Фикосота ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,Бул. Мадара 48&markers=Шумен,Бул. Мадара 48

Фикосота ООД

Желая да изразя мнението си относно "Фикосота Фууд". Доста неочаквано, бяхме освободени (съкратени) от работа, служителки със стаж над 10 и 15г.
Една от причините е икономията да не ни дадат бонус лоялност, който се изплаща в края на годината.Другата е идеалната възможност началниците да си разчистят неудобните хора в цеховете. Преди Коледа и Нова Година ще глътнем този горчив хап и ще продължим напред. Нека бъдещите работници се запознаят с тази порочна практика на Ф. Фууд. Много неща се филтрират през началници и директора,като какво точно се случва.

здравейте колеги,следващата седмица предстои един от най-светлите християнски празници - Велик ден - който се чевства в цял свят , уважаван дори от поклониците на другите религии, за съжаление обаче явно в нашето предприятие безбожността е на много високо ниво , новия директор Емил Петров явно или незнае какво е Велик ден или е явен опонент -антихрист на светлото дело на Исус Христос , точно на разпети петък е издал заповед да се работи ,целия ден и нощна смяна , целия свят със свещи в ръка ще почитат спясителя , а ние дори и на този ден сме задължени да бъхтаме за да му докараме слава , не на Христос , а на господин директора . това е меко казано срамно и позорно , какво мнение може да имаме за човек за който печалбата е над делото на Исус Христос, тук или става въпрос за безбожие или за чиста проба антихризъм .

Здравейте. Искам да попитам понеже мисля да започна работа в тази компания като HR .. какво Ви е мнението? Не искам точна заплата, но поне заслужава ли си и т.н Ще съм благодарна, благодаря!

Изключииително неконкурентно заплащане дори за българските условия. Бонусна система - под всякаква критика, липса на каквато и да било гъвкавост - бонуси в ключови звена се заплащат веднъж годишно. Кадрова политика - меко казано странна - разчита се предимно на млади и амбициозни хора но с никакъв опит или новоизгряващи звезди от собствената школа. Резултата разбира е незадоволителен, понякога - плачевен. Специалистите не се уважават, много кадърни хора всеки ден напускат компанията. Организация на работата - като на фирма с 2.5 годишна история, а не на такава с 25-годишна както се хвалят. Хаос и лутане, безумни мениджърски решения, още по-безумни изпълнения. Не знаем какво искаме но го искаме веднага, а ако може и за вчера. Много лошо планиране на ресурсите, особено човешките. Материални, складови, финансови, производствени и др. се планират не по-добре. Печеливша компания въпреки всичко но с цената на брутално експлоатиране и чудовищно пестене от суровини, материали и човешки капитал и най-вече от фонд работна заплата. Компания в растеж но неинвестираща в най-ценното - хората. Възможност за израстване - 0. Ключовите позиции са заети от несменяеми динозаври които са се срастнали по неподобаващ начин със статуквото и стола си. Не препоръчвам като работодател освен за студенти, новозавършили или среднисти просто желаещи да натрупат трудов опит.

Ето къде са похарчени парите за бонусът за м.Август.Продължавайте така и в скоро време ще останете без работници."Освободете клоуните,циркът трябва да гастролира"

Искам да попитам мениджърите в София, защо след като ни обясняват как пари за увеличение на заплатите няма за работниците в Шумен,в същият момент могат да заведат прехвалените и незаменими търговци на няколко дневен тиймбилдинг в Гърция. Това ще струва поне няколко десетки хиляди левове за да може разни селски бекове и пръчки да се изживяват и тагват из фейсбук. И защо ги заведохте в работни дни - да не би да нямат работа да вършат и са си преизпълнили плановете и целите...

Iskam da zapocna rabota? Kolko para davat. Rabotil sum v germania I holandia Iskam da se vurna v sumen Molia da pishete moga da Digam teshko 1000 evro iskam

Махнаха половината си работници, а кои останаха? Приближените до някой хора безполезни индивиди. Паля свещи за вас всеки ден!!!

Боклуците Михаил Митев и Явор Кочев не стават за нищо. Тъпи и надменни копелета. Алоооо пишлегари замислете се защо никой не ви уважава и не иска да работи с вас. Имате нулево уважение към хората.