Андрюс Фешън /img/frontend/nomap.png"

Андрюс Фешън

Привет,

работих в Андрюс 18 месеца. За този период научих страшно много неща, за които съм благодарна на г-н Андреев и колегите ми. Офисът е страхотен!!! Обожавах си работата! Срещах се с различни и интересни хора. Причината да напусна е работното време, работиш 6 дни в седмицата и стоиш около 11-12 часа в офиса. Ако не беше това работно време, щях да се пенсионирам в Андрюс :)

Тази фирма търси мениджър маркетинг на всеки шест месеца!
Можете да проверите историята на техните обяви в jobs.bg.
Изводите направете сами.

Кандидат за позиция (Управител-магазин)

Интервюто беше с въпроси за друга позиция (продавач-консултант), което ми се стори странно...след като изгубихме почти час в обсъждане на всеки детайл от моят трудов опит, стигнахме до "кулминационният" момент в който ми се заяви, че всъщност такава позиция (управител) още не съществува и тепърва се ще се въвежда.

Започване на трудовите отношения щяло да бъде на позиция прод.-консултант с "обещание" за нетно възнаграждение от 700 лв (естествено да се молим за това тъй като брутното възнаграждение по договор щяло да е минималната работна заплата за страната). След 1 м. т.н. пробен период и при показани "резултати" щяло да се обсъжда анексиране на позиция у-л.

Реално ми се изгуби 1 ч. от живота да слушам една дама, която очевидно не е наясно как се набират кадри и работи без наличието на какъвто и да е професионализъм и конкретика относно бизнеса в който работи. Предлага позиция за която дори не си е направила труда да направи работна оферта!!! Това е смехотворно!!! Не губете времето на хората!

Ако сте мазохисти Андрюс е точно за вас. Работиш до откат, нощни смени, не се спазва работното време, а допълнително заплащане не е сигурно, че ще има. Само некадърници и интриги в тази фирма. Дрехите които продават са истински боклуци. Собственика Павлин Андреев е абсолютен олигофрен. Май е забравил от къде е тръгнал. Предвиждам скорошен фалит. Ако искате да си загубите времето...

Собственика Павлин Андреев е много зле. Пълен въздухар и мъж без покритие. Има приятелки жени-нека ан тях предложи 600 лв за личен асистент.

само за мазохисти!

Така наречената централа на фирмата се намира до Драгалевските гробища. Как се стига за работа дотам - не се знае.:)
Отидох за позиция офис мениджър, макар да съм с по-висока квалификация, трябваше ми спешно работа.
Лично мен ме разпитва (щото то си беше разпит) много бавно и тихо говоряща дама, която държеше да знае кои са положителните ми качества постоянно, макар да изприказвах всички клишета за които се сетих. Явно не ме слушаше или просто искаше да чуе нещо конкретно - не се разбра.
Също, настойчиво питане дали издържам на напрежение, което неведнъж беше подчертавано. В разговора се разбра, че под напрежение се има предвид да носиш на овикване и унижения.
Относно адреса на фирмата (в "центъра" и комфортно до Драгалевските гробища) не си спомням да беше споменат поемане на пътя или част от него до "луксозното" работно място, както и други привилегии.
Огромни претенции от страна на рОботодателя бяха заявени, разясняване за отговорностите на позицията и накрая всичката тази разходка до Драгалевските гробища за... 600 лв. бруто с 2 висши!!! :))
Ако щеш!
Е, как имат очи да изискват подобни РОБОТОДАТЕЛИ, ума ми не го побира!

Отвратително работно време и супер малко пари.Всеки който работи тук ,желае да напусне компанията.

Този "човек" има такова текучество на персонал, че е време да се позамисли защо губи ценния си персонал без да го е грижа, а после наема такъв, който за нищо не става е не се задържа за повече от месец, два... а относно тормоза - аз съм жив свидетел... продавачите са направо мазохисти, безкрайно работно време на моменти (главно по време на празници)... не знам как са винаги усмихнати, като са споделяли, че работят без почивка и когато и да дойда са все на разположение едни и същи и по много...