М и БМ Експрес ООД / M&BM Express /img/frontend/nomap.png"

М и БМ Експрес ООД / M&BM Express

Хе хе хе хе, изключително се радвам да видя, че нещата не са се променили от както ме няма. Работата в Логистика все така не върви. Не се правят промени с цел улесняването на работата, не се уголемява персонала с цел по-бърза обработка на пратките, заплатата не се вдига за количеството свършена работа.

"Това, което човек сам си направи никой друг не може да му го направи!"

Поздрави от бившите колеги.

Ще пиша за логистика в Дружба 2 в София и наблюденията ми от работата като складов служител във фирмата.Така не знам даже от къде да започна то положението е отчайващо, не случайно постоянно се търсят нови хора и никой не се задържа дълго! Ще започна с управлението на фирмата,ако може това въобще да се нарече управление! Пълен безпорядък цари в тази фирма постоянно идва някакъв ,който е шеф и все нещо не е доволен, кара се със служителите и другите управници под него.Няма абсолютно никакво отношение и уважение към работниците.Свикнали са да им се върши работа без да им пука за работниците,ако някой напусне ще се намери друг будала .Натоварването е ужасяващо особено през периода на декември месец един човек работи като за трима.Когато има много стока всичко бутат по лентата и момчетата да се оправят не се съобразяват с нищо.Изключително ниско заплащане за тежката физическа работа ,която се върши.Постоянно се налага да се остава извънредно без да се палаща ,ако се заплаща пък е подигравателно.При наличието на повече пратки за обработка мястото е толкова тясно ,че човек не може да се завърти понякога дори.Друго на което да се обърне внимание почти всеки ден има липса на материали за работа трябваше аз да си губя времето да търся палета из цялата фирма вечно нещо липсва и не е наред!Наемта буквално всеки без интервю без нищо ЩО ЗА ФИРМА Е ТОВА .Няма никакво обучение отиваш и започваш веднага ,а после ония ,,най-големия '' като се появи и се почва с мрънкането това защо е така,онова защо БЕЗ КОМЕНТАР То не става така имат претенции за работата ,а няма нито обучение ,натоварването бих казал на моменти смазващо някои колеги в натоварения период са работили по 11 -12 часа и за тези смешни пари пълен АБСУРД . Едно от малкото положителни неща са колегите на които много съчувствам!

ДОБРЕ ЧЕ НАПУСНАХ ТЕЯ ИЗМАМНИЦИ ЗАПЛАТИТЕ НАИСТИНА ГИ БАВЯТ И ТО СЪС МНОГО БЯГАЙТЕ СЪС 200. ОБЕЩАВАТ ЕДНИ ПАРИ А ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ НЕ МОЖЕ ДА ХВАНЕТЕ ПОВЕЧЕ ОТ 600ЛВ РАБОТАТА ВЪВ ПОВЕЧЕТО ВРЕМЕ Е ХАМАЛСКА НОСЯТ СЕ ХЛАДИЛНИЦИ ПЕЧКИ ПЕРАЛНИ САМИ СИ ГИ НОСИТЕ И СЕ ОПРАВЯТЕ КАКТО МОЖЕТЕ ПАК КАЗВАМ БЯГАЙТЕ СЪС СТО И СИ ЗНАЙТЕ ПРАВАТА ПОВЕЧЕ ОТ 25КГ НЕ ТРЯБВА ДА НОСИТЕ ВСИЧКО НАД ТОВА ДА СИ ЕБАТ МАЙКАТА ГОСПИДИН ИЗМИСЛЕНИЯ УПРАВИТЕЛ МАРИАН НАКОВ

КОЛЕГАТА СЪС ДОЛНОТО МНЕНИЕ Е АБСОЛЮТНО ПРАВ АКО ПОЧНЕТЕ РАБОТА. АЗ ПОЧНАХ НА 1 АВГУСТ А ЗАПЛАТАТА ЗА АВГУСТ МЕСЕЦ СИ Я ВЗЕХ НА 20 СЕПТЕМВРИ. АКО МЕН ПИТАТЕ БЯГАЙТЕ НА ДАЛЕЧ ОТ ТАЯ ФИРМА АМА МНОГО НАДАЛЕЧ

Ако се уважавате не почвайте във тая измислена фирма заплатите ги бавят и то със много заплати се взимат уж на 20 число и то за предишния месец то хората след 10 дена ще взимат пари за предишния а вие не сте вземи на по миналия

Възможно най-ужасната куриерска служба. Първо куриера по телефона както ми говореше на Вие (както и трябва да прави) започна да ми повтаря "слизай, слизай" като на мен не ми беше удобно да слизам пред блока. После даде обеснението, че в тяхната фирма не се качвали до адреса. След това исках да си разопаковам пратката и да видя дали работи (техника е) и получих "Ама сега трябва да те чакам ли"," О ама ти знаеш ли как се включва" и само оплаквания как той трябвало сега да ме чака и как можело да си поръчвам такава стока през Интернет, а не да си я купувам от магазина. В есемеса изобщо не получих и ориентировъчен час за доставка. Тази фирма беше избрана от магазина, от който когото пазарувах, ако трябва аз да избирам за в бъдеще никога няма да я избера!

За кой град говорите, бивш колега?

Така искам да започна с оная дебела свиня дето се води,че работи с червената тениска.Всеки ден с една и съща тениска,която въобще не е прана от незапомнени времена.Като мине тоя тутманик наоколо и се вмирисва на не знам как да го пиша даже такава остра кисела миризма бахти отврата.Колегите са супер едно от малкото позитивни неща.850 лв като луд работиш 8 часа има часове в които направо не се издържа малко персонал не се смогва.И има едни мадами дето само си пият кафето и цигарките говорят си и нищо съществено не вършат.

Скъпи приятели,
Искам горещо да ви препоръчам тази уникална фирма МиБМ експрес. За всеки, който са търси хубава и добре платена работа, пълна с вълнуващи преживявания, това е идеалното място. За съжаление аз имах щастието да работя за тази фирма само 1 месец. Но пък какъв месец! Аз сам решавах кога и как да работя.
Единственото ми задължение беше да разнеса писмата и пратките. За това ми бяха достатъчни от 7 до 9 часа в делнични дни и не повече от 3-4 часа в неделя. Пак да кажа - никой не ме е карал да правя това, вършех го доброволно, просто за да си свърша работата.Вие обаче ще можете да се справите с тази работа два пъти по-бързо. Сигурен съм в това,защото така каза Б.Е., човекът който отговаря за куриерите. Между другото,той е много учтив и винаги говори убедително и авторитетно.
Щях да забравя най-важното.За моя скромен труд, освен всички плюсове като работа на чист въздух и ежедневни контакти с хората, получих тлъстата сума от 230 лева. С тях не само платих квартирата си, но дори ми остана някой лев за харчене. Сега всяка вечер ходя в Кауфланд, за да проверявам дали не са намалили баничките на 49 ст., а защо не и на 29 ст.
И още нещо важно. Г-н Б.Е. сподели с мен,че ако поема още един район, мога за един месец да заработя невероятната сума от 400 лева бруто. Представяте ли си колко щедър и великодушен е този господин!
Желая и на вас този късмет! Не изпускайте шанса, моля ви.
Поздрави!

Нормално ли е мишока пламен и циганката стефка да са любовници? Нормално ли е заради това на панцо да му осигуряват служебен траспорт за нощните смени, а като е дневна със стефка. Писна ми от тази наглост. Ние по прости ли сме да си пътуваме със собствени коли, до кога така. Много колеги са махнаха заради тях, без хора останахме и аз съм напът даси хвърля молбата....