Еконт Експрес https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе,Тутракан 11&markers=Русе,Тутракан 11

Еконт Експрес

По-добре започни работа в някоя друга фирма.Но пък ако нямаш никаква друга квалификация... може да пробваш в Еконт.

Някой може ли да ми каже какъв е теста за кандидат служител за офис на Еконт

B&B TRUST EOOD всъщност са ЕКОНТ ЕКСПРЕС и търсят персонал за х-л ОДИСЕЙ с доста ниско заплащане

С ЕКОНТ не си е работа да се занимаваш.Такива номера правят за да може да задържат по-дълго робите които са се излъгали.Почнеш ли работа при тях няма такова нещо като личен живот.

Аз попаднах на една много грозна и мръсна схема в еконт стара загора офис жп гара.Бяха обявили позиция за куриер по която кандидатствах и бях нает.първоначално мили и розови думи докато не подписах договора и след като направих един ден там и реших че не искам да работя там,ми беше заявено че няма проблем ако заплатя 3 брутни заплати и курса им за убочение.грешката си е моя че не проучих какви точно са клаузите в договора им,но съм сменил толкова места и досега не съм имал такъв проблем.договора си го подписах на 08.07.2017.на самия договор датата е 07.07.2017 като и на тази дата е регистриран в нап,интересно ми е какво щеше да стане ако не го бях разписал.бяхме две момчета които започнахме на 10.07,2017 и още същия ден казахме че не желаем да работим там.нима е нормално да работиш 11 часа и да нямаш време за едно хранене.и на всичкото отгоре ще им дължим по 1800лв.браво еконт,така ще имате страшно много кандидати за вашата фирма

Работих известно време в тази компания,на различни длъжности.Сега в момента за глобите започват от 120 плюс другото което решат хората над теб.За колегите както е с хората с едни се разбираш повече други по малко.18 лева беше глобата преди години.Заплата повечето случаи е минимална заплата плюс бонус,т.е.единственото което може да си сигурен че ще получиш чисто.За различните длъжности е различна минималната заплата.За куриер и работник в склад е една.За управител офис е друга,смятам че за всеки е ясно.Изкарах натоварени години,за работно време за всеки е ясно че е много,за извънредните са всеки ден,в тази компания вечно не достигат хора,накрая на месеца за да е чисто ще получиш максимум 6(Шест) на месец, последно бяха по около 2(два) лева на час,че чак е смешно а ти може да направиш толкова за ден.Сменил съм офиси.За да се намали текучеството измислиха вътрешна заповед,който веднъж е напуснал не може да се върне,но както сами виждате това много не помага.Имайте го за нещо временно,защото съм виждал колеги,идват на работа сутринта и на обяд ги няма.Всичко е по взаимно съгласие.Някои хора взимат заплати от вашите глоби.Сегашната ми фирма работя от 8.00 -17.00 със почивката от 30 мин.и две по малки,и там има дни в които се остава в час повече,но не е по 2 лева на час.Заплатата ми е по голяма.Така че всеки сам си прави избора.И ако имате няколко избора,този го оставете за последен.

Здравейте,относно офис Раковски в гр.Стара Загора ул.Г.С.Раковски 59.Нямам думи да се изкажа за работещите в този офис.Неучтиви,нямат елементарно държание към клиентите,надули са се,придават си важност,имитират някаква работа и те карат да чакаш и не можеш да ги попиташ колко още трябва да чакаш.Правят се,че не те чуват или ще ти отговорят нагло на висок тон.И това е мнението на много мои познати,които ги е последвало същото държание.Явно това е тяхното обслужване на клиентите.

Ако имате друга възможност не започвайте в Еконт.Ще Ви вземат здравето за жълти стотинки.

Миналия месец имах честта и удоволствието да бъда обслужен от Г-ца Денчева в един много "представителен" офис в Русе. Като се сетя колко беше намахана, обаче като взе да обслужва изобщо не спази никакъв стандарт за обслужване и изобщо за установяване на контакт с клиента дори. Пълна скръб. Дали се притесни, че я видях да обслужва на рецепция, а беше много велика едно време, пък една горда, пък една важна, последна инстанция и мазна филия. Добрата новина е, че тя в момента е точно там, където и е мястото. най-после си го намери в един офис-склад в генгерлика до ТЕЦ-а. Е, няма пред кого да се прави на Директор, но нека да не я отчайваме, а да и пожелаем още по-големи успехи. Да покаже целия си блясък на 20 м от кръговото навътре в храстите.

Интересувам се каква приблизително е средната заплата на навопостъпилите куриери?
Благодаря!