Айгер Инженеринг /img/frontend/nomap.png"

Айгер Инженеринг

Чети кандидате, новостите от духовната палитра на Пловдив :)

Нямало смисъл от писанките. Кучетата лаяли, а керванът си вървял.
Ама не съвсем… Кога иначе ще видите леля Бойка да купува мартеници за 2000 лв. със социална цел. Други години разпъваше по една сергия и просеше от служителите да купят, за да я наградят след това. Тази година нещата се промениха. Браво, дано лелята само по такива поводи да отваря чекмеджето.
И все пак мили кандидати, каквото и да се пише тук, Айгер е по-добрата алтернатива в сравнение с техния приятел и достоен конкурент по подвеждащи реклами Профилинк, известен с дигиталната си мощ. Но за жалост там дигиталният гълъб не е прелитал, а пощенската гълъбица носи заплатите повече от 20 години.
Иначе за отговора на киуза по-долу - на който му се проверява да се обърне към някой, който има човек в НАП.

Какво е общото между пиленцата на Дубай и Монако, луканките на Къртеви, магазинчето Хилс и Айгерското копие на Филип Плейн? Приятелствата и ..инвестициите от пералнята.
Получават ли си служителите на Айгер заплатите от износ на машини?
“Чадър над фирма ПИМК, която ощетява бюджета по схема с ТОЛ таксите. Нейни камиони се разследвани за наркотрафик в четири държави. Самият собственик на фирмата се изявява като рекламно лице на Филип Плейн и се носи като „Пилинцата от Монако“, парадира в Пловдив с имена от първия ред на парламента“

Приятелки любими, честит празник!
Да си пожелаем да сме все така успешни!
#ниесмесемейство

Да размърдаме мозъчетата с куиз за гении!

През коя година фирмата отчита обложена печалба, състояща се от петцифрена сума:
А. В годината, в която има заведени само 15 дела срещу нея
Б. В годината, в която продава за шестцифрени суми придобитите за 8 лева държавни стругове и фрези
В. В годината, в която застроява безпроблемно държавен плаж
Г. През нито една от посочените по-горе години, но три пъти за последното десетилетие

Комунистическа пералня, мили кандидати е:

-Когато нямаш поръчки, но получаваш заплата
-Когато имаш ново поколение ERP система, но си поръчваш каквото си пожелаеш, от когото си поискаш и на каквато цена ти е кеф
-Когато покажеш снимка на работното си място на дядо ти, и той си разпознае струга, на който е работил в завод Хрушчов
-Когато инженерите ти се ровят години наред в държавна техническа документация от ГДР, но станеш Иноватор на десетилетието
-Когато упорито звъниш на мениджъра Франк от Швейцария, но винаги ти отговаря Гошо от село Царацово
-Когато можеш да си позволиш да крещиш и обиждаш служителите като див звяр, но няма легална сила, която да те спре.
-Когато си учил до 12-ти клас, но имаш софтуерна академия и знаеш повече от всеки, завършил я
-Когато срещу 100 лв. ставаш Майка Тереза

Това е дефиницията, кандидати. Ако имате съмнения за нея, спрете някой случаен гражданин на улицата и го попитайте. Има огромна вероятност да е работил там.

Приятели ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:

Г-н Милушев,

Какво означава комунистическа пералня? Може ли да обясните на кандидатите за работа?

Редовно чета коментарите тук. Много ми харесват. Но повече ми харесват тези, споделени в страничката на МВР Национална Дирекция 112.
Мислех си, че на този номер се звъни само при ураганни ветрове, а то можело да се обадиш и ако получиш призовка за шест минимални работни заплати или ако те помолят да подпишеш годишния P&L документ, защото в длъжностната ти характеристика е записано като задължение, но ти не си разбрал.
Затова обичам и компанията, и МВР. Цял живот.

Леля Бойке, няма нужда с Главния крадец на Старозагорската пожарна, да изпращате възпитан господин за сплашване.
Намерете му друга работа, като например да загася пожари, умишлено предизвикани на застраховани имоти.
Не се страхуваме от комунистическите перални на прехода.