Айгер Инженеринг /img/frontend/nomap.png"

Айгер Инженеринг

Договора го подписваш заедно с трудовия договор, т.е. в първия работен ден.
Няма клауза, че няма да ти намалят заплатата, но като цяло това не се случва във фирмата. Неустойката се плаща, ако напуснеш или те уволнят за не справяне с работата например, ако не можеш да си покриеш изпитите и тн. Сумата по договора намалява пропорционално или иначе казано намалява с всеки изминал ден.
Аз точна формула не съм виждала, обаче. Всичко е само на думи.

Коретни са, но ако решат ще ти ги търсят до дупка. Ще натрупаш много опит, но трябва да знаеш, че се бачка много и да си прецениш ще издържиш ли. Парите не са кой знае колко примамващи предвид извънредния труд, който е доброволчески.
Успех!

Моля, за информация на кой етап точно искат да подпишеш ангажимент за това, че ще работиш минимум 4 години във фирмата и в противен случай дължиш 10 хил. лв неустойка:
1. Още като подписваш трудовия договор
Или
2. След като вече си подписал трудовия договор и започнал работа, но си още в изпитателен срок от шест месеца?
3.След като вече си подписал трудовия договор и започнал работа, след шестия месец?

Има ли в документа, с който те ангажират 4 години някаква клауза, че няма да ти намалят заплатата през тези 4 години?

Има ли в този документ информация дали дължиш някаква неустойка, ако те уволнят преди изтичане на 4 години?

Знаете ли формулата, с която пресмятат заплатите?

Надявам се на ваш отговор и искрено благодаря!

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от три години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Пиша на бързо. Общо взето е много зле във фирмата. И да кажа,че ако сте действащ студент никакви задължаващи договори не важат по закон!!! ;) Така че, бягайте бързо.

Защо преди десет години на този ден се самоуби служител на Айгер? Защо г-жа Янчева плащаше дълги години издръжка на детето му? Целият град я познава, едва ли защото е благотворителна и състрадателна. Колко още човешки съдби е заплашвала, преследвала и опитвала да унижощи? Дано сега в смъртния си час успее да ги преброи.

Боже,Боже, още ли има малумници да се натискат да работят при тея помияри.Началническа какалашка млад работник ЛАШКА,това е Айгер...Нов внос от Индия, иначе работници няма.Ебете си майката нещастни телета.

Работих доста време в айгер.Заплатите са между 880 чисто и зависи според коефицента.След като подпишеш договорът с тях ти вече си им роб и те го знаят това и си правят с теб каквото си пожелаят.Грам уважение няма към работниците.Неустоики искат в зависимост от позицията от порядъка на 5000лева и нагоре за някакво смешно обучение ,което не си отговаря на парите.Трябва да си много закъсал или и аз не знам какво за да започнем работа в Айгер.

Мите ,
махай ги тия боклуци, какво ги търпиш.
Ти сам може да си правиш всичко.
Всеобщото мнение за работил в Айгер е, че е пълен боклук.
Рай за HR ите да вземат смачкани боклуци от Айгер :)

Всъщност твоето главно производство не е на машини, а на смачкани работници :D :D

Минах през интервютата, бях одобрен за работа, но се отказах в последния момент.
1.Задради обвързващия договор.
2.Малко или много заради коментарите, защото от опит знам, че където има дим има и огън.

До колегата авантюрист...Подпиши договор с тия отрепки и ще видиш какво ще ти се случи.Купи си и вазелин много ще ти трябва след подписа,става и увлажнител на дюрекс(тоя където се ползва за ебане на тесни дупета). Успех.