М и БМ Експрес ООД / M&BM Express /img/frontend/nomap.png"

М и БМ Експрес ООД / M&BM Express

ГОЛЕМИ ИЗМАНИЦИ СА
ПО ДЪЛЕЧЕ ОТ ХОРАТА Й И ФИРМАТА.
КАРАТ СЕ СТАРИ ТЕХНИЧЕСКИ НЕИЗПРАВНИ КОЛИ - С ПЛАТЕНО , НЕЗИПРАВНО ГТП - ЗА 20 ЛВ.
ИМАМАТ СИ ЩАТЕН ДОДНОСНИК ВЪВ ВСЕКИ ОФИС,ЗА 200 ЛВ ПОВЕЧЕ ТОПИ ,ЛИЖЕ И МАЖЕ НАРЕД .
ДОНАСЯ ДАЖЕ СРЕШУ ШЕФА НА ОФИСА .

Абсолютна простотия.
Обучение няма. Има някой, който стои при теб около 1 седмица след, което те оставят сам. Ти реално не знаеш какво се случва, а всъщото време започват да ти се карат, че си сгрешил. (При положение, че не си обучен за 99% от нещата!)
Казват ти едно, а всеки си прави каквото си иска. Работата много, парите малко. Казват ти, че те осигуряват на едни пари, а всъщност са около 100лв по-малко.
Обещават ти бонуси, които я ги има, я не. Някои хора имат привилегии, а не са ги заслужили. Глобяват те за неща от сорта, че не си изгасил лампата.
Ти си вършиш работата както трябва и по някое време се опитват да те изкарат виновен и че си сбъркал.
Офисите са по-мизерни от всякога, да те е гнус да седнеш на тоалетната чиния, АКО изобщо имаш късмета да има такава!
Още хиляди неща са, но въпроса е да НЕ постъпвате в тази фирма. Само ще се разочаровате.

Пламен Михалев е най-големия минус в тази фирма.

Уважаеми Ръководители на куриерската фирма за "експресни" услуги "М&БМ",
Вече повече от 3(три) седмици, решение на НОИ гр.
Пазарджик пътува към мен. Днес е вторник. Офисът Ви
във Велинград е затворен. Няма обяснение, нито теле-фон за връзка, освен този на централата Ви.
Наистина ли се изживявате като професионалисти?
Мисля, че сте по-скоро жалки.

Вече без уважение: Иван Пешев

за тези ,които не са си получили пратките не се сърдете на куриерите,тези хора правят каквото мога,заплаща се само на получена пратка...благодарете им,че са ви залепили стикер,за него не се плаща нищо..само на враговете си пожелавам да работят в тази фирма,където не плащат дори и минималната (за куриер пешеходец говоря) нямало достатъчно писма ,за да минат хората на трудов договор,нищо,че всеки ден има спешни пратки и ти трябва на същия ден да ги занесеш,нищо че мъкнеш тежките писма..никой не го оценява,накрая и осигуровки не плащат..освен това ти тикат и някакви уговорки следобед сякаш си им длъжен да им ходиш за мижавите 290-300 лв. в тази фирма нищо няма да се промени,към всички,които мислят да кандидатстват в тази фирма за каквото и да е позиция..недейте,бягайте надалеч

Бих искала да изкажа недоволството си от куриерска фирма МБМ Експрес. Получих в пощата стикер от тях на който пишеше,че има пратка за мен, обадих се по телефона който бяха посочили за връзка, за да получа повече информация. Казаха ми,че пратката е от държавна институция-НОИ и че мога да я получа от най близкият до мен офис чак след 2 дни. На другият ден се обадих да попитам не може ли да си взема пратката по-рано но ми отговориха,че не може, като попитах къде се намира в момента пратката казаха че не знаят, при което се съгласих да си я взема от офиса им до нас чак в петък като бях уверена от служителката по телефона че пратката ще бъде в съответният офис в петък при положение,че бях получила стикера във вторник към 5ч. След няма и 2 часа ми се обаждат и ми казват че пратката е ЗАГУБЕНА и да съм отишла в НОИ да си искам копие от документа. Като разговарях с операторката от МБМ експрес я попитах как така е възможно да загубят такива важни документи,съдържащи конфиденциална инфорормация и тя ми каза че не знае как е станало и ако съм искала да напиша оплакване в сайта им. Е познайте написах , но още никой не е отговорил, на въпроса ми как губят важни документи при условие,че работата им е да ги ДОСТАВЯТ.

Надявам се който си търси работа в тази фирма да не се захваща след като прочете мненията тук. Всичко е вярно. Шефовете в София въобще не знаят кво правят, предварително обучение няма да получите, поне не и адекватно. Заплатите са меко казано смешни. Който иска да се захване като търговски представител да си търси нещо по-добро. Заплатата е 650 бруто (509 нето) +350 бонус, който бонус спирате да получавате след 6 месеца. Ако напуснете преди това не ви го включват в последната заплата, въпреки че сте си го изработили.Процент не получавате през този период. А след това колкото и да сте добър няма да изкарате повече от 100лв от процента,нужно е да си направите проста сметка още в началото. Не ви осигуряват на пълната сума а само на това което пише в договора 650лв и НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ СЛУЖЕБЕН АВТОМОБИЛ първите шест месеца, няма да ви покрият вашите разходи за транспорт, за да си вършете работата,нещо което също няма да ви кажат,напротив ще ви кажат че ще го получите, представете си колко ще ви остане от заплатата след като обикаляте цял ден за ваша сметка. При всеки ваш въпрос към отговорника ви в София отговорът е "не знам, питай еди кой си". Само че се оказва че въобще не е работа на този човек и той не знае нищо.

Какво да кажа за тази мила Фирма наречена МИБМ ЕКСПРЕС само обещания и нищо работната обстановка еми работите със тъпи колеги селяни ограничени мързеливци персонал който постояно се сменя и те не знаят къде се намират това е защото заплатите са толкова големи че няма на къде и за да съм искрен заплатите почват от 470-550 това е тавана носите един милион отговорности и за какво за 500лв няма смисъл. И да знаете че Фирмата печели много собственика Павел Стоянов Петров не е случаен човек
Фирмите който ще изброя са негови
1. "МИБМ ЕКСПРЕС" ООД
2. "ВАРОША 05" ЕООД
3. "МЕНИДЖМЪНТ БИЗНЕС МАШИН" ООД
4. "ВАРОША" ЕООД
тук се подвизава като директор 5. "ИНФОРМАЦИОННО ОБСЛУЖВАНЕ-96" АД като има 60 процента от акците това ИНФОРМАЦИОННО ОБСЛУЖВАНЕ-96 е същото ИНФОРМАЦИОННО ОБСЛУЖВАНЕ което участваше по изборите
6. "БИЗНЕС ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ-ВИТОША" ООД тук е съдружник
7. Силвия транс
И така освен това е официален Дистрибутор на КСЕРОКС за България та този човек се гаври със хората и трупа милиони безнаказано но и аз да съм на негово място няма да ме е страх всепак фирмата му работи със НАП,НОЙ,ЧЕЗ,Мтел,Виваком,Митници,МЗХ,ДНСК,НСИ и много други знайни и не знайни освен това той е това фирмата МиБМ се занимава със хартия но чудно защо със първите две им носи хартия и консумативи но така е човека Павел Стоянов Петров е толкова нагъл че не му пука Господин Павел Стоянов Петров Искам 1 МЕСЕЦ ДА ЖИВЕЕТЕ със 550лв да се лишите от луксозния си начин на живот и да видите как вашите служители живеят във мизерия но на вас не ви пука мотото е безработицата е голяма а това че губите кадърни служители не ви пука. бих искал да получа отговор на писмото не да ми замазвате очите КОГА ЩЕ СПРЕТЕ ДА СЕ ГАВРИТЕ СЪС СЛУЖИТЕЛИТЕ И ДА ИМ ХВЪРЛЯТЕ ТРОХИ. БЛАГОДАРЯ ЗА ОТЕЛЕНОТО ВНИМАНИЕ ОЧАКВАМ ОТГОВОР ГОСПОДИН ПЕТРОВ И ЗАПЛАТАТА НА КУРИЕРИТЕ СЪС КОЛИ МИНИМУМ ТРЯБВА ДА Е 900ЛВ ЗА ТЕЗИ КОЙТО СЕ СКЪСВАТ ОТ РАБОТА А НЕ НА ВСИЧКИ ВЪОБЩЕ РАЗБИРАНИЯТА

Това не е куриерска услуга-минават през работно време когато хората са на работа,лепнат лепенка на оградата,ако я видиш започваш да звъниш по телефон за да ти кажат,че трябва да си стоиш в къщи и ако искаш да си получиш писмото след няколко дни да ходиш да си го търсиш в офиса им.За куриерската фирма ми е ясно-вземат си парите и не ги интересува друго,но не разбирам как държавни институции са се доверили ТОЧНО на M&BM express!!!

Здравейте Малко информация за тази хубава фирма наречена МИБМ Експрес Ако искате да работите във тази фирма първо трябва да се замислите искате ли да влачите като Хамали за без пари сиреч да 470лв може и по малко всъщност да ви обещават повече и. След това ще имате сто шефа.
Първия ви шеф е Ръководител Екип може да е тъп и да толерира мързеливците, от него не зависи нищо освен ако направите грешка да вика като диктатор и да ви задава тъпи въпроси от сорта това защо си го направил така а не иначе той винаги е прав а вие сте тъп.
втория шеф е във Дружба там са трима И.З и Р.П.
Третия не толкова голям но се има за голям Мариан Наков той се е прави на Диктатор няма потенциал във този човек кадърните хора не ги задържа нищо че във момента напускат масово хора и не могат да намерят нови че кой ще иска да блъска за 470лв и да ходи на майната си.
И най големия ШЕФ ПАВЕЛ ПЕТРОВ който си живее охолно и му дреме на дядовия. ВЪВ ФИРМА МИБМ Хамал се толерира Мързела и глупаците тези който се раздават и постоянно гледат да поддържат доброто име на фирмата са някакви глупаци дали ще намирата клиенти на фирмата това няма никакво значение. няма никакви привилеги дали ще ходите на сто места си е важ проблем ако не сте от кръвната група на прекия ви шеф проблема е ваш ако се добряк и не отказвате никога ще ви товарят до дупка. Така че се замислете Силно дали искате да започнете за без пари. И не на последно място фирмата Има много пари ама много ето тук може да видите http://www.capital.bg/shimg/oo_2570489.jpg при приход от 24 Милиона печалбата е 3,4 Милиона Близо 17 процента е печалба от прихода което не е малко да не говорим за това което са скрили масово куриерите пешаци са на граждански договор иначе фирмата Работи на светло и за това не са мърдали заплатите от 10 години