компания в България плаща заплати като в чужбина...

Кой Сенсата ли, Либхер, Магна , Шнайдер, АБВ или Осрам, о даааа HP ли ?

Че за какво са дошли в България, да ни използват - да си го кажем честно - щот толкоз можем ...

тия Айгер, видях ги на един форум на SW евала
Поне се опитват да направят нещо от нас.

1500 лева за такъв завършил току що университета дет не може да си напише името правилно... даже е много... квот да си говорим ...

Ама искайте си, може и да Ви дадат ... после ще фалират, после други и така... пей сърце до пенсия и животът минал.

Жалко, твърде жалко ... за нас...