Парко ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33&markers=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33

Парко ЕООД

Като бивш служител на въпросната фирма,моето мнение никак няма да е се различава от това на останалите.Единствено мога да допълня,че съжалявам за прекараното време в нея и че бях част от този цирк...цирк с пълна програма!

Безкруполни използвачи.Божидар Панайотов и Николай Николов са най долните и подли хора,които съм виждал.Лъжат за всичко заплати отпуски равотно време компенсации.....................Изроди.

Безкруполни използвачи.....така бих описъл тези хора

За кратко бях в тази фирма и останах потресена от организацията им нищо не беше на ниво.Липсата на стока беше голям проблем за колегите търговци.Всички говорят на Николай Николов но забравиха Божидар Панайотов той е по зле добре,че идва рядко Бургас.Фирма,която губи големи клиенти и добри търговци без да и пука няма бъдеще.

Имат постоянни обяви,което говори за голямо текучество.Поразпитах за тях и предположението ми се потвърди.Обещания много,но само на думи.Ненормирано работно време,ниски заплати,отпуски уж давали,но когато те решат и ако ти се усмихне щастието да я ползваш се налагало да работиш по телефона.Видях им и част от автопарка,бусовете изглеждаха трагично.Не е надеждна фирма.

Няма друга такава идиотщина,безкрайно съм разочарован от некоректното,некадърно и аругантно отношение на Николов към служебните му задължения.Той е главния виновник фирмата да е в настоящото положение.

Това е някаква пародия на фирма.Имах нещастието да поработя известно време в нея.Възхищавам се на човечеца с предходния коментар,как с размяната на няколко реплики е успял да прецени николай николов(дори не заслужава да му изписвам името с главна буква) що за дребна душичка е.КРАДЕЦ,НАГЛЕЦ до безобразие,създание без ценности.Господа управници на въпросната фирмичка,моля,прочетете притчата за работливата мравка с многото шефове,зная,че ще ви е непонятна и трудна за асимилиране,но помолете някой от простолюдието да ви я разясни!Трудно се работи в парко без налични стоки,колкото и кадърен и упорит да си няма как да продаваш НИЩО,а складът им е пълен само с него....НИЩОТО.За сметка на това пък таргети и цели за изпълнение колкото ти душа сака.Трудно се работи във фирма в която началниците са повече от чираците.Трудно се изкарват многото шефски заплати,а за благодарност да се краде част от тази,която си си изработил.Трудно се работи във фирма без колектив.Трудно се работи във.....абе хора,чуете ли за парко бягайте с 200.Така направиха всичките им клиенти и персонал

Не започвайте работа там.Много нерви малко парти.Некоректно отношение на ръководните кадри ако могат да се нарекат такива.Отпуската е мечта не ти се плаща.Некоректно отношение към клиентите.Липса на много важни стоки.

Кандидатствах за работа в тази фирма в Бургас и ми направи адски лошо впечатление. Управителят Николай Николов през цялото време беше намръщен и гледаше в земята. Първите му думи бяха, че често се работи извънредно (без компенсация) и че от май до октомври е ЗАБРАНЕНО да се взема дори и един почивен ден, защото имало много работа. Като цяло доста недоброжелюбен човек. А работната атмосфера ми се стори адски напрегната.