Андрюс Фешън /img/frontend/nomap.png"

Андрюс Фешън

Изключително неадекватен и некоректен ЧР - Десислава. Ходя за втори път на инервю в тази фирма и за разлика от миналата година, когато ме посрещна доста лъчезарна дама с изключително професионално отношение, то въпросната Деси е трагедия. ИЗЛИШНО Е ДА КАЗВАМ, ЧЕ СЕГА НЕ ПОЛУЧИХ ДОРИ ОБРАРНА ВРЪЗКА. Продавачка може да съм и на друго место, но поне хората да са адекватни.

На оня боклук по-долу, дето все някой му мрънка искам да кажа: ей БОКЛУК, никой не е казал че не иска да работи, хората искат единствено ДА СЕ СПАЗВАТ ЗАКОНИТЕ, работното им време, договорите им да са според Кодекса на труда, заплата им да е легална и да могат да свързват двата края! Никой не е казал дори, че шефът им не трябва да има 6 коли и три вили, докато те се чудят как да си платят сметките! Единствено искат коректно и човешко отношение! Това че някой не е инженер не значи, че няма право да живее човешки и че законните му права не трябва да се спазват - това е записано в Конституцията!
Заради БОКЛУЦИ като тебе в България скоро няма да остане нито един здрав и нормалне човек - ще останете само ве БОКЛУЦИТЕ и пенсионерите. Кой ще ви работи тогава?

Дали е морално и човешко да ви карат да подписвате молби за напускане без дата и никога да не ви дават постоянен договор? Не е разбира се. Дали е законно? Според буквата на закона - да - правите го доброволно, според духа - не, и в една нормална държава тоя господин Андреев щеше отдавна да е в затвора. Но понеже България е корумпирана кочина "господин АНдреевците" са на свобода и се гаврят с хората както им падне.
Въпросът е вие защо го търпите?! Границите са отворени - напуснете я тая кочина, ако не искате да работите за жълти стотинки при нечовешки условия!
Или поне го накиснете пред всички медии - имате телефони, запишете това с молбите и договорите, пратете го на всички институции, синдикати и вестници, на Господари на Ефира го пратете - все някой ще реагира!

А някой замислял ли се е как се ръководи и управлява такава фирма от 20 год? Андреев трябва да е от желязо, за да издържа и понася мрънкането на всеки. Частна фирма,която има нужда от качествени хора, а не въздух под налягане, с големите претенции.Като всяка една организация има своите проблеми.Ако искате да не работите, не е вашето място.

Българо-Турска кроячница,персонала под робство,пълна подигравка с хората,навсякаде има разни кифли които искат да се докажат но в тая фирма са избили рибата.Никакво зачитане на закони никаква човечност.Ако несте с всичкия си това е идиалното място-пълна пародия.

Изобщо не си правете труда да ходите на интервю в тази фирма! Ужасно отношение, празни обещания.

И малко update към днешна дата - ДАЛИ Е ЗАКОННО И МОРАЛНО, HR Десислава Антова да принуждава ВСИЧКИ служители по магазини да и предоставят молба за напускане?Как ли би реагирала Инспекция по труда и дали би се самосезирала ? Дали би ги заинтересувал факта, че няколко дни преди да изтече изпитателният срок на служител , съшият се мести в друг магазин от същата верига,който обаче е друго юридическо предприятие ?По този начин служителят е принуден да подпише нов трудов договор ,с нови 6 месеца изпитателен срок...естествено в полза на работодателя. Дали си струва да се работи за такава фирма... преценете сами - ниски заплати в сивия сектор, overtime all the time, естествено неадекватно заплатен, 13-14 часови смени 4-5-6 поредни дни, без възможност да седнеш /просто няма къде/, и НИКАКВА сигурност за работното ти място за капак...

До по-долу коментирания: ами всъщност явно са, хаха. Поканиха ме на интервю за ЧР, но дамага с празния поглед ми отдели 2мин.,за да разкаже за Офис мениджър или за мен секретарка!
Нереални тъпотии, пуска се обява за чр на 09.08, на 10.08 в 16ч ме канят на среща и понеделник в 10:30 вече да са намерили човек. Звучи ли ви адекватно?
Не знам дори на каква длъжност беше тази дама, казва св Деси или нещо подобно.
За последен път се заричам, че няма да работя за фирма, в която целия мендижмънт е от българи!

До последния коментирал: няма как да не те гледа с празен поглед, когато отново търсят HR..Там никой не се задържа повече от 4-5 месеца, защото Андреев си мисли че накой трябва да му работи 6 дни в седмицата.. да смогва да набира персонал за всичките му магазини/ като включително и да лъже за условията/ и то за 1200лв... пожелавам му успех / защото отново търси човешки ресурси/.. това е може би единствения работодател, който от поне 8 години така и не намери HR, който да се задържи повече от 6 месеца.. В кой ли е проблема??? А за останалото по магазините само мога да ви съжалявам ..Успех и търпете селското отношение на шефа

Искам само да споделя, че това е поредната българска ф-ма, от която получаваш неадекватно отношение.
Поканен бях на интервю преди 2 дни (което не е никак отдавна), а днес вече имаше "избран". Загубих си времето , за да посетя офиса , който изглеждаше добре(може би единственото положително нещо), за да дойде дама, която дори да не си е подготвила св-то ми.
Беше напълно неадекватна за мен, седнахме и си гледаше в тетдарката като пълен идиот, след което ми каза че тя всъщно искала да обсъдим друга позиция, но погледа и беше все толкова празен и втренчен в пространстовото.
Сподели каква е позицията, което автоматично ме отказа, защото аз изобщно не отговарям на профила(най-малкот), при което аз попитах "Друг кандидат ли сте избрали", "Ами, да"...."Ами къде спахте и не се обадихте на останалите хора".

За мен това беше пълна БУТАФОРИЯ, най-вероятно търсят човек за позицията, която ми спомена на срещата , но никой не кандидстства.
За позицията говори точно 2 мин и ме попита дали искам да питам нещо,?!?! "Ами не, след тези 2 мин получих цялата информация и искам ВЕДНАГА ДА ЗАПОЧНА".

Пълна простотия, аз добре прочетох коменатрите тук, но реших да съм коректна и да отида , но ТЕ ЯВНО не искаха да са.
Смях и пародия!!!!!!!

Е да спомена и някой плюс - доста хубав офис, както и обявеното възнаграждение, защото ми го каза , беше добро. Не считам за коректно да го споделям и за това ще си замълча, все пак аз съм нормален човек.