Макском ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Макском ЕООД

.....Само не мога да разбера тези жалки коментари...ми намерете си работа е ...баси.....много е гордо да говориш за човека който заради неспособността ти да мислиш те е уволнил.......аман от вас......!!!!!!!!!!!!    А и трябва и в кръчмите да не ви пускат......!!!!!!!!!   ......   едно
средно образование НЯМА ДА ВИ НАВРЕДИ!!!!

Фирмата е една от малкото в Пловдив с европейски условия на труд, заплатите вярно са ниски, но пък шефът е човек с визия и ще постигне велики успехи в бизнеса, така че и възнагражденията ще се покачват. Вижте и новата счетоводителка... Страхотна е!!!

Казвам се Женя и съм от Пловдив ,но от 8 години живея и работя в U.S.A./Orange county/.Преди да замина за Америка работих с Максим и  мога да заявя ,че той е един от най-точните хора,които познавам.Максим и жена му Нина са страхотно добри хора-винаги готови да помогнат с най добри чувства.пожелавам им много успехи и в бъдеще!

предполагам са поумнели вече.с малко пари и некадърни мързеливци само фалт очаква всяка фирма.много от БГ фирмите препускат към фалита.

Някой да каже за позицията Търговски Пътник за Чиполино.

Така е-наистина има тенденция за намаляване броя на християните работници и служители в Макском.А има толкова качествени хора.Ама така е-инвестицията за обучението им идва от Максим,и после вече обучени отиват да работят за просперитета на друга фирма (помолен да освободи работното си място)За какво ли не се хвърлят пари там,само за човешкия ресурс и потенциал не се мисли.Скъпи на триците ,евтини на брашното.

Според мен фирмата е в перфектно състояние както у нас така и в чужбинА....Много съм горда 4е познавам семеиството те са прекрасни хора и мн добри родители и приятели....
Искам да им пожелая мн бъдещи успехи!
Много исатински приятели и много щасливи мигове !

Та г-це Анна-Мария я аз да запитам ,че сам си просто дяте ,дет няма нищо общо с фирмичката ви. Та имам няколко познати дет бачкаха по 5 дена там .Я ми кажи чедо да седиш цял ден прав кат надарвен ...... и да зимаш някакви си 500 лева заплата ли е????? Тва ако се мили реално са ми цигарите и кафетата за месеца , че аз кат сам едно шофьорче и зимам над 800 ко да кажа......
Парво сичките ви мъже дет бачкат са путки с малки изсключения щото тва се едно е последното място на земята дет да са бачка. а с тази заплата как хранят семеиства
2 кат мноо сте умничеки сичките я ми кажи каде ви е продукцията в България?!?!?!?!?!?! или май сичко е на вънка. По патя на логиката и както имам 3 по икономика ,не ми е ясно как нещо дет само изнася навънка е на загуба ?
3 сакращения се правят ако няма работа, или ако печалбата не е на нивотои на което мангалчето ви иска да прибира.... и в двата случая сичките сте в газа , шото някои който лиже.... остава на работа а който не - прав му пат.
СЕГА АКО НЯКОЙ ЧЕТЕ ТОВА ОТ САКРАТЕНИТЕ РАБОТНИЦИ ДА ЗНАЕ, ЧЕ КАКТО ИМА ПРАВА ИМА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ.:
1- КОГТО НЯКОЙ МУ СЕ ПРЕДЛОЖИ НЕПЛАТЕНА ОТПУСКА ТОВА Е САМО И ЕДИНСТВЕНО , СЛЕД КАТО Е ПОЛЗВАНА ПЛАТЕНАТА ГОДИШНА ОТПУСКА. ДЕФАКТО СИЧКИ САКРАТЕНИ ИЛИЗАТЕ 1 В ПЛАТЕН ГОДИШЕН ОТПУСК, ПОСЛЕ В НЕПЛАТЕН
2- 1 МЕСЕЦ НЕПЛАТЕН ОТПУСК СЕ ЗАЧИТА ЗА ТРУДОВ СТАЖ И ТРЯБВА ДА ИМАТЕ (ДА ВИ СЕ ИЗДАДЕ ДОКУМЕНТ ЗА ТОВА.)
3- ПРИ САКРАЩЕНИЕ РАБОТОДАТЕЛЯТ Е ДЛЪЖЕН ДА ОБЕЩЕТИ РАБОТНИКА В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 6 МЕСЕЦА ОТ ДАТАТА НА САКРАЩЕНИЕ ИЛИ СЪС 100 % ОТ РАБОТНАТА МУ ЗАПЛАТА (АКО ТОЙ/ТЯ НЕ Е ЗАПОЧНАЛА РАБОТА) , ИЛИ АКО Е ПОЧНАЛ/А ПО НИСКО ПЛАТЕНА Е ОБЕЩШЕТЯВА ДО РАЗМЕРА НА ЗАПЛАТАТА ПОЛУЧАВАНЕ В maxcom. Тъй че тЪрсете си правата ,а не само да се оплаквате заради някой дет прави свирки и лижат задници. работа в града има доста стига да му се бачка на човек.
П.С. хора незнам защо ама в тази фирма ще бачкам само и единствено след като сам играк карти със СВ.Петър.

zna4i p1rvo globqvat te za ni6to v1tre v noviq ceh e adskajega prez lqtoto nqma klimatici ane davat i po k1si pantalonki umira6 ot jega a zimata e studeno moje6 da zamr1zne6 jiv s eno rabotno obleklo karat edna godina nqma lqto nqma zima skoro nqma dase opravi taq firma deto 6efa ti kazva 6tevigo dam narakata parite ...

Голяма реклама си направиха с посещението на Сергейчо нашия министър прецедател всичко много хубаво , но работниците там се побъркват там от работа а заплатите ниски и пак ниски. До кога ще се търпи това нещо дайте им пари на тези хора които работят толкова много.