Андрюс Фешън /img/frontend/nomap.png"

Андрюс Фешън

Българо-Турска кроячница,персонала под робство,пълна подигравка с хората,навсякаде има разни кифли които искат да се докажат но в тая фирма са избили рибата.Никакво зачитане на закони никаква човечност.Ако несте с всичкия си това е идиалното място-пълна пародия.

Изобщо не си правете труда да ходите на интервю в тази фирма! Ужасно отношение, празни обещания.

И малко update към днешна дата - ДАЛИ Е ЗАКОННО И МОРАЛНО, HR Десислава Антова да принуждава ВСИЧКИ служители по магазини да и предоставят молба за напускане?Как ли би реагирала Инспекция по труда и дали би се самосезирала ? Дали би ги заинтересувал факта, че няколко дни преди да изтече изпитателният срок на служител , съшият се мести в друг магазин от същата верига,който обаче е друго юридическо предприятие ?По този начин служителят е принуден да подпише нов трудов договор ,с нови 6 месеца изпитателен срок...естествено в полза на работодателя. Дали си струва да се работи за такава фирма... преценете сами - ниски заплати в сивия сектор, overtime all the time, естествено неадекватно заплатен, 13-14 часови смени 4-5-6 поредни дни, без възможност да седнеш /просто няма къде/, и НИКАКВА сигурност за работното ти място за капак...

До по-долу коментирания: ами всъщност явно са, хаха. Поканиха ме на интервю за ЧР, но дамага с празния поглед ми отдели 2мин.,за да разкаже за Офис мениджър или за мен секретарка!
Нереални тъпотии, пуска се обява за чр на 09.08, на 10.08 в 16ч ме канят на среща и понеделник в 10:30 вече да са намерили човек. Звучи ли ви адекватно?
Не знам дори на каква длъжност беше тази дама, казва св Деси или нещо подобно.
За последен път се заричам, че няма да работя за фирма, в която целия мендижмънт е от българи!

До последния коментирал: няма как да не те гледа с празен поглед, когато отново търсят HR..Там никой не се задържа повече от 4-5 месеца, защото Андреев си мисли че накой трябва да му работи 6 дни в седмицата.. да смогва да набира персонал за всичките му магазини/ като включително и да лъже за условията/ и то за 1200лв... пожелавам му успех / защото отново търси човешки ресурси/.. това е може би единствения работодател, който от поне 8 години така и не намери HR, който да се задържи повече от 6 месеца.. В кой ли е проблема??? А за останалото по магазините само мога да ви съжалявам ..Успех и търпете селското отношение на шефа

Здравейте!

Искам само да споделя, че това е поредната българска ф-ма, от която получаваш неадекватно отношение.
Поканен бях на интервю преди 2 дни (което не е никак отдавна), а днес вече имаше "избран". Загубих си времето , за да посетя офиса , който изглеждаше добре(може би единственото положително нещо), за да дойде дама, която дори да не си е подготвила св-то ми.
Беше напълно неадекватна за мен, седнахме и си гледаше в тетдарката като пълен идиот, след което ми каза че тя всъщно искала да обсъдим друга позиция, но погледа и беше все толкова празен и втренчен в пространстовото.
Сподели каква е позицията, което автоматично ме отказа, защото аз изобщно не отговарям на профила(най-малкот), при което аз попитах "Друг кандидат ли сте избрали", "Ами, да"...."Ами къде спахте и не се обадихте на останалите хора".

За мен това беше пълна БУТАФОРИЯ, най-вероятно търсят човек за позицията, която ми спомена на срещата , но никой не кандидстства.
За позицията говори точно 2 мин и ме попита дали искам да питам нещо,?!?! "Ами не, след тези 2 мин получих цялата информация и искам ВЕДНАГА ДА ЗАПОЧНА".

Пълна простотия, аз добре прочетох коменатрите тук, но реших да съм коректна и да отида , но ТЕ ЯВНО не искаха да са.
Смях и пародия!!!!!!!

Е да спомена и някой плюс - доста хубав офис, както и обявеното възнаграждение, защото ми го каза , беше добро. Не считам за коректно да го споделям и за това ще си замълча, все пак аз съм нормален човек.

Нямам думи за ужасното отношение и условия,ще изредя:
-работи се около 215-230 часа на месец(постоянно има някакви weekend намаления, на които всички работят извънредно от петък до неделя и то не по 12 а по 13.5 часа)
- всяка вечер звъниш да съобщаваш оборотa и очакваш ако не му хареса на г-н Андреев да крещи, да те заплашва с уволнение или да "те праща на Илиенци да продаваш банички"
- ако искаш смяна по графика пишеш 5 дни по-рано молба и чакаш благоволението но Андреев, който подробно те разпитва защо ти е аджеба
- почиваш само 14 дни на година от по закон 20
- принуждават те да не даваш касови бележки на максимално повече хора
- не се заплаща извънреден труд, не се и връщат часове
-викат те често в почивен ден да заместиш някой, не с пожелателен характер
-маркираш се с пръстаов отпечатък за влизане, излизане,тоалетна,храна
-Има безумни таргети, които за повече от 4 год. само 1 път хванахме
Чесно да ви кажа, не искам да си спомням повече за тази фирма, унизително отношение, ще се чудите защо толкова години там- просто глупава младост,сега виждайки други работодатели в същата сфера - за мен е един ужасен спомен,който разказвам като виц на колегите си!Успех, уважавайте се!

Аз искам да попитам, ще спрете ли да мрънкате най- накрая? Да сте учили за инженери и програмисти като не ви се работи като продавачи!

Бях поканен на интервю за администратор на 28.06. Остана уговорката да ми изпратят адрес. Разбира се, това не се случи. Не си вдигаха телефона и не отговаряха на съобщенията. Какъв е смисъла да си губим времето? Или може би всичко е проформа?

Не си губете времето!

Благодаря на хората изказали мнение.След прочитане на мненията се отказах да отида на интервюто за Уеб-Администратор.Поздрави на будна България!