СИСКО СЕТ ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7&markers=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7

СИСКО СЕТ ООД

Какво е заплащането за Оператор  - МОНТАЖ ЕЛЕКТРОННИ ЕЛЕМЕНТИ? И работното време 12ч или 8ч е?

Омразна ми от тази фирма да гледам едни и същи обяви за работа ....... а да бъдеш поканен за интервю да не говорим. МОЛЯ спрете с обявите  ИНЖЕНЕР ПРОИЗВОДСТВО -качествен текущ контрол и СПЕЦИАЛИСТ "Управление на качеството"

Кандидат за работа съм.Много съм притеснена от противоречиви мнения относно работата в тази фирма.Интересуваме Раб.време и реални чисти доходи.Моля за мнение.

Производство на електронни платки и модули. Поръчки не липсват. Работа има. Изглежда, ще има и за в бъдеще, защото продукцията е за износ. Себестойността , сравнително, ниска. Печалба, има. Всичко е стабилно. Но, ...
Семейна фирма, с типичните кастови разделения.
Липса на професионализъм в инженерния и отдела по качество (не си купувайте от по-новите BMW-та...).
Напрегнати, преуморени и наплашени работници. Мястото, определено, не е за мързеливи, но и работливите и опитни не са дооценени. Неслучайно, често публикуват обяви за работа... Само отварят работа на администрацията си с това текучество.
Но, пробвайте. От опит глава не боли. Току виж ви допаднало. Не губете човешкото в себе си и достойнството си!

Днес ходих във завода за изработка на хардуер/платки насищане/но се изненадах,че нямало конструктори на хардуерни изделия а само работели по готови зададени от германия неща.Тоест всичко било измислено и съживено в чужбина и тук само се сглобявали насищали платките с елементи и се припоявали към тях.Това ме изуми как така завод да няма собствени разработки които да се пускат в производство и да се реализира печалба от продажбите им!Това разбрах от разговора ми с трудовия менажер Галя така поне се представи госпожата с която разговарях днес.Не ме срещна с директора на завода имали заседание ОК пак ще се разходя да разгошарям и с него но аз не съм работник да ми се обясни този елемент чип,кондензатор,резистор и т.н.се поставя тук и там му е мястото и с това се прикл.трудовата ми деиност и това се повтаря хиляди,милион пъти и се произвежда дадената платка а аз съм КОНСТРУКТОРА на това изделие аз казвам кое къде се поставя и с какви стойности да е транзистора или кондензатора. Изработва се платката по моя схема одобрена от конструкторския отдел и директора във завода и работника започва да я насища и да се произвежда и продава това изделие в хиляди бройки в зависимост от търсенето!!! иначе завода ми хареса на външен шид е добре няма реклама но това не е проблем ....

Двоумях се дали да пиша за тази фирма,но след като днес видях отново пусната обява от нея, реших и аз да изкажа своето мнение.Първо ще започна с това че местоположението и трудно се намира,няма дори табела/да не повярваш за фирма от такъв ранг/,ами трябва да се ориентираш по името на друга фирма, която се намира на същото място.На въпросния адрес ул.Филип Кутев №7, се оказа че се намира Пожарната.На самото интервю се оправдаха, че от общината им правели проблем за табелата,тъй като искали да им я таксуват като реклама.Представиха фирмата като много точна,а защо ли на въпросното интервю се подразбра че търсят хора поне за 4-5 длъжности?Накрая обещаха като много коректни и държащи на немската дисциплина , да уведомят неудобрените кандидати но така и  не го направиха.Като гледаш видеопрофила на фирмата в известен сайт за работа си казваш:"Ето една сериозна и успяваща фирма,в която човешкият фактор не е пренебрегнат,ами поощряван".Това което се случи в действителност/ходила съм на интервюта,но такова намаано държание и пренебрежение не съм срещала/,ми даде основание да мисля че там наистина нещо куца.Някой ще каже че пиша всичко това ,защото не съм сред "одобрените".Просто ми писна разни фирми да губят времето на хората.Да,предлагането на стоката труд  в момента е по-голямо от търсенето,затова и злоупотребяват както с безработните така и с настоящия персонал.Ако може хем да работиш като вол за жълти стотинки,хем да не вдигаш глава и да целуваш ръка за благодарност че са те взели.Накратко казано :Високи критерии -ниско заплащане.В крайна сметка всеки преценява сам за себе си как да постъпи.

Няма да се повтарям от казаното по-долу.Всичко това е истина , даже е и по-зле.Там можещия напуска,защото не позволява да го правят на маймуна.Тази фирма не уважава хората които работят,а се управлява от хора на които ставаш жертва на  моментното  настроение.Заплащането няма да коментирам-едно ти обещават , друго взимаш.Да не говорим за ръководния персонал-от сульо и пульо правят мениджъри,отговорници на отдели и т.н.Общо взето там работят хора дето са на възраст и по-младите дето не могат да си намерят работа .Ивсе пак ако искате да работите в изцяло българска фирма със побългарен немец  заповядайте!

Отидете ли там ще направите най - голямата грешка в живота си ! Просто четете мненията и си преценете сами !

Не се лъжете да ходите там . Лъжат те в очите от самото начало .
Работи се 5 дни в седмицата по 10 часа - заплата 370 лв.

здравейте,аз съм настоящ служител и съм страшно разочарована от работата в тая фирма.на интервюто ми обещаха заплата 450лв. по 8ч.работно време и още мнооооого придобивки,да ама НЕ!
при подписване на договора се оказа,че брутното е 430лв. и реални пари(заплата) взех 300лв.,като се работи по 11часа на смяна.всеки гледа да се прави на шеф и да те мачка максимално,но за 300лв. няма как да седя и да ги търпя,може ли една чистачка да взима повече от мен(нищо лично към хората с тази професия),
пълни мизерници са там и най-искренно ви съветвам  да не ходите ако не е крайно наложително.