Денислав ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Денислав ЕАД

Така е, спор няма.
За съжаление, проблема е всеобщ за страната, а не само в тази фирма.
Има далеч по-големи и "качествени" работодатели, при които положението е същото, че и по зле.
Като банки, мобилни оператори, петролни гиганти и т.н.

Пък и в крайна сметка всеки сам си преценява какво и как може да понесе. Денислав ЕАД е олицетворение на положението в България. Хората няма какво да работят и от зор отиват там с надежда да изкарат някой лев.
Няма нормален човек да отиде там и да си причини всичко това. Те и на това разчитат, а и поради това винаги ще си намират работници, които да правят на дроб сърма.

Да живее България.

Здравейте, живеем в демократично общество и всеки има право да изказва публично мнението си. По същият този начин всеки би могъл да заяви, докаже и защити своите професионални, а и личностни качества работейки и развивайки се. Във фирма ДЕНИСЛАВ това също е абсолютно възможно. Така че всеки може да пише коментари....Но дали всеки може да работи и утвърждава себе си?..Това е въпроса!

Да направим един кратък разбор на нещата.
Всички коментари са верни на 100%.
Всички "управляващи" са пълни ..........
Интригите и любовните схеми са налице.
Работещите там са си абсолютни РОБИ.
Всичко е ясно.
Само едно не ми е ясно - защо още тази фирма съществува ?
Много просто - има роби има фирма, няма роби няма фирма.
Ами вземе се махнете всички от там и готово.
Данаилчо и всичкита му там рода, ще си месят хляба сами.
Да не забравим и оная миризливата, дето го завива нощем- тя ще го разнася хляба, хахааххахаха, нали е много кадърна и оправна / Дидка имам предвид, ако някои не се сеща да подскажа/.

Драги ми колеги, написали сте вярно за цялата кочина в тази фирма, за селянията, интригантството, невежите началници- членове на клана, само в едно грешите: Изкарахте Данаил наивен добряк все подведен от другите. Та да ви кажа- познавам го от години, всичко при него е пунт и пластика, селски тарикат на едро, ако може да прецака някого- прави го веднага, не му пука нито за служители, нито за партньори. Ако не знаете хлябът му е 70 % вода, затова е глетав и се надявам, че някога възмездието ще дойде и за него, за да не плащат после децата му неговите грехове.

Интересни становища на бивши работници.И колко грозни и верни същевремено.Имаше много добри работници Данаил.Хора които си харесваха работата и се отдаваха постоянно.Примери като имена много.Няма да коментирам както и не посочвам името си,сигурно не го и помнят.Вчера дошли шефчета уволняват стари работници,комплексирани мениджъри си правят каквото искат с сериозен бизнес,а Марчето диктува откъм съвети и бърникане в мозъка на шефа и подчинените му,други подмазвачи като Танчето,Кремито и други руси и по-малко руси и купчината безполезни роднини от близкото село подскачат като пинчери,въобще цирк!Това е фирма тип цирк Буш!Ако собственика не си върне качествен персонал я пиши умряла скоро!Правилно каза колегата по-долу там се учиш на себеуважение,защото никой друг не те уважава!

Къде го получи това самоуважение, бе, колега??? Тук всеки селяндур те мачка, а цялата фамилия началници са толкоз прости, че няма накъде. Добре,че е Данаил да върти далаверата, иначе са живи-умрели. А хорът подлизурковци около тях са още по-зле. Още не съм се махнала оттам, само защото храня семейство и не съм получила предложение с по-добро заплащане, та им ям попарата. Де що имаше читав мениджър или избяга,или му скроиха шапка, вече никой не им се връзва на номерата. Остана само боклук, егати скапаната фирма...

Това е фирмата която ми даде много!!!Даде ми себеуважение,да ценя работата си и усилията които полагах да се случва работния процес правилно и стриктно!Вярно е,че всеки допуска грешки в делата си и умения не се добиват без процент от допустими грешки и преглъщане на горчиви хапки обиди и подигравки.Е в Трейд-а аз получих своят процент!Обичах работата си!Жив и здрав да е!Не желая повече,напротив дори получих прекрасно предложение и наистина признание,защото един работник не иска кой знае колко много-иска признание и уважение!Към собственика-Моите уважения г-н Драганов,умен,красив и добър човек сте,но сте допуснали хора с нисък морал и ценностна система до себе си,хора които са егоистични,тесногръди и с малък житейски опит.Хора които не са се сблъсквали с истински трудоемки задачи за решаване не могат да управляват вашите решения!Не махайте хора които обичат работата си,те са вашите хора!И на тях им личи,само имайте очи да ги видите!Не през камерите,вижте ги наяве!Говорете с тях!

Някой по-долу пита кои са змиите , ще ви кажа. Мария, Златина/ изключителна гад/, Таня /супер проста, но има мнение за всичко, Ирина/ бившата на Данаил /най-голямата гад/. Има и още, ако не ви стига, но тия направо чупят тъпомера, лошото е , че Данаил ги слуша за всичко и ви уверявам, че ако смятате да кандидатствате за работа в ЕАД-то или Трейд-а, все някоя от тия простакеси ще ви вдигне мерника и сте "чао". Просто не си губете времето и си съхранете нервите и достойнството... успех...

Всички негативни неща, написани по-долу, са абсолютно ВЕРНИ. Толкова много змии са наобиколили Данаил, че няма шанс някой нормален и интелигентен човек да прокопса в тая фирма. Ще ви обещават света, после ще ви прекършат, независимо колко кадърен/на сте. Просто не си губете времето- бесни селяни и комплексари, на всички, колеги, които още се мъчат за тоя що духа- здраве и търпение...

Направо каква смешна фирма,назначавани хора от 1500 околни села.И защо?-защото вечя целия свят ги знае какви са!Като започнеш от товарачите та стигнеш до майсторки,месачи,шофьори и прочие!Калпави,та калпави...онзи Николай товарача,деноношно тикан на мотика,шофьорите са е*ати свръх човеците по 3-4 линий карат и после за добре свършена работа шефовете ти благодарят като те одрежат от заплатката.
До последно мислех че Данаил е шеф,а то се оказа че в фурната всяко ла*но се прави на шефче.
Та,в заключение...хора не се подценявайте,в тази фирма няма да станете богати,вероятността да спечелите нещо е гърбина!
А,вие господа шефове бъдете живи и здрави,и ценете качествените си служители защото се броят на пръсти!