Андрюс Фешън /img/frontend/nomap.png"

Андрюс Фешън

Споделям общо впечатление от интервю за работа за позицията Мениджър "Дигитален маркетинг". След двуседмична комуникация по телефона, най-уговорихме дата и час за интервю. По време на телефонния разговор, споменах, че работя с клиенти на фрийленс принцип и не се интересувам от работа в офис, но спокойно мога да включа в проектите си още един, с по-сериозна заетост. Дамата, която се занимаваше с интервютата, каза, че няма проблем.

Отидох в точния час на срещата, за да бъда настанена в чакалня за около 20 минути. В тези 20 минути, дамата, с която разговаряхме по телефона, интервюираше друго момиче в съседно помещение.

Освен липсата на адекватно разпределение на времето и загубата на моето, интервюто се оказа абсолютен провал. Тя беше шокирана, когато споменах отново, че нямам интерес към работа във физически офис и предпочитам да работя дистанционно, с крайни срокове, а не фиксирано работно време. По нейни думи "ами Вие нещо не сте ме разбрала", макар многократно да повтарях и уточнявах тази подробност, преди да стигнем до интервю в офиса им.

За щастие, не изгубих повече време със задачи и прочие. Не получих и обратна връзка, което сякаш е повсеместно правило при фирмите, които имат големи претенции за себе си, а подборът на персонал се движи от човек, който няма компетенция в тази област.

Не препоръчвам да губите време с тях, не си струва.

Ама Павлинчо успял да отхапе голямо парче от баницата наречена - финансиране на програми с европейски пари - 331 986.90 лв. Пак е подкупвал някой да му ги отпусне. Както прави с инспекцията по труда. Иначе как така не се отзоваха на нито един сигнал до сега за некоректно отношение и неспазване на кодекса на труда - неспазване на работно време, неплащане на извънреден труд, неползване на отпуски... И не ме убеждавайте, че има работа и трябва да се работи докато се свърши. Има си закони и трябва да се спазват. Докато хора като него имащи някаква си фирма там за парцалки успява да съществува България ще е на това ниско ниво и един по един ще бягат в чужбина. Около него още ли са дебелата и тъпа Екатерина и взелата се насеризно, ни изключително дебилна Милена? От сърце желая фалит на тази "българска" фирма.

Ето какво правят служителите със служебния Форд Фокус - нарушават закона за движение по пътищата: https://www.dnes.bg/slideshow.php?mreporter&id=6676&pid=231086

Но тук е мястото да попитам защо някои служители имат служебен автомобил, а други трябва да ходят с автобуса? С какво въпросната персона е заслужила, да не обслужва г-н Андреев орално?

След интервюто ми дадоха задание какво може да се подобри на сайта им - никакъв отговор. Май са от фирмите, които използват това за да полумават безплатни консултации по дизайна и функционирането на сайта си. Имат си човек на тази длъжност, не се хабете да кандидатствате. Кандидатствах за уеб маркетинг специалист. Поредната жалка история на човек видял се с пари от куфарчетата.

Изключително неадекватен и некоректен ЧР - Десислава. Ходя за втори път на инервю в тази фирма и за разлика от миналата година, когато ме посрещна доста лъчезарна дама с изключително професионално отношение, то въпросната Деси е трагедия. ИЗЛИШНО Е ДА КАЗВАМ, ЧЕ СЕГА НЕ ПОЛУЧИХ ДОРИ ОБРАРНА ВРЪЗКА. Продавачка може да съм и на друго место, но поне хората да са адекватни.

На оня боклук по-долу, дето все някой му мрънка искам да кажа: ей БОКЛУК, никой не е казал че не иска да работи, хората искат единствено ДА СЕ СПАЗВАТ ЗАКОНИТЕ, работното им време, договорите им да са според Кодекса на труда, заплата им да е легална и да могат да свързват двата края! Никой не е казал дори, че шефът им не трябва да има 6 коли и три вили, докато те се чудят как да си платят сметките! Единствено искат коректно и човешко отношение! Това че някой не е инженер не значи, че няма право да живее човешки и че законните му права не трябва да се спазват - това е записано в Конституцията!
Заради БОКЛУЦИ като тебе в България скоро няма да остане нито един здрав и нормалне човек - ще останете само ве БОКЛУЦИТЕ и пенсионерите. Кой ще ви работи тогава?

Дали е морално и човешко да ви карат да подписвате молби за напускане без дата и никога да не ви дават постоянен договор? Не е разбира се. Дали е законно? Според буквата на закона - да - правите го доброволно, според духа - не, и в една нормална държава тоя господин Андреев щеше отдавна да е в затвора. Но понеже България е корумпирана кочина "господин АНдреевците" са на свобода и се гаврят с хората както им падне.
Въпросът е вие защо го търпите?! Границите са отворени - напуснете я тая кочина, ако не искате да работите за жълти стотинки при нечовешки условия!
Или поне го накиснете пред всички медии - имате телефони, запишете това с молбите и договорите, пратете го на всички институции, синдикати и вестници, на Господари на Ефира го пратете - все някой ще реагира!

А някой замислял ли се е как се ръководи и управлява такава фирма от 20 год? Андреев трябва да е от желязо, за да издържа и понася мрънкането на всеки. Частна фирма,която има нужда от качествени хора, а не въздух под налягане, с големите претенции.Като всяка една организация има своите проблеми.Ако искате да не работите, не е вашето място.

Българо-Турска кроячница,персонала под робство,пълна подигравка с хората,навсякаде има разни кифли които искат да се докажат но в тая фирма са избили рибата.Никакво зачитане на закони никаква човечност.Ако несте с всичкия си това е идиалното място-пълна пародия.

Изобщо не си правете труда да ходите на интервю в тази фирма! Ужасно отношение, празни обещания.