Парко ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33&markers=Варна,Приморски, Квартал Чайка, бл. 22, вх. Б, ет. 6, ап. 33

Парко ЕООД

Господин Николов как събра 6 харесвания на коментара ти по мои адрес,цялото ямболско село,от къде си ли,разбра,че вече си разкрит,добра тактика уникален си "БОГ" Николов,между другото още ли си работник на Парко,чесно не знам и не съм питал?,справката ще е направя наистина въпреки,че само детоктора на лъжата,ще го докаже дето ти подаряваш 2000лв да ми отделиш 5 минути...бих бил уникално щастлив,ако не си,вече и аз неща да работя повече там,ма ми остава удовлетворението,че помогнах на Панаитов и всички служители минали от там или са още там !

Госпожо или господин Анонимен,изложих се много в твоите очите,ако си беше написал или написала, името щях и ти се извиня,излагането ми беше,чè си изпуснах нервите,да съгласен съм,искам да се извиня на търговските и супервайзора,като ми стиснаха ръката след същото излагане шофьорите и складовите работници,прави си изводи ти или тяхните изслушай !Ако Николов не знае за бг работодател,голям проблем, не говори добре за него,може би щеше да си извади извод,защо пуска обяви за работа и никой не идва на интервю !

г-н Николов сигурно дори и незнае за съществуването на този сайт,камо ли да пише нещо по Ваш адрес и т. н. г-н Христов.... А и мисля че нямаше и час се изложихте достатъчно в началото на седмицата!Не дейте и тук.

Господин Николов,че на тея хора,дадах от джоба си да им оценя труда,а ти от джоба си изкара 0,40 стотинки да пиеш едно кафе,изводите мисля,че са ясни,кои колко му е пукало, за фирмата,тоест собственик и персонал,кучето пред офиса ще ме разбере по-добре от теб,така,че,понеже и на мен ми омръзна вече да пиша,мога да обобща,че за мен си нищожество!

Господин Николов, говорих с представители на бг работодател,да ми пратят ip адресите,на мненията за фирмата,както това последното ,беше твое анонимно с цел злепоставаняне на моя авторитет,същото мисля,чè го правищ и с Панаиотов,Господин Николов,ще те помоля всичко дето го пиша,да си вземеш един бял лист,да го напишеш на него и ди намериш,някои по-голям мощенник от теб,да го асимилира и да ме злеподстави,с факти,за целта ела ми се обади,аз ще му платя,сигурем,че много ти обърках сметките !

Господин Николов,преди малко се чух с една роднина на жена ми,търговски представител,които ти продава,мнението и,че си,пълен изхваргач с много ниско покритие,което ако сум на неино място,ще ме кефи ,ама пак ако сум на мястото на Божидар,не би ме кефило,че в този смисъл,дето писах за детектора на лъжата,даи и неиа да е помаканим...Господин Николов,ако съм на твое място,като стана сутрин,ще ме е срам да се погледна в огледалото,ако искаш ще ти обесня пак, защо пак с детектор на лъжата,с Боико Борисов примерно,ма ме съмнява,че ще ми обърнеш внимание и пак няма да си съгласен,Много е грозно всичко,което си правил в парко вече 6 години,Божидар Панаитов,ако бях на неговото място не знам,какво бих те направил,сериозно,с Божидар Панаитов си прекратих отношенията и да ми звънне пак да работя при него сигурно няма да отида,ма не го заслужава човека излушва,поощрява,сигурно има и недостатаци,съгласен съм !

в отдел спиртни напитки би ти харесало повече на теб,асимилирам го,като ти чух думите много се напих пак,не можах да стигна до урните и да гласувам и беше горд,че го казваш и много ухилен,докато на не ме ми се ревеше,и по тая тема,знаещ ли,че складовите ти работници,разправат как си идвал пиян,докато предния ти началник склад Цветан е работил още там и е живял при теб и си се хвалил,че много сте се напили,пак ли е лъжа бе еи даи ми и ти 2000лв да седна на един детектор на лъжата!Хжанах още една твоя манупулицация,сам се издаде,разбрах кво разправаш на Божидар,за целта на детектора,дето ще седнеш и ще получиш 2000 лв за да 5 минути и два въпроса,може ли да ти задам няколко въпроса за алкохола...за кражбите и далаверите нещо,ще кажещ ли,защо един въпрос,наи-малко ми хрумва и на тея тема,за детектора,тоест ти крал ли си парко,кавкото и да е било,искам да те питам и ти мен,детектора,ще си каже мнението,апак щом го говоря съм го чул и мога и да го докажа,ма не си струва,че ти викат куко работниците ти и то първите още от преди 6години,които сте назначили знаеш ли?

Извинявам се за правописните грешки,видях ги след публикуването на мнението ми,понеже наистина вложих чуства и емоции,в него,а не само в него ми и във фирмата...и нямаше да е лошо,за да теб да ми беше обяснил ситуациата,примерно аз съм Бог тука,манипулацията и лъжите са ми страшна сила и вършат страшна работа,тоест не ме гледаи на ква позиция съм и кви пари взимам,това в стази фирма,така го направих,че да не е фактор,щях може би да те разбера и да мина на твоя принцип и сигурно само предполагам,не говоря като теб глупости без да знам и аз щях да напрая много повече пари без тези усилия и нерви!

Господин Николов,а извинявям се писал си господин анонимен,както и да е де,знам кои си,няма кои друго да го напише от хората във фирмата и вечè напуснах да,с ръководител с оргомно самочуствие,без никакво покритие,трудно се работи,подарявам ти 2000лв за собствено удовлетвоерение да седнеш на детектор на лъжата и да ти задам 2 или 3 въпроса и да ми отоговорищ,ама всички дето си лъгал,тоест персонала на парко и собственика му,да разбере резултата от сделката ни !

г-н Христов чух, че във фирма ,,Винпром" търсят началник склад на отдел ,,Спиртни напитки" понеже имат проблеми за ,,разрешаване" ,така че може да се пробвате там. Успех!!! На позицията,на която сте назначен (или бяхте)...се очаква/ше да си вършите работата и съответно да получавате възнаграждение за това ,а не работниците в склада (това са мои наблюдения) УЖ да Ви помогнат за това или онова, уж да проверят някоя и друга заявка (за малко само),до като приемете входяща стока към склада,Уж да Ви помогнат да проверите върнатата стока.... накрая се оказва, че те вършат и вашата работа, (за което не им се заплаща допълнително),а заявките тях чакат.За това им се плаща!! Да добре... разрешихте някои ,,проблеми" (частично може би) ,НО не помислихте...Дали самият Вие не създавате допълнителни ,,проблеми" покрай разрешаването на другите!!