Фикосота ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,Бул. Мадара 48&markers=Шумен,Бул. Мадара 48

Фикосота ООД

Италфууд бачкаш,а на среща нищо
Едно немога да разбера във тази фирма иска се от нас да си вършим работата качествено,на среща не получаваме това което трябва.Нито заплатата се вдига,а ваучерите за храна се дават 5дена преди заплата.Кажете ми това нормално ли ваучерите трябва да се дават на 10число като един вид аванс.На фикосата може,а на нас неможе.

в italfood се работи по 6 дена. След 6 дена нощна смяна, почивка един ден- само в неделя. Това не е нормално човек не може да си почине достатъчно.

Искам да изкажа и моето мнение за фирмата в която работя - Italfood. От пет години съм в тази фирма и мога да кажа само добри неща за нея. Заплатите се изплащат Винаги на време; извънреден труд, празничен труд се заплаща до стотинката! Осигуреният транспорт е много удобен и покрива целият Шумен. Работното време се спазва стриктно. Стаята за почивка е чисто нова, много удобна и добре оборудвана. Работата е монотонна, но поносима за тези, на които им се работи. Колежките са отзивчиви, винаги могат да ти влязат в положението и постоянно си говорим на пакетажа. За началниците какво да кажа - супер печени, особено Мишо и Явор. Ами това е с две думи. Пожелавам на всички да работят в тази фирма.

Здравейте,работя от близо година в итал фуд и искам да изкажа своето възмутение от отношението в тази фирма.Няма никакво развитие само те размотават ела тука направи това свърши това,качвам се в цеха и незнам на къде да поема не си знам работното място 10 мин съм на едно после на друго,има нужда от персонал.Другото което е резачките от зад са страшно опасни не са обезопасени това по което се качваме за да стигнем до тях са страшно опасни клатушкат се и може човек да падне трябва да се вземат мерки за сигурност не става така.Хората от фирма Адеко работят наравно с тези от Итала а всъщност вземат по малки заплати и нямат бонуси.От тях има толкова добри и кадърни хора че просто трябва да заемат местата на някой от итала,за жалост до ден днешен останаха много малко от тях можеби към 7 8 човека но останаха най добрите.Според мен трябва повечето от тях да бъдат назначени на постоянен договор към итала.Другото което е началниците според мен са за смяна сега ще обосновя:Мишо-той знае само да се подиграва на хората,Дамян-какъв началник е той щом с някой оператори седи и заедно си играят на телефоните през работно време, Миглена-тя става за началник но създава едно напрежение между хората кара им се вика крещи трябва малко да се усети и не само тя а всички, Явор-за него какво да коментирам той е просто ужасен не се държи както трябва избягва контакта с хората, постоянно го юрка не умее да комуникира с персонала,Дидо-той е най добрия началник просто няма такъв като него... Незам ако ръководството иска да им върви работата трябва да вземат някакви мерки има много нередности в тази фирма който трябва да се поправят аз съм сигурен че хората от софия и най веме Кюркчиев не знае абсолютно нищо, ако продължат нещата така тази фирма ще се проваля и проваля ТРЯБВА ДА СЕ ВЗЕМАТ МЕРКИ и малко или много да се разгледа персонала много хора от итала не заслужават да са там защото не вършат никаква работа а точно те се толелират най много на тях не им се прави забележка не се вижда какво правят а тези който работят и се стараят биват потъпквани.Моля ви вземете мерки

Итал фуд- началника ни господин Явор Кочев не става за нищо няма никакво отношение спрямо хората си държи се все едно е "Господ" моляви вземете някакво отношение

Никакво уважение спрямо работниците,началникаве е под всякаква критика,не се интересува от работниците си,не комуникира с тях,няма никаква елементарна култура,каквото и да го попиташ отговаря с повдигане на рамене,искаме увеличение на заплатите а не да работим по 6 дена седмично и да не получаваме никакво уважение,имаме нужда от персонал (мъже) не може една жена да върши работата на двама мъже.Чистачката ни не върши нищо,другите помагат на пакетажа а нашата не можем да я намерим и началника не взима никакво отношени,даже и при екстремни ситуации не взема никакви мерки даже не пита как сте.Екип 2 началник Явор Кочев

Точно вие ли говорите за злоба господин Петров, вие който ни обиждахте и заплашвахте с уволнение?

Мили колеги и колежки, някой ден в собствената си злоба ще се задавите. Нямате ли си друга работа,че само лаете по хората. Смятам, че сайта е направен с друга цел, а не да плюете!

Здравейте колеги. Искам да обърна внимание на нещо което ми прави голямо впечатление. Във нашата фирма има доста началници хванали директорите си за шлифера така наречените връзкари. Нали по принцип нямаме право да завързваме любовни афери на работното място, наказват ни с уволнение. Обаче нашия началник смяна П.П. ги върти по 3 и никой нищо не казва, и никой нищо не прави. Първо беше колежката, която е доста по голяма от него З.Я. , после беше лаборантката, сега има нова колежка с която до колкото разбрах вече и живеят заедно. Не ме интересува личният му живот, но като ще има закони да са за всички? Съгласни ли сте?

Незнам кои е този DO KOGA но това което е написал е много вярно и докато не махнат тези две свине интригите няма да свършат и никога няма да има колегиалност а това че тая дебелата е любовница на един прост и необразован човек който немогат да му намерят работа защото е тъп и необразован ни означава че трябва да я търпят всички