СИСКО СЕТ ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7&markers=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7

СИСКО СЕТ ООД

Фирмата е под всякаква критика.Затова след всяко раздаване на заплатите напускат по няколко човека,нормално е никой няма да търпи да го правят на идиот.За времето което бях там се наслушах и нагледах накакво ли не .

Как не ви е срам да пишете че това е Български манталитет и затова хората злобеят.Това са пълни глупости!Хората са изпатили и казват истината за да помогнат с мнението си на други хора да не правят грешката да ходят там а вие ги заплювате защото сте вечните подлоги в фирмата в която ще си изгниете защото сте гадни и подли хора без никаква Съвест,морал и Скрупули!!!Затова аз ви пожелавам Съвест за да се самоизядете някой ден от подлостта си и всичко лошо което сте направили на хората!Хора повярвайте ми била съм дълги години в тази фирма и знам много добре за какво става въпрос познавам всички!Коментарите за тази фирма са истина има много лоши фирми но тази просто е меко казано ужасна.Изберете по малкото зло и изберете да работите в някоя по нормална фирма,може и там да не взимате много но поне ще се държат с вас по човечно и ще си запазите достойнството!

Бях много години Оператор-МОНТАЖ ЕЛЕКТРОННИ ЕЛЕМЕНТИ SMDСтарши Оператор...взимах 460 лева заплата по 12 часа на крак дневни-нощни и денонощни.Никой не ти оценява труда.На никой не му пука за теб.За тях си роб без право на глас и мнение за каквото и да е било.Минават през теб,ти си нищожество което трябва да е благодарно че е техен роб и ти подхвърлят мизерна заплата.Дойде лудата жена на шефа и тотално довърши фирмата която и без това загиваше ''славно''.Отдела ни го управляваше момиче без никакво образование и качества просто защо беше спала с половината колеги и племенника на жената на шефа.Ако искате да се подиграват с вас,с труда ви това е идеалната работа за вас.Не ви трябва висше за да сте началник,с предимство са леки жени и злобни хора пълни с коварни идеи с които да ти съсипят работата за да е по забавен процеса на работа. Ако сте подъл,долен,гаден,злобен,двуличен и обичате да правите мръсно на хората то тогава тази фирма е точно за вас.В тази фирма се оценяват само и единствено най-долните утайки.

Да започнем с това, че тази прословута фирмичка е показател за това, че в България работодателя има всички права, а работника има само задължения. Фирмичка с много меркантилни хора и то на високи позиции, страдащи от комплекси. Уволняват както им падне и за каквото се сетите. Плащането е под всякаква критика, казват едно преди започване, а плащат нищо. Отношението към служителите им е под всякаква критика. Има още много да пиша, но с две думи
НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ПРИ НИКАКВИ ОБСТОЯТЕЛСТВА!!!!!!!!!!
ФИРМА ЛЪЖА, КАКВОТО И ДА ВИ ОБЕЩАВАТ - НЕ ИЗПЪЛНЯВАТ.

Не ходете там. Третират ви като животни. Управителите са пълни комплексари и страдат от мания за величие.Голямо текучество и то на възлови позиции.

Видях обява за Технически сътрудник с английски език, и бих искал да разбера,ако някой има информация, как e заплащането в тази фирма? Благодаря предварително.

Започнах работа съвсем скоро,работата ми е интересна и я върша с удоволствие.Възмути ме отношението на старите работници към новите,повярвайте и да ви харесва работата и да искате да останете няма как да се случи,защото старите работници не го позволяват.Незнам дали някой от ръководството въобше дали е наясно какво става долу в отдел ръчен,новия работник е третиран и навикван буквално като животно,унижаван и стресиран,затова толкова нови хора не могат да се задържат и напускат.Обръщам се към заинтересованите за бъдещето на фирмата,поинтересувайте се как се работи и какво става в отдела,повикайте новите,поискайте им мнението аз без да се страхувам или да ми пука бих дала такова,дори бих отишла направо при собственика това е недопостимо,ще визирам една невъзпитана и груба личност Ваня Николова -отвратителна жена,груба и невъзпитана,която навиква новите работници като че ли фирмата е нейна и тя плаща.Тя прави всичко възможно новия работник да си тръгне и интересното е че и от отговорника на отдела не се вземат мерки срещу това нещо!!!ПОВЯРВАЙТЕ И СЕ ЗАИНТЕРЕСОВАЙТЕ ЗА БЪДЕЩЕТО НА ФИРМАТА СИ!!!!

Обръщам се към настоящият служител Николай Пелтеков, който също допринася за напрегнатата обстановка на работното място с интригите,които виртуозно плете и подигравките към хората, присмеха зад гърба и прочие...Относно фирмата ще напиша,че работата е хубава и няма да излъжа,ако спомена,че на мен ми доставяше удоволствие, но само това!!! Организация няма, няма йерархия, няма установен ред в никакво отношение,няма уважение и липсва каквато и да е комуникация.Основното средство за общуване с работниците е лъжата или истината изказана с недомлъвки. Чета в по-стари коментари,че много способни служители са напуснали, а аз ще добавя,че и за в бъдеще ще е така.Имат нужда от радикална промяна в управлението на фирмата,но.....те си знаят(не ги бива,но са упорити).Дерзайте!!!

Познавам собствениците, абсолютни мошенници а жената има сериозни психически отклонения и всичко това рефлектира върху подчинените и.

Хора, бягайте далече от тук. Написаното в този форум отразява истината на 100 процента.