М и БМ Експрес ООД / M&BM Express /img/frontend/nomap.png"

М и БМ Експрес ООД / M&BM Express

Фирма некоректна няма нищо общо с това което ви казват нито шефа ви знае какво става нито другите му служители в офисите знаят да обеснят какво да правите няма да вземете много пари т.е. няма да вземете повече от 100 лв в най добрият случай свободно време нямаш ако ти кажат че сам си организираш времето не е така няма такова нещо клиентите с който се срещаш ти определят работното време! Обикаляш до полудяване за мизерни пари. Ще спра да пиша повече че направо не ми се говори не се лъжете хора не правете тази голяма грешка!

Това е най-малоумната фирма в която съм била. Стоиш от 11 до 10 вечерта за 460 лв. Изобщо няма смисъл да започвате работа там !

Zdraveite az sym ot Burgas i v ponedelnik me vikat na interviu za rabota..nqkoi znae li kakvo e zaplashtaneto i kak proticha rabotniq proces?

Прочетах всичко написано до тук, с някои неща съм съгласен, с други не. Всеки има право на собствено мнение, аз просто искам да внеса някаква яснота, относно сегашното състояние на фирмата. Заплатите са сигурни и се получават до 15-то число на следващия месец, а не както е написал колегата и то с пълни осигуровки. Но ние сме свикнали да се оплакваме от всичко без значение имаме ли основание или не, просто такъв е манталитета на българина за съжаление. Мениджмънта на фирмата на най-високо ниво се смени от тази година и успяват да подобрят условията на работа, отношението към служителите, така и заплащането. Вече се виждат и първите резултати в тази посока, така че нека имаме търпение. Нещата не могат да се променят веднага и с магическа пръчка. Ние също трябва да положим усилие за това.

Да се разпиша и аз винаги ми е било добро мнението за тая фирма, докато не ми се наложи да имам отношения с нея. Работих малко там. И крупната сумичка си я взех след 2 месеца. И понеже доходът е получен на следващата година съответно и по късно трябваше да се декларира. Когато ходих да си взема бележките служителите изобщо не знаеха за какво е това и ме питаха за какво ми е!?

Здравейте и дано се вслушате в това което пиша , работех в тази фирма 4 месеца ,като куриер ,вече ви става ясно че всичко е с главата надолу ,първо на никой не му пука какво се случва с тебе ,всеки си прави каквото си иска ,излиза се в болничен когато си поискаш тръгваш си от работа когато си поискаш има Двама Господа Г-н Коев и Г-Н Тиролски ,които двама са сложени на по един стол и Хал Хабер си нямат какво се случва в тази фирма ,хвърля се пясък на шефовете от Стара Загора и от София,че всичко е наред ,всеки месец има нов начин на заплащане и така всеки месец различна заплата ,като се има напредвид че бали на разнесена пратка незнам си какво общо взето парите отиват при един същ човек както е писано има си Доносник който получава най високата заплата там ,а всъщност разкарва само селата и праткте са му минимални няма как да вземе тази заплата ,а всъщност е на заслуги за лизане!!! Колите са в неизправно техническо положение всичките и сте изложени на голям риск с присъствието си в тази фирма .... Момента когато напускаш ,заплатите се превеждат по банка ,но последната заплата се дава на ръка ,защото те режат ,Мен ме извъртяха при постъпването ми дадоха два телефона най обикновени и се подписваш на тях ,след като предадох телефоните ми се каза че този телефон е е същия и IMEI не отговаря а всъщност изкара таблица въпросни г-н Коев която се манипулира че няма такъв телефон с такъв Имеи и така следвало да бъда глобен че връщам друг телефон ,Служебните телвфони нямат мн минути за разговор ако надвишил правят всичко възможно да ти ти вземат . Така че хора не вярвайте на никого за тази фирма под всякаква критика е и думите който ви казват просто не съвпадат с нищо.

ГОЛЕМИ ИЗМАНИЦИ СА
ПО ДЪЛЕЧЕ ОТ ХОРАТА Й И ФИРМАТА.
КАРАТ СЕ СТАРИ ТЕХНИЧЕСКИ НЕИЗПРАВНИ КОЛИ - С ПЛАТЕНО , НЕЗИПРАВНО ГТП - ЗА 20 ЛВ.
ИМАМАТ СИ ЩАТЕН ДОДНОСНИК ВЪВ ВСЕКИ ОФИС,ЗА 200 ЛВ ПОВЕЧЕ ТОПИ ,ЛИЖЕ И МАЖЕ НАРЕД .
ДОНАСЯ ДАЖЕ СРЕШУ ШЕФА НА ОФИСА .

Абсолютна простотия.
Обучение няма. Има някой, който стои при теб около 1 седмица след, което те оставят сам. Ти реално не знаеш какво се случва, а всъщото време започват да ти се карат, че си сгрешил. (При положение, че не си обучен за 99% от нещата!)
Казват ти едно, а всеки си прави каквото си иска. Работата много, парите малко. Казват ти, че те осигуряват на едни пари, а всъщност са около 100лв по-малко.
Обещават ти бонуси, които я ги има, я не. Някои хора имат привилегии, а не са ги заслужили. Глобяват те за неща от сорта, че не си изгасил лампата.
Ти си вършиш работата както трябва и по някое време се опитват да те изкарат виновен и че си сбъркал.
Офисите са по-мизерни от всякога, да те е гнус да седнеш на тоалетната чиния, АКО изобщо имаш късмета да има такава!
Още хиляди неща са, но въпроса е да НЕ постъпвате в тази фирма. Само ще се разочаровате.

Пламен Михалев е най-големия минус в тази фирма.

Уважаеми Ръководители на куриерската фирма за "експресни" услуги "М&БМ",
Вече повече от 3(три) седмици, решение на НОИ гр.
Пазарджик пътува към мен. Днес е вторник. Офисът Ви
във Велинград е затворен. Няма обяснение, нито теле-фон за връзка, освен този на централата Ви.
Наистина ли се изживявате като професионалисти?
Мисля, че сте по-скоро жалки.

Вече без уважение: Иван Пешев