СИСКО СЕТ ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7&markers=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7

СИСКО СЕТ ООД

Изобщо не се лъжете да започвате работа там ! Като бивш работник съм много недоволен , всичко е точно обратното на написаното в договора ... Чудят се за какво да се заядат само и само да изрежат заплатата , подписваш за 8 часов работен ден , на 5 дневна работна седмица и после изведнъж влизаш в 12-часовия график и работните дни и почивките са както е изгодно на шефовете...

Пиша във връзка с желанието на г- жа Светла Даскалова да узнае телефона на г- жа Горанова.
Има няколко телефона на служителите от отдел "Човешки ресурси" според длъжностите им. Ако имате въпроси относно оперативната дейност на наетия персонал- документи, графици, обезщетения и отпуски, може да се обръщате към нашия Специалист труд и работна заплата- г- жа Силвия Герганова, която бихте могли да намерите на телефон: 02/920 99 56. При въпроси, свързани с подбор на персонал и кадрова дейност във фирмата, може да се обръщате към мен- Мария Иванова. Аз съм асистент човешки ресурси. Телефонът за връзка с мен е: 02/920 85 95. Г- жа Горанова- нашият Мениджър Човешки ресурси, също има телефон за връзка, който е: 02/920 99 55.

Гледам, че всичко негативно беше махнато от тук, но кой го е чел знае, че повечето от написаното беше вярно.
Не позволете да правят с нас каквото и да си помислят. Не сме роби, и ние си имаме права.

Който имаш интерес, можеш да помогнеш срещу това зло. Нека се съберем за едно общо оплаквание:
  [email protected]

Здравей анонинмен.
явно си някой от онези вечно нещастните.... Като ти е черен живота, защо трябва да са ти виновни всички други. А?
Аз работя от 6 години в тази фирма, не съв от тези като тебе за по 2-3 месеца пчеличка. Видяла съм и добро  лошо. Но ВИНАГИ СЪМ СИ ПОЛУЧАВАЛА ОТПУСКИТЕ И ЗАПЛАЩАНЕТО НА БОЛНИЧНИТЕ И КОМПЕНСАЦИИТЕ! А в последните месеци и БОНУСИ. Е не са големи но са по 70-100 лева на месец допълнителни пари. Изпълнявам и преизпълнявам нормите, които въобще не са чак пък толкова големи и всеки месец. И за това взимам допълнително пари. Ти си сигурно от онези бивши со по 60-70 болнични дни на година и мързел те мори по цял ден, та заради такива ние трябва да работим. Добре че си бивш - тука не ни трябваш.
Г-жа Горанова върви по правия и правилния път.
А колкото до всички в този сайт - не ви ли е срам така да говорите за г-н Вестнер? Защо не излязат всички тези от Сиско, на които той лично е плащал лечения на болести или е носил скъпи лекарства от чужбина за деца, майки или роднини. Защо не пишете  всички за това, че ви се отпускат безлихвени кредити? Или пък сте получавали допълнителни суми като помощи, когато някой ваш близък почине....
Ама то доброто бързо се забравя. Аз имам болно дете - на два пъти Еми Горанова ми помогна за него. За което и БЛАГОДАРЯ.И лично съм и благодарила.
Ама само приказки си пишете. Пишете, ама не обиждайте всички други нас от тази фирма.

Сиско Сет е едно от малкото предприятия в България, които приемат работници без възрастови ограничения и плащат редовно толкова за колкото сте сключили договор.А там работят много способни и прекрасни млади хора.
Може да има и отрицателни мнения и настроения, но те повече произлизат от нашия манталитет.
Успех!

Благодаря за запитването. Надяваме се нашият отговор да Ви бъде от полза.
Най-общо да си служител в отдел "Качество" означава да осъществяваш контрол върху процеса на производство, а именно:
Да бъдеш на мястото, където се произвежда даден продукт, не непрекъснато, но периодично и системно.
Да създадеш (на базата на клиентските изисквания) работни инструкции за всички работни операции.
Да бъдеш в непрекъснат контакт с производството (супервайзери и нашите оператори), с цел навременно решаване на възникнали проблеми.
Да се осъществяват контакти с клиенти и доставчици всеки път когато се налага.
Да познаваш изискванията на всички стандарти за управление на качеството и да спазваш и да следиш за спазването на тези правила.
Това е най–кратко описанието за ежедневно извършваната дейности на служител в отдел "Качество". Извън това, но много важно условие, имайки предвид спецификата на нашата работа е да имате добри технически познания в сферата на електрониката и добро ниво на владеене на английски език. Ние предлагаме и допълнителни обучения, за да може по-бързо да се адаптирате към нашият работен процес.
Така че, ако смятате, че отговаряте на посочените условия, ще очакваме Вашето CV.
Успех!

Аз съм кандидат за работа "Отдел качество", моля за малко повече информация за този отдел.

Здравейте, колеги
Включвам се във вашата дискусия, ако изобщо може да се нарече по този начин всичко изписано по-долу, не за да изразя мнение, защитавам някого или нещо подобно. Реших да напиша коментар в качеството си на служител, отговарящ за здравословните и безопасни условия на труд във фирмата, за да ви обърна внимание на няколко факта, свързани с провеждането на профилактичните прегледи и начина, по който това се случва в Сиско Сет Електроникс.
- Съгласно чл. 9 (1) от Наредба № 3 за задължителните предварителни и периодични медицински прегледи на работниците, на задължителни периодични медицински прегледи подлежат всички работници през цялото времетраене на трудовата им дейност, както следва: до 18-годишна възраст – ежегодно; от 18- до 40-годишна възраст – един път на 5 години; над 40-годишна възраст – един път на 3 години.
- Съгласно чл. 17, т. 2 от Наредба № 3 за задължителните предварителни и периодични медицински прегледи на работниците, честотата на периодичните медицински прегледи се определя и съобразно степента на потенциалния здравен риск на конкретните работни места, съгласно Наредбата за комплексно оценяване на условията на труд, както следва: първа степен – на три години; втора степен – на 2 години; трета степен – на 1 година; четвърта степен – на 6 месеца.
- Съгласно Наредбата за комплексно оценяване на условията на труд „Сиско Сет Електроникс” не попада в нито една от посочените графи, тъй като работата на никой не е свързана с: монтаж, ремонт и изпитване на радиоактивни датчици за пожароизвестителни системи; проучване на находища на естествени радиоактивни руди; рудоуправление с рудична структура за подземен добив на естесвени радиоактивни руди и полиметални рудници с радон и радонови разпадни продукти и т.н.
Това е относно наредбите, а относно провеждането на профилактични прегледи - за тази година е превидено през месец април да бъдат проведени регулярните задължителни профилактични медицински прегледи, като в момента се изготвя списък на служителите, които трябва да бъдат подложени на допълнителни медицински прегледи, предвид естеството на тяхната работа.
Уважаеми колеги, моля, при възникнали въпроси, касаещи периодичността на профилактичните медицински прегледи и всичко свързано със здравословните и безопасни условия на труд първо да се обръщате към мен – Светла Маркова, вместо да пишете неаргументирани коментари в различни сайтове, с това не помагате на себе си, освен ако не целите нещо друго, което е видно.Аз съм на ваше разположение.

след като и мен ме има вече - да напиша нещо.
към NH - горовиш за тоалетна - явно не правиш разлика между сграда на 50г и 5г (не знам точно колко са). единствения проблем са изкопните работи в момента от ВИК което води до мнооого кал пред входа на фирмата.
относно нападките към Емилия - факт че тя вкара много промени с голям размах и бързо - това не се хареса на много лица свикнали да се скатават през деня, и още повече през нощта, мислеха си безнаказано - уви... и сега какво ядосват се,че някой е вкарал ред и веднага почнаха да се оплакват хаха. Ами вие какво очаквате бе хора да идвате на работа и да ви се плаща за да седите и нищо да не правите??? хайде престанете с този начин на мислене.

Относно комитета - по мои скромни наблюдения за управлението на една фирма човека който решава дали някой става или не става е неговия пряк ръководител,не мисля че ти си този който решава дали разбирам или не разбирам - има една приказка оцеляват не най-силните, а най-приспособимите.
Говориш ми за изоставане в разбирането поради промените - че какви толкова промени са станали което още да не съм разбрал? вие бяхте ли тука когато фирмата беше на 1/4 от площта която е в момента? бяхте ли тука когато се наеха допълнителни площи? бяхте ли тука когато се пуснаха ОЩЕ производствени мощности извън София??? ето това си бяха сериозните изпитания - и всички се справиха от вайзорите нагоре.
Последната съществена промяна беше новата локация на фирмата може би  имате в предвид че съм изостанал с разбирането че сме на ново място :)))).
иии още нещо към комитета - от какво ви е страх та се криете? вие не изказвате кофти мнения а просто пишете вашите впечатления от работата на останалите - явно интригата е по-важна - ето тука идваме до нашия си български манталитет и вие не сте по-различни от него :)
хайде със здраве към всички пък те клюките и интригите винаги ще си ги има.

От известно време гледам обявите в "Бг Работодател" и попаднах на този водевил - "Сиско Сет и останалите". Ако до някъде разбирам поведението на огорчени служители, недоволни контрагенти и прочие, то не разбирам мащабната кампания за защита не реноме, особено ако не се налага, както твърдят от Сиско Сет. Ако аз търся работа не бих кандидатствал във въпросната фирма по няколко причини, като например крайно махленското ниво на спор, което неистово се поддържа от служители и [u]ръководни кадри[/u] от Сиско Сет, служители и работодател прекарват повече време в разстилане на интриги, изобличаваща самозащита и прочие, вместо в работа. Речникът на работодателя, цитирам -жалки отрепки, говеда, е под всякаква критика и аз за нищо на света не бих искал да имам каквито и да било взаимоотношения с хора, ползващи такъв речник, вместо да изкажат едно или най-много две културни, дискретни, обмислени и емоционално уравновесени мнения. За правопис, пунктуация, структура и гладкост на мисълта, лишена от излишни емоции да не говорим. Не бих искал да имам взаимоотношения и с работодател, който обвинява в кражби и злоупотреба голям процент от служителите си?! Моля Ви, че как е възможно това?! ;)
Затова уважаеми дами и господа от Сиско Сет, моят скромен съвет към Вас е да спрете да се излагате, поемате огромен репутационен риск!
И един не скромен съвет, изхождайки от това, че в България Инспекцията по труда е една от малкото работещи институции, от това, че се занимавам именно с дела на работници с/у работодатели - уважаеми "Сиско сет", не си позволявайте публично да обвинявате в кражба и злоупотреби служителите си, тъй като в днешно време хората са грамотни и когато преодолеят първоначалният страх, то винаги търсят правата си и по-голямата част от тях печелят! Не забравяйте, че в днешно време всеки има достъп до всякаква информация ;)

С уважение!