СИСКО СЕТ ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7&markers=София,София 1407, ул. Филип Кутев 7

СИСКО СЕТ ООД

Пълен цирк е въпросната "фирма", текучеството е огромно, заплати мизерни, работи се денонощно на 2 смени, тоест работна смяна под 11 часа няма!! Обявите за работа обикновено започват така: ...водеща немска компания...във връзка с разрастването на дейността си търси да назначи:.... а в действителност единственото "немско" е фамилията на управителя.
Обявите за работа се ежеседмични, една от последните е зa "Специалист подбор и развитие на персонала". Eдно от нещата, които мнооого често прави въпросния специалист е да раздава храната в малки пластмасови тарелки всеки ден на обяд... :)))
Без значение са обещанията които дават на интервюто преди да постъпиш. В крайна сметка подписваш договор за минимална за бранша брутна заплата от 430 лева (от тази година май са 20 лв. отгоре) 8 часов работен ден, норма??? и... захапваш дървото. Работните смени са 5 дни(нощи) работа и 2 дни почивка, съответно на месец ти се събират 200-220 часа ама на кой му пука? Няма хора и трябва да се изработи и тяхното! Казваш си добре, този месец малко повече работа докато се оправят нещата, пък и повече пари уж... Да ама не! Двама постъпват, трима напускат...
Работиш като вол и работата не свършва, единствената надежда ти е по голямата заплата, която всъщност не взимаш...оказва се, че си допуснал грешки в стремежа да изпълниш нечовешката норма и това води до удръжки! Oбещаните 600-700-800 лева на интервюто не съществуват! Подписал си договор за 430 лева и няма мърдане!
И така с денонощен извънреден труд и усилия успяваш да събереш почти 500 лева! И ти става смешно за обявите на водещата "немска" компания, която не спира да се "разраства" и развива... Персонала е съставен предимно от лелки в предпенсионна възраст неспособни да намерят каквато и да е работа и студенти на които не им пука какво работят докато завършат.

Скъпи височества и техни братовчеди (чиченца):
Този уеб сайт е като отворена книга и наистина изигра много важна роля при вземане на решенията ми!
Всъщност, ако предоставената тук информация не е от съществено значение, защо тогава чиченчетата правят адски усилия да защитават своя имидж и това, което е останало от този на фирмата (-5)?
Очевадно е, че немските ценности са се претопили напълно правейки път на Лорд Ганьо ...
От най-способният служител, който изтървахте.

Не е нужно мнение,влезте в сайтовете за работа и ще видите как всеки месец проспериращата немска фирма търси работници!?!?За съжаление в тази фирма работника е РОБ!!!!!

Хора, не подценявайте изказаното дотук! Всичко е на 100% вярно. Бягайте далеч от фирмата.

Четейки обявите за работа реших, че фирмата е сериозна, занимава се със сериозни неща, пише, че правят медицинска електроника и други хай-тек неща и реших, че съм си намерил приятно място където да работя и да получавам пари. Видях общото недоволство в производството, но при по-ниско квалифицираните кадри това е често срещана политика. Не вярвах ситуацията в развоя да бъде същата.
Човешки ресурси доста сериозно ме преследва и след 2-3 седмици договорки накрая се озовах на интервю за работа. Интервюто започна с един млад много изнервен господин в бяла престилка който търчеше из фирмата и псуваше всички и всичко. Представи се като ръководителя на проектантския отдел и започна да обяснява какъв човек им трябва. Представи своето мнение как един човек трябва да върши всичката работа, как един човек трябва да е добър в няколко области и той не приемал някой да е добър само в една област. Трябва да може всичко. Поспорихме и единственните му аргументи бяха, че шефовете на фирмата са му гласували доверие да ръководи отдел от 8 човека и затова неговото мнение е правилното. Казах, че в такъв случай нямам място при тях и разказах за предишните си проекти.
Отговора беше: "Ама ние тука не правим космически кораби, тука правим кафеварки". Вече знаех, че не ми е там мястото и опитвайки се да си тръгна дойде човешки ресурси. Попитаха ме за заплата и аз помолих в предвид, че не съм човека който търсят да предложат те сума, но очаквам да е нещо средно за бранша. Караха ми се 10 минути, подчертавам караха. Доста арогантно и нагло поведение което не съм заслужил по никакъв начин. След като господин началника си изля ядът за моята дързост да му противореча ми предложи великите 1200 лева и то при положение, че започна да уча това, което си е изцяло самостоятелна и отделна длъжност и изисква други познания и умения различни от моите. Вече и аз изнервен му заявих, че за 1200 лева мога да работя само като чистачка и при 3000 лв средна заплата за бранша под 2500 не мога да започна. Това беше достатъчно да приключи интервюто и да ме изпратят набързо набързо показвайки ми отвращението си от загубеното време с мен. Цялата им любезност се изпари и дори не отговориха на пожеланията ми за приятен и успешен ден.
Личното ми мнение без да ангажирам когото и да е било е, че там е място за хора които нямат много опит, могат сами да правят проекти от край до край - харудер, лейаут, софтуер и механика (може и да не е много качественно) и не очакват да взимат никакви пари. Нивото на компетентност е кафемашини. Малко едночипово импулсно като в джиесемските зарядни, малък процесор кортекс М0/М1, няколко бутона, оптрони и симистор за нагревателя/помпата.
Като цяло не бих препоръчал фирмата на приятел както и не бих започнал там дори за 5000 лв заплата.
Имайте едно на ум като кандидатствате там.

Отидох,видях и си тръгнах.......
Това,което е написано в предишните мнения е абсолютно вярно.
Трябва да отстояваме своите права и да не позволяваме да съществуват такива работодатели.
Докато прекланяме глава винаги ще бъдеме посичани....

И аз като много други не вярвах на написаното тук и кандидатствах за работа в Сиско сет. Искам да Ви кажа, че обявата им за работа, интервюто и реалната обстановка са три различни неща. На интервюто ти казват, че смените са по 12 часа - дневни и нощни, но спазвали 168 часовата ставка на месец. На практика се оказва, че работиш дневна, нощна и един ден почиваш. И това удоволствие за 420 лв на месец. Смятайте си за какви часове говорим. Добре, че още първия ден го разбрах и не останах да чакам да видя как стоят нещата със заплащането. Дочух от колегите, че има глоби за какво ли не, а въпросните пликове с пари още никой не ги беше виждал.
 Съжалявам, че изобщо имах някакво взаимоотношение с тази "фирма". Който не вярва, нека си зададе въпроса защо им стои обявата за работа непрекъснато актуална.

Не ходете в Сиско сет ,ако нямате време за губене и искате фирмена сигурност нормално работно време и нещо над 400 лв на месец чисто заплащане,ако се чудите има ли текучество в тази фирма преди да отидете там купете си кафе спрете пред офиса и попитаите някой от излизашите от портала работници,за неговия стаж във фирмата,това дали е доволен от смените и парите :)Надобър час дано съм бил полезен !!!

Позволявам си да пиша тук, макар и след съвсем кратки взаимоотношения с фирмата.
Дори не знам как да опиша работата си там - действително, нищо от обещаното няма общо с действителността, но към това добавям и постоянните крясъци, викове и обиди на г-жа Горанова. Особено ме ужаси отношението й към секретарката Диана, както и към супервайзорите. Подобни унижения не бях виждала до сега. Честно казано, ако тази фирма продължи да съществува, ще е истинско чудо. Аз лично бих искала да забравя, че изобщо някога съм стъпвала там.

Бях на интервю за работа във фирмата, преди това бях подал CV за "Офис Асистент". Срещата мина добре, обясниха ми, че търсят човек с образование, английски и excel, който да вкарва и изписва стоката от компютър. Работело се главно с жените в офиса/склада и тъй като аз съм с приличен английски съм бил подходящ, защото шефа е германец. Предложиха ми нелоша заплата, работно време понеделник-петък/7-16 ч. или 8-17 ч., както се налагало. Аз доволен - приемам. Звъннаха ми след 2-3 дни, че съм удобрен. Аз - още по-доволен, навивам се за сериозна работа с "внимание към детайлите" и т.н. Отивам на място, попълвам документите и жената ТРЗ (която се държа любезно и възпитано) ми каза - "Пускаме те с договор за общ работник/склад". Викам си "OK", може и така да го водят. Връчиха ми работни дрехи и ме пратиха в склада. Оказа се, че ще опаковам палетни колички и ще късам кашони за боклука. В това няма нищо лошо или срамно, но се оказа, че и заплатата ми не е колкото обещаната, а и момчето ме "светна", че се работело събота и неделя. Имало смени и от 6 сутринта. Прекалено много разминавания ми станаха само за 15 мин., нарамих си боклуците, взех си документите и кой от къде е. Оценки няма да давам, само ще посъветвам кандидатстващите МНОГО да внимават за какво кандидатсват и какво им се предлага, и да питат за ВСЯКО нещо на интервюто. Иначе ще си загубите времето и надеждите - като мен. Успех.