Еконт Експрес https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе,Тутракан 11&markers=Русе,Тутракан 11

Еконт Експрес

АПФФ ТУКА В СТАРА ЗАГОРА В ЛОГИСТИЧНИЯ ЦЕНТЪР Е НЕЩО СТРАШНО 1300 ЛЕВА БРУТО РЕАЛНО ВЗИМАШ 800 ЛЕВА БАЧКАШ КОГАТО СВЪРШИШ НЯКАКВА РАЯ ИВАНОВА НЯМАЛА НАВИК ПО ТЕЛЕФОНА ДА СЕ ОБЕСНЯВА,ЖЕНАТА ОТ 1 ГОДИНА ВСЕКИ МЕСЕЦ ВСЕКИ ДЕН ТЪРСИ ХОРА НЯМА КОИ ПРОСТО !! НИКОГА В ЕКОНТ СТАРА ЗАГОРА ДОЛУ В ЛОГИСТКАТА ИМ ПФФ АКО СТЕ ЛУДИ,ТЪПИ МАЗОХИСТИ ТОВА Е ВАШЕТО МЯСТО ЗА ИЗЯВА !!

Здравейте, пиша с молба към някой от вас да сподели мнение за офис на Еконт в Дружба, ул.Илия Бешков 12. Онзи ден бях на интервю и останах доволна от казаното от собственика/управителя на франчайз, докато не се прибрах и не прочетох всички коментари тук, меко казано се притесних. Беше ми казано, че обучението е три седмици и се покрива от шефа, като за този месец заплатата е 800 лева, а от втория става 1300 нето, като осигуряването е на тази сума?!? Всичко противоречи на всяко мнение изказано тук, но все пак реших да помоля за помощ/мнение.

Фирмата е семейна и това е гаранция за абсолютно непрофесионално отношение. Много от реформите във фирмата се направиха от любовни разочарования, срещи, раздели, цялата фирма съпреживява и страда от де каквото се случи в личния живот на вожда. Цялата работа там е невероятна тъпня и простотия, страх, невежество, липса на човешко отношение, подмазвачество, лицемерие, бездушие, безкскрупулност, лъжи, манипулации, пълзене под килима , мазнене, дъщери, бивши жени, настоящи такива, мотори, лодки, моторни лодки, изобщо всичко, което призтича от диабета и неговите тежки последици върху човешкия организъм.

Здравейте,минавам да изкажа благодарности на всички,които са изказали мнението си тук.Бях поканена на интервю и може би щях да започна работа там,но благодарение на вашите коментари не направих тази грешка.Поздрави. :)

Казаното за Лудия и Управление в коментара от 15.02.2021 е едно към едно истина.
Първия въпреки полученото образование е почти неграмотен - с правописа определено е на Вие, качествата му на лидер не са много по-добре, а човешките не ги коментирам - той просто няма такива.
(Но пък иначе си вярва - Преди десетина години обеща на Русе един милион туристи(https://akcent.bg/?i=3729)естествено благодарение на него. До сега годишния рекорд е...180 хил.души)
Заобиколил се е в Управление с "млади и позитивни кадри", които ежедневно му правят славослов - пълно с Yes man-и.
Тези, които са мислещи средата ги задушава, изсмуква ги и с времето мислят само, когато има шанс да се направи нещо раумно. Иначе ще се вкарат излишно в беля.

Лудия печели яко от т.нар. "партньори". Средно месечно една трета са с глоби. От 600 офиса това са средно 200 офиса. По хиляда лева...Ех, да - има офиси и офиси. Едните горят всеки месец, а други на няколко години по веднъж.

Лудия ти затваря франч-а (понякога с наистина малоумни мотиви, а понякога и без), а после го играе на търг.
И там сумата е невъзвращаема и почти винаги към 10-15 хил.лв (естествено без ДДС).
И хич не му пука как работиш. Ако не става новия франч...ами пак отиваме на търг (споменах ли за невъзвращаемата сума?).

Според Уикипедия чистата печалба за 2018 година е 18,8 млн. лв. Да си ги харчи Лудия.

По-долу някой пожела за какво.

Приятел ми разказа за последното извращение към партньорите/франчайзерите си! Имало Апостоли които обикаляли по офисите и тормозели франчайзерите! Божееее

Напуснах след 15 дена работа. И при изказване от моя страна, че дори не съм си видяла трудовият договор ми отговарят " какво очакваше, работиш за минималната". Заплатата се взема на вторият месец, което също не ми беше споменато. И сега за тези 15 дни, няма да взема и това което съм отработила поради простата причина, че трябва да покрия разходите за обучение, които уж "партньорът на офиса" щеше да покрие. Не си губете времето, както аз направих!! Лъжат и мажат, така че накрая ти да си прецаканият.

Пълна загуба на време! Смешно обучение, а при започване на работа желаят да правиш всичко и да си на едно ниво със служители, които работят от 15 години. Глоби за всичко, винаги ти си виновен! Камерите и таблетите редовно те записват, всичко може да бъде използвано срещу теб. Работи се като куче по 10 часа на минимална заплата. Единственото хубаво нещо е, молбата за напускане.

Искам да изкажа възхищението си от служителите на Еконт Пловдив- Изгрев , а по точно на Георги Марков / надявам се да не греша името / Радвам се , че има такива хора - отзивчиви , работещи със желание и отговорни ! Случая беше труден, но не се отказаха и направиха всичко възможно парите да ми се върнат. Отне месеци, но те работеха и тяхното постоянство и настоятелност донесе положителни резултати. При всяко мое позвъняване ми вдигаха спокойни , уверени и усмихнати за което им благодаря!
Благодаря Ви Еконт Пловдив Изгрев РЦ4000
Бъдете здрави!

Поздрави !
Лора Борисова
Людмил Павлов

Като бивш служител искам да ви предупредя да не си губите времето да кандидатствате за работа в тази компания или някой от франчайзите.Пълна гавра с труп!Никога не сте оценени за нещата,които вършите.Даже напротив-винаги се търси за какво може да се отсече някое отклонение,за да могат да ви глобят за нещо.Мнението ви не е важно за никого и също така работата е "развитие в застой".Поздрави на хората от управление Русе,дано ви излязат по 500 цирея на гъзовете!!!