Денислав ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Денислав ЕАД

Алчността е грях!
Поругаването на човешкото достойнство е грях!
Много грехове има в тази фирма.Много лично обаче ги приемате нещата колеги.Не на вас се пишат тези негативи.Бог да им помага да преглътнат егоизма си за да живеят добре дечицата им някой ден,а ние продължаваме напред и това е.
Хората които са написали мненията са повече обидени и поругани и моге би с право,но тук не е мястото да си бършем сълзите и да обвиняваме.
За тази цел има компетентни органи-никой никога не сезира тези органи когато ви разпъваха на кръста с полиграфа!Мълчахте като риби!Никой не сезира органите когато изволни работниците си и дори и на борса не ги пусна-пак мълчахте!Е така не става-трябва съпричастност не само да изисквате от работодател ами от самите вас-защото вие правите фирмата!Ако няма работници няма фирма!
Най-засегнати са хората които са к ключови позиции в двете фирми.Това е управител на обектите на магазините,координатора на фурната,отчетника на фурната,стоковеда в склада,ревизьора по магазините,шофорите пласьори на хляба.Шефа да се замисли кой му е вършил най-голяма работа,не хората които му дават акъли.Зная да хора махнати от работа заради покупка на нещо ново в семейството си,защото някой му е дуднал,че може да е крал човека.Пълен абсурд просто!
И ако се замисли малко шефа ще види кое място е най-вакантно винаги и кой му дава съвети да премахва именно тези хора на съответните позиции.
Пазете си достойнството и вярата в доброто,другото е просто временно усещане.Хората които кандидатстват там да си направят сметката от десетките коментари по-долу.

Хора,не работя за фирма Денислав вече доста време.Най-лошото чувство което изпитвам от спомена за работата ми там е чувството за употребен-изхвърлен!Другото е хали-гали,използват те по грозен начин там,компетентността на тези които го правят стига до толкова че да крепят бизнеса на база знания и умения на краткосрочни кадърни работници.Де що читави хора срещнах там вече ги няма и то с същите лоши чувства.
Нека хората които кандидатстват там да си направят сметката от написаните коментари.
колега е написал по-долу
Да живее България!

Мариийка си тиии, най-много Катя (от трън, та на глог). Явно сте вдигнали мерника на сайта, щом го следите изкъсо и се напъвате да опровергаете всеки с мнение, нерадостно за вас. Нищо, ние вече казахме на хората,а който, въпреки предупрежденията ни, почне при вас, значи си е заслужил Голготата, наздраве :)

Ако ще се учим на правопис, ами да се научим тогава "да кажеш,че" - в българският правопис се оставя разстояние между думите, не се пишат слято и запетаята се поставя след думата, а не преди следващата....
:) мисля, че сега не е време за учене ...
И сте в грешка, аз не съм Мария. Когато някой го гони параноята, завистта и злобата бълва само отрова (особено ако се чувства нереализиран).

Марийке, познахме те.
1. Навреме е една дума /малко да се научим/, а заплатите се плащат навреме, колкото и мизерни да са.
2.Аванс има навсякъде, но като няма с какво друго да се похвалите!
3.Договарянето е едно ,а осигуряването на минимална е друго /и се пише тоЛкова,а не токова, освен ако не е токов удар,който получаваме всички от многото некадърници и малоумници-началници- роднини от село или обикновени подмазвачи/
4. Нормални условия на труд можеш да кажеш,че има само ако нямаш връзка с главния мозък.
5. Да изтъкваш затруднения от пожара, когато Данаил изхвърли сума ти народ на улицата без предупреждение, дори и на борсата не ги пусна, а същевременно родата си купуваха лодки и коли, нормално ли ти се струва???
6. Отношението на работодателя и цялата му кохорта към нас въобще не се определя от нашата работа и лоялност, а от тесногръдието му, невежеството, пълната липса на доброта и съчувствие към хората , не на последно място от бясната му алчност /справка- бивши партньори/
7. Що се касае до компетентност- кажи ми един на ръководна позиция , с изключение на Христо търговския, който поне малко се доближава до идеята за мениджър- НЯМА ТАКЪВ в момента, де що читави началници имаше ги побъркахте и или напуснаха, или ги очернихте и махнахте.
8. Да създадеш такава фирма , стъпвайки върху труповете на работещите за теб роби, хич не е трудно,само трябва да притежаваш качествата алчност, егоизъм, селско нахалство и малко късмет.
Така че който има очи да види, който има уши- да слуша. Ако не ще си сърбате попарата като нас!!!

Прочетох всички мнения до момента, и реших аз също да напиша своето.
Във фирмата съм от скоро, но видях много неща. Отидоха си много хора, други дойдоха, има и такива, които работят от 7, 8 та дори и повече години. Работила съм на различни места, и за различни работодатели, дори и в чужбина и бих искала да Ви споделя, че на всякъде е едно и също. Фирма Денислав не е по-различна. Винаги има и хубави и лоши неща. Хубавите неща тук са:
1. Заплатите се изплащат на време.
2. Винаги получаваш аванс, ако имаш необходимост.
3. Получаваш токова, за колкото си се договорил.
4. Осигуровките са редовни.
5. Условията на труд са нормални.
6. Придвижването до работното място е подсигурено на повечето от служителите - създадени са всички условия за нормална работа.
..... И всичко това на фона на затрудненията от последствието на пожара.
Тук има много недоволни бивши и настоящи служители, които говорят за отношението между колегите - мисля, че тези отношения се създават от самите нас, които работим там. Отношението на работодателя към нас служителите зависи от нашата работа и лоялност ( честност, а не подлизурство) към него.
Прочетох мнения и относно компетентноста на работещите и мога да споделя, че всеки е нает на позицията, за която е кандидатствал "означава че така се е преценил".
За да създадеш фирма и работни места за 250 човека, трябва наистина да ти стиска. Да гледаш от страни и да намираш "кусури" е най-лесно.

В отговор на настоящия служител по- долу, опитващ се да замаже гнусното отношение към служителите във фирмите на Данаил: вярно е, че на много места в БГ икономическата действителност се срещат същите новоизлюпени феодали със същото безхаберно отношение към служителите си. Но това съвсем не означава,че трябва да си мълчим, а пишем тук за да предпазим хората от допускането на същите грешки, които ние сме допуснали, доверявайки се на Данаил и плеядата от началници от семейството му/отделен въпрос е какъв е интелектуалният и мениджърски багаж, които притежават, или пък не/. Всичко , което са написали по-долу колегите ,е абсолютно вярно. Вярно е също, че единствените, които могат да се утвърдят в тази фирма, са подлизурковци и лизачи като теб, Данаил много обича такива. А аз няма на кого да се доказвам - факт е,че в настоящата ми работа всички ме уважават и се чувствам на място и удовлетворен, така че благодаря на селския клан,че ме изпусна. А на всички работещи в Бг - пишете за всичко, алармирайте институциите, все някога може да има ефект и разпасаните нови еничари да се озаптят.

Така е, спор няма.
За съжаление, проблема е всеобщ за страната, а не само в тази фирма.
Има далеч по-големи и "качествени" работодатели, при които положението е същото, че и по зле.
Като банки, мобилни оператори, петролни гиганти и т.н.

Пък и в крайна сметка всеки сам си преценява какво и как може да понесе. Денислав ЕАД е олицетворение на положението в България. Хората няма какво да работят и от зор отиват там с надежда да изкарат някой лев.
Няма нормален човек да отиде там и да си причини всичко това. Те и на това разчитат, а и поради това винаги ще си намират работници, които да правят на дроб сърма.

Да живее България.

Здравейте, живеем в демократично общество и всеки има право да изказва публично мнението си. По същият този начин всеки би могъл да заяви, докаже и защити своите професионални, а и личностни качества работейки и развивайки се. Във фирма ДЕНИСЛАВ това също е абсолютно възможно. Така че всеки може да пише коментари....Но дали всеки може да работи и утвърждава себе си?..Това е въпроса!

Да направим един кратък разбор на нещата.
Всички коментари са верни на 100%.
Всички "управляващи" са пълни ..........
Интригите и любовните схеми са налице.
Работещите там са си абсолютни РОБИ.
Всичко е ясно.
Само едно не ми е ясно - защо още тази фирма съществува ?
Много просто - има роби има фирма, няма роби няма фирма.
Ами вземе се махнете всички от там и готово.
Данаилчо и всичкита му там рода, ще си месят хляба сами.
Да не забравим и оная миризливата, дето го завива нощем- тя ще го разнася хляба, хахааххахаха, нали е много кадърна и оправна / Дидка имам предвид, ако някои не се сеща да подскажа/.