Фикосота ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,Бул. Мадара 48&markers=Шумен,Бул. Мадара 48

Фикосота ООД

Изключииително неконкурентно заплащане дори за българските условия. Бонусна система - под всякаква критика, липса на каквато и да било гъвкавост - бонуси в ключови звена се заплащат веднъж годишно. Кадрова политика - меко казано странна - разчита се предимно на млади и амбициозни хора но с никакъв опит или новоизгряващи звезди от собствената школа. Резултата разбира е незадоволителен, понякога - плачевен. Специалистите не се уважават, много кадърни хора всеки ден напускат компанията. Организация на работата - като на фирма с 2.5 годишна история, а не на такава с 25-годишна както се хвалят. Хаос и лутане, безумни мениджърски решения, още по-безумни изпълнения. Не знаем какво искаме но го искаме веднага, а ако може и за вчера. Много лошо планиране на ресурсите, особено човешките. Материални, складови, финансови, производствени и др. се планират не по-добре. Печеливша компания въпреки всичко но с цената на брутално експлоатиране и чудовищно пестене от суровини, материали и човешки капитал и най-вече от фонд работна заплата. Компания в растеж но неинвестираща в най-ценното - хората. Възможност за израстване - 0. Ключовите позиции са заети от несменяеми динозаври които са се срастнали по неподобаващ начин със статуквото и стола си. Не препоръчвам като работодател освен за студенти, новозавършили или среднисти просто желаещи да натрупат трудов опит.

Ето къде са похарчени парите за бонусът за м.Август.Продължавайте така и в скоро време ще останете без работници."Освободете клоуните,циркът трябва да гастролира"

Искам да попитам мениджърите в София, защо след като ни обясняват как пари за увеличение на заплатите няма за работниците в Шумен,в същият момент могат да заведат прехвалените и незаменими търговци на няколко дневен тиймбилдинг в Гърция. Това ще струва поне няколко десетки хиляди левове за да може разни селски бекове и пръчки да се изживяват и тагват из фейсбук. И защо ги заведохте в работни дни - да не би да нямат работа да вършат и са си преизпълнили плановете и целите...

Iskam da zapocna rabota? Kolko para davat. Rabotil sum v germania I holandia Iskam da se vurna v sumen Molia da pishete moga da Digam teshko 1000 evro iskam

Махнаха половината си работници, а кои останаха? Приближените до някой хора безполезни индивиди. Паля свещи за вас всеки ден!!!

Боклуците Михаил Митев и Явор Кочев не стават за нищо. Тъпи и надменни копелета. Алоооо пишлегари замислете се защо никой не ви уважава и не иска да работи с вас. Имате нулево уважение към хората.

Бягай далече

Здравейте. Искам да попитам понеже мисля да започна работа в тази компания като HR .. какво Ви е мнението ?! Не искам точна заплата , но поне заслужава ли си и т.н Ще съм благодарна

Добре че града е пълен с пенсионери които да Ви работят,и да останат при тези ваши отношения.Но както вече знаем всички винаги може да вземете няколко ашлами от околността,както вече правите.
Продължавайте все така без тревога нали никой няма да Ви махне,защото сте на някой някакъв си, но хората ще си отиват въпреки че в другите фабрики положението и заплащането е същото,защото гледат другите колко възнаграждение дават.