Андрюс Фешън /img/frontend/nomap.png"

Андрюс Фешън

Така наречената централа на фирмата се намира до Драгалевските гробища. Как се стига за работа дотам - не се знае.:)
Отидох за позиция офис мениджър, макар да съм с по-висока квалификация, трябваше ми спешно работа.
Лично мен ме разпитва (щото то си беше разпит) много бавно и тихо говоряща дама, която държеше да знае кои са положителните ми качества постоянно, макар да изприказвах всички клишета за които се сетих. Явно не ме слушаше или просто искаше да чуе нещо конкретно - не се разбра.
Също, настойчиво питане дали издържам на напрежение, което неведнъж беше подчертавано. В разговора се разбра, че под напрежение се има предвид да носиш на овикване и унижения.
Относно адреса на фирмата (в "центъра" и комфортно до Драгалевските гробища) не си спомням да беше споменат поемане на пътя или част от него до "луксозното" работно място, както и други привилегии.
Огромни претенции от страна на рОботодателя бяха заявени, разясняване за отговорностите на позицията и накрая всичката тази разходка до Драгалевските гробища за... 600 лв. бруто с 2 висши!!! :))
Ако щеш!
Е, как имат очи да изискват подобни РОБОТОДАТЕЛИ, ума ми не го побира!

Отвратително работно време и супер малко пари.Всеки който работи тук ,желае да напусне компанията.

Този "човек" има такова текучество на персонал, че е време да се позамисли защо губи ценния си персонал без да го е грижа, а после наема такъв, който за нищо не става е не се задържа за повече от месец, два... а относно тормоза - аз съм жив свидетел... продавачите са направо мазохисти, безкрайно работно време на моменти (главно по време на празници)... не знам как са винаги усмихнати, като са споделяли, че работят без почивка и когато и да дойда са все на разположение едни и същи и по много...