Еконт Експрес https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе,Тутракан 11&markers=Русе,Тутракан 11

Еконт Експрес

Като бивш служител искам да ви предупредя да не си губите времето да кандидатствате за работа в тази компания или някой от франчайзите.Пълна гавра с труп!Никога не сте оценени за нещата,които вършите.Даже напротив-винаги се търси за какво може да се отсече някое отклонение,за да могат да ви глобят за нещо.Мнението ви не е важно за никого и също така работата е "развитие в застой".Поздрави на хората от управление Русе,дано ви излязат по 500 цирея на гъзовете!!!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Истината, е че всичко изписано за манталитета на работа в Еконт е вярно!
Работих в компанията преди няколко години! Към управлението.
На 100% процента потвърждавам твърденията на предишни коментирали. Затова няма да ги повтарям, а ще разкажа малко по-различни неща, за да си създаде представа и какви всъшност са хората, които стоят зад тези истории със заплатите, стреса, офиса, кафето за 1лв и т.н.

Чета, че много се опитват да го обрисуват като Стив Джобс (хаха), а преди време всичките лакеи му създаваха образ на Джеф Безос(смяяяяях).
Ситуацията както виждам е непроменена. Говоря за високото ниво на мениджмънта. Там са всичките жени, дъщери, баби, лели до девето коляно и всичките играят сложна схема.
Николай е подлец (в истинския смисъл на думата) към служителите си. Бившата му жена е душичка и ходи на работа, колкото ей така.
Тя всъщност е майка на двете му дъщери - Лора и Алина.
Те пък двете играят ролята на добрите ченгета. Опитват се да балансират пред служителите и евентуално да приложат "подправено" съчуствие. Реално по-скоро клонят към лукавост и са неискрени към хората.
Алина от впечатления мога да кажа, че е добър професионалист. Лора също. Но цялата игра(схема), която мистър луд(Николай) режисира ги вкарва и тях във въртележката. Неизменно заради това и те попиват от неговите изключително лоши мениджърски умения, нулево ниво на човещина и гарантирано неверни и откровенно лъжливи афиширания за развитие на служители.
Към тая цялата вакханалия се добавя и сегашната му жена Донка (най-добрия бранд мениджър, както той я описва). А тази жена е един от най-отявлените примери за безкрупулен, итригант, кофти индивид. Професионализма й като бранд мениджър в никакъв случай не е на високо ниво.
Омразата между нея и дъщерите му е неприкрита. Войната винаги е на макс. Много пъти и пред служители.
Към всички тези може да се добавят и останалите герои.
Те по-скоро са лакеи и придворни(ратаи) на султана.
Валентин Пенчев - дава вид на готин тип, но с такъв над главата му какво да прави човека.
Павел Пенчев - от 100 километра личи колко мъж е. Ужас! Такъв лъжец и подлец, че не знам какво себеусещане има за себе си като мъж. Нулево най-вероятно.
Задължително трябва да се спомене и един друг страничен герой - Веселин Ангелов. Е този беше най-смешен от всички. Цяла България му се подиграваша. Представете си мъж, който е играчка на друг мъж(Николай). Изключителен смях.
А това момченце Веско се правеше на интересен пред всички младежи с управлението и се тежкарееше.
Купен приятел на Николай да си обикалят с моторите.
Нямаше човек, в който и да е офис в България да не му се подиграваше, защото много хора са ставали свидетели в по-тесен кръг как му говори неговия ментор.
Преставете си спрямо тези герои каква отрова може да се създаде.
Много, много млади и наистина интелигентни хора видях да си тръгват смазани, огорчени, насилени (емоционално) и брутално унижавани.
А колко разплакани момичета - леле жалко, жалко!
Отврат!
Думата, която може да опише Николай не е визионер, той е лунатик!

Изразявам безкрайната си благодарност и признателност към вашия перфектен служител Красимир Дойчев от офиса в гр. Пазарджик. В своята дейност той проявява изключителен професионализъм - любезен, интелигентен и прецизен. Той може да бъде пример за точност, бензина и сърдечност, с което заслужава да бъде отличен!

Моето мнение е положително, най-вече за куриерът, който идва на адрес, Пламен Бояджиев се казва. Много вежлив и любезен човек.

Франчайзинга на Еконт е най-висшата форма на мазохизъм, който кандидат бизнесмен може да си причини! С две думи, балами разработват офис, след което им се отнема и се дава на гъзолизници, близки до управлението! Даже се продават офисите на търг, които сте отнели! През новата година Ви пожелавам на всички в Управлението, всички пари които сте заграбили по онколози да ги дадете и за лъчетерапии!

Единственото хубаво нещо на тази “велика” българска фирма с “велик” потенциал е факта, че вече не работя там. Всяко едно мнение написано тук относно Еконт Екпрес е 110% вярно. Не си губете ценното време с тези хора. Каквото и да направите за тях, както и да си вършите работата, никога няма да е достатъчно и ще бъдете уволнени от днес за днес. Профилите ви в системата ще бъдат моментално деактивирани и ще бъдете заличени без право на глас, ако бългсрският Стив Джобс се събуди в лошо настроение. Без ясни обяснения и мотиви. Тъй като, уважаемият г-н Събев няма ташаците лично да ви съобщи вълнуващата новина, ще получите черната вест от неговата дясна ръка, която очевидно се е продала на дявола щом с такава лекота върши подобна работа всеки божи ден.

Относно заплатите в фирмата... пълна гавра с желанието ви да се развивате в това “свободно общество на Еконт”. Нито една месечна заплата няма да е пълна, тъй като никога не сте си свършили работата както трябва. Вие сте провал и трябва да понесете си последствията.

Уважение? Какво е това? Никой няма щастието да разбере какво е уважение в Еконт. Говори се за пълна свобода на личността, пробутват ти цялата простотия за принципите на Еконт, за възможността да правиш грешки и да се учиш, а междувременно си публично унижаван и смазван психически от най-главните.

Мога да пиша още и още, но тези хора не заслужават повече от моето ценно време. Накратко, стойте далеч ако искате сигурност, уважение и реална оценка на труда и уменията ви.

Служител Георги Петков 30015, най-големия боклучак в офис Дъбника 32!

Повечето от негативните мнения тук са за Еконт като дирекектен работодател, а не франчайз партньорските офиси. Щом Еконт служителите са недоволни, представяте ли си какъв ужас е при партньорските офиси. Много по-голям от тоя описан от негативните мнения тук. Между франчайзерите – партньори на Еконт и управилението в Русе има огромна яма от неразбиратлество. Фюрера яко тромози партньорите си вече с крайни дейстия като това да плащат куриерските услуги на пощата към архивирането на документи и още куп „услуги“ с който той буквално „яде“ от хората които на практика вършат черната работа. От тяхна страна патньорите във всеки удобен момент плюят по управлението и гледат само как по-малко да са съпричасни с глупостите им и да си изкарват парите. Вероятно много зависи на какъв работодател(партньор на Еконт) ще попаднеш. В Еконт управлението не се грижат ни-най малко за човешкия ресурс, графици и т.н. на партньорските служители. Работих няколко години във франч офис без право на отпуск, болничен, дори обедна почивка, в Еконт грубо се нарушават и човешки права. Заплатите се бавиха с минимум месец(от Управление Русе превеждат комисионната към партньора след като получат бележка от НОИ, че са платени осигуровките на служителите, но това не е гарант, че ти си взимаш заплатата, а само че са постъпили осигуровките), случваше се да вървя и с 2 месеца назад. Нищо пари за натовараемостта на която си подложен денонощно. Всичките немалко колеги с които работех мразеха Еконт, и всички ги крепяха еинствено парите, дори партньорите които държат офиса на Еконт ненавиждаха управлението, беше им писнало от техните „отклонения“ с които им спираха голям процент от комисионната, мечтаеха си да са франч на друг куриер от конкуренцията, защото никъде няма подобни простотии. Не ме разбирайте погрешно, отклонение означава дефект в качеството, което си е за глоба и така би трябвало да е, но наистина има отклонения без нищо, ходиш, струваш, доказваш, че не си нарушил качеството, а отговорът на големите експерти от качество е - „Разбирам колега, виждам не си виновен, всичко е наред, но няма да махна отклонението, вчера не махнах едно такова и ако махна твоето ще се расърдят.“ такъв и подобен отговор аз и колегите ми сме получавали десетки пъти. Отклоненията са с финансова тежест и спират по над 100-120лв. на брой от комисионната на търговския представител, а той преценява какви пари да даде на служителя. Никога съм нямал отклонения, напуснах след няколко поставени такива за работа без маска покрай пандемията, отдържките бяха за моя сметка разбира се, а заплатата която остана беше по-малко от минималната. Това преля чашата и аз храня семейство. За тия, които ще кажат защо хората търпят, отговора пак е че хората си изкарват парите с честен труд и често в малките градове заплатата е конкурентна спрямо минималната заплата.

Загуба на време....пълни глупости и искат пари за да постъпиш на работа при тях! Тотално разочарование. Няма да погледна към тази фирма повече!!