Айгер Инженеринг /img/frontend/nomap.png"

Айгер Инженеринг

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

На интервю за работа,ако сте одобрен, какво се подписва

Ето начин как да си докараш малко доходи от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Кервана си върви кучетата си лаят,за всеки влак си има пътници.Гледайте какъв договор подписвате,че може и да се съмообесите.Това са мърши които вие ще направите милионери.Призвани сте за това.Ония боклук митето му направете хубава свирка да е доволен от измет като вас.

Здравейте всички който сте решили да кандидатствате в тази фирма.
Запомнете това и ако започнете и останете на работа до към 6 тия месец пак си го прочете и сами си направете изводите.
1.Заплащането- то както ви казват е на база работни дни в месеца иначе казано всеки празник,а в Българския календар има доста ви е като "неплатен''
2.Неустойките по договора ви могат да нарастват с всяко ново обучение колкото и глупаво скалъпено да е то.
3.Работната ви среда е супер замърсена това сами много лесно може да се убедите вечер като се приберете издухате носа си и ще видите какво сте поглъщали цял ден.
4.Трябва да внимавате с кого и какво горите, че гъзолизците са на почит.
5.Ако сте на коефициент който уж ще ви вдига заплатата винаги ще се окаже че имате много брак или ще ви преместят на машина на, която дори и един детайл да ви бракуват ще е на стойност такава,че едва ли следващите няколко месеца ще може да вземете някой лев над заплатата.
И най важното всеки си казва като чете лошите коментари( е то всички фирми са така) да но като тази не са ще се обедите.

Мите ,
искам да правиш така че да се избиват един друг, да се топят един други.
Искам да лакейничат пред теб.
И да ги шибаш яко.

Ти се кефиш на това.
Много обичаш някой да лакейничи и да го шибаш в същия момент. Давай, чукай утайките си.
Не искам да им даваш и миг спокойствие.
Събота и неделя да са на работа.

Мите искам да пориш мършите си.
Мога да ги изброя - Мисиров, Азнив, Горанов, Шикова, Стаматов, Анелия, Михайлов, Иков..

Колкото повече ги пориш, толкова по-хубаво им става.
Те са утайки и ти си ги знаеш.

Минавам да питам Митко чук.а ли още бясно инженерчетата?

Чукай ги Мите, това заслужават.
Всички, които работят при теб са мърши.

Викай ги в събота и неделя на работа, да им дойде акъла.

Много здраве на азнивата, Горанов, Стаматов, Шикова и цялата утайка там дето ти се кланя.

Ееее ми да почерпиш че не са ти се обадили...голям късмет сте изкарали ти и анала ти

Несериозници. Казват, че щи звънят след 4-5 дни, минават 7 дни и никой нищо не казва нито положително нито отрицатено. И т'ва листче с малоумни въпроси, което ни давате на интервюто вземете си го заврете отзад. И взимайте казвайте к'во пари да очакват хората не само ала-бала. Животни.