М и БМ Експрес ООД / M&BM Express /img/frontend/nomap.png"

М и БМ Експрес ООД / M&BM Express

Днес получих пратка от Амазон, която беше доставена с M&BM Express. Куриерът ми звънна и ме помоли, ако мога да сляза пред сградата, тъй като в центъра на София трудно се паркира, а и идвал след 4-5 мин. Аз слязох и го изчаках. Той дойде и докато си говореше по телефона, подложи на коляно кашончето, за да се разпиша на някакъв стикер. Така и нямаше как да видя това, което в последствие открих, като се качих обратно на етажа си - кашонът беше отварян. Стикерът (Amazon Prime) беше разкъсан по ръба на кашона. След, като отворих кашона се оказа, че и вътре опаковката на съдържанието е разкъсана и отворена. Чудя се дали има подобна "практика" в M&BM Express да се отварят пратките? Изглежда, че се извършват кражби, за друго не мога да си помисля. Не, че това много ме учудва, като се има предвид, че става въпрос за България, но все пак нали сме в 2021г!? Надявам се някой от тук присъстващите бивши служители да вземе отношение по темата, за което благодаря предварително.

Коя друга куриерска фирма работи само с кеш- в кой век живеете? Вие въобще нямате място на пазара!!

Ако обичате да работите за без пари и обичате да се натоварвате до потичане на кръв от носа , то това е перфектната работа за вас !

Некоректна фирма На 17.03.2020 година получих от тях две кашончета които бяха оставени на външна входна врата пред блока.Без да се подпиша за тях и без телефонно обаждане.Имам регистрация в сайта с адрес и телефони.Всеки можеше да си ги вземе .По чиста случайност комшия е видял пратката в ръцете на деца и ми се обади. Пратката беше от китай чрез алиекспрес и се доставя от Български пощи.Незнайно защо тая фирма поема тази услуга .При проследяване на случая не получих оправдателен отговор.Скрити зад вратата на офис гр.Търговище без маски не смеят да разговарят защото имало корона вирус.Телефона на вратата на офиса за връзка със техен представител не отговаряше.Звънял съм от 9.00 до 17.00 през половин час. Мисля да подам жалба и то ако мога да се свържа с тях.До колкото разбрах можело само по интернет

Пълни смешници ,начело с Галя Свиленова.Обградила се е с клюкарки и мързеливци,които идват на работа към обяд евентуално.Пълна некомпетентност,липса на организация и смешни пари.Колкото си по мързелив и безотговорен,по добре ,Галка ще ти даде бонус.Не препоръчвам тази фирма на нормални и можещи хора,ще получите ниска заплата,лошо отношение и ще носите на гърба си ,вечно отсъстващите поради чести отпуски,закъсняващи и непрекъснато боледуващи хора на Галя.Аа дори и да са на работа по случайност,все тая,те не могат,трябва да им се помага.Абе работата е без коментар.

Пълни смешници,пълен смях са Живодарци,Ясеновци въобще не знаят за какво иде на реч.живеят в ерата на Флинстоун хахахах.доставка между 3-5 дена в зависимост от големината.По смешна фирма и по смешен мениджмънт няма.Русе и Търново водят всички класации за "смшековци на годината"хахахах

Работих във фирма МБМ Експрес 2 месеца, в разпределителният център в гр.Велико Търново,под ръководството на г-н Ясен Димитров,който се представя за един изключително коректен господин,и прави опити да разбира от "мениджмънт".Фирмата е изключителен пример за това как НЕ трябва да работи куриерска компания в България.След толкова години присъствие на пазара дори нямат разработен софтуер,за обработка на пратки в разпределителните центрове.Всички пратки се хвърлят с цел по лесна и бърза обработка,подбора на служители се извърша пред офиса,за да не "чуят другите".Обещават се едни пари,подписваш договор за прага на длъжността ти ,и ако си заслужил ти превеждат застраховка за останалото.Ако решиш да напускаш и си коректен,бонуса под формата на застраховка отпада - тълкува се,че не си лоялен към фирмата защото напускаш.Камионите за нощния трафик,са подходящи за отглеждане на домашни животни,отколкото за работа.При напускане забравете да си вземете полагаемите пари.
Г-н Мариан Наков и Г-н Ясен Димитров - в България никой не е забогатял от работа,особенно във фирми като вашата.Когато сте в условия на пазарна икономика и липса на кфалифицирани кадри(каквито и Вие не сте),показвайте достойнство и себеуважение,и най-вече човечност- това може да Ви донесе поне лично спокойствие.Това,че мислите,че сте си "вързали гащите юридически",в един момент ще Ви изиграе лоша и скъпа шега,защото когато има много служители има и много пропуски.Отношението Ви към служителите,отоговаря и на отношението Ви към клиентите - забавени доставки,увредени пратки от немърливо отношение,арогантност и некомпетентност.За щастие нивото Ви на развитие го доказва.В 21-ви век се използват смартфони,оборудвани офиси(не със чинове от ущилище),лап-топи,товарителници,а не ръчно написани хвърчащи листи.Бих дал личен съвет на всеки здраво мислещ,работоспособен и съвестен човек - НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ работа в тази фирма."Jobs.bg"винаги ще е пълен с обяви от такива работодатели - некоректни,неориентирани,заблудени,готови на всичко да йм свършиш работа за нищо.

Никога повече не бих ползвала услугите на тази куриерска фирма.

зключително лошя фирма! Нито да си клиент, нито да си работник в нея! Заплащането е малко за работата която се върше. По високо поставените хора в тази фирма в началото се държат прилично и любезно и после започват с по неприятно поведение. Не препоръчвам тази фирма за нищо!! Единстево ако нямате никакъв друг вариянт за работа и имате нужда от каквито и да е пари, тогава отивайте. Ема и добри колеги, но тези които са от повече време там, са си повярвали твърде много и си позволяват твърде много! Не те обучават както трабвя, но когато не направиш нещо както трябва си носиш последствията. Единствения + е,че събота и неделя се почива и на националните празници. Не се вързвайте на лъжите и любозностите които ви подмятат мениджърите. Изобщо не започвайте там работа. Всеки месец започват нови хора и след месец и половина напускат поне по 2ва!!! И все пак на тези които решат да започнат работа в МиБМ експрис - УСПЕХ

до тук всички който са писали не са излъгали със една подробност че вече официално фирмата не си спазва срока за плащане на заплатите по договор е на 20 но те днеска се направиха на луди а нищо то затова ще ги обират всеки който може