СИСКО СЕТ ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7&markers=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7

СИСКО СЕТ ООД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

За всички недоволни и от бранша, обадете се или пишете.
Тел. 0878235845
Поща: [email protected]

Най-доброто нещо, което направих в тази фирма бе спонтанно взетото решение да напусна.
Около 4 години работих за фирмата. Това, което ме дразнеше през тези четири години бе изключително непостоянния характер на шефа, който се хвърляше от една крайност в друга. Вземаше спонтанни, необмислени решения, които променяше по няколко пъти в движение. Емоционалната му лабилност пречеше, както на бизнеса и работниците, така и на партньорите му /предполагам/.
Другият му проблем беше смесването на работата с личния живот. Така, че имайте предвид, че Франк Вестнер си управлява фирмата, сякаш играе компютърна игра и Вашата роля в неговото съзнание е чисто виртуална, за него вие сте само средство, което трябва да управлява така, че с минимум средства да постигне у вас максимум мотивация за работа. Ако нещо не се получи, просто жертва този "актив" и го заменя с нов.
Моят съвет към кандидатите за работа е да я приемат, но като временно решение и да продължават да търсят нещо по-добро. И забравете мантрата, че щом е немска - вътре всичко е точно... напротив, с този лабилен, податлив на влияние характер в ръководството... нищо добро не се очертава за работника. Не очаквайте колегиалност, заради комплексираните, назначени по шуробаджанашки метод "ръководни" кадри, за които булинга (системен тормоз) eкакто начин на бягане от отговорност, начин на озеляване на самите тях, начин на избиване на комплекси. Най-много да видите съчувствие и съпричастност на подобни вам временни играчи, които единственото, което имат е работен номер :)

Не ходете там!!!! Условията за работа са ужасни, климатиците не работят, тече вода от тавана. Заплатата е минималната. Има социални придобивки (ваучери за храна, карта за градски транспорт) но ти ги удържат от заплатата. Редовно ти удържат пари от заплатата (между 50
и 100лв.) без да ти дават обяснение.

Мнението ми за тази фирма е никой да не се лъже да ходи там.Има прекалено голямо текучество,което говори и лошо за самата фирма.Днес се работи на едно работно време на следващия ден си на друго работно време и в крайна сметка никой не знае по колко часа е работното време.Относно заплащането също е под всякаква критика ,ако може да работиш и без пари ще е най-добре.Но докато има такива как да го кажа помощник управници като госпожа Горанова-Вестнер ще затърка и тази фирма ,но явно господин Вестнер не вижда и по далеко от носа си какво изобщо се случва там и че всичко отива към упадък.

Внимавайте кандидати за ИНЖЕНЕРНИ позиции !!!
Обявата е за позиция например:
Инженер, младши технически специалист в отдел “Клиентски решения”
обаче в трудовия договор Ви записват - младши технически специалист в отдел “Клиентски решения".
С други думи назначават висококвалифицирани инженери на позиции за средно специално образование - техникум. Така фирмата спестява от заплати, но Вие ако сте начинаещ инженер си разваляте завинаги професионалната автобиография и никога няма да можете да работите като маг. инженер на запад. Устоявайте правата си, когато градите живота си !!!

Получих предложение за работа от тази фирма,но не ми е ясно с какво работно време са и как са регламентирани смените.Ще бъда благодарна ако някой ми отговори.
Успешен ден

1. Заплащане "-5" - подписваш за една сума, а получаваш осезаемо по- малко.
Не се лъжете от "допълнителните" социални придобивки, който Ви се отдържат от заплатата.
Предлагат Ви "топъл обяд, който си заплащате на стойност от 1лв и е отвратителен и определено не е "топъл".
2. Уважението го има, но докато си подпишете договора. "-5"
3. Ако считате преждевременното остаряване и сбръчкване за привилегия- то тогава я имате! Отново "-5".
4. Фирмена сигурност- няма! "-5"
4.1. Уволняват те когато не се опиташ да претендираш за правата си!
4.2. С такова голямо текучество фирмата загива!
5. Натоварването (това го доказват изтощените и тъжни лица на работниците) е на +5. 12 часа на ден, дневни/ нощни. Нечовешки норми, от които тоалетната ти е мечта,
6. Ще се повторя, но потенциала за побеляване го има- да. "-5"
7. Местоположението е неудобно, ако си без автомобил. Спирките са делече, а до тяд при зимни условия е непроходимо. "-5"
8. Колегите са 50/50. С "обикновенните" работници може да се общува нормално, но с по- високите длъжности не, за тях си просто- цитирам: "ОРКА" (мисля, че беше от някой филм, може би Властелина на пръстените). "0"
9. Работната среда е модерна, чиста, работи се с ново оборудване, но си е това. По цял ден гледаш изтормозени физиономии! "-5"

В този форум всеки може да пише какво ли не, но замислете се защо всички плюят фирмичката???
Защо в момента има 10 обяви за работа? Със сигурност не е заради разрастване обема на работа!
Да- българина винаги се оплаква, но продължаваме да позволяваме на "някой" си да ни прави на маймуни за сметка на неговата шест или седем цифрена сума в банковата си сметка!!!

До потенциалните служители- Самоуважавайте се и не се поддавайте на манипулации!!!

До настоящите- Защо го правите? Сиско Сет не единствената фирма. Защо търпите променливо- месечните настроения на госпожите "супервайзорки"?

Здравейте поканиха ме на интервю за Служител входящ контрол можели някой да ми каже как стоят нещата във фирмата със заплащане специално за тази длъжност? Ще съм Ви много благодарна.

Заплащането е под всякаква критика.Залъгват те първоначално,след което те правят на маймуна.Относно уважението зависи сред какви колеги ще попадне човек,а най-вече ГЛАВНОТО РЪКОВОДСТВО ПОЛОВИНКАТА,винаги обижда ,казва на хората че нищо не става от тях и едва ли не ако може да те изцедят от работа и като дойде време за заплата взимаш едно голямо нищо.И после защо хората ще бягат.Докато повечето и мълчат така ще е .Тя ще ги прави на абсолютни идиоти.