М и БМ Експрес ООД / M&BM Express /img/frontend/nomap.png"

М и БМ Експрес ООД / M&BM Express

За да бъдем още по-точни трябва да се спомене и това, че управителя и жена му са някакви ДЕБИЛИ, нямат никакъв езиков речник, никакъв подход към ситуация или мислене. Просто чуват какво им казва едната страна, разбира се роднинската и нападат другата, опитвайки се да повторят думите казани от близкият. Чак е смешно, когато си имал възможност да чуеш и двете страни, как едната ( УЖ ПО-ВИЗШЕСТОЯЩАТА ), се опитва да повтори думи на подчинен. Като някакви безмозъчни дебили с три думи в езиковият им речник. КОГОТО ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА СИ ГУБИ ВРЕМЕТО В ТАКАВА КОМПАНИЯ, МОЛЯ ДА СТАРТИРА РАБОТА ВЕДНАГА!!!

Тази компания е жалка картинка. За съжаление, не се вижда изход от ситуацията, ще си остане така, докато държавата не реши да я фалира ( понеже си е държавен бизнез със управител, разбира се за сметка на данъкопладците ). Проблемите са им много, жалкото е, че цялото ръководство са едни роднини, които ръководят държавният бизнес и всичко е за сметка на данъкоплатеца...!!! Няма шанс да получите, това за което сте се споразумяли, нито осигуривки, нито заплащане, нито уважение, нито перспектива. Проблема им е, че никой от ръководството няма представа защо е там и какво прави ( хора, които не разбират, работят работа, която не им е ясна ). В следствие на всичко това се получават едни постоянни глоби от всякакви дружества ( НАП, ДАИ, КАТ ). Понеже има и Австрииско участие в компанията, се получават и солидни глоби от Австрия също и то над 50000лв. В крайна сметка се тегли една черта и се получава, че не остават средства за друго, просто няма от къде да се дадът, било то за възнаграждения, било то за бонус или нещо друго, всякакви компании свързани с тях, постоянно ги съдят, понеже не са им платили, осъждат ги и отново разходи... Всичко отива е един ПОРОЧЕН КРЪГ ОТ КОГОТО НЯМА ОТЪРВАНЕ. За да се промени това, трябва цялото ръководство да бъде подменено, което единствено държавата може да го направи. А не случайно, точно това ръководство е назначено там. Най-жалкото от всичко, е това, че накрая всичко излиза за сметка на данъкоплатеца, понеже компанията се финансира от държатата ( разнасят пратките на БЪЛГАРСКИ ПОЩИ, понеже са най-добрите )...!!! Жалко за българина, че съществуват и винаги ще съществуват такива бизнеси...!!! АКО СТЕ СЪГЛАСНИ ДА РАБОТИТЕ ЗА ДА ПЛАЩАТЕ ГЛОБИТЕ И НЕКАДЪРНОСТТА НА РЪКОВОДСТВОТО, ЗАПОЧНЕТЕ МОМЕНТАЛНО РАБОТА ТАМ...!!!

Отвратителни нагли крадци. Мога само да допълня мненията по долу с това че куриерите им крадат. Унгарците ги държат на най мизерните възможни заплати и така компенсират. Някой бивш служител дали не може да сподели за кражбите в склада в Дружба-2? Лелката там ги прикрива, не ще да каже имена ясно е че участва. Формата им за рекламации при изчезнали межд.пратки е смешна и даже не връша потвърждение с вх. номер! Не отговарят и не могат дори да кажат кога,как и на кого били пратили пратка. Уж имат някви партньори по малките градове. Схемата е да си приберат изчезналите пакети а от АлиЕкспрес да възтановят парите на купувача. Много е опасно да се поръчаат през тях всякакви по лъскави стоки като телефони и електоника по малките градове, поне гледайте получателя да е голям офис в София но пак няма гаранция че не са отвяряли пратката. Уж пращали пакетите на "партньори" и там нешо по пътя се били игубили. В нормална държава такава престъпно фирма отдавна щеше да е закрита.

Абсолютни нещастници,най скапания доставчик в БГ!!! Мобилния тел в офиса е изключен,стационарния от сайта е грешен,кол центъра 070010100 никой не го и вдига,арогантно и нагло отношение на лелката в офиса,няма на кого да се оплачеш и заведеш рекламация,формата от сайта е Бош лаф и я някой я види я не,няма жива връзка с отговорен служител...,за какво е тоя кол център като никой не се обажда на него а секундите вървят ???!!! Съжалявам че съм техен клиент не по свой избор,просто са излъгали Китайците да работят с тях,не че БГ пощи са по стока но поне пратките си ги получавам в къщи. Тази смешна формичка трябва да бъде заличена,да фалира на секундата а управниците и собствениците и да влязат зад решетките....но такава ни е държавата-скапана,скапани са ни и услугите. Дано хората ги бойкотират тези мизерници и да вземат да фалират след като не знаят как да ядът хляб в чужда къща !!! Един апел към тези които пазаруват от Китай,нека информираме китайците какво се случва с тези мизерници и да разтрогнат договора с тях.....

тази фирма е под всякакви критика. Никакво отношение към клиенти и дори работници.
Напоследък пратките от Алиекспрес пристигат с тях, пълно мазало е....
Идват някакви СМС за некоректно попълнена информация. Тази информация съм я попълнил още преди години, дори и те са ми доставяли без никакви проблеми. Изведнъж, информацията не било пълна, след като я попълних ми изпратиха пратката в офис на 4 км, след многократно звънене и молене да я изпратят в офис по-близо до мен (има такъв на 300м от адреса) отговорът беше, че ще отнеме поне 4-5 дена. Съгласих се пратката не беше спешна, но след като мина това време пак започвах лудо звънене и да питам какво се случва, служителката пак ми заяви за 4-5 дена и може да има обърквания и все пак ако не ми представлява проблем да отида до офиса да си я взема.
От Китай до БГ идват без никакъв проблем,разпределят се в Унгария и вече като дойдат в БГ адреса не бил коректен :D :D :D :D

Работя от вкъщи, непрекъснато съм в нас с телефона до мен. И никога, ама никога куриерите на тази фирма не ме откриват в къщи.
Никога не звънят на телефона или звънеца, а получавам смс - не бяхте открити на адрес.
И после с мазна усмивка ми казват "така е в България"... така ще е, докато има мизерници като служителите на М и БМ Експрес ООД / M&BM Express

Просто ужас! Пратките се изпращат на адрес, без никакво предварително уведомление. Звъни се след като куриера е на адрес или е на минута, две от него!
В офиса, до преди месец нямаше пос терминал, за да си платиш с карта.

Липса на всякаква гъвкавост.Работно време на държавните институции,в събота не се работи-тоест,никакъв шанс.Куриерът звъни след като вече е дошъл.Ако те няма,трябва да отидеш да си вземеш пратката от офис.Втори път не идват,предварителна уговорка няма.Попаднах на свестен възрастен човек,който ми задържаше пратките в себе си и в събота ходех до тях да си ги взимам.От митницата разпределят китайските пратки на тях,за съжаление и си е цяло проклятие да се работи с тях.Ако искате да го избегнете,единственият начин е да премахнете адреса си в сайтовете и да пишете само код на пощенския клон и "До поискване".

ЗДРАВЕИТЕ,ЗНАЧИ ТУК ГОТОВИМ ЗА СТАРА ЗАГОРА ТАЗИ СЕДМИЦА БЯХ НА ИНТЕРВЮ ЗА РАБОТА ЗНАЧИ ПРОСТО КАТАСТРОФАЛНО БОЖИДАР ЕДРЕВ НЯКАКЪВ ОТ ПЛОВДИВ ПЪТУВАЛ 4 ДЕНА ГО ЧАКАМ ДА МУ СКИМНЕ ДА ДОЙДЕ В СТЗ ЗА ИНТЕРВЮ ДА СЕ ВИДИМ ,БУСОВЕТЕ ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА,РАБОТИ СЕ НОЩНО ВРЕМЕ ОТ 22 ЧАСА ДО 03 ЧАСА ,РАБОТИШ 5 ЧАСА ПЛАЩАТ ЗА 8 ЧАСА АМА ДРУГИЯ ПЪТ, ТАКА 940 ЛЕВА НЕТТО,ОСИГУРОВКИ НА 700 ЛЕВА, ИМАЛО БОНУСИ МАКС 1150 ЕВА ,СЛЕД РАЗГОВОР С ДРУГИТЕ БОНУСИ НА КОИТО ЗАСЛУЖАВА,А НЕ НА ВСЕКИ !! щофьора не е длъжен да товари ама ако товариш да помогнеш на колегите си ще е добре да не ги гледаш как се мъчат, на тях им плащат да товарят на мене ми плащат да карам смяната на бусовете става на пчелиново над гурково в стз,има един друг колега 3 волта от велико търново сменяме бусовете ТОВА МИ беше представено че се работи отказах, първо малко пари ,второ няма нощен труд,трето не ти се плаща за това че ще помагаш да товариш и разтоварваш !! изобщо педераска работа не ходете никога в тази фирми за каквото и да било !!

НЕ използвайте МБМ Експрес.
От години, когато се сблъскам с тяхното "обслужване", става проблем.

Отговорът обикновено е "ние сме така".

Ако искате да Ви звънят малко преди да дойдат, ако искате да получавате смс същия ден, през който ще дойде пратката и да не можете да отреагирате, но основно ако искате да нямате доставка вкъщи, освен ако не стоите нон стоп там, изберете ги.

Нито една куриерска фирма дотук не е показала същата липса на гъвкавост.
За сравнение Еконт пускат смс с часова граница и Ви дават да изберете.
МБМ не само че не правят това, но обаждането, на което разчитате да се разберете с куриера, е в изгода само на тях - " тук ли сте, ако не, елате в нашия офис, друг път няма да идвам".