Денислав ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Денислав ЕАД

Мошенници!!!Запали се фурната,и накрая ни оставихте без работа и без пари!Защо ни лъгахте?Кой колко процента щял да вземе...щял ама накрая със по 300 лв ни оставихте!Ехо ние деца и семейства имаме и те трябва да ядът нещо,питат ли ви вашите деца днес колко стотинки ще имат за училище а?Страшно разочарована съм,съжалявах ви че фурната изгоря но днес...Как искате да имате честни служители като вие не сте честни с тях? Поне на борса да ни бяхте пратили и да не бяхте обещавали нищо.Ние сме заборчляли тези 300 лв няма да стигнат и половината да върнем,толково съм разгневена че не мога да се позная дори.Не съм злобен човек,но днес ви заклевам да стоите гладни и да се молите на хората за 20 лв защото детето ви е болно!Заклевам ви така ни излъгахте че сега и глави няма да може да вдигнем!

Здравейте, чал.

Аз съм доволен и от заплатата и от работата

Първоначално всички тези коментари породиха съмнения и в мен, но за мен лично нещата се случиха ползотворно и аз съм доволна от избора си да преценя лично кое какво е всъщност! Това, което са ми казали като работни условия, задължения и заплащане е това, което ми се случва. Смятам, че най-важните лично мои изисквания към работното ми място и като договорености са удовлетворени. Това си е моят личен опит, всеки решава сам за себе кое какво е!

Аз искам да попитам какво се случва в тази фирма, че оценките са само най- ниски и отрицателни?

Гледам оценяването и виждам това:
Заплащане 1 2 3 4 5 -1
Потенциал 1 2 3 4 5 -1
Местоположение 1 2 3 4 5 -1
Колеги 1 2 3 4 5 -1
Работна среда 1 2 3 4 5 -1

Исках да кандидатствам за работя като стоковед в Денислав, но вече се чудя дали има смисъл. Има ли други кандидати, минали интервюта за да споделят мнение? Благодаря предварително!

Абе, Марийче, какви фермани си писала ти?!?! Вярваш ли си въобще на глупостите или се опитваш да излезеш суха от водата? Даваш ли си сметка колко хора няма да се съгласят със теб и твоя коментар? Защо не се приземиш вече и не се опиташ да разбереш, че едно е да си вършиш работата честно и почтено, а съвсем друго да манипулираш хората и да изкривяваш резултатите, за да се докажеш на разбираща и знаеща?! Колко хора останаха без работа благодарение на теб?! Говоря за хора, които се раздаваха на фирмата денонощно, а не си гледаха само заплатата и как по- бързо и не толкова скучно да им мине работния ден. С интриги се занимаваш точно ТИ, като след всеки тест вдигаш телефона на Данаил и започваш да му развиваш свободни съчинения от типа на: "този можем да го проверим за кражба", "този за злонамереност", "този защото не ми харесва" и т.н. без да има нещо конкретно за проверка. Всичката ти е такава- върху слухове и коментари си измисляш работа. Когато беше стоковедка в склада (преди шефът да ти плати за обучението за полиграф) пак ли щеше да ти е толкова забавно някой "да преценява здравословното и емоционалното ти състояние"? Може би и ти щеше да искаш да те оценят като служител и да са доволни от работата ти. И наистина ли мислиш, че хората ще си рискуват работата за да откраднат кг. брашно (за 0,60 ст.) или 1 хляб (полага ни се за всяка работна смяна). Както и да е- не си прави труда да ми отговаряш- нито ще промениш мнение за себе си, нито ще станеш по- добра към хората.
А към Дидка следното- миличка, научи се да уважаваш шефа си и да си харесваш работата и без да си интимна с него. Слух или не- това е грозно и аморално. Много хора се раздаваха в работата като теб, но не са си позволявали да минават граници.
От сега казвам, че няма да се поддам на словесни конфронтации и в диалог няма да влизам с никой, но и към двете- там където има дим има и огън. Да поясня за блондинките (едната под прикритие), че щом хората говорят тези неща за вас едва ли е без нищо. Бивши и настоящи любовници, все тая- ще чакам да чуя каква песен ще запеете, когато дойде и вашият ред за шут в задника... нали си знаете, няма нищо вечно и незаменими хора също няма. Поздрави,

Здравейте! Не пиша името си, тъй като не смятам, че във фирмата са останали много хора, които го помнят.
Когато работех във фирмата, обожавах работата си. За близо 4 години не успях да свикна с това, че човешките чест и достойнство не означават нищо. По-долу Анонимен много правилно е написал, че или " ставаш като тях", или ги напускаш. Е, аз напуснах. Това също трудно се преглъща от ръководството. Никога и по никакъв повод не се казва, че работник е напуснал. Обичат да създават във всички останали впечатлението, че служителят е изгонен. Съчиняват си истории, измислят си факти. Повтарят ги / под тях имам предвид ръководството/, потретват ги. Всеизвестно е, че една лъжа повторена сто пъти, започва да звучи като истина. Имаше качествени служители, които напуснаха. Те просто отказаха "да свикнат".

Благодаря на Мария за разяснението относно кратките ми взаимоотношения с фирмата!
Искам да попитам как е възможно без да бъда обучена от някой компетентен по длъжността,на която бях назначена да бъде взета под внимание оценката на Росито,която си е създала за мен и моите възможности за 5 работни дни?!
Ако говорим за коректност на работодателя-коректно ли е да ми бъде предложена работа,за която аз сменям МЕСТОЖИВЕЕНЕ,да не ми бъде даден шанс да се обуча и да бъда оставена без работа?!
Тази ваша постъпка оказа много негативни последици не само върху финансовото,но върху психическото ми състояние и ми трябваше време,за да ги преодолея!
Не може да се оправдавате с "подливането на вода"между служителите,защото сключването на договор за работа е отговорност само на служителя и работодателя и е редно,когато има изпитателен срок качествата на служителя да се преценяват от компетентни лица,а не от подмолни служители!!!

Димитрина, Мария и всички тези дето работите там- за вас е нормално да казвате колко е хубаво, нали сте част от това, за което хората пишат. Точно вие дълго-годишните служители сте проблема в тая фирма. Подмолни, злобни, ненавиждащи, отхвърлени и самотни малки зли душици. Огледайте се малко, събрани сте с времето заради определени черти, пасващи на шефа ви, а не защото сте кадърни и много ги разбирате нещата.
Като самостоятелни единици сте кръгла нула, но взети заедно сте повече от сто.
Излишни са хвалбите и милите думи. Хората, които ще започнат работа при вас имат два варианта : или стават като вас и остават, или отказват да са като вас и си заминават.
Въпрос на избор, лична преценка, достойнство и качества.
Има по-добри фирми от тази, а има и по-зле. За всяка фирма си има работници.
Мисля, че тук не е важно да се делят нещата, кое е лошо и кое е добро, ами да се даде възможност на кандидатите да разберат къде отиват.
За едни вашата фирма ще е злато ( Димитрина и Мария са горди, че са намерили своето поприще), а за други ще е кофа с помия.
Всичко се свежда до личния избор. Хора всякакви.

В крайна сметка, които иска да отиде и да пробва, нищо не се знае може и да се получат нещата.

Давайте информация за случващото се, а не за личните си неуспехи и разочарования.

До настоящите служители : Вие сте ясни, няма смисъл да коментирате !!!

Тази Мария е изписала доста простотии, при това неграмотно.