Парко ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33&markers=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33

Парко ЕООД

Далеч от тази фирма ще кажа на тези които искат да започнат работа там. Това го казвам аз който загубих достатъчно време (повече от 5 години) с тая фирма надявайки се на нещо по добро, но аз съм си за Е***не изискванията и задълженията се увеличават с всеки изминал ден. Некоректно отношение, празни обещания, отпуска дават когато те си решат (Имам предвид Николай Николов начело с учения от института на БАН Божидар Панайотов които доста често и много се изживяват като богове и че те са най най на върха. Не забравяйте че тези хора които работят там при Вас вадят не само собствения ами и Вашия хляб. Колкото са важни клиентите на фирмата толкова са важни и работниците в ЕТ Божидар Панайотов и ПАРКО ЕООД) извънреден труд който не се заплаща, чисто хамалска работа, ниско заплащане, некоректно отношение гледат да вземат всичко от тебе за 2 години макс и след това следващия. лично аз колко човека съм посрещнал и изпратил от тази фирма не ми се говори постоянно текучество. Съжелявам за хората които се броят на едната ръка кадърни които са попаднали в тази фирма. Имаше и такива които много бързо се усетиха и си заминаха поздравления за тях. Постоянни клюки, постоянни интриги, болничен ако си позволиш да си вземеш те гледат после на кръв и урина. Лятото никаква отпуска даже един почивен ден, не дай си Боже да ти се наложи да отсъстваш. Общо взето пълен батак трагедия хаос това са най точните определения за тази фирма. Язък за големите Ви реклами и за това че Панайотов се бие в гърдите че от 25 години е на пазара а всъщност нищо. Никакво покритие никакви привилегии за служителите. Когато се организира банкет си го плащаш от джоба няма значение новогодишен ли е или друг. А на госпожата по долу мога да я питам само г-жо Вие да не би да си лягате с някой от управата. Защото някак си не върви от 20 коментара единствено Вашия да е положителен. Напротив можеш да си скъсаш гъза от работа в тази фирма никой никога няма да дойде да ти каже браво или пък да ти даде някакво дори и минимално заплащане + при получаване на заплата, дори и 10 пъти да си я свършил качествено. Но ако един път се издъниш света ще ти се види тесен ще чуеш неща които никак не подхождат на човек с ранг на Панайотов. Г-н Панайотов Вие никога няма да може да създадете ЕКИП в тази фирма както искате да направите от както съм постъпил на работа при Вас. Нещата като цяло куцат и с всеки ден става по зле и по зле. Вие не умеете да управлявате тази фирма пълноценно. Гледате единствено и само собствения си интерес и никога не оценявате работата на служителите си колкото и ценни кадри да са те, които рано или късно ще се ориентират нанякъде, както направиха много от тях. Съжелявам наистина за пропиляното време.

Аман от хейтъри и от хора, които само търсят някой друг да им решава проблемите. Към всички вас имам един единствен въпрос- вие какво направихте за да промените нещата, които ви пречеха да работите? Или избягахте и сега бълвате целия този бълвоч? На кривата ракета космоса й е крив! Бъдете здрави!
Парко е фирма като всички останали- има си много положителни и също толкова отрицателни страни. Тя е за хора, които искат да работят. И го могат.
Всички, които за пръв път се сблъскват с мнение за Парко, бих посъветвала само едно- потърсете и друга информация за нас!

Съжалявам малкото свестни хора,които останаха в тази фирма.Времето през което работех в нея беше кошмарно.Даваш всичко от себе си,а те гледат в очите и се гаврят с теб.Таргетите вечно с ръст върху ръста,а стока няма.Стока на която уж са основни дистрибутори.Смешници.....

Ужасна фирма.Бях за малко там пълен хаос.Особено в склада беше ужас.Никаква организация и заради това огромен хаос и изнервена работна среда.Във всички нива само на управителя не му пука стои си на хладно в офиса.

Това е фирма в която се уважават мързеливците и интригантите.Съжалявам шепата
кадърни и стойностни хора,които си губят времето там.Каквото и да се пише тук е достатъчни да се отвори jobs.bg.има голямо текучество.

Еййййй,как не се намери някой да напише две-три хубави думи за тези хора.С постоянните обяви за работници,май няма да се намерят такива.Ясно е,че не си заслужава да се пробвам и аз.

ТРАГЕДИЯ....От който ъгъл да се погледнат нещата,резултата е трагичен.Недостижими таргети,номенклатура голяма,а склада празен,отношението към персонала е отвратително(без значение от позицията),липса на елементарно възпитание на началниците,заплатите не са това,което обещават,отпуски естествено няма,глоби в изобилие...ТРАГЕДИЯ

Защо ли не се изненадвам от нито едно мнение.Всеки,който е имал някаква допирна точка с тези мошенници ще е с подобен коментар.Дори не заслужават изтъкнатите аргументи направени относно персоните управляващи тази смехория.Аз няма да се хабя,не го заслужават......

С по-долни и отвратителни хора не съм се срещала,само интриги и клюки,веднъж не чух да кажат за някой една добра дума.Комплексарщина!В офиса гнездо на змии,за работа не се говори толкова,колкото да плюят по нечии адрес.Събранията с Божидар са една голяма трагикомедия,поредица от мръснишки вицове,които в никакъв случай не подхождат на поста му да ги разказва пред колегите си.Да не говорим,че продължителността им е до 23.00ч-24.00ч.Гадове и това си е....

Не започвайте работа в тази фирма!Нервите,които ще потрошите са зверски,атмосферата е тегава,началниците аругантни без да оценят положения труд на никой от персонала.Заплатите са ниски,подхвърлят само някакви трохички и то с вечно закъснение,винаги се измисля причина за забавянето и.