магазини ЗОРА /img/frontend/nomap.png"

магазини ЗОРА

Предния коментар е за магазин 14,Русе.Управителя е кандидат общински съветник,а зам управителката е с основно образование. Сами си направете изводите!

Не си заслужава. Мизерна заплата за тежък физически труд,ужасно много интриги и обиди. Тези които се подмазват са добре,а ако са жени минават и през офиса на управителя.Тези които имат достойнство си заминават.

Като място за работа не е крайно лошо,но с такъв"управител" не става. Първо бях излъган още на самото интервю за сектора на който ще работя.Както и да е приех обстоятелствата,все пак нали съм подписал договор вече.При някои зададени въпроси от мен свързани с работата се правеше един начумерен поглед от въпросният упраител и с въздишка,едва ли не "Оф тоя пак ми досажда" и с половин уста ми се отогваряше какво да направя.Все пак аз не бях подготвен за този сектор и той го знаеше,но все пак се мъчих и опитвах да се справям с нещата. Второ управителят за мен специално няма собствено мнение,то се влияе от двама,трима служители,които буквално го водят за носа и решават съдбите на другите служители. Накрая дори нямаше смелостта да ми каже в очите,че именно той е пожелал да ме освободи от работа а се оправда с думите "От София ти прекратяват договора". Съжалявам но този човек за мен не е управител.
Не може на интервю да се разбереш със бъдещ служител, че ще работи в един сектор и да го пратиш от ден 1-ви в друг,при условие,че е очевидно,той не е за този сектор.
И да не дадеш шанс,този човек да се докаже все пак във времето. При условие,че за времето в което бях там аз имам доста продажби и не съм седял с ръце в джоба.

Като бивш служител ще потвърдя някои от по-горните коментари, че заплащането на продавачите е около 800 лева НЕТО, много рядко по 900 лева.

Ще добавя, че управителите редом с продавачите се налага да работят без почивка по празници, официални празници.
Без това да повлияе на заплатата за съответния месец..

Смешно е да работиш с овъртайм, през ПРАЗНИЧНИТЕ дни за да вземеш някакъв бонус от сорта на 100 лева. При положение, че има закон който ако се налага да работиш Събота, Неделя или на официален празник то трябва работодателя да ти изплати допълнителен фиксиран процент за отработения извънреден ден.
( 150% или 200% и т.н.т. )

В Зора М.М.С. такива неща няма. Буквално не си избиваш с този "бонус" консумативите за деня с удължено работно време. Редовно когато има празници удължават работното време с +3 часа на ден в рамките на поне 2-3 дни, включително събота и неделя.

Направих близо 2 години във фирмата, заплатата ми беше същата като тази която взех на първия месец като обучаващ се. Развитие няма, освен ако не искате да гниете 5-7 години за да ви дръпнат в офиса за 200 лева повече и да ви предложат неприятна работа на офис в отблъскваща работна среда, около депресиращи хора.

Силно НЕ препоръчвам !

Не си губете времето в Зора. Текучеството на персонал е огромно. Заплащането е мизерно. Масово ги назначават на по 800 лева бруто обаче, не нето. Има 60 лева ваучери за храна. Бонуси не дават, или ако дадат ги дават по усмотрение. И тези бонуси са около 100,200 лева. Чисто накрая на месеца повечето служители взимат не повече от 800,900 лева, в най добрия случай. Отделно участват в товаро разтоварна дейност и мъкнат като хамали перални и хладилници, от камионите при доставка 3 пъти в седмицата понеделник, сряда и петък. Не си струва изобщо дори да ходите на интервю. Загуба на време, или ако отидете искайте да подпишете договор, за не по малко от 1300,1400 лева на месец бруто, за да имате чисто едни 1000 лева поне. Пак казвам не разчитайте на бонуси, защото нямат установена бонусна схема по която заплащат на служителите си. Лъжат безогледно по интервютата, като Ви наемат.

Ако случайно някой иска да разбере как се работи във фирмата. Да заповяда на място. Ще погледне. Ще прецени.

Уважаеми колеги, които пишете тук и на други места по адрес на хората. Предните седемдесет и осем словоизлияния могат да бъдат обобщени с две думи: простотията българска. То не бяха драми, скандали, нещастия. Повече, от колкото в индийски сериал. Не знам кое е по-тъжно. Това че работата ви предизвиква толкова негативни чувства или факта, че не може да оформите правилно две поредни изречения печатана реч. Не на последно място. Оставете по едно име за справка. В противен случай отиваме на разказа за мишките и хората. А анонимните остават от страната на дамските копулативни органи.

Всичко добро,

Тодор Янчев

Аз бих могъл да изкажа впечатленията си от работата ми в два от магазините в София. В магазина в Младост нещата не са особено розови откъм колектив.Колегите от сектори "Едра бяла техника" и "Дребна техника" са изключително готини хора. За съжаление както на много други места, в този магазин най-важното е да се харесате на Оля (касиерка от над 10 години в магазина) и Венци (дългогодишен служител на магазина и управител на сектор "Черна техника", на който аз работех). Управителя на магазина Мартин, който всъщност няма качествата за такъв, е готин човек и за съжаление е безгласна буква ако мнението на Оля и Венци не е хубаво за вас. Ако не пушите с тях, не говорите зад гърба на половината си колеги и не изглеждате сякаш се забавлявате на глупавите им шеги,това място не е за вас. Ако не сте от този тип хора, не очаквайте заплащане различно от 600-700 лв, независимо от това колко усилия полагате, колко допълнителни дни сте работили и колко сте допринесли за печалбата на магазина за месеца.
Ситуацията в магазина на "Околовръстно шосе" е коренно различна. Всички бивши колеги там са изключително приятни и отзивчиви хора. Няма напрежение при работа и няма задкулисни игри. Има потенциал за развитие на кадърни кадри и съответно по-високо заплащане от управителя.

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.

нещо не разбирам ТОЯ СМЕШКО ДЕЯН РУСЕВ сам ли си ги пише тия хвалби.Изгонен от предишни фирми..некадьрен..глупав..абе селско момче тип лизач...нищо не разбираш нито от техника нито от управление..просто елементарен зависли и ДРЕБНАВ...ЗОРА чак толкова ли няма кадри за вас?
какво очаквате като назначавате такива като него..резултати,едрови продажби ...какво...а може би ви е най удобен понеже поиска най-ниска заплата,така или иначе вие решавате всичко от софия.Хора заплата му е 1200 лв..(никой кадьрен няма да се хване за такива пари).колко мислите че взема един продавач ..влизаш в магазините им и оставаш потресен
А какви магазини бяха преди 5-6 години хората идваха заради продавачите и управителите..но вие сами си го направих те като ги принудихте да напуснат и започнат работа в конкуретни фирми..ВЕТО(бивш и може би най-добьр управител)ТЕХНОПОЛИС(продавачи и отговорници на сектори поне 4 човека)ЛИБРА ГРУП(продавачи)????????
сами си правете изводите
ВАРНА