Парко ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33&markers=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33

Парко ЕООД

Още ми е жал за теб,но ти как 11 години работи там и не получи нищо отгоре,моята заплата е вдигнаха на втория месец и въпреки това напуснах на третия месец.. и ти как така пропилия 11 години там без уважание,без признание за усилиятата ти,много си изстрадал,разбирам,но така ли си решаваш страданието да пишеш гадости по адрес на фирмата,като анонимен,тоест какво целиш да постигнеш на всеки,които ни е чел кореспонденцията ще му е интересно да разбере...!?

Булстата е объркан видях,телефона също,сега го установих...не съм работил в счетоводството или офиса да ги знам наизуст,иначе може и да съм зле и да се излагам,твое мнение..успех и на теб,дано да те оценят в другата фирма !

Колега само да ти кажа, че всичките коментари от Панайотов или Николов (ако има от него) са си от тях самите. Те са си писали имената а тези анонимните мъглата и други там прочие са от мен, а кой съм аз нека да си остане загадка, че така по интересно. 11 години отделих за тази фирма почти без никакъв резултат и повишение. имаше повишение ама то беше ей толкинка нюню. Така че айде Христов малко да се успокоиш -и да не приемаш нещата толкова навътре. Какво искаш да ти се обаждам, какво има да обсъждам с тебе след като ти нищо не си видял от фирмата за 3 месеца от Панайотов и т.н.

хахахахахаххаха смятай колко си зле колега ти даже телефона и булстата на фирмата в която си работил незнаеш ? !?!? !?! БОЖЕ БОЖЕЕЕЕЕ влизай в друг форум по добре не се излагай тука.

Анонимните има опция в бг работодател ""шубе го/я е и не казва"",ползваите е де,че човек си изкарва погрешно впечатление,кои го обижда и компрементира,аз понеже съм мъж на място и наистина почнах да го приемам сериозно,имам вече едни предположения за един изгонен крадец,за един некадърен суперваизор с високо самочуствие...мъже сте все пак,запазете си достоинството,това,че са ви освободили,че крадете или сте никадърни,защо Ви е обидило толкова много !

Мъглата интересно име имаш,ти кога кандидатства за работа в Парко,кои данни на фирмата не са верни,телефона и адреса са актуални,Панаитов едва ли се крие от анонимни кандидати за работа !

Анонимните,пишете,пообиждаите ме още малко,няма да спра да Ви отговарям,въпрос на достионство и принципи и каквото и да напиша пак ще е с име и телефон и все още съм безработен не са ме викали да работия в парко,нито съм питал да се връщам,чè сега като чета това ви е последната манипулация !

Господин Анонимен,като става дума,че си много доволен от ЛС комерс и си вадиш прехраната не с романи,еи сега понеже обичаш да пишеш коментари в бг работодател,влязах да прочета малко за суперваизор им във Варна,пише едни не много красиви работи,при което тои е много разгневен от анонимни коментари и отговаря с такива пак,както и да е името то ти ме интересува господин суперваизор в лс комерс офис варна и ти бивш служител на парко ли си,аз моя номер ти го дадох,да си и ти твоя или имената да ми разкажеш романа си за ПАРКО,ако нямаш смелоста аз така и иначе ще ги намерия,от такива хора ми се повръща и гледам да си разчистя сметките с тях !

Ако съм обидил или подхлъзнал някои с мнението си да ме извини,които търси актуална информация за процеса ми на работа в парко,може да се допита до всеки един служител,които е работил съвместно с мен там,господин Панаотов,вече съм ти обиден наистна,не съм лизач,мисля,че не съм ти под нивото,за 28 годишен човек в България без висше образование се имам горе долу можещ и постигащ,че бях напуснал и ти пратих кординати на много добри доставчици и цени на стоки,които продаваш,пак съм бил лизач и лъжец,нищо.че ти бях бивш служител,че имам много лични проблеми е вярно,нямаше нужда да ме настъпваш по тази тема !

Не,Панаитов ме помоли да ги изтрия,мислех,че е честен и искрен и наистина го уважавах,гъзове ако лижех щях да съм още там,а не напуснал,правописни грешки правя,защото пиша бързо,не съм неграмотен.. ,а ти имаш доста правописни грешки,в предните си коментари,извънреден труд не може да няма,договор ми беше на 8часов работен ден,често работих по 12,13,пусни си камерите пред склада да видиш кога съм идвал и тръгвал,проблеми с психиката дали имам или не не мисля,че е твоя работа ,при положение,че ти помогнах много за някои неща,но няма значение вече,успех !

Добре бе Христов. Аз не мога да разбера ти за какво напусна, и сега искаш да си изтриваш мненията. Не мога да разбера сега гъ*ове ли лижеш или те заплашиха да ги изтриеш. Радвам се, че се гордееш че си работил в Парко 3-4 месеца. Браво поздравления. Цяло постижение от твоя страна.

ЦИТАТИ ОТ М. ХРИСТОВ:

Привилегиите, господин анонимен клиент, които заварих бяха за всички не за подбрани служители служебен транспорт - ами след като склада е на 5-6 км. от града оставаше и транспорт да няма. Нали се сещаш на заплата 600-630 лв. на това местонахождение колко човека щяха да бачкат там.

Заради такива анонимни коментари и не анонимни обаждания, споделяния и съвети написах много грозни неща за ръководството на фирмата, някои до някаде ги мисля, но повечето са в състояние на афект и силен стрес - аз мисля че ти имаш сериозен проблем с психиката.

Господин анонимен клиент напиши си романа,сигурно от ЛС комерс ще ти го платят,аз пък ще си го закупя,ще ми е интересно да чета - не си изкарвам парите с писането на романи.

Христов нямам време да се занимавам нито с тебе нито с който и да е от фирмата. Във всяко твое мнение има по най-малко по 3 правописни грешки. Хубаво си си дал телефона да ти се обадя но няма да го направя. Доста под моето ниво си за да коментирам фирмата с теб. Още повече че съм видял в пъти повече неща от тебе в тази фирма.

Господин Панаитов,взех си последната заплата от теб много те уважавам,но защо не ми плати извънредниa труд - такова определение тука няма извънреден труд.

P.S Г-н Панайотов. Вдигай му на човека телефона така като не му отговаряш човека се депресира. Всички знаем че бивши настоящи и бъдещи служители са простосмъртни за тебе ама слез и ти малко на земята да се разходиш сред нас ...