Парко ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33&markers=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33

Парко ЕООД

Заради такива анонимни коментари и не анонимни обаждания,споделяния и съвети написах много грозни неща за ръководството на фирмата,някои до някаде ги мисля,но повечето са в състояние на афект и силен стрес,за което пратих молба до бг работодател да изтрие всичките ми мнения верни или не...Единствените коментари за фирмата на човек,които си пише името бяха мои и на Панаитов,изводи може да си направи всеки трезво мислещ човек !

Привилегиите,господин анонимен клиент,които заварих бяха за всички не за подбрани служители служебен транспорт,заплати винаги навреме или по-рано не знам,колко фирми в България го осигоряват,привилегиите,които успях да придобия за работниците под мое пряко ръководство бяха два почивни дни в седмицата,господин клиент може би в твоя обект или в Лс Комерс ги има,даи си и телефона да ми споделиш безценния си опит,аз ще ти звънна,ако вървяха лизачите много хора щяха да са на работа още там !

Господин анонимен клиент освен,че си клиент, работиш и в ЛС Комерс, така излиза по написаното не съм ви чувал чесно казано за вас,но сигурно Парко или Панаитов Ви е пречка,успех Ви пожелавам,да се справите,но с мръсни игри,едва ли...!

Изтъквам моята гледна точка за период през които съм бил служител на фирмата,преди или след това не мога да знам,какво се е случило или ще се случи,отговорност за решаване на проблеми имах спрямо складови работници и шофьори,за анонимни клиенти не мога да говоря !

Те даже данните на фирмата не са такива каквито са написали нито пък телефона. От кого се криете г-н Панайотов ?

Г-н Христов за 4 месеца как така си направихте изводи за фирмата след като някои от хората които са дали мнения градят тези мнения на основа 5+ години стаж във въпросната фирма не мога да си обясня. Скоро разбрах че си се отървал и ти от тази фирма. Поздравления доста бързо и навременна реакция. Мисля че думите ти нямат никаква тежест. Съгласен съм във фирмата има проблеми и то много ... много и то елементарни присъщи за една прохождаща фирмичка каквато Не е Парко ЕООД. В тази фирма доказателствата не важат. Много си далеч от това че се работи по отстраняването на проблемите. Да ако проблем е че няма как днес да се изкарат примерно 10000 лв. а се вадят по 7 ще се направи всичко възможно това да стане и повярвай ми ще стане без значение кой от работниците е доволен и кой не, със сигурност от крайния резултат ще има само един доволен познай кой е той, а другите кучетата ги яли. Скъсай си гъза ако искаш никой няма да дойде и да те похвали или да ти даде стимул да продължиш да го правиш. Можеш ли да ми разясниш какви са привилегиите във фирмата ? И най-важното всеки ама абсолютно всеки който аз познавам е започнал работа в друга фирма и се е оттървал от тази не иска да чуе за нея повече. Тука в тази фирма стоят единствено хората над 42, дълбоко отчаяни от безработица, гъзеблизците, хората които обичат да ги тъпчат, хора които нямат нужда от толкова финансови месечни постъпления, хора които нямат друг избор поради една или друга причина (сами се досещате каква е тя) и не на последно място хора които имат наистина привилегии а те са единици. Всички останали са ден да мине друг да дойде и здравей .. след 2 месеца приятно ми е че работихме заедно и чао. Така че Г-н Христов мога да изпиша цял роман за фирмата, защото имам какво да кажа. Едно съм сигурен когато стане въпрос за работа на нови работни места и се каже "ПАРКО" никой няма да се натиска да бяга да работи там, имиджа и е сринат отдавна. Виж ся като кажеш ЛС КОМЕРС ... те са малко по малко зло но ... там нямат такива проблеми като тук а и заплатите им са по-добри.

Господин Панаитов,напиши нещо по мои адрес или по адрес на всеки изтрадал от теб работник и клиент,но обезателно се напиши "Анонимен",да не ти разваляме страхотна схема на лъгане и манипулиране,вече върви 25 години във Варна и 6години във Бургас,кои съм аз да ти е развалям за 4 месеца работа при теб и само на 28 години,разбирам те...и другия път като ти звъня по телефона да ти обесня какво си за мен,ми вдигни не си изклучваи телефона,че се изтървах и го написах тук !

Наи-искренно се извинявам на управитела на фирмата,Николаи Николов,всичко,което съм написал по негов адрес е манипулация от страна на Панаитов,всички коментари ,които хвалят Парко са на Божидар Панаитов,под анонимен коментар ,доказах го с ип адреси...Панаитов ще го осъдя и ще го елиминирам от бургаска отбласт,защото,такова нищожество,не заслужав да е работодател и дори Търговец,с него ще се видя в съда занапред !

Господин Николов,споделих историята си,като работник на парко с двама мои съученици ,единия е журналист в бураска медия,другия е юрист,има ли желание да им отделиш малко от скъпоценно то ти време,ако не си можел.ще ли да се постараят да те намерят и да те помолят за което...,ако им искаш телефонните номера ще ти ги пратя !

Господин Николов как събра 6 харесвания на коментара ти по мои адрес,цялото ямболско село,от къде си ли,разбра,че вече си разкрит,добра тактика уникален си "БОГ" Николов,между другото още ли си работник на Парко,чесно не знам и не съм питал?,справката ще е направя наистина въпреки,че само детeктора на лъжата,ще го докаже дето ти подаряваш 2000лв да ми отделиш 5 минути...бих бил уникално щастлив,ако не си,вече и аз неща да работя повече там,ма ми остава удовлетворението,че помогнах на Панаитов и всички служители минали от там или са още там !И искренно се надявам в твои стил,ще го напиша,Панаитов да намери начин да ги то начука,както си чукал 6 години него и персонала му !