Денислав ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Денислав ЕАД

Така е докато се подписват договори за назначение заедно с молби за напускане!В всеки момент работодателя може да ви освободи защото Вие сами сте го пожелали като разписвате молба за напускане с подписването на договора за работа.Е докато има будали ще има и такива работодатели.Работните ми отношения бяха кратки и нямам големи впечатления от фирмата,не познавам собственика но пък познавам големите изисквания на подчинените му.Голямо самочувствие ,а на дела нищо!Накратко има си змии в пазвата явно собственика-тези които му дрънкат глупости,а са уж най-близо до него,ама така е с управител жаба и ревизьор змия.Но всеки си пази хляба и се превръща в зомби спрямо хората за заплата.Махат хората без предизвестие и ги оставят без работа и липса на шанс да си намерят друга такава през времето на предизвестието.
Работниците там са в постоянен страх от уволнение,и то години наред явно.Има стари работници които и през полиграф са минавали.Ще кажеш ,че работим в НАСА,не в магазини.Смях.
Та замислете се преди да започнете.

Как да няма пари за ремонт на фурата, ти чуваш ли се въобще?! Ако направиш една проста справка в търговския регистър- ще ти покаже почти 3 250 000 лв. капитал само за 5 му фирми. Отделно останалите активи и инвестиции, с които разполага... Много сте заблудени, ако си мислите, че няма пари. Този човек е милионер, но не е глупав да плаща, ако може да не го прави. Интересно ми е след колко време и стотици излъгани, прецакани и ощетени НЯКОЙ най- накрая ще се престраши да му потърси отговорност. Защото нали знаете за баницата- коя дава и кой яде?! Коректност търсите?! Данаил е всичко друго, но не и коректен работодател. Ако не знаете за какъв човек работите, как изобщо работите за него? Колкото повече има, толкова по- алчен става. Това е седмият смъртен грях- прекръстете го и се примирете.

Така е, няма да ви плаща. Нали трябва да си оправи завода, пара от къде ?
Вижте какво, докато има хора които продължават да работят за него, ще има с кой да се гаврят.
Ако няма работници, никои няма да се оплаква.
Така че, след ремонта пак отидете и работете за този човек, пример за съвременен робовладелец.

Мошенници!!!Запали се фурната,и накрая ни оставихте без работа и без пари!Защо ни лъгахте?Кой колко процента щял да вземе...щял ама накрая със по 300 лв ни оставихте!Ехо ние деца и семейства имаме и те трябва да ядът нещо,питат ли ви вашите деца днес колко стотинки ще имат за училище а?Страшно разочарована съм,съжалявах ви че фурната изгоря но днес...Как искате да имате честни служители като вие не сте честни с тях? Поне на борса да ни бяхте пратили и да не бяхте обещавали нищо.Ние сме заборчляли тези 300 лв няма да стигнат и половината да върнем,толково съм разгневена че не мога да се позная дори.Не съм злобен човек,но днес ви заклевам да стоите гладни и да се молите на хората за 20 лв защото детето ви е болно!Заклевам ви така ни излъгахте че сега и глави няма да може да вдигнем!

Здравейте, чал.

Аз съм доволен и от заплатата и от работата

Първоначално всички тези коментари породиха съмнения и в мен, но за мен лично нещата се случиха ползотворно и аз съм доволна от избора си да преценя лично кое какво е всъщност! Това, което са ми казали като работни условия, задължения и заплащане е това, което ми се случва. Смятам, че най-важните лично мои изисквания към работното ми място и като договорености са удовлетворени. Това си е моят личен опит, всеки решава сам за себе кое какво е!

Аз искам да попитам какво се случва в тази фирма, че оценките са само най- ниски и отрицателни?

Гледам оценяването и виждам това:
Заплащане 1 2 3 4 5 -1
Потенциал 1 2 3 4 5 -1
Местоположение 1 2 3 4 5 -1
Колеги 1 2 3 4 5 -1
Работна среда 1 2 3 4 5 -1

Исках да кандидатствам за работя като стоковед в Денислав, но вече се чудя дали има смисъл. Има ли други кандидати, минали интервюта за да споделят мнение? Благодаря предварително!

Абе, Марийче, какви фермани си писала ти?!?! Вярваш ли си въобще на глупостите или се опитваш да излезеш суха от водата? Даваш ли си сметка колко хора няма да се съгласят със теб и твоя коментар? Защо не се приземиш вече и не се опиташ да разбереш, че едно е да си вършиш работата честно и почтено, а съвсем друго да манипулираш хората и да изкривяваш резултатите, за да се докажеш на разбираща и знаеща?! Колко хора останаха без работа благодарение на теб?! Говоря за хора, които се раздаваха на фирмата денонощно, а не си гледаха само заплатата и как по- бързо и не толкова скучно да им мине работния ден. С интриги се занимаваш точно ТИ, като след всеки тест вдигаш телефона на Данаил и започваш да му развиваш свободни съчинения от типа на: "този можем да го проверим за кражба", "този за злонамереност", "този защото не ми харесва" и т.н. без да има нещо конкретно за проверка. Всичката ти е такава- върху слухове и коментари си измисляш работа. Когато беше стоковедка в склада (преди шефът да ти плати за обучението за полиграф) пак ли щеше да ти е толкова забавно някой "да преценява здравословното и емоционалното ти състояние"? Може би и ти щеше да искаш да те оценят като служител и да са доволни от работата ти. И наистина ли мислиш, че хората ще си рискуват работата за да откраднат кг. брашно (за 0,60 ст.) или 1 хляб (полага ни се за всяка работна смяна). Както и да е- не си прави труда да ми отговаряш- нито ще промениш мнение за себе си, нито ще станеш по- добра към хората.
А към Дидка следното- миличка, научи се да уважаваш шефа си и да си харесваш работата и без да си интимна с него. Слух или не- това е грозно и аморално. Много хора се раздаваха в работата като теб, но не са си позволявали да минават граници.
От сега казвам, че няма да се поддам на словесни конфронтации и в диалог няма да влизам с никой, но и към двете- там където има дим има и огън. Да поясня за блондинките (едната под прикритие), че щом хората говорят тези неща за вас едва ли е без нищо. Бивши и настоящи любовници, все тая- ще чакам да чуя каква песен ще запеете, когато дойде и вашият ред за шут в задника... нали си знаете, няма нищо вечно и незаменими хора също няма. Поздрави,

Здравейте! Не пиша името си, тъй като не смятам, че във фирмата са останали много хора, които го помнят.
Когато работех във фирмата, обожавах работата си. За близо 4 години не успях да свикна с това, че човешките чест и достойнство не означават нищо. По-долу Анонимен много правилно е написал, че или " ставаш като тях", или ги напускаш. Е, аз напуснах. Това също трудно се преглъща от ръководството. Никога и по никакъв повод не се казва, че работник е напуснал. Обичат да създават във всички останали впечатлението, че служителят е изгонен. Съчиняват си истории, измислят си факти. Повтарят ги / под тях имам предвид ръководството/, потретват ги. Всеизвестно е, че една лъжа повторена сто пъти, започва да звучи като истина. Имаше качествени служители, които напуснаха. Те просто отказаха "да свикнат".