Денислав ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Денислав ЕАД

Здравейте. Видях обява в jobs за въпросната фирма. Подръжка на машините нощна смяна само . Две нощни два дена почивни. Заплата 1400 чисти. Реално ли е и малко повече информация ако може от момента във фирмата. Прочетох старите коментари ... и май май . Благодаря предварително за повече информация!!!

"Рибата се вмирисва от към главата". Много ограничени хора в тая фирма, начело със собственика. Обаче самочувствието е голямо, ще кажеш, че представляват нещо кой знае какво и хората са им длъжни да им робуват. А иначе, всичката им работа е джазта-праста, на принципа "да върви далаверата", пари да се трупат там. А това, че са подвели и излъгали половината град, въобще не ги бърка. Лицемерието и фалша са на пиедестал, спазването на закони, въобще не съществувала. Великият им полиграф е нещо свещенно, а полиграфистката е повелителката му, която си въобразява, че може да раздава справедливост и притежава невъобразими познания и безгранична власт над съдбата на хората. Чудно коя шизофренна болест е хванала лъжейки и раздавайки присъди налялво и надясно. Все още не добре известен факт е как подобен тип хора успяват да спят нощем със съзнанието, че са излъгали толкова много хора.
И за тези, които не знаят великият свещен инструмент наречен "полиграф" вече е излязъл от границите на фирмата и раздава междугалактическа справедливост и вече свободно можете да проверите какви сте мошенници, дори и без да работите във фирмата. За тези, които искат да го видят и посетят адреса е гр. Варна, ул. Беласица 1.

Понеже не остана някой във околията който да иска да работи за Денислав, фирмата ще търси да наеме хора от Враца, Монтана и Сандански. След това планира внос на хора от Занзибар, Уганда и Сомалия.
Ако някой не знае, така се прави 20 годишна история!

Драга ни бивша колежке, вторачила си се в най-ценното, което притежава тая фирма- хората, те са супер и никой тук не ги оплюва. Дори Данаил не е лош, познавам го много добре, отворена книга ми е. Проблемът е в зависимостите - селски пръчки се правят на повелители на света, а бесни некадърници и слагачи влияят на всяко управленско решение на Данаил. Затова батакът е пълен - има концепция, има пари , но тъпи хора със зависими шефове е катастрофа, която ако се простираше само до битуването на фамилията, хак да им е. Но когато си отговорен за много съдби и човеци, тогава трябва друго ниво,е, тук го няма.Бягайте далеч, мили колеги.....

Здравейте, като бивш служител искам да кажа, че приключих работа във фирмата 2015 г., защото трябваше да се подготвя за тежки държавни изпити, а не защото бях уволнена и т.н.
Обобщено- харесвах работата си- тази, която ми беше определена по договор и повече тази, която ми се възлагаше допълнително- ако някой ме помни във фирмата, ще разбере какво имам предвид.
Данаил, Станислав, Ирина, Пламена, леля Мари, Руми и Креми бяха супер готини и въобще не се усещаше, че са от фамилията или че се правят "на важни"?!? Работих със Силвия, Станислава и Юлия, Наталия и Марианка, Мишо, Жоро от аптеката- всичките супер готини и отдадени на фирмата. Любимци са ми Стели от закуските :* :* :*, Павката от подръжката и Веско- шофьор на служебния бус- големи симпатяги. Също Йоли и Вероника, и др. и др.
Хора, не зная сега как е и защо са тези негативни коментари за фирмата, но аз имам приятни спомени с колегите. Имах желание и намерение да се върна отново, но ми се отвори възможност за развитие в друга сфера и така...
Вижте, Данаил (шефът) беше точен, работата беше според позицията, заплатата се даваше на датата. Имаше и дразнители, разбира се (като навсякъде), но това е неизбежно- сещам се за една- две "колежки" от онези, на които ти се иска да им разбиеш мутрата, защото са тъпи и некомпетентни, но си даваш сметка че не си заслужава да се каляш с прасетата в калта и решаваш да игнорираш заради "правния мир", но като цяло си беше супер яко във фирмата. :)
С удоволствие бих работила отново нещо подобно- работа с мотивация, предизвикателства и защо не- компромиси.
Поздрави на всички, които ме помнят, а на останалите- здраве! :)

Здравейте, драги бивши колеги. От доста време не съм в тази измислена фирма, но продължавам да следя отзивите ви за нея с надеждата ,че нещо ще се промени към по-добро /най- вече заради вас - читавите хора, отдадени на работата си/ Уви, нищо подобно не се случва. Шефовете ви са си същите селяндури с лошо отношение и незаинтересованост към служителите /като под "селяндури" визирам функция на духа,а не месторождение/, така че бих ви посъветвал - спрете да се страхувате от неизвестното, потърсете алтернатива, друг работодател, тук така или иначе нищо няма да се промени. Не могат да ви отнемат нито старанието, нито отдадеността, но ви взимат достойнството всеки ден, така че кажете просто "стига" и покажете на Драгановите мишоци колко не ви заслужават. Успех и бъдете здрави !!!

само когато се сетя за въпросната фирма и ме побиват тръпки.Уважение нула,шефовете и те нула,сега не зная как е но не си струва!

Фирма която напълно заслужава съдбата си.Полиграфи, несправедливи уволнения,подслушване и наблюдение на всеки,за уважение пък не може и дума да става.И собствениците са тъпи та дрънкат,и не се усещат как отгоре ги чука.В природата има баланс...след всички сплетни, уволнения и гаври дойде баланса и фурната пламна като клада.И пак не се усещат,сега само ще чакаме следващото възстановяване на баланса, колкото по-скоро,толкова по добре,аман от самозабравили се селски феодали!

Никой обаче не посмя да каже на г-н Драганов истината в очите.Този полиграф заедно с полиграфистката да ги изхвърли отдавна!Толкова добри работници изволни заради тази змия ,че нямам думи просто!Аз също съм чувал от бивши колеги как я подиграват ,че минавали перфектно ,а са го драли яко.А колко пък коректни хора уволни тази полиграфистка да не броим.Хора където даваха много от себе си и през почивни дни.
Ама то оправия няма.Те там ще се и пенсионират,защото другаде няма да оцелеят.Ни Ирина нито Кремена нито Таня нито Мария.

Шега е тая фирма. Даваха едни телефони/терминали на шофьорите дето с windows mobile бяха. Почнаха да ги подменят със съвременни устройства, ама не на всички, щото нямало кейсове/калъфи за всички?
Дидке, хубавица си, спор няма, вадиш крак, стойка. Дали спиш с Данаил няма никво значение за мен, само не се бий в гърдите, че много разбираш от мениджмънт. Мениджмънта в тая фирма се изчерпва с дъмпинг на цените. Танчето беше оная кукумявка лудата, от Константиново, дето пред нея товарехме, нали? Тая е невменяема. През ден исках да й разбия муцуната в някоя празна каса. И да брои не може.
Марче, да ти призная нещо. Един път минах полиграф при теб. Ти после ме преведе през него, показа ми че е бил идеален. Същия ден продадох две каси Стара Загора под масата.
Ице, бате, не знам кво правиш в тоя змиярник.
Като казах "каси" във връзка с Танчето, последния ми месец си ги смятах чинно и по мои сметки бях плюс 12 каси, щото бях окрал половината си обекти. Според Танчето обаче бях минус 4 каси. По 2 лв = 8 лв. Които си ги избих от оборота де. Иначе ме уволниха. Ирина мебила чула да казвам горе в офиса, докато се отчитам, че пет пари не съм бил давал дали моята линия ще й се вдигне оборота. Иринче, селска лечителко, факта, че караш файтон по никакъв начин не може да ти налее акъл. И понеже аз си имам, знам, че тва го казах на един от шофьорите (златито, знаете го, онва момче хамавото от България търси талант, не ме бива да преценявам хората).
Също така ревах два месеца за касетофон в буса, че нямаше нищичко. Накрая ми дадоха Нео с флашка. На първата седмица ми го взели от буса, заедно с флашката, която струва повече от касетофона само заради съдържанието й. Скъсах йм телефоните, на сервизните маймуни, на оня некадърник Станислав (на Данаил брат му?), Всички твърдяха, че такова нещо няма. След два дни касетофона с флашката се озова като по чудо в буса ми.
Креми, за теб специално розичке. Изглеждаш като пластмасов атрибут към Кен Дол, ама все още искам да ти сваря мозъка на юфка от ръмбене.
И накрая, ама не и по важност. Борко, шофьорчето от Гебиджа, супер голям пич.