М и БМ Експрес ООД / M&BM Express /img/frontend/nomap.png"

М и БМ Експрес ООД / M&BM Express

Zdraveite az sym ot Burgas i v ponedelnik me vikat na interviu za rabota..nqkoi znae li kakvo e zaplashtaneto i kak proticha rabotniq proces?

Прочетах всичко написано до тук, с някои неща съм съгласен, с други не. Всеки има право на собствено мнение, аз просто искам да внеса някаква яснота, относно сегашното състояние на фирмата. Заплатите са сигурни и се получават до 15-то число на следващия месец, а не както е написал колегата и то с пълни осигуровки. Но ние сме свикнали да се оплакваме от всичко без значение имаме ли основание или не, просто такъв е манталитета на българина за съжаление. Мениджмънта на фирмата на най-високо ниво се смени от тази година и успяват да подобрят условията на работа, отношението към служителите, така и заплащането. Вече се виждат и първите резултати в тази посока, така че нека имаме търпение. Нещата не могат да се променят веднага и с магическа пръчка. Ние също трябва да положим усилие за това.

Да се разпиша и аз винаги ми е било добро мнението за тая фирма, докато не ми се наложи да имам отношения с нея. Работих малко там. И крупната сумичка си я взех след 2 месеца. И понеже доходът е получен на следващата година съответно и по късно трябваше да се декларира. Когато ходих да си взема бележките служителите изобщо не знаеха за какво е това и ме питаха за какво ми е!?

Здравейте и дано се вслушате в това което пиша , работех в тази фирма 4 месеца ,като куриер ,вече ви става ясно че всичко е с главата надолу ,първо на никой не му пука какво се случва с тебе ,всеки си прави каквото си иска ,излиза се в болничен когато си поискаш тръгваш си от работа когато си поискаш има Двама Господа Г-н Коев и Г-Н Тиролски ,които двама са сложени на по един стол и Хал Хабер си нямат какво се случва в тази фирма ,хвърля се пясък на шефовете от Стара Загора и от София,че всичко е наред ,всеки месец има нов начин на заплащане и така всеки месец различна заплата ,като се има напредвид че бали на разнесена пратка незнам си какво общо взето парите отиват при един същ човек както е писано има си Доносник който получава най високата заплата там ,а всъщност разкарва само селата и праткте са му минимални няма как да вземе тази заплата ,а всъщност е на заслуги за лизане!!! Колите са в неизправно техническо положение всичките и сте изложени на голям риск с присъствието си в тази фирма .... Момента когато напускаш ,заплатите се превеждат по банка ,но последната заплата се дава на ръка ,защото те режат ,Мен ме извъртяха при постъпването ми дадоха два телефона най обикновени и се подписваш на тях ,след като предадох телефоните ми се каза че този телефон е е същия и IMEI не отговаря а всъщност изкара таблица въпросни г-н Коев която се манипулира че няма такъв телефон с такъв Имеи и така следвало да бъда глобен че връщам друг телефон ,Служебните телвфони нямат мн минути за разговор ако надвишил правят всичко възможно да ти ти вземат . Така че хора не вярвайте на никого за тази фирма под всякаква критика е и думите който ви казват просто не съвпадат с нищо.

ГОЛЕМИ ИЗМАНИЦИ СА
ПО ДЪЛЕЧЕ ОТ ХОРАТА Й И ФИРМАТА.
КАРАТ СЕ СТАРИ ТЕХНИЧЕСКИ НЕИЗПРАВНИ КОЛИ - С ПЛАТЕНО , НЕЗИПРАВНО ГТП - ЗА 20 ЛВ.
ИМАМАТ СИ ЩАТЕН ДОДНОСНИК ВЪВ ВСЕКИ ОФИС,ЗА 200 ЛВ ПОВЕЧЕ ТОПИ ,ЛИЖЕ И МАЖЕ НАРЕД .
ДОНАСЯ ДАЖЕ СРЕШУ ШЕФА НА ОФИСА .

Абсолютна простотия.
Обучение няма. Има някой, който стои при теб около 1 седмица след, което те оставят сам. Ти реално не знаеш какво се случва, а всъщото време започват да ти се карат, че си сгрешил. (При положение, че не си обучен за 99% от нещата!)
Казват ти едно, а всеки си прави каквото си иска. Работата много, парите малко. Казват ти, че те осигуряват на едни пари, а всъщност са около 100лв по-малко.
Обещават ти бонуси, които я ги има, я не. Някои хора имат привилегии, а не са ги заслужили. Глобяват те за неща от сорта, че не си изгасил лампата.
Ти си вършиш работата както трябва и по някое време се опитват да те изкарат виновен и че си сбъркал.
Офисите са по-мизерни от всякога, да те е гнус да седнеш на тоалетната чиния, АКО изобщо имаш късмета да има такава!
Още хиляди неща са, но въпроса е да НЕ постъпвате в тази фирма. Само ще се разочаровате.

Пламен Михалев е най-големия минус в тази фирма.

Уважаеми Ръководители на куриерската фирма за "експресни" услуги "М&БМ",
Вече повече от 3(три) седмици, решение на НОИ гр.
Пазарджик пътува към мен. Днес е вторник. Офисът Ви
във Велинград е затворен. Няма обяснение, нито теле-фон за връзка, освен този на централата Ви.
Наистина ли се изживявате като професионалисти?
Мисля, че сте по-скоро жалки.

Вече без уважение: Иван Пешев

за тези ,които не са си получили пратките не се сърдете на куриерите,тези хора правят каквото мога,заплаща се само на получена пратка...благодарете им,че са ви залепили стикер,за него не се плаща нищо..само на враговете си пожелавам да работят в тази фирма,където не плащат дори и минималната (за куриер пешеходец говоря) нямало достатъчно писма ,за да минат хората на трудов договор,нищо,че всеки ден има спешни пратки и ти трябва на същия ден да ги занесеш,нищо че мъкнеш тежките писма..никой не го оценява,накрая и осигуровки не плащат..освен това ти тикат и някакви уговорки следобед сякаш си им длъжен да им ходиш за мижавите 290-300 лв. в тази фирма нищо няма да се промени,към всички,които мислят да кандидатстват в тази фирма за каквото и да е позиция..недейте,бягайте надалеч

Бих искала да изкажа недоволството си от куриерска фирма МБМ Експрес. Получих в пощата стикер от тях на който пишеше,че има пратка за мен, обадих се по телефона който бяха посочили за връзка, за да получа повече информация. Казаха ми,че пратката е от държавна институция-НОИ и че мога да я получа от най близкият до мен офис чак след 2 дни. На другият ден се обадих да попитам не може ли да си взема пратката по-рано но ми отговориха,че не може, като попитах къде се намира в момента пратката казаха че не знаят, при което се съгласих да си я взема от офиса им до нас чак в петък като бях уверена от служителката по телефона че пратката ще бъде в съответният офис в петък при положение,че бях получила стикера във вторник към 5ч. След няма и 2 часа ми се обаждат и ми казват че пратката е ЗАГУБЕНА и да съм отишла в НОИ да си искам копие от документа. Като разговарях с операторката от МБМ експрес я попитах как така е възможно да загубят такива важни документи,съдържащи конфиденциална инфорормация и тя ми каза че не знае как е станало и ако съм искала да напиша оплакване в сайта им. Е познайте написах , но още никой не е отговорил, на въпроса ми как губят важни документи при условие,че работата им е да ги ДОСТАВЯТ.