Денислав ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Денислав ЕАД

Драги ми колеги, написали сте вярно за цялата кочина в тази фирма, за селянията, интригантството, невежите началници- членове на клана, само в едно грешите: Изкарахте Данаил наивен добряк все подведен от другите. Та да ви кажа- познавам го от години, всичко при него е пунт и пластика, селски тарикат на едро, ако може да прецака някого- прави го веднага, не му пука нито за служители, нито за партньори. Ако не знаете хлябът му е 70 % вода, затова е глетав и се надявам, че някога възмездието ще дойде и за него, за да не плащат после децата му неговите грехове.

Интересни становища на бивши работници.И колко грозни и верни същевремено.Имаше много добри работници Данаил.Хора които си харесваха работата и се отдаваха постоянно.Примери като имена много.Няма да коментирам както и не посочвам името си,сигурно не го и помнят.Вчера дошли шефчета уволняват стари работници,комплексирани мениджъри си правят каквото искат с сериозен бизнес,а Марчето диктува откъм съвети и бърникане в мозъка на шефа и подчинените му,други подмазвачи като Танчето,Кремито и други руси и по-малко руси и купчината безполезни роднини от близкото село подскачат като пинчери,въобще цирк!Това е фирма тип цирк Буш!Ако собственика не си върне качествен персонал я пиши умряла скоро!Правилно каза колегата по-долу там се учиш на себеуважение,защото никой друг не те уважава!

Къде го получи това самоуважение, бе, колега??? Тук всеки селяндур те мачка, а цялата фамилия началници са толкоз прости, че няма накъде. Добре,че е Данаил да върти далаверата, иначе са живи-умрели. А хорът подлизурковци около тях са още по-зле. Още не съм се махнала оттам, само защото храня семейство и не съм получила предложение с по-добро заплащане, та им ям попарата. Де що имаше читав мениджър или избяга,или му скроиха шапка, вече никой не им се връзва на номерата. Остана само боклук, егати скапаната фирма...

Това е фирмата която ми даде много!!!Даде ми себеуважение,да ценя работата си и усилията които полагах да се случва работния процес правилно и стриктно!Вярно е,че всеки допуска грешки в делата си и умения не се добиват без процент от допустими грешки и преглъщане на горчиви хапки обиди и подигравки.Е в Трейд-а аз получих своят процент!Обичах работата си!Жив и здрав да е!Не желая повече,напротив дори получих прекрасно предложение и наистина признание,защото един работник не иска кой знае колко много-иска признание и уважение!Към собственика-Моите уважения г-н Драганов,умен,красив и добър човек сте,но сте допуснали хора с нисък морал и ценностна система до себе си,хора които са егоистични,тесногръди и с малък житейски опит.Хора които не са се сблъсквали с истински трудоемки задачи за решаване не могат да управляват вашите решения!Не махайте хора които обичат работата си,те са вашите хора!И на тях им личи,само имайте очи да ги видите!Не през камерите,вижте ги наяве!Говорете с тях!

Някой по-долу пита кои са змиите , ще ви кажа. Мария, Златина/ изключителна гад/, Таня /супер проста, но има мнение за всичко, Ирина/ бившата на Данаил /най-голямата гад/. Има и още, ако не ви стига, но тия направо чупят тъпомера, лошото е , че Данаил ги слуша за всичко и ви уверявам, че ако смятате да кандидатствате за работа в ЕАД-то или Трейд-а, все някоя от тия простакеси ще ви вдигне мерника и сте "чао". Просто не си губете времето и си съхранете нервите и достойнството... успех...

Всички негативни неща, написани по-долу, са абсолютно ВЕРНИ. Толкова много змии са наобиколили Данаил, че няма шанс някой нормален и интелигентен човек да прокопса в тая фирма. Ще ви обещават света, после ще ви прекършат, независимо колко кадърен/на сте. Просто не си губете времето- бесни селяни и комплексари, на всички, колеги, които още се мъчат за тоя що духа- здраве и търпение...

Направо каква смешна фирма,назначавани хора от 1500 околни села.И защо?-защото вечя целия свят ги знае какви са!Като започнеш от товарачите та стигнеш до майсторки,месачи,шофьори и прочие!Калпави,та калпави...онзи Николай товарача,деноношно тикан на мотика,шофьорите са е*ати свръх човеците по 3-4 линий карат и после за добре свършена работа шефовете ти благодарят като те одрежат от заплатката.
До последно мислех че Данаил е шеф,а то се оказа че в фурната всяко ла*но се прави на шефче.
Та,в заключение...хора не се подценявайте,в тази фирма няма да станете богати,вероятността да спечелите нещо е гърбина!
А,вие господа шефове бъдете живи и здрави,и ценете качествените си служители защото се броят на пръсти!

Така е докато се подписват договори за назначение заедно с молби за напускане!В всеки момент работодателя може да ви освободи защото Вие сами сте го пожелали като разписвате молба за напускане с подписването на договора за работа.Е докато има будали ще има и такива работодатели.Работните ми отношения бяха кратки и нямам големи впечатления от фирмата,не познавам собственика но пък познавам големите изисквания на подчинените му.Голямо самочувствие ,а на дела нищо!Накратко има си змии в пазвата явно собственика-тези които му дрънкат глупости,а са уж най-близо до него,ама така е с управител жаба и ревизьор змия.Но всеки си пази хляба и се превръща в зомби спрямо хората за заплата.Махат хората без предизвестие и ги оставят без работа и липса на шанс да си намерят друга такава през времето на предизвестието.
Работниците там са в постоянен страх от уволнение,и то години наред явно.Има стари работници които и през полиграф са минавали.Ще кажеш ,че работим в НАСА,не в магазини.Смях.
Та замислете се преди да започнете.

Как да няма пари за ремонт на фурата, ти чуваш ли се въобще?! Ако направиш една проста справка в търговския регистър- ще ти покаже почти 3 250 000 лв. капитал само за 5 му фирми. Отделно останалите активи и инвестиции, с които разполага... Много сте заблудени, ако си мислите, че няма пари. Този човек е милионер, но не е глупав да плаща, ако може да не го прави. Интересно ми е след колко време и стотици излъгани, прецакани и ощетени НЯКОЙ най- накрая ще се престраши да му потърси отговорност. Защото нали знаете за баницата- коя дава и кой яде?! Коректност търсите?! Данаил е всичко друго, но не и коректен работодател. Ако не знаете за какъв човек работите, как изобщо работите за него? Колкото повече има, толкова по- алчен става. Това е седмият смъртен грях- прекръстете го и се примирете.

Така е, няма да ви плаща. Нали трябва да си оправи завода, пара от къде ?
Вижте какво, докато има хора които продължават да работят за него, ще има с кой да се гаврят.
Ако няма работници, никои няма да се оплаква.
Така че, след ремонта пак отидете и работете за този човек, пример за съвременен робовладелец.