Парко ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33&markers=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33

Парко ЕООД

Не знаех,че нещата можели да станат и по- зле в тази пародия на фирма.

Чудеса ставали в тази фирма :)Николов май си е спрял розовите хаченца.Не мога да разбера тези хора защо се унижават толкова много и продължават да работят в парко,толкова ли не се зачитат за хора.?..Нужно им е малко себеуважение

Чувствай се късметлия, че болшинството сме ,,пердета" ,иначе Инспекцията по труда нямаше да ни насмогне с жалбите! А и както работеше камерата на телефона, до като размахваш среден пръст (и мъмриш) пред колежка с около 6 годишен стаж при теб...направо незнам!Нищо...той записа си стои!!

Така като Ви гледам г-н Николов...
Търговците един по един гледат да се ,,изнесат" , шофьорите се ,,оглеждат за варианти" ,
склада вече им е писнало всеки ден да отнасят негативите на този или онзи и да се отнасят към тях като с животни...
Общо взето май Ви очаква ,,весел сезон" !!!

П.С: Да не говорим от колко месеци нямаме началник склад-отговорник-прием на стока ,и колко пари сме спестили на фирмата за заплата му ,понеже се оправяме сами...Тая заплата от 1000 лв...за тези месеци...ако я беше разхвърлил на хората...нямаше да се налага да размахваш среден пръст!!!

г-н Николов
АКО ПАК РАЗМАХАШ СРЕДЕН ПРЪСТ ПРЕД РАБОТНИЦИТЕ ТИ... ти обещаваме, че ще ти бъде за ПОСЛЕДНО!!! Директно ще те натоварят в катафалка!!!
НЕ Е ПРАВИЛНО да искачаш от офиса и да питаш хората ,,защо не са готови заявките" , до като размахваш средни пръсти! ПРАВИЛНИЯТ ВЪПРОС Е.... Какъв е проблема, със заявките, че закъсняват! Много добре сте НАЯСНО че заредихте домашни потреби (колегите споменаха че са около 300 артикула) , а УЖ сме склад за козметика, перилни и почистващи препарати.МНОГО ДОБРЕ ВИ Е ИЗВЕСТНО също така, че тази стока е сбита за да заема по малко място (защото за толкова нови артикула място НЯМА),а търговците пак имат поставени ,,таргети" за постигане и изпълнението на заявките им с домашни потреби е тегаво и трудоемко и изисква време...пък било то по каталог или без. Защото видях каталога на търговците е един хубав...цветен... лъскав... а в склада...ЧЕРНО-БЯЛ! .Като видиш на заявка (примерно)....купичка за супа (еди си каква)...КАК ДА СЕ ОРИЕНТИРАТ ХОРАТА (и аз не успях) дори и по каталог след като всичко е черно-бяло?! Днес видях че склададжиите вървят с линийка ако имат заявка със саксии, за да мерят Ф(фи)!ЗАЩО ЛИ? Защото на някои Ф(фи)е написано на дъното, но на други не е и хората ги мерят с линийка за да са СИГУРНИ, че дават ПРАВИЛНИЯТ артикул и няма да те набутат теб и фирмата!Преводите за някои артикули трябва да се изрязват ЕДИН ПО ЕДИН с макетно ножче или ножица защото не са разпечатани на готова разрязана хартия! Хората гледат да са лоялни!...ДА!Все още има и такива хора... НО с подобно държане,отношение,заплахи ще загубите и тях!
Да не говорим че се водим на работно време до 17:00...ама само на документи!! Да дойдете в 18:00 , да размахвате средни пръсти с реплики... ,,що заявките не са готови" , ,,само се мотате" , ,,държа ви толкова хора заради лятото"....са просто НЕДОПУСТИМИ!!!!!
Знаеш ли че почти НИКОЙ не си ползва ЦЯЛАТА почивка, за да се насмогва с работата когато е нужно, а това е почти ВСЕКИ ДЕН?!Това не го забелязвате обаче...хмм колко удобно нали?
По-лесно се размахват пръсти!
Поне да беше си направил труда да видиш че хората довършваха ПОСЛЕДНИТЕ заявки и то ПРЕДСРОЧНО (отново),като се има впредвид че беше 18:00 ,а в склада са до 19:00 на работа!
Кой се е ,,мотал" незнам!!

Господин Панаитов го помолих,да ми плати извънредния труд или парите,които има да ми дава,да ги раздаде на колегите под мое пряко ръководство,тоест отдел логистика ,блокира ми телефонния номер и профила ми във фаисбук да не мога да публикувам в страницата на фирмата му...мен ми стигнаха 3 месеца да избягам от там,на други няколко дена,фирмата е пародия и никои вече не е смята за конкуренция поне в Бургас,за Варна не знам...

Още ми е жал за теб,но ти как 11 години работи там и не получи нищо отгоре,моята заплата е вдигнаха на втория месец и въпреки това напуснах на третия месец.. и ти как така пропилия 11 години там без уважание,без признание за усилиятата ти,много си изстрадал,разбирам,но така ли си решаваш страданието да пишеш гадости по адрес на фирмата,като анонимен,тоест какво целиш да постигнеш на всеки,които ни е чел кореспонденцията ще му е интересно да разбере...!?

Булстата е объркан видях,телефона също,сега го установих...не съм работил в счетоводството или офиса да ги знам наизуст,иначе може и да съм зле и да се излагам,твое мнение..успех и на теб,дано да те оценят в другата фирма !

Колега само да ти кажа, че всичките коментари от Панайотов или Николов (ако има от него) са си от тях самите. Те са си писали имената а тези анонимните мъглата и други там прочие са от мен, а кой съм аз нека да си остане загадка, че така по интересно. 11 години отделих за тази фирма почти без никакъв резултат и повишение. имаше повишение ама то беше ей толкинка нюню. Така че айде Христов малко да се успокоиш -и да не приемаш нещата толкова навътре. Какво искаш да ти се обаждам, какво има да обсъждам с тебе след като ти нищо не си видял от фирмата за 3 месеца от Панайотов и т.н.

Мъглата интересно име имаш,ти кога кандидатства за работа в Парко,кои данни на фирмата не са верни,телефона и адреса са актуални

хахахахахаххаха смятай колко си зле колега ти даже телефона и булстата на фирмата в която си работил незнаеш ? !?!? !?! БОЖЕ БОЖЕЕЕЕЕ влизай в друг форум по добре не се излагай тука.

Анонимните има опция в бг работодател ""шубе го/я е и не казва"",ползваите е де,че човек си изкарва погрешно впечатление,кои го обижда и компрементира,аз понеже съм мъж на място и наистина почнах да го приемам сериозно,имам вече едни предположения за един изгонен крадец,за един некадърен суперваизор с високо самочуствие...мъже сте все пак,запазете си достоинството,това,че са ви освободили,че крадете или сте никадърни,защо Ви е обидило толкова много !