М и БМ Експрес ООД / M&BM Express /img/frontend/nomap.png"

М и БМ Експрес ООД / M&BM Express

dokoga takiva neshta v bs ofisa. dokoga stefka i plamen shte se e'at. dokoga na neq i uj myja i panco shte i osigurqvat slujeben transport a za dr nqma...tolkova li e zlatna taz.plamen vyobshte znaete li za kakvo go dyrjite

Само това ли са Ви уточненията, анонимни работодательо?
Много хора, много, по-добре от Вас знаят каква е заплатата.
Но трябва да се има предвид и работното време.
И другите условия.
Когато носиш тежко и ходиш много, влагаш повече усилия.
Е не трябват ли повече пари, но Вие ще кажете, че за Вас работника е просто човек, на които дава пари, нали така?
Не се съобразявате, че го натоварвате извънредно.
И пак за бележките. Никой не е длъжен да Ви се обажда. Те трябва да са готови и да чакат в офиса. В три екземпляра. В срок. 470 лв са малко за гледане на семейство. Тъй че всеки лев е ценен, без значение дали е спестен от транспорт и от данъци.
Но Вие си живеете в селския чорбаджийски свят и не може да го разберете това. Ако са вашите пари си броите стотинките нали.
А и какви познати имат служителите и какво друго работят не е ваша работа? Ще им бъдете ли полезни дори и да знаете.
Както казах, когато работех там всичко си беше ок и служителките бяха готини,но после взе да става кофти.
Ама това е то. Въртене сучене, лъжене. Всички знаят какви са работодателите.
Моля коментирайте това, не само каквото на Вас ви отърва.
А и кажете на онова момиче Цветалина, дето е звънкало от ваш служебен тел да се свърже с мен най - накрая.

Искам да уточня нещо на предходно писалата госпожа/ца. На интервюто правилно са ви казали колегите, че заплатата е 600 лева и тя е точно толкова, но след удържане на осигуровките нетната сума е 470 лв. Фирмата осигурява на цялата заплата и това Ви е било обяснено, а и след година и половина работа при нас би трябвало да го знаете отлично. Не искам да влизам в детайли относно другите Ви оплаквания всеки има право на собствено мнение.

ПАЗЕТЕ СЕ !!!! Хора като бивш служител ще изкажа мнението си понеже виждам че явно ще има още хора който да заблудят. НЕДЕЙТЕ!!! Като работник на много места, по скапана фирма не се е намирало! На интервюто те посреща някоя надменна прекрасница и ти обяснява как заплатата е 600 лв. и видиш ли за да се уверим че не ни лъжат на фиша си пишело 500+100 НЯМА ПОДОБНО НЕЩО! Заплатата е супер мизерна и в най, ама най добрия случай взимаш 470 лв. Разбира се изключения се правят на заплатите на доносника в офиса и на прекрасната ни колежка която мяука на ръководителя и получава бонуси от 200 лв. мислейки си че никой не знае за това. ХАХ..И ако случайно остане се дава на някой по ЦЕЛИ 20лв. бонус. (–уж 100 ). На всичкото отгоре знаеш единствено ти абсолютно всичко по софтуера и само те питат , защото са свръх интелигентни и накрая излизаш идиот който взима 300 лв. а мяукащата двойно. И ако отсъстваш и те замести когато се върнеш винаги съвсем случайно при нея липсват пари от касата. Накрая излиза да си вадиш пари от джоба заради някоя хрантутница!! Мислите че само си седиш и тъпееш и работата е малко?? - ЧУДИШ СЕ ОТ КЪДЕ ТИ Е ДОШЛО!! Ако говорим за работното място БОЖЕ ОПАЗИ! Такава мизерия и мръсотия няма и в градската тоалетна. Даже когато вземеш кашон за да работиш не се притеснявай НЕ СИ САМ- отвътре изкача огромна хлебарка с размера на мадагаскарска , понеже фирмата нямат пари да наемат чистачка за по 1 път седмично дори . Постоянно си под напрежение и се разболяваш от мръсотията за огромната заплата от 350 лв. – това е реалността. И не се лъжете никой няма да ви прати някой да ви обучава , с цялата си наглост принуждават колежките които са от много време и знаят всичко да обучават новодошлите (така беше с мен пак казвам ЗА 300 ЛВ) , които се сменят на 1 месец. Разбира се няма да получите адекватно обучение , защото това не е длъжна никоя от колежките а трябва да има - специалист обучение и развитие ама уви няма. ПАЗЕТЕ СЕ АЗ СЪЩО БЯХ СКЕПТИК КЪМ ЛОШИТЕ КОМЕНТАРИ, А СЕГА МНОГО СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ НЕ ПОВЯРВАХ!!!!! НЕКА ВСИЧКИ КОЛЕГИ КОЙТО СА КАТО МЕН МЕ ПОДКРЕПЯТ ЗА ДА НЯМА ДРУГИ ИЗЛЪГАНИ ! :))

Фирма некоректна няма нищо общо с това което ви казват нито шефа ви знае какво става нито другите му служители в офисите знаят да обеснят какво да правите няма да вземете много пари т.е. няма да вземете повече от 100 лв в най добрият случай свободно време нямаш ако ти кажат че сам си организираш времето не е така няма такова нещо клиентите с който се срещаш ти определят работното време! Обикаляш до полудяване за мизерни пари. Ще спра да пиша повече че направо не ми се говори не се лъжете хора не правете тази голяма грешка!

Това е най-малоумната фирма в която съм била. Стоиш от 11 до 10 вечерта за 460 лв. Изобщо няма смисъл да започвате работа там !

Zdraveite az sym ot Burgas i v ponedelnik me vikat na interviu za rabota..nqkoi znae li kakvo e zaplashtaneto i kak proticha rabotniq proces?

Прочетах всичко написано до тук, с някои неща съм съгласен, с други не. Всеки има право на собствено мнение, аз просто искам да внеса някаква яснота, относно сегашното състояние на фирмата. Заплатите са сигурни и се получават до 15-то число на следващия месец, а не както е написал колегата и то с пълни осигуровки. Но ние сме свикнали да се оплакваме от всичко без значение имаме ли основание или не, просто такъв е манталитета на българина за съжаление. Мениджмънта на фирмата на най-високо ниво се смени от тази година и успяват да подобрят условията на работа, отношението към служителите, така и заплащането. Вече се виждат и първите резултати в тази посока, така че нека имаме търпение. Нещата не могат да се променят веднага и с магическа пръчка. Ние също трябва да положим усилие за това.

Да се разпиша и аз винаги ми е било добро мнението за тая фирма, докато не ми се наложи да имам отношения с нея. Работих малко там. И крупната сумичка си я взех след 2 месеца. И понеже доходът е получен на следващата година съответно и по късно трябваше да се декларира. Когато ходих да си взема бележките служителите изобщо не знаеха за какво е това и ме питаха за какво ми е!?

Здравейте и дано се вслушате в това което пиша , работех в тази фирма 4 месеца ,като куриер ,вече ви става ясно че всичко е с главата надолу ,първо на никой не му пука какво се случва с тебе ,всеки си прави каквото си иска ,излиза се в болничен когато си поискаш тръгваш си от работа когато си поискаш има Двама Господа Г-н Коев и Г-Н Тиролски ,които двама са сложени на по един стол и Хал Хабер си нямат какво се случва в тази фирма ,хвърля се пясък на шефовете от Стара Загора и от София,че всичко е наред ,всеки месец има нов начин на заплащане и така всеки месец различна заплата ,като се има напредвид че бали на разнесена пратка незнам си какво общо взето парите отиват при един същ човек както е писано има си Доносник който получава най високата заплата там ,а всъщност разкарва само селата и праткте са му минимални няма как да вземе тази заплата ,а всъщност е на заслуги за лизане!!! Колите са в неизправно техническо положение всичките и сте изложени на голям риск с присъствието си в тази фирма .... Момента когато напускаш ,заплатите се превеждат по банка ,но последната заплата се дава на ръка ,защото те режат ,Мен ме извъртяха при постъпването ми дадоха два телефона най обикновени и се подписваш на тях ,след като предадох телефоните ми се каза че този телефон е е същия и IMEI не отговаря а всъщност изкара таблица въпросни г-н Коев която се манипулира че няма такъв телефон с такъв Имеи и така следвало да бъда глобен че връщам друг телефон ,Служебните телвфони нямат мн минути за разговор ако надвишил правят всичко възможно да ти ти вземат . Така че хора не вярвайте на никого за тази фирма под всякаква критика е и думите който ви казват просто не съвпадат с нищо.