М и БМ Експрес ООД / M&BM Express /img/frontend/nomap.png"

М и БМ Експрес ООД / M&BM Express

Цялата дейност на фирмата е насочена към удобство на самата нея. Клиентът няма право на мнение. Залепват ти съобщение и толкоз. Ако видиш-видиш. Обаждаш се и ти казват след три дни в удобно за тях време евентуално. Нямаш право на удобен за клиента час и ден на получаване. Странна структура със странна услуга. Препоръчвам на ръководството да си правят експерименти за проследяване на начина на изпълнение на услугата. Дано разберат за кого е УСЛУГА!

Много бях изненадена от следния факт:
По празниците се прибрахме и ни бе подхрърлено дълго чаканото писмо във връзка с пенсионирането на съпругът ми!
Даннине са следните:
1.Изпратено от НОИ-пловдив  на 15,1,2015г
2.Получено от фирмата Ви на 16,01,2015г
3,Код за Хисар . 24,02,2015г
пратката е № 4100113324921
Това ли е експесното на пратките Ви и по същият начин с рвеална възможност да се загубят докуметните от НОИ на съпругът ми
Стаю Митов  Гешев.
Няма ли кауза -както ми обясниха в НОИ на моето запитване неполучените лично писма да се връщат в  НОИ.
Чакам с нетърпение обяснение на настоящия в в бъдеще случай,защото следващата пратка ще бъде с важни документи,то и тези небяха моловажни!

Как може спешните пратки да се заплащат по 0.20 ст.

Мнението ми се препокрива с това на Владимир. Заплатата наистина е малка, но в когато постъпвах на работа- никой не ме подведе и излъга! Казаха ми условията на труд, заплата и тн. Аз прецених, че ще постъпя и така... Сега ако имам възражения ги отправям към прекия ми началник - не дрънкам глупости по разни сайтове!

Разбирам реакцията на всички бивши и настоящи колеги,моето мнение покрива тяхното,но Аз съм сигурен,че в най-скоро време негативите,които са натрупани ще се изкоренят,защото небива,когато Човек гради, лакей да развалят.Аз не обичам именно тези същества,които изопачават и може би по-точно се подиграват с труда ,с квалификацията ,с достойнството на хората.В МБМ работят много стойностни и качествени хора,разбира се има и боклук,като навсякъде,но именно заради качествените хора си заслужава да се продъжи идеята на основателя на фирмата,ако обаче той позволи на разглезените си деца да се правят на недосегаеми,е и АЗ ЩЕ НАПУСНА.И последно фирмата си е много добра има обаче елементи поставени на ключови места,които са некадърници ,НО се ползват с високо доверие,А те са некадърници.ТОВА Е!
жи

Най скапата куриерска фирма в България,тия там прошляци не зачитат хората за нищо желая от все сърце на цялото им раководство да живеят с 300 лева на месец и ако може децата им да умрат от глад : ) Само хубави неща боклуци

За времето във което съм във тази фирма има едно нещо заплатите се дават на време и то едни заплати човек да се чуди за какво първо да я изсхарчи 470лв мериджейновете казват безработицата е голяма който не му е угодно на улицата има много чакащи ама какви чакащи Наркомани Безхаберници и всякакви други общо заето като всяка фирма във българия никакво уважение и се опитват да втълпяват как нямали пари ПАРИ ИМА И ТО МНОГО често се сбълкваме със хора който им е крив живота и моя не е розов ама блъскам за скапаните 470лв и влача като расилен няма бонус програма твръда заплата и ако почнете работа скатавайте се и ближете задника на някой а не като мен да ходя на всякъде и накрая никакво оценяване дали ще закарате 600 куриерски на месец или 150 няма значение заплатата е една има колеги който работят до 12:40 и това им е за целия дена аз блъскам до 17 така че мислете му ако почнете

Понякога думите са излишни. Добре че се разведох с тази фирма!!!!
Заплащане- ако Ви кажат "колкото за Бог да прости" -е нещо, а там толкова няма. Стартова заплата 500лв бруто- 394лв чисто ;без перспективи...
Уважение- често дори не те поздравяват, направо не се броиш за човек. Там си само роб , никой не се интересува от теб. Ако си болничен ти казват "е к'во па толко ти има" -цитирам Наков. Това просташко държание е типично в негов стил е в негов стил.
Привилегии- никакви
Фирмена сигурност- да, имаш. Никой нямата те изгони....все пак трудно се задържат хора там
ангажираност- 100%, ако кажеш,че имаш и личен живот "аааа МБМ  над всичко"
потенциял за развитие- под 0
Местоположение- за хората, кото живечт в ройна е удобно
Колеги- имам каво да кажа, но не ми се коментира. Като цело кофти среда визирам :неграмотни селянки. Малко са нормалните,те сигурно вече са напуснали.
Работна среда- бягай бързо и надалече

Абсолютно съм съгласна с мнението на предишния бивш служител. Лицето Силвия Накова се надявам да си понесе някой ден отговорността за поведението си и отношението си към служителите. Наистина фирмата определено върви надолу главоломно и аз лично бих се радвала ако стигне дъното и пропадне под "вещото" ръководство на г-жа Накова

здравейте ,поканиха ме на интервю за кол центъра   на М и БМ Експрес ООД,някой знае ли нещо да работата и условията там,ще съм благодарна