Денислав ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Денислав ЕАД

Много некоректна фирма но най много ме удивява как собствениците изобщо не се интересуват от работниците който влагат сърце и душа в работата си и защо са наели търговски прецтавител който не си вдига телефона когато им звънят търговските обекти и разчита на други хора да намират и разработват нови обекти след което ги гони и ги изкарва крадци всякакви грешки в системата и постоянен тормоз от страна на ръководството заплахи и липса на трудов договор което е незаконно а за всички настоящи шофьори да знаете нямате право да събирате пари по договор нямате такова моля собствениците да си направят щателна проверка която се води само и единствено от тях защото има две свестни жени който са честни другото е .......до търговски Ей съединител всяко действие има равно по сила противодействие

Фирмите са няколко, колко точно не се знае.
Заплащането- винаги ти казват добра заплата за длъжността, но никога не правиш това което са ти казали. Също така не е ясно за колко време ще е.
За подписването на молбата за напускане с договора - ДА ВЯРНО Е

НЕ СИ СТРУВА БРАТЯ И СЕСТРИ !!!

Прочетох всички коментари,не ми е ясно обаче колко фирми има Денислав.Имат обява за работа и искам да разбера повече от хора които работят там какво е нивото заплащането и наистина вярно ли е това с молбата за напускане при подписването на договора?Има ли смисъл да се пробвам въобще?

До Дидка!!!

Дидка, кой те е сложил на мястото ти, не е важно.
Всички те знаем коя си. Дали го е писал Иван или Драган, все тая.

Истината не винаги е приятна, за съжаление е така.
Факта, че започваш да следиш коментарите, сам по себе си говори, че нещо не е както трябва.

Нали си много читава и всички те "уважават" във фирмата. Какво ти пука тогава мнението на някакви си там бивши работници.

Що не питаш Катя дали покриваш длъжностната си характеристика.
Що не питаш всеки един от "управителите" дали покриваш длъжностната си характеристика.

Ти знаеш ли от какво и как се прави хляба на Данаил, на какво има вкус и на какво няма ???

Най-вероятно НЕ.

Много сте компетентни, но един от вас не застава с името си! И нее доказал колко велик и добър работник е .. Това говори достатъчно за вас!
И за колегата, който е така лошо настроен към мен, моля да дойде лично да ми го каже.
Останете си със здраве!

Все по зле става явно.И аз деца храня и за това и работя там.Грозна картинка е отстрани всичко това.Подиграват се всички дистрибутори .Жоро се постара да направи нещо доколкото му позволиха змиите ама за Терито не разбирам дето и сама работеше понякога и дето лоша дума за никой не е казала и за един ден изчезна.Много сте зле да ви кажа.

А когато изгоря фурната и всички се чудихме как да помагаме, кво стана? Шефа ни изхвърли толкоз хора на улицата а пък със Станислав си купуваха коли и яхти и малките им кифли се съдраха да обикалят Европа ,нали нямало пари ,затова ни махнаха.Ще платиш ти Данаиле,по-добре скоро

Колеги, няма дим без огън. Реших да ви споделя и друго- по-долу писахте за Терито, та да ви кажа как я махнаха. Данаил извика Жоро и го накара да я уволни все едно е негова идеята, з да не го плюела после Терито в интернет. Човекът му свърши мръсната работа, после той отнесе хурката за няма нищо. За 6 месеца вдигна оборотите с 50 %, но и това им е малко. Но някой да е прочел Жоро или Стоян или Павел да се оплакват тука? Само лизачките и простакесите се опитват да замажат л*ната на драгановия клан, ще дойде Видов ден!!!

Дидке, Дидке , чета и рева, чета и рева и така докато не паднах на земята от смях.
Странно ми е как така изведнъж всичките се изредихте да пишете и коментирате, да хвалите и защитавате шефчето си. Явно бат Данаил е разбрал са сайта и сега имате мисия- защити мен.
Ама ти наистина ли ги мислиш тези неща, които си написала. Боже винаги съм те смятал за пр...та, ама ти уби рибата.
Първо, честито за това, че си щастливо обвързана. Изненадващо е за теб, но все пак браво.
Второ, въпросите, които си написа, вземи си ги задай на себе си първо. Вярвам , че няма да можеш да си отговориш, понеже всички ти знаем капацитета.
Трето , нямаме съмнения относно мениджърските ми умения, та то ти нямаш такива. Как да застанем на твоята позиция за 5 дни, като никои, дори и ти не знаеш точно какво правиш. Злобарството, клюкаренето, подмазването, спането, пазаруването, злословенето по другите пред г-н Драганов /„той е само и единствено Работодател”/ не изисква никакви мениджърски умения. Явно доста са те объркали като са те направили управител или там каквото си мислиш, че си във фирмата.
Четвърто - „Относно позицията ми във фирмата, смятам, че след като ръководството така са преценили, то значи точно там ми е мястото” . По това изказване - Ти си поредната пазена, за да докладва. Явно си доста наивна да си мислиш, че ръководството те харесва и ти гласува ............ дрън, дрън. Ако знаеш какво говорят за теб, зад гърбати, мале, мале.
Толкова лиеимерничат пред теб, че вече си забравила, че освен гъзове има и други неща за лизане. Грам не те уважават, нито те ценят. Това си е чиста преебавка за теб.

Знам, че сега ги защитаваш и ги подкрепяш, но ще дойде и твоя момент. Когато те изрита г-н Драганов /„той е само и единствено Работодател/, даже и без да се обърне към теб лично или поне да ти звънне по телефона, ЩЕ ЗАПЕЕШ ДРУГА ПЕСЕН.
Пък това дали си лягаш с някои от тях или не си е твоя работа. То онова там не се изтрива.
Мога да ти пиша до утре, но не смятам че заслужаваш нито дума повече да се хабя ТОЧНО ПЪК ЗА ТЕБ.
Толкова долна и подмолна си, че ми се драйфа от теб.

p.s. Нищо лично, промит ти е мозъка и не мислиш трезво. Бъди жива и здрава, пожелавам ти час по-скоро да се махнеш от там и да прогледнеш. Жал ми е за теб. Може и да си точен човек, но няма как да го знам. Всичко хубаво и весел живот.

Здравейте колеги!
Чета, че сте зле настроени и недоволни... а замислихте ли се “аз с какво го заслужих? Вършех ли си съвестно работата? Всеотдаен ли бях? Заслужавам ли? Мога ли? “
Чета също, че силно ви засягат личните ми отношения, та да ви споделя.. щастливо обвързана съм! И не, не с г-н Драганов . Както на вас, така и на мен той е само и единствено Работодател.
Относно позицията ми във фирмата, смятам, че след като ръководството така са преценили, то значи точно там ми е мястото. Това съм завършила и това умея!
Много бих искала всеки от вас, който има съмнения относно мениджърските ми умения да застане на моята позиция за 5 дни... След което да изкаже мнението си ;)
Работете работа, която ви харесва, която ви доставя удоволствие. Не отивайте някъде само за едната заплата... Така нито работата ви ще е свършена, нито вие ще сте щастливи.
/ Извинявам се за коментара не по същество, дала съм такъв за фирмата в предходно мнение/