Макском ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Макском ЕООД

здравейте незнам кога за поседно сте идвали във фирмата обаче сега положението е малко по друго не е кой знае колко студено търпи се а и дават дебели зимни дрехи работата наистина не е тежка на мен лично много ми харесва само заплащането не е много като хората ама не се оплаквам за жени повече от 400лв да не се надяват а мъжката работа много зависи каде ще те сложат може и да стигне 800- 900 лв

Просто зарлащането е изключително ниско особено първия месец.Грубо казано първи месец 14лв на ден след това 17лв на ден....това е.

За парите които дават в тази фирма не бих отишъл никога!!!На повечето бензиностанций дават същите пари че и повече...да не говорим че има и бакшиши!!!През по голямата част си клатиш краката пиеш кафенце,през останалата през останалото земеш та свършиш нещо да ти минава по бързо времето.Замислете се над неграмотния ми текст...;)

Разведоха ни няколко кандидати за работа,а да Ви кажа честно не останах очарован от условията.Работата наистина не е тежка само,който не може да стои 8-10 часа правостоящ ще е проблем за мен лично това не е проблем.Но много работници в цеха,никаква климатична система предполагам като се вдигне температурата навън и вътре ще е ад.Повечето работници са наети през последните три месеца за сезонна или временна работа.На нашата група ни казаха до средата на юли.Заплащането също не е добро не го споменавам,защото е фирмена тайна.Както един бивш работник казва,че за африканска държава стават условията,такива са реалностите.Аз не мисля да започвам там всеки е свободен да решава.

Аз съм нает с уговорката за сезонна работа /за сега/ и според мен работата в тази фабрика е супер само заплащането е малко ниско но всеки трябва да прецени за себе си.Съвета ми е ако някой има възможност да започне работа там и заплащането го устройва да го направи.Работата не е тежка въобще ,невъзможни работи от никой не се изискват.Това което ми прави сериозно впечатление е много доброто и коректно отношение към работниците,явно това си е някаква фирмена политика и не е случайно но характерното за българските фирми отношение като към роб тук определено липсва.Всичко е много добре разчетено има много добре организирана ерархия и просто работата си върви.Освен това фабриката е нова и такива работи като места за ядене,места за преобличане,места за паркиране ,фирмени автобуси всичко е уредено.Видеонаблюдението въобще не притеснява никой пък и никой не му обръща внимание дори се чудя защо въобще са го сложили при такава добра организация ако си скатавка прекия ти началник ще го усети много бързо и без камери .Според мен камерите въобще не се използват за наблюдение на работници а по-скоро за движението на партиди поръчки.Това е от мен,успех на бъдещите колеги!

Здравейте на всички работници там......, интересува ме дали работата там е сезонна или само лъжат и мамят на интервюто....На скоро ме поканиха със още 20 човека на интервю и ми стана много странно,че веднага ни взимат на работа само сас една автобиография без никакви вапроси към кандидата.Представиха ни производството и така назначава ми ви, много ми е странно всичко.Много ще съм ви благодарен ако ме просветлите дали всичко това е една уловка....,в България няма лесно никъде  само с връзки стават нещата,извинявайте за моята мнителност но много съм се парил, благодаря ви предварително ще чакам отговор

Някой,може ли да ми каже как стоят нещата във Външнотърговския отдел на Maxcom  и по специално,за Mc dis?Там по-добре ли е ситуацията?

това, което прочетох за европейски начин на работа е само отвън - хубава сграда и работа на педал. Отношение, заплащане, местоположение, перспективи - всичко това е под средното равнище. За съжаление в България е по-скоро нормално да бъде така. Тези които говорят за "нормално заплащане от 400-500лв" - това е работа на смени, наблюдавани с видеокамери и по две 10 минутни почивки за цигара. За мен това е нормално, но за африканска държава.

поздрави

На всички настоящи и бивши колеги .
За заплатата - навсякаде в България се подиграват с нея ,така че не разбирам защо страдате. Не може да завинтваш болче и да очакваш 1000лв. при средна договорена заплата от 500лв..Ако бяхте завършили някоя спициалност може би бихте могли да се реализирате на работа за 1000лв. след трудов стаж 2-3г. А отностно Максим и на него му пуши главата как да избие по-бързо фабриката. Мога само да кажа , дано разбере , че няма незаменими хора , но тези който ще дойдат не винаги ще са по-добри.

Моля някой да каже нещо за позицията "инженер-конструктор" която е обявена като свободно работно място - условия, приблизително заплащане, има ли в момента някой на такава позиция и т.н.
Благодаря предварително!