Макском ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Макском ЕООД

Някой може ли да даде инфо за позицията Дизайнер на детски стоки в Чиполино? Доколкото разбирам фирмите са на един собственик?

Мизерни заплати не отговарят на труда, който се полага. Шумно и прашно. Постоянно те навикват некви кухи началници. Пари да инвестират в строеж имат и нови луксозни офиси си направиха. Машините са скапани постоянно се развалят. За да работят се слагат картончета, ластици, увиват се със стреч. Напускат колеги омръзна им така не може да се работи. Купиха септември месец миналата година стара умряла капсираща машина да я ремонтират да подпомогне производството и да спестят пари от купуването на нова. Двамата инженере още се дупят всеки ден около нея. Работи като охлюв, разваля се непрекъснато 200 броя не може да направи, но си прибраха комисион. Схемата е една и съща, като машината за почистване на шини събираща прах в некой склад.

На договор съм на 1100 лв, но всеки месец най-много получавам 900 лв. Всеки който питам казва същото. Работя и всяка събота, насила, ако не отида почва тормоз. След отпуската се махам. Няма да работя като роб и да не взимам пари. Колегите са готини, повечето, има и подмазвачи на началниците, а те са комплексари и само това ценят някой да им се усмихва и да им казва да началник, добре началник.

Европейска фирма, колко да е европейска, само по местоположение. Началник Гавраилов каза, че щом има събота в седмицата, значи сме на работа и не е нужно да ни казва или да го питаме всеки път. Ама ние питаме - има ли седмица без събота? Тъй там е работата че във всички седмици през годината я има тази пуста събота. В обявите им за работа и също на интервютата казват работи се на 5 дневна работна седмица. Във договорите ни пише 5 дневна работна седмица. Едно е вярно заплатата накрая е като за 5 дневна работна седмица.

На интервюто ми казаха ще работиш на лазер, ще лепиш стикери, но истината е че по цял ден бърша шини. И не съм само аз всички нови бършат шини. Старите работници като нямат работа случва се често и те бършат шини с киче и спирт. Говори се че има машина която да ги чисти, но никога не е пускана. Отношението на началника е ужасно. Заплатата е ниска под 1000, неможеш да си хванеш процента, бонуси. Доброволно-задължително работим в събота, ако неискаш да ходиш започва гърч.

Обещават големи заплати от 1000 до 1500лв за 5 дневна работна седмица подписан договор, но реално се взимат от 800 до 1100лв като работиш и всяка събота. Някои колеги ги карат и в неделя да работят. Карат ни да се разписваме доброволно за събота, ако не отидеш 1, 2 съботи започват да те заплашват, щом не ти се работи ще си ходиш в къщи. Непрекъснато измислят глоби. Режат от часовете, режат от бонусите. Дали ще започнеш да работиш в макском, макстек, чиполино, велотек ... те са няколко фирми там, отношението на бригадири и началници е ужасно. Казват, че машините им са нови, не е вярно, машините са стари, за да работят им слагат картончета и пак се развалят.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Искам да продължа . По-малки са от мен и немогат да си наведат и свият ,камо ли да завият един болт или гайка .

Пълна пародия. Тулупи от по 120 кила ти дават оценка.

Колегата по-долу е описал много точно работата ще добавя.
Началници бригадири,некомпетентни в голямата си част неадекватни и арогантни.
Когато няма работа те пускат в неплатена отпуска въпреки,че имаш платена.
Един ден отсъствие в болнични или по лична причина се губят всички бонуси а те са 20% от заплатата.
Отсъствие в Събота без причина също се реже от заплатата.
Няма нови свестни попълнения от 20 новоназначени остават 1-2 ма ,които не стават и за хамали.
Колкото си по-умен и можещ толкова повече те товарят с допълнителна работа за да компенсират липсата на качествени работници а взимаш същото или по-малко от най-големия некадърник,който работи до теб и си зависим от него.
Става за хора без цел и посока в живота да закърпват положението има и такива с голям стаж там и на "други" заплати и те просто са се примирили и гледат сеира отстрани.
Липсват елементарни инструменти за работа,високо ниво на шум в съчетание с посипваща се прах от конвейрите прави обстановката крайно неподходяща за хора не свикнали с работа в завод.
Няма климатична инсталация и при по-топло време се чувствате във врящ казан на бавен огън.
НАДЕЖДА ТАМ,ЧЕ ШЕ ВИ ОТЦЕНЯТ ВСЯКА ЗАБРАВЕТЕ ВИЕ СТЕ ПРОСТО ПОРЕДНАТА МРАВКА.
Успех на новите кадри и ако сте прочели последните два поста ще си ги спомните,когато не сте вече там.