М и БМ Експрес ООД / M&BM Express /img/frontend/nomap.png"

М и БМ Експрес ООД / M&BM Express

зключително лошя фирма! Нито да си клиент, нито да си работник в нея! Заплащането е малко за работата която се върше. По високо поставените хора в тази фирма в началото се държат прилично и любезно и после започват с по неприятно поведение. Не препоръчвам тази фирма за нищо!! Единстево ако нямате никакъв друг вариянт за работа и имате нужда от каквито и да е пари, тогава отивайте. Ема и добри колеги, но тези които са от повече време там, са си повярвали твърде много и си позволяват твърде много! Не те обучават както трабвя, но когато не направиш нещо както трябва си носиш последствията. Единствения + е,че събота и неделя се почива и на националните празници. Не се вързвайте на лъжите и любозностите които ви подмятат мениджърите. Изобщо не започвайте там работа. Всеки месец започват нови хора и след месец и половина напускат поне по 2ва!!! И все пак на тези които решат да започнат работа в МиБМ експрис - УСПЕХ

до тук всички който са писали не са излъгали със една подробност че вече официално фирмата не си спазва срока за плащане на заплатите по договор е на 20 но те днеска се направиха на луди а нищо то затова ще ги обират всеки който може

Хе хе хе хе, изключително се радвам да видя, че нещата не са се променили от както ме няма. Работата в Логистика все така не върви. Не се правят промени с цел улесняването на работата, не се уголемява персонала с цел по-бърза обработка на пратките, заплатата не се вдига за количеството свършена работа.

"Това, което човек сам си направи никой друг не може да му го направи!"

Поздрави от бившите колеги.

Ще пиша за логистика в Дружба 2 в София и наблюденията ми от работата като складов служител във фирмата.Така не знам даже от къде да започна то положението е отчайващо, не случайно постоянно се търсят нови хора и никой не се задържа дълго! Ще започна с управлението на фирмата,ако може това въобще да се нарече управление! Пълен безпорядък цари в тази фирма постоянно идва някакъв ,който е шеф и все нещо не е доволен, кара се със служителите и другите управници под него.Няма абсолютно никакво отношение и уважение към работниците.Свикнали са да им се върши работа без да им пука за работниците,ако някой напусне ще се намери друг будала .Натоварването е ужасяващо особено през периода на декември месец един човек работи като за трима.Когато има много стока всичко бутат по лентата и момчетата да се оправят не се съобразяват с нищо.Изключително ниско заплащане за тежката физическа работа ,която се върши.Постоянно се налага да се остава извънредно без да се палаща ,ако се заплаща пък е подигравателно.При наличието на повече пратки за обработка мястото е толкова тясно ,че човек не може да се завърти понякога дори.Друго на което да се обърне внимание почти всеки ден има липса на материали за работа трябваше аз да си губя времето да търся палета из цялата фирма вечно нещо липсва и не е наред!Наемта буквално всеки без интервю без нищо ЩО ЗА ФИРМА Е ТОВА .Няма никакво обучение отиваш и започваш веднага ,а после ония ,,най-големия '' като се появи и се почва с мрънкането това защо е така,онова защо БЕЗ КОМЕНТАР То не става така имат претенции за работата ,а няма нито обучение ,натоварването бих казал на моменти смазващо някои колеги в натоварения период са работили по 11 -12 часа и за тези смешни пари пълен АБСУРД . Едно от малкото положителни неща са колегите на които много съчувствам!

ДОБРЕ ЧЕ НАПУСНАХ ТЕЯ ИЗМАМНИЦИ ЗАПЛАТИТЕ НАИСТИНА ГИ БАВЯТ И ТО СЪС МНОГО БЯГАЙТЕ СЪС 200. ОБЕЩАВАТ ЕДНИ ПАРИ А ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ НЕ МОЖЕ ДА ХВАНЕТЕ ПОВЕЧЕ ОТ 600ЛВ РАБОТАТА ВЪВ ПОВЕЧЕТО ВРЕМЕ Е ХАМАЛСКА НОСЯТ СЕ ХЛАДИЛНИЦИ ПЕЧКИ ПЕРАЛНИ САМИ СИ ГИ НОСИТЕ И СЕ ОПРАВЯТЕ КАКТО МОЖЕТЕ ПАК КАЗВАМ БЯГАЙТЕ СЪС СТО И СИ ЗНАЙТЕ ПРАВАТА ПОВЕЧЕ ОТ 25КГ НЕ ТРЯБВА ДА НОСИТЕ ВСИЧКО НАД ТОВА ДА СИ ЕБАТ МАЙКАТА ГОСПИДИН ИЗМИСЛЕНИЯ УПРАВИТЕЛ МАРИАН НАКОВ

КОЛЕГАТА СЪС ДОЛНОТО МНЕНИЕ Е АБСОЛЮТНО ПРАВ АКО ПОЧНЕТЕ РАБОТА. АЗ ПОЧНАХ НА 1 АВГУСТ А ЗАПЛАТАТА ЗА АВГУСТ МЕСЕЦ СИ Я ВЗЕХ НА 20 СЕПТЕМВРИ. АКО МЕН ПИТАТЕ БЯГАЙТЕ НА ДАЛЕЧ ОТ ТАЯ ФИРМА АМА МНОГО НАДАЛЕЧ

Ако се уважавате не почвайте във тая измислена фирма заплатите ги бавят и то със много заплати се взимат уж на 20 число и то за предишния месец то хората след 10 дена ще взимат пари за предишния а вие не сте вземи на по миналия

Възможно най-ужасната куриерска служба. Първо куриера по телефона както ми говореше на Вие (както и трябва да прави) започна да ми повтаря "слизай, слизай" като на мен не ми беше удобно да слизам пред блока. После даде обеснението, че в тяхната фирма не се качвали до адреса. След това исках да си разопаковам пратката и да видя дали работи (техника е) и получих "Ама сега трябва да те чакам ли"," О ама ти знаеш ли как се включва" и само оплаквания как той трябвало сега да ме чака и как можело да си поръчвам такава стока през Интернет, а не да си я купувам от магазина. В есемеса изобщо не получих и ориентировъчен час за доставка. Тази фирма беше избрана от магазина, от който когото пазарувах, ако трябва аз да избирам за в бъдеще никога няма да я избера!

За кой град говорите, бивш колега?

Така искам да започна с оная дебела свиня дето се води,че работи с червената тениска.Всеки ден с една и съща тениска,която въобще не е прана от незапомнени времена.Като мине тоя тутманик наоколо и се вмирисва на не знам как да го пиша даже такава остра кисела миризма бахти отврата.Колегите са супер едно от малкото позитивни неща.850 лв като луд работиш 8 часа има часове в които направо не се издържа малко персонал не се смогва.И има едни мадами дето само си пият кафето и цигарките говорят си и нищо съществено не вършат.