Макском ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Макском ЕООД

Обещават големи заплати от 1000 до 1500лв за 5 дневна работна седмица подписан договор, но реално се взимат от 800 до 1100лв като работиш и всяка събота. Някои колеги ги карат и в неделя да работят. Карат ни да се разписваме доброволно за събота, ако не отидеш 1, 2 съботи започват да те заплашват, щом не ти се работи ще си ходиш в къщи. Непрекъснато измислят глоби. Режат от часовете, режат от бонусите. Дали ще започнеш да работиш в макском, макстек, чиполино, велотек ... те са няколко фирми там, отношението на бригадири и началници е ужасно. Казват, че машините им са нови, не е вярно, машините са стари, за да работят им слагат картончета и пак се развалят.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Искам да продължа . По-малки са от мен и немогат да си наведат и свият ,камо ли да завият един болт или гайка .

Пълна пародия. Тулупи от по 120 кила ти дават оценка.

Колегата по-долу е описал много точно работата ще добавя.
Началници бригадири,некомпетентни в голямата си част неадекватни и арогантни.
Когато няма работа те пускат в неплатена отпуска въпреки,че имаш платена.
Един ден отсъствие в болнични или по лична причина се губят всички бонуси а те са 20% от заплатата.
Отсъствие в Събота без причина също се реже от заплатата.
Няма нови свестни попълнения от 20 новоназначени остават 1-2 ма ,които не стават и за хамали.
Колкото си по-умен и можещ толкова повече те товарят с допълнителна работа за да компенсират липсата на качествени работници а взимаш същото или по-малко от най-големия некадърник,който работи до теб и си зависим от него.
Става за хора без цел и посока в живота да закърпват положението има и такива с голям стаж там и на "други" заплати и те просто са се примирили и гледат сеира отстрани.
Липсват елементарни инструменти за работа,високо ниво на шум в съчетание с посипваща се прах от конвейрите прави обстановката крайно неподходяща за хора не свикнали с работа в завод.
Няма климатична инсталация и при по-топло време се чувствате във врящ казан на бавен огън.
НАДЕЖДА ТАМ,ЧЕ ШЕ ВИ ОТЦЕНЯТ ВСЯКА ЗАБРАВЕТЕ ВИЕ СТЕ ПРОСТО ПОРЕДНАТА МРАВКА.
Успех на новите кадри и ако сте прочели последните два поста ще си ги спомните,когато не сте вече там.

Работя във фирмата от скоро. Това което видях е следното:

Много юркане и 8 часа си прав . Почивките са с 10 минути по малко от предвиденате в закона 2 по 10 и една 30 мин. Голи обещания без покритие. За да останеш да работиш в тази фирма трябва да си непукист. Обещаните от 1000 до 1500 лева заплата в рекламата са невъзможни за стигане. Максимума който постигнах е 1420 и то с работа всички съботи в месеца и без почивка . Понякога те карат и да оставаш допълнително 1 час на работа ( носи се слух че не го плащат). Отвратително отношение на повечето от началниците на смяна. Невероятна експлоатация на труд. На почтит са скатавките . Бягайте далеч от тая фирма. Ако искате да ви юркат като добичета стойте . За временна работа става , но за постоянна не. Аз лично ще си търся друга работа.

Отношението е отвратително. Ако се подмазваш или някой шеф ти е хвърлил око си добре, иначе голям тормоз, непрекъснато навикване и унижение. Бригадирите и началниците винаги са прави, ако си отвориш устата още по-голямо мачкане и орязване на бонуси. Затова повечето мълчат. Вдигнаха малко заплатите, обаче орязаха бонуса, махнаха валчера от 60 лв, спряха киселото мляко, което даваха всеки ден. Един колега изчисли, че след увеличението е на минус 30 лв. Но всички го коментираха и недоволстваха по между си и нямаше отзвук, защото когато шефовете видят, че някой надига глава веднага се заемат да го изгонят за назидание на другите и никой не смее да вдигне глава. Максим нищо не знае, защото диктатурата други я налагат. По договор си на 5 дневна работна седмица, но винаги се подписваш да работиш в събота, ако откажеш, пак почва тормоз.

как стоят нещата в сектора, защото кандидатствах за позицията СПЕЦИАЛИСТ ДОСТАВКИ .

какво е заплащането и работното време, реално написани ?

Благодаря :)

Работи се на поточна линия,ако си монтажник прав 8 часа,ако си в склада много се обикаля. Като цяло много е работата навсякъде.

Здравейте, тъй, като доста време няма коментар за горепосочената фирма, имам няколко въпроса, на които ще се радвам, някой да отговори!
1.Усливия на труд и работно време?
2. Заплащане и коректност!
Благодаря!