Парко ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33&markers=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33

Парко ЕООД

Наи-искренно се извинявам на управитела на фирмата,Николаи Николов,всичко,което съм написал по негов адрес е манипулация от страна на Панаитов,всички коментари ,които хвалят Парко са на Божидар Панаитов,под анонимен коментар ,доказах го с ип адреси...Панаитов ще го осъдя и ще го елиминирам от бургаска отбласт,защото,такова нищожество,не заслужав да е работодател и дори Търговец,с него ще се видя в съда занапред !

Господин Николов,споделих историята си,като работник на парко с двама мои съученици ,единия е журналист в бураска медия,другия е юрист,има ли желание да им отделиш малко от скъпоценно то ти време,ако не си можел.ще ли да се постараят да те намерят и да те помолят за което...,ако им искаш телефонните номера ще ти ги пратя !

Господин Николов как събра 6 харесвания на коментара ти по мои адрес,цялото ямболско село,от къде си ли,разбра,че вече си разкрит,добра тактика уникален си "БОГ" Николов,между другото още ли си работник на Парко,чесно не знам и не съм питал?,справката ще е направя наистина въпреки,че само детeктора на лъжата,ще го докаже дето ти подаряваш 2000лв да ми отделиш 5 минути...бих бил уникално щастлив,ако не си,вече и аз неща да работя повече там,ма ми остава удовлетворението,че помогнах на Панаитов и всички служители минали от там или са още там !И искренно се надявам в твои стил,ще го напиша,Панаитов да намери начин да ги то начука,както си чукал 6 години него и персонала му !

Господин Николов как събра 6 харесвания на коментара ти по мои адрес,цялото ямболско село,от къде си ли,разбра,че вече си разкрит,добра тактика уникален си "БОГ" Николов,между другото още ли си работник на Парко,чесно не знам и не съм питал?,справката ще е направя наистина въпреки,че само детоктора на лъжата,ще го докаже дето ти подаряваш 2000лв да ми отделиш 5 минути...бих бил уникално щастлив,ако не си,вече и аз неща да работя повече там,ма ми остава удовлетворението,че помогнах на Панаитов и всички служители минали от там или са още там !

Госпожо или господин Анонимен,изложих се много в твоите очите,ако си беше написал или написала, името щях и ти се извиня,излагането ми беше,чè си изпуснах нервите,да съгласен съм,искам да се извиня на търговските и супервайзора,като ми стиснаха ръката след същото излагане шофьорите и складовите работници,прави си изводи ти или тяхните изслушай !Ако Николов не знае за бг работодател,голям проблем, не говори добре за него,може би щеше да си извади извод,защо пуска обяви за работа и никой не идва на интервю !

г-н Николов сигурно дори и незнае за съществуването на този сайт,камо ли да пише нещо по Ваш адрес и т. н. г-н Христов.... А и мисля че нямаше и час се изложихте достатъчно в началото на седмицата!Не дейте и тук.

Господин Николов,че на тея хора,дадах от джоба си да им оценя труда,а ти от джоба си изкара 0,40 стотинки да пиеш едно кафе,изводите мисля,че са ясни,кои колко му е пукало, за фирмата,тоест собственик и персонал,кучето пред офиса ще ме разбере по-добре от теб,така,че,понеже и на мен ми омръзна вече да пиша,мога да обобща,че за мен си нищожество!

Господин Николов, говорих с представители на бг работодател,да ми пратят ip адресите,на мненията за фирмата,както това последното ,беше твое анонимно с цел злепоставаняне на моя авторитет,същото мисля,чè го правищ и с Панаиотов,Господин Николов,ще те помоля всичко дето го пиша,да си вземеш един бял лист,да го напишеш на него и ди намериш,някои по-голям мощенник от теб,да го асимилира и да ме злеподстави,с факти,за целта ела ми се обади,аз ще му платя,сигурем,че много ти обърках сметките !

Господин Николов,преди малко се чух с една роднина на жена ми,търговски представител,които ти продава,мнението и,че си,пълен изхваргач с много ниско покритие,което ако сум на неино място,ще ме кефи ,ама пак ако сум на мястото на Божидар,не би ме кефило,че в този смисъл,дето писах за детектора на лъжата,даи и неиа да е помаканим...Господин Николов,ако съм на твое място,като стана сутрин,ще ме е срам да се погледна в огледалото,ако искаш ще ти обесня пак, защо пак с детектор на лъжата,с Боико Борисов примерно,ма ме съмнява,че ще ми обърнеш внимание и пак няма да си съгласен,Много е грозно всичко,което си правил в парко вече 6 години,Божидар Панаитов,ако бях на неговото място не знам,какво бих те направил,сериозно,с Божидар Панаитов си прекратих отношенията и да ми звънне пак да работя при него сигурно няма да отида,ма не го заслужава човека излушва,поощрява,сигурно има и недостатаци,съгласен съм !

в отдел спиртни напитки би ти харесало повече на теб,асимилирам го,като ти чух думите много се напих пак,не можах да стигна до урните и да гласувам и беше горд,че го казваш и много ухилен,докато на не ме ми се ревеше,и по тая тема,знаещ ли,че складовите ти работници,разправат как си идвал пиян,докато предния ти началник склад Цветан е работил още там и е живял при теб и си се хвалил,че много сте се напили,пак ли е лъжа бе еи даи ми и ти 2000лв да седна на един детектор на лъжата!Хжанах още една твоя манупулицация,сам се издаде,разбрах кво разправаш на Божидар,за целта на детектора,дето ще седнеш и ще получиш 2000 лв за да 5 минути и два въпроса,може ли да ти задам няколко въпроса за алкохола...за кражбите и далаверите нещо,ще кажещ ли,защо един въпрос,наи-малко ми хрумва и на тея тема,за детектора,тоест ти крал ли си парко,кавкото и да е било,искам да те питам и ти мен,детектора,ще си каже мнението,апак щом го говоря съм го чул и мога и да го докажа,ма не си струва,че ти викат куко работниците ти и то първите още от преди 6години,които сте назначили знаеш ли?