Денислав ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Денислав ЕАД

Служител съм във фирмата вече две години и с абсолютно чиста съвест заявявам следващите редове, кратко и ясно!
Собственика на фирмата е коректен и добър човек, разбира си от бизнеса и го управлява добре.Винаги е отворен за разговор и предложения.
Фирмата се разраства с всяка изминала година, което може да ви говори само едно - тя е успешна.
За две години, забавяне на заплата е имало веднъж и то е било 2 дни.
Заплащането е много добро спрямо пазара на труда в региона.
Като работници получаваме социални придобивки в не една сфера/транспорт,отстъпки,зъболекарски услуги, служебни телефони и др./
Като колектив има добронамерени и истински хора с които работата върви чудесно, но има и такива които са злобни, завистливи, двулични и интригантсват.... Това си е до човека, умствения му капацитет и виждането му за живота.. както и в ежедневието се случва да ви говорят мило и учтиво а в същото време да ви забият нож в гърба.

На анонимните, които пишат за " полиграфистката" Мара или Марче, искам да пожелая повече доблест, смелост и обективност, за да не са все там - в сянката на дезинформиращата, озлобена анонимност, а на работното си място, изпълнявайки задълженията, които сами са приели при кандидатстване! Условията и заплащането са обявени при наемане! Или се съгласяваш или не - въпрос на избор! А, колектива - това сте Вие!Работните взаимотношения се формират от Вас.Вие си подливате вода.Някой си приписват чужди заслуги, клюкарстват, интригантстват и топят колегите си.... Но, такива са човешките отношения от векове, отнесено към социалния живот - също. Всяко изследване се пази като файл и се извършва според правилата на полиграфската асоциация. Провежда се по строго определелени методи и стандарти! Така, че написаното за необиктивност е опровержимо...Стига разбира се, анонимните настоящи служители да излязат от сянката на лицемерието си..... ( знаят защо го казвам)Резултати от изследване се дават на поръчителя. И малко уточнения по някои писания: Фройд е развил основни теории, но не е Шекспир, за да се заучават фрази.В полиграфско изследване не се цитира Фройд, а се провежда структурирано пред тестово интервю!Това е заради Вас, хора! За да се прецени здравословното Ви и емоционално състояние, което се взема под внимание в теста.За мислещите въпрос: Може ли човек, който е изградил голяма компания, с различни сфери на дейност и е преминал през много кризи, да бъде обиждан по този начин, че друг взема решения вместо него? А как ли е постигнал това, като според Вас няма глава? Направите го и Вие! Тогава ще управлявате компанията си както намерите за добре. Но ще се сблъскате със същия проблем, ще четете някъде за себе си... Някои от Вас сами си противоречат! Анонимен настоящ от 17.02.2016 - Началника не е лош, но тая дето мънкала му е виновна, но пък истината била друга, че трудът няма да е оценен и заплатен... кое точно е проблем и е некоректно в работодателя, не става ясно!А лъжите, че през ден те слагат на полиграфа коректни ли са? Или, че резултатите винаги са лоши??!!Адмирации за Албена, която е излязла с името си!Съвсем точно и хронологично е написала исторшята на случилото се с нея, за което съжалявам! Но причината е в колектива и в това, което написах по-горе. Собственика няма пряк поглед върху служителите. В случая, колежката Роси, е преценявала Албена и си е казала мнението..Както казах, вие самите си "подливате" вода...! Изказвате се за другите, клеветите ги... И аз съм попадала в много такива ситуации за тези 7-8 години във фирмата.Клеветили са ме и няколко пъти съм искала да напускам.Всеки си решава...Ако не съм аз, ще дойде друг.... На анонимен настоящ от 30.05.16, ще кажа, че знанието е общодостъпно.Благодаря, че толкова ме цени, а даже и надценява...)) -Вмешателства, контролиране на човешки съдби...., ровене в минало, настояще и бъдеще.....)) Кристална топка и метла имаше, а не казвате.))) Спрете! Ако не се справяте, не Ви харесва работата, колектива, заплащането...., търсете другаде причините за неуспехите и неудовлетворението си.Проблемът с дефицита на кадри е повсеместен - в цялата страна! А негативни писания има за всички водещи специалисти, лекари, зъболекари, компании, публични личности.... То и за Вас, ако попитаме съседите или роднините...??? Идеални хора няма! Фирма Денислав предлага работа, редовно се заплаща!! Условията са ясни преди наемане!Над работодателя НЯМА влияние "полиграфистката". Собственика си има глава на раменете и умее да взема решения, но често е подвеждан от Вас, които говорите срещу колегите си и нелоялно се конкурирате.Не би освободил ценен за него служител, дори и чистачка...., особено пък заради полиграф! Хубав ден, позитивни мисли, а от там и емоции! Призовавам доволните от фирмата служители, да напишат по нещо, макар, че те едва ли се занимават с писане, ровене и четене по форуми.

Случайно попаднах на мненията за фирмата. Стана ми много интересно какъв е този полиграф през, който минават хората в тази фирма. По какви поводи се използва той, какви въпроси се задават, кой задава въпросите.

Не, не си заслужава, нищо не си заслужава в тая фирма,особено за шофьор.
При наличие на толкова много работа за шофьори, точно в тая фирма ли реши да ходиш.
Напъни се малко и прочети коментарите по-долу.
И след това сам, ще си отговориш на въпросите.

Може ли да ми кажете информация за Шофьор при него. Как стоят нещата заслужава ли си

И аз съм работила там преди година.Минах полиграфа-неуспешно ама ми направиха услуга като ме махнаха.Има хора обаче седят и аз не знам защо.Сещам се имаше една женица в така наречения му склад,спукаха я горката-мисля че е от Белослав.Накрая дали я изониха или напусна не стана ясно ама си разбираше от работата.Има умни работници които обаче които просто когато надушат за какво иде реч заминават.Така ще фалира скоро-без работници нищо не става.

"полирафистката" Мария не я подценявайте.Безкрайно хитра и ловка манипулаторка.Няма безпристрастност там.Проблемите на тази фирма са именно от нея.Самата тя е болна на тема вмешателство и контролиране на човешки съдби-всичко се връща Марче....
Колкото и да иска човек да работи там има ли достъп Мария ще провали всичко.Нямаш право да знаеш повече от нея,а самата тя-гола вода.Заучила две три фрази от Фройд.
Хора, бягайте далеч от Денислав работодателя,човека Данаил не е лош,просто е подведен сериозно!!!

Версията е, че напуска по свое желание, а истината само тя си я знае.
Голям интерес към това ТРЗ.

Здравейте, бих искала да питам, какво се е случило с човека, които е бил на позиция ТРЗ. Благодаря.

О да , детектора на лъжата при Мара. Изключително преживяване. Интересно беше, но след него гризваш дръвцето и то още на същия ден, нали си си подписал заповедта, хахахахаха, яко.